Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

mm103
24. feb 2019

@patricia_b 🙂 🙂

slavkasobanska
24. feb 2019

Kočky zase mám strach ísť vonku..že odpadnem,bude ma motať,..jojj ..ako to mám prekonať... začínam byť zúfalá .. uvedomujem si to,že musím niečo robiť..

mimiqa
24. feb 2019

@saslavka73
@eliska13
@mm103 tu mamicku s troma detmi????najprv som si myslela ze sa skrila u rodiny ci kamaratky...no fakt uz 5 tyzdnov je moc. A bez dokladov nic. No neviem no..🙈😓

patricia_b
24. feb 2019

@slavkasobanska začni háčkovať 🙂, mňa to včera riadne upokojilo

slavkasobanska
24. feb 2019

@patricia_b ja ako doma som oki,veľa čítam,len vonku chodím malo..mám s tým problém,ale ďakujem ti .

eliska13
24. feb 2019

@slavkasobanska tak si povedz najhorsiu variantu odpadnes....tak niekto Ti pomoze.Ale ty to zvladnes verim tomu😀

slavkasobanska
24. feb 2019

@eliska13 áno viem .prekonala som sa a bola som už v jednote,..síce nie dlho ale išla som,navarim si obed a pôjdem zase ..dám to .som silná .(dúfam)...

patricia_b
24. feb 2019

@slavkasobanska všetky sme silné, prekonáme to

eliska13
24. feb 2019

@slavkasobanska každý deň sa prekonávame akonahle rezignujeme je zle.Ja som dovarila mäso na hriboch a ideme so psom do lesa aj, keď vyzerá, že bude pršať.Zavidim Ti miesto kde bývaš výhľad na hory, dobrý vzduch stále by som tam po kopcoch chodila

mimiqa
24. feb 2019

@eliska13 stromy davaju energiu..toto som ja robila ked som bola uplne ze k.o.vzdy prechadzka do lesa...naplnilo ma to..nasavat to ticho max ftaciky 😅😁sice raz ma nabrala skoro srnka chuda😁😊😉

mimiqa
24. feb 2019

@slavkasobanska
@patricia_b jasne ze sme silne plemeno 🍦😘

patricia_b
24. feb 2019

Spolubývajúca mi chcela nahlásiť háčik 😂 ... bo vraj hačkovanie je nebezpečne ... plne s ňou súhlasím, úplne som vypla a zrelaxovala

patricia_b
24. feb 2019

@mimiqa čo vravíš? Ráno som začala 🙂

slavkasobanska
24. feb 2019

@patricia_b ale keď si na otvorenom oddelení to môžeš mať.... nebezpečné je potom všetko...vieš,.,.človek keď chce nájde si spôsob,

slavkasobanska
24. feb 2019

No tak to vidim že zajtra budem volať doktorke,nie je to dobré,keď mi vysadila tie lieky ..celé zle ..

patricia_b
24. feb 2019

@slavkasobanska ja netuším na akom som oddelení ... ale nechali mi písacie potreby, tak nevidím dôvod nemať háčik, veď inde na psychiatriách sa háčkuje na terapiach, tak prečo by som nemohla ja ... ja som v prednej časti s ľahkými formami depresii, parkinsona som tu videla, s alkoholikmi, liekožrútmi, nezvladnuté rozchody a podobne a vzadu sú už chorí a akútne prípady, ale tie časti sú prepojené a chodia tí zo zadu k nám na chodbu ... zase šnúrku na mikine mi nechali, vidia ju, nabíjačku som podpisovala, že si nechávam na vlastnú zodpovednosť, takže mám sa na čom obesiť (srandujem) ... len tetuška je strašne vyklepaná, bo som ju ponúkla cukríkmi (celý balík som jej dala) zjedla skoro celý balík a ona mi ho vrátila, že si ich schová u mňa, lebo vraj kontrolujú cukrovkárov, potom išla na ošetrovňu sa opýtať či môže sladké a vypýtala si ich späť. Takže tak, ona je už staršia, depresívna a chce ísť domov, prišla v stredu po mne.
Myslí pozitívne, je dobré, ak ti vysádzajú lieky, to je veľký krok k tomu, že to zvládneš aj bez nich.

slavkasobanska
24. feb 2019

@patricia_b keby si bola na zatvorenom oddeleni ,tak by si nemala nič,ani pohárik . podprsenku..iba pyžamo,a uterák .ja som bola 3 dní .hruza,a si pod kamerou stále .budeš na otvorenom ..

saslavka73
24. feb 2019

❤️

mimiqa
24. feb 2019

@patricia_b nadhera..sikula moja 😍😘

mimiqa
24. feb 2019

Dakujem za 💗 zo ❤

patricia_b
24. feb 2019

Baby? Dá sa podpísať reverz?

ivka185
24. feb 2019

Vsetkym zienkam tu v skupinke posielam ❤ len tak pre potesenie.

saslavka73
24. feb 2019

@patricia_b Nevymýšľaj!

eliska13
24. feb 2019

@patricia_b nechoď domov, ak na to myslíš.Tesim sa, že si to začala riešiť.Podpisat sa dá, ale prečo z polky cesty utekať to sa na teba nepodobá.zprides mi ako človek, ktorý si ide za svojím.

patricia_b
24. feb 2019

@eliska13 je to tu zlé, chcem buď inú nemocnicu alebo ambulantne ... všetko “nebezpečne” mám vraj odovzdať, lebo medveď ... zrazu sa rozhodli na nedeľnej vizite, že to tu zmenia na Azkaban, akože sedieť a pozerať do stropu môžem aj doma, tu akurát tak depku chytím

eliska13
24. feb 2019

@patricia_b myslíš, že to bolo kvôli tej ihlici?Na tvojom mieste ešte počkám čo s tebou budú robiť zajtra, pozajtra.Ty si vlastne zatiaľ dostala iba lieky na spanie?

patricia_b
24. feb 2019

@eliska13 ani ihlica, háčik tupý ako oné, to je liek na uvoľnenie vnútorného napätia, aby som lepšie zaspala, čiže ani na spanie nie sú ... fakt nemám pocit, že mi tu pomôžu, na autogenny môžem dochádzať, ale nepomôže mi, ak ma obmedzia ako masoväho vraha

patricia_b
24. feb 2019

@eliska13 bože ta autokorekcia masového

slavkasobanska
24. feb 2019

@patricia_b nevzdávaj to,uvidíš zajtra čo bude,v nemocnici je to stále ťažké, pravidlá, povinností,viem čo to je ,bola som už asi 6 x ,a mimo domova,stále celý mesiac,vieš čo to je???ale stále mi to pomohlo...,neboj dáš to ..myslí že to robíš pre seba a malého...

eliska13
24. feb 2019

@patricia_b nič sa nedeje, tak si nesvoja.asi si na takom pozorovaní, že čo bude....