Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

kajkag
17. jan 2019

@ivett311 ja som mavala závraty a pocit na odpadnutia v tehotenstve

ivett311
17. jan 2019

@kajkag a čo ti pomohlo? Brala si aj ad?

kajkag
17. jan 2019

@ivett311 vtedy som nebrala AD, samo to prešlo

ivett311
17. jan 2019

@kajkag prešlo po pôrode? a teraz berieš niečo?

karolinabese
18. jan 2019

@nanka1412 takze frontin je ad? Lebo ja berem citalec. To je ad. A hnacky a ranne uzkosti mam stale. A to ho berem uz 10 dni. A biogaja nie su probiotika pre deti?

karolinabese
18. jan 2019

@sylvia30 ja berem citalec 10 den. Hnacky stale, uzkosti stale, budenie o 7 hodine rano stale. Nic sa nezmenilo. Mam este cakat alebo mi nesadli lieky? Berem len citalec 1 tabletku rano

sylvia30
18. jan 2019

@karolinabese este vydrz, niekomu zaberu aj po mesiaci, a ukosti mam aj ja, na tie ti citalec nepomoze a ked mam uzkosti mam aj hnacky. Je to beh na dlhe trate☹

karolinabese
18. jan 2019

@sylvia30 a potom mi na co citalec pomoze vobec? Ja mam hnacky skoro kazdy den od noveho roka. Uz som z toho zufala

kajkag
18. jan 2019

@ivett311 práveže ja som potratila...Tak teraz mám z toho úzkosti a depresie. Užívam Escitil, Frontin a Trittico.

sylvia30
18. jan 2019

@karolinabese citalec je antidepresivum, skusila si na tu hnacku nieco co zapeka, ryza, horka cokolada? A probiotika?

karolinabese
18. jan 2019

@sylvia30 ano viem ze je antidepresivum. Vsak preto mi to predpisali. Lebo tie hnacky mam zo stresu. Z uzkosti. A na to mi predpisali ad. Ja nemam zlcnik a preto drzim prisnu dietu. Nic mastne ani koreniste. Ryzu jem pravidelne, k tomu varene kura. Po veceroch k tv suchare a caj na hnacku. Aj tak mam hnacku

sylvia30
18. jan 2019

@karolinabese niekto tu tusim pisal, ze ma diagnozu drazdive crevo, skus pozriet par stranok spat, mozno ti poradi, mas aj terapie na uzkost?

shaniatobi
18. jan 2019

@nanka1412 ahoj ked chces mozme popisat aj ja mam take stavy

kajkag
18. jan 2019

Dnes ledva dycha, cela hruď ma bolí aj pali, taku hroznu tazobu mam na hrudi ako na infarkt...vôbec sa neviem upokojiť...Čo mám robiť?

karolinabese
18. jan 2019

@sylvia30 ja som pisala ze mam drazdive crevo. Prave preto som aj zacala brat ad lebo ja som mala hnacky a z toho uzkosti a naopak. Mne to zacalo ked mi ochorela mamina a ked mi vyoperavali zlcnik... aj gastrolog poradil ad. Preto cakam kedy zaberu. Ja som uz aso z toho nervozna ze necitim zmenu. Viem, len 10dni. Ale psychiatricka povedala ze pomoze na hnacky aj uzkost. A ked nezabere dame druhe. Tieto sne dali koli kojeniu

nanka1412
18. jan 2019

@kajkag ahoj aj mne dnes tak isto ráno som si musela volať záchranku lebo som myslela že je pomne hnustne mi bolo .

nanka1412
18. jan 2019

@karolinabese frontin je ukludnovak tebe nedali? No ja som skúšala všetko možné na hnačky a bijogaja mi pomohla

nanka1412
18. jan 2019

@shaniatobi ahoj budem veľmi rada

kajkag
18. jan 2019

@nanka1412 ja užívam Frontin ale mne asi nezaberá...Keď sa takto cítim...

kajkag
18. jan 2019

@nanka1412 a čo ti urobila záchranka?

sylvia30
18. jan 2019

@karolinabese nepamatala som si, ze si to ty pisala. Kedy mas kontrolu? Nemozes v pondelok zavolat doktorke? Ja som zacala citit malicke zlepsenie na 12-13 den, ale uzkosti mam stale. Lieky beriem uz 6 tyzdnov. Niektore baby pisali, ze zlepsenie prislo az po 2 mesiacoch.

kajkag
18. jan 2019

Od 15.12 užívam Frontin. Asi mi vôbec nezaberá. Však je to ukludnovak?

karolinabese
18. jan 2019

@sylvia30 ja mam kontrolu aj 6.2. Ja som jej uz volala a povedala ze teraz mi lieky este nezaberaju. Ze az po 3 tyzdnoch. Ze zatial sa mi teko sprava prirodzene. Nemozem mat tie hnacky ako vedlajsi ucinok? Lebo som citala ze prve 2 - 4 tyzdne sa moze hnacka objavit. Nemam hnacku 6x behom 3 hodin ako pred skoro 2 tyzdnami ale eaz za den ma isto prezenie. V stredu budu 2 tyzdne co berem citalec.
@nanka1412 nemam ukludovak kedze som kojila. Ale uz nekojim tak mozno na kontrole mi nieco da..

sylvia30
18. jan 2019

@karolinabese to preháňa aj mňa, hlavne keď ma chytí úzkosť, aj 2-3 x za deň, a môže to byť aj vedlajší účinok, ja som sa prvé 2 týždne cítila hrozne...

nanka1412
18. jan 2019

@kajkag je to ukludnovak.mne kázala polovicu ráno aj večer .mne nezaberá tak si dávam celú .tak nič akurát som presedela 3 hodiny na interne.dali mi infekciu .a čakala na výsledky krvi .

nanka1412
18. jan 2019

@karolinabese tak bez ukludnovaka sa nedá keď máš uzkost.

kajkag
18. jan 2019

@nanka1412 všetko v poriadku?

nanka1412
18. jan 2019

@kajkag áno vraj mám všetko poriadku.nemam sa ničoho báť..to som aj rada ďakujem Bohu..že vraj takéto príznaky sú keď človek má depresie

kajkag
18. jan 2019

@nanka1412 neposlali ta na psychiatriu?

nanka1412
18. jan 2019

@kajkag nie lebo že vraj načo keď us liečbu mám .a oni mi dali niečo na ukladanie .