Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

patricia_b
22. máj 2019

@eliska13 muž je s malým skoro celý deň
@saslavka73 už lepšie, aj domov by som už išla

patricia_b
22. máj 2019

@mimiqa neodpadavaj

saslavka73
22. máj 2019

No tak to je príznak zlepšenia. Keď sa nudíš.

eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patricia_b
22. máj 2019

@saslavka73 chýba mi upratovanie, varenie, prechádzky a hranie sa s malým

patricia_b
22. máj 2019

@eliska13 ako chlap by s ním v pohode ostal doma na rodičovskej

saslavka73
22. máj 2019

@patricia_b To je predsa super. 👍

mimiqa
22. máj 2019

@saslavka73
@patricia_b
@eliska13 akurat je tu dnes vajcak..tak uvidime😂🤣chlap na materskej😱😨ako mne staci ked su dve hod spolu

eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimiqa
22. máj 2019

@eliska13 vie to..no bordel ako fuuuuu

mimiqa
23. máj 2019

Vstavat a cvicit 🤣😂🙈😜

1andrea111
23. máj 2019

Dievčatá pozdravujem vás a čítam vás, návrat do práce je šok, aj keď je v práci dobre, ale je to už úplne iné tempo a ja jednoducho nestíham prácu aj domácnosť, nemám už nato energiu, nedokážem robiť tak rýchlo, aby bolo všetko ok, aj tak to neni zďaleka ok, naháňam samozrejme všetkých naokolo doma aby mi pomohli. Ja už mám pocit, že som neschopná☹

bubu62
23. máj 2019

Ja chodím tu na koniku do skupiny minimalizmus,je chytľavý 🤣,veci čo nepoužívame,treba vyradiť, predať,prip.dat na pár mesiacov do krabice a keď sa nebudú používať môžu ísť preč,stále mám čo robiť,ale vidím že to ma niečo do seba.

eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliska13
23. máj 2019

@mimiqa potom Tí odpíšem

sylvia30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sylvia30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patricia_b
23. máj 2019

@mimiqa ale dajú to

mimiqa
23. máj 2019

@patricia_b viem ze ano..vcera mi to moj povedal..ze on bude doma mam ist robit😂🤣zaroven ze cooo to mam byt s malym cely den😱ked som povedala ze idem po lekaroch..len reci ma

eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sylvia30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimiqa
23. máj 2019

@eliska13 poznam..mna bolia stehna co som teraz rychlu chodzu dala...celu dedinu som.presla...

eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1andrea111
23. máj 2019

ja som nešťastná a bezradná z toho fungovania-nefungovania u nás, aj som ich veľa rozmaznala, sú prieberčiví v jedle, často objednávam menu, ide to do peňazí, chcem to zmeniť, ale kto nám bude variť?☹ Ten starší mi domácu stravu nechce jesť, nie je taká dobrá ako z reštaurácii, s tým 17 ročným sa ešte niektoré predmety učím, denne niečo nakupujem, upratujem a chystám narýchlo jedlá, bývame na dedine, kde nič nie je, keďže pracujem v meste, všetky nákupy sú na mne no a kratší pracovný úväzok si nemôžem dovoliť keďže môj príjem je jediný stabilný😠 muž zase hľadá prácu😖

mimiqa
23. máj 2019

@eliska13 ved bude vodicak..polke kradnemjedno auto a hotovka 😂🤣

sylvia30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sylvia30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavkasobanska
23. máj 2019

Ahojte kočky ..dnes som dorazila domov,po 3 týždnoch..doma vymaľované,len bordel ešte trochu .to si pomaličky upracem,...idem si trochu ľahnúť .únava z cesty,tak hádam bude dobré,partia super bola .ďakujem všetkým čo ste boli so mnou .a držali mi palce ...dala som to..teraz kým sa rozhybem doma..ale inak fajn ...paa kávička ma čaká ..

mimiqa
23. máj 2019

@1andrea111 juj tazke..no ja co navarim sa bud zje alebo nie..co takto keby si chalani nasli brigadu?,, moja dcera roznasa letaky a poviem..fakt super oblecenie si kupi drogeriu malovatka akurat jej platim samo skolu stravu..pomohlo to dost...nech vie ake to je. ...