Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

sylvia30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
coco2018
16. dec 2018

@sylvia30 ja som tiez cez nu ale este nemám termín chcem to skúsiť. Ale chodím aj k psychologicke. Ona je terapeutka.

maki43
16. dec 2018

Ahojte DievčatÁ nemam kedy Vás ani pozdraviť. Mam pečenie vyše hlavy robím objednavky k Vianociam, tak som v zhone. Puncove, parížske, laskonky v plnom prúde. A vy ako sa máte? Trocha dnes hlava pobolieva, ale inak fajn.

slavkasobanska
16. dec 2018

@maki43 šikovná ..a ja nič...

matasaska
16. dec 2018

@slavkasobanska noačo!🙂

slavkasobanska
16. dec 2018

@matasaska veď ani to neriešim .ale strašne som unavená ,už by som aj spala ..

slavkasobanska
16. dec 2018

@sylvia30 ahoj u nás nie sú také skupinky .ja som chodila ležať do L.Mikulasa tam je aj denný stacionár...no len je problém sa tam dostať,a cestovať to nedám..

ivka185
16. dec 2018

@maki43 Super uz viem v pripade na koho sa obratit? Sikulka aspon nemas cas mysliet na somariny a ta hlava aj mna dnes boli.Pekny vecer.

sylvia30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavkasobanska
16. dec 2018

@sylvia30 budem ale až v januári pôjdem,no čo tam budem robiť keď ma chytila také depresie.,.

sylvia30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavkasobanska
16. dec 2018

@sylvia30 no veď to.ja tiež som múdra ..a sebe neviem pomôcť...

sylvia30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavkasobanska
16. dec 2018

@sylvia30 asi tak..vieme aké to je keď je niekomu zle...ale musíme držať spolu .

mm103
16. dec 2018

Aj mne je kočky na prd uplne... Cítim sa ako pred zrútením.... Zajtra do prace novej ale o to by nešlo kebyže nemám tie stavy... Je mi na vracanie preháňa ma.. Decko choré... Nervy mám v kybli... Úplne po dlhej dobe....

sylvia30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mm103
16. dec 2018

@sylvia30 neviem moja ale už predtým som to mala tých pár dní potom ako tak a znova... Ja keď mi takto je už mám niekedy aj strach dokedy to vydržím, či mi nakomplet neprepne a čosi neurobím.... A potom ide na mňa panika....

nanka1412
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavkasobanska
16. dec 2018

@nanka1412 ahoj bola si aj u psychiatra??

mm103
17. dec 2018

@maki43 presne tak ako hovoríš teraz som mala silný pms.

mishou
17. dec 2018

Dievcata som v 18 tt a zomrela mi babka. Prezivam to velmi tazko a bojim sa, ako zvladnem pohreb. Co na ukludnenie by som si mohla dat ? :( Snazim sa mysliet na malinku a nepripustat si to tak, ale som velmi citliva osoba a boli to...velmi, velmi 😢

nanka1412
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavkasobanska
17. dec 2018

@nanka1412 ahoj ,no tak isto som aj ja chodila a na gastre som som som nakoniec a tam ma hned poslal na psychiatriu....stres,psychika,...držim palce

tinka308
17. dec 2018

ahojte, nemate tu niekto skusenost nespavostou? uz 3.tyzden nemozem zaspat ak nahodou zadpim tak az okolo 2h alebo vobec a rano musim vstat do prace. Zacala som trpiet uzkostou z busenia srdca a teraz trpim uzkostou z nespavosti. Mam stres z vecera a ako sa zas budem trapit v posteli. Beriem od psychiatra lieky Tiapridal a Atarax no aj tak nezaberaju uplne

tinka308
17. dec 2018

@sylvia30 ahoj prosim poradis mi akemu terapeutovi ides? mam problem s uzkostou a spanim..dakujem pomohla by si mi

slavkasobanska
17. dec 2018

@tinka308 no povedz to svojej lekárke,možno ti niečo zmení...

sylvia30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sylvia30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavkasobanska
17. dec 2018

Ahojte kočky ,aj ja som túto noc nemohla spať,asi nieco bolo,lebo aj syn zle spal,a to on spí ako drevo,no a ja som sa rozhodla že nebudem doma sedieť s tak dom bola skoro hodinu vonku,prišla som vymrznuta,tak zdravo,som z Popradu .tak fajne tu je....no a o obede si dám šiestu ..a pôjdem zase na prechádzku..včera hrozne stavy a ja to nechcem .

sylvia30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz