Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

sylvia30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavkasobanska
25. máj 2019

Ahojte kočky .no čo som doma,ja sa neviem dospat ..len by som spala .jajj

sylvia30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patricia_b
25. máj 2019

Dnes mám spomienku z FB s bruškom a potom s mojinkom mojím malým ... vychádzka mi mega sadla, strašne ho ľúbim, aj som mu navariť stihla

eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sylvia30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patricia_b
25. máj 2019

@eliska13 Miško minulý rok v lete

patricia_b
25. máj 2019

@eliska13 inak brucho musí byť, keď už som registrovaná v asociácii naturálnej kulturistiky

mimiqa
25. máj 2019

@slavkasobanska spi😅🤣😂

mimiqa
25. máj 2019

Baby Jagy dnes super den✌

patricia_b
25. máj 2019

@mimiqa lebo je slniečko

patricia_b
25. máj 2019

No dievčence, dnes som mal vychádzku po týždni ... malemu som odovzdala jednorožca a tak zlato si ho niesol do auta ... boli sme nakúpiť, na pošte, prejsť sa a šli domov, strašne rýchlo prešiel čas ... doma som navarila, upratala kus, okúpala malého a mojkali sa v posteli, strašne tulkavý bol, len mamka hajaj, mamka papaj, mamka kukuk ... zajtra mám zase vychádzku, tak už teraz sa teším na malinkého ... inak tento pobyt je veľká príručka pre chlapa

saslavka73
25. máj 2019

@patricia_b A cítiš sa lepšie.

eliska13
25. máj 2019

@saslavka73 verím tomu, že áno, keď tak pekne píše😀
@patricia_b ty si ako chameleón stále iné vlasy farba, strih ..s ofinou a tmavá to sa mi veľmi paci

patricia_b
26. máj 2019

@saslavka73 úplne inak sa cítim
@eliska13 tie ryšavé sú môj origoš

saslavka73
26. máj 2019

Ryšavé sú krásne.

kajkag
26. máj 2019

Vhoojte, čera rovno z práce som bežala na pohotovosť. Tak mám zápal prinosovych dutin, uzivam ATB a este lieky, ktoré mi majú uvolnit dutiny. Takto som ťahala v praci 3 12tky. Dnes keď som doma tak spím potim sa. Mám pocit, ze s dutinami je to lepšie. A ešte som aj dostala mrchu mrchavu. Som rada, ze nepociťujem ziadnu uzkost, ze vtedy sa zhorsuje...Aky ste mali den zienky?

banbys18
26. máj 2019

@kajkag úzkosť zhoršuje zápal dutín? Alebo ako tomu rozumieť?

kajkag
26. máj 2019

@banbys18 to nie, ale človek keď je chorý tak vtedy sa mu zhorší stav. Pred pol rokom som bola chorá aj úzkosť sa riadne prejavila....preto som to tak napísala..

banbys18
26. máj 2019

@kajkag aha, už mi to je jasne🙂 rýchle uzdravenie

mimiqa
27. máj 2019

Ahojte..aky bol vikend???

slavkasobanska
27. máj 2019

Ahojte kočky,no zvykam si pomaličky na bežné práce,tak som zlenivela...ale zatiaľ to zvládam oki,a idem kávičkovat..

mimiqa
27. máj 2019

@slavkasobanska jemineeee ja ze co mi chyba...kaviicckaaa ved

mairimu
27. máj 2019

Ahojte, rada by som sa k vám pridala. Trpím úzkosťami a depresiou takmer dva roky. Niečo konkrétnejšie o sebe som písala do súkromnej skupiny. Pekný deň všetkým!

janefonda
27. máj 2019

@mairimu vitaj, viem ze by si tu najradšej nebola, ale zasa aspon ta tu všetky dokážeme pochopiť. Citala som si v sukromke, lekar nezvazuje zmenu liekov kedze mas stale problemy? Ja mam tiez fyzicke priznaky, busenie srdca, migreny, dr povedal ze ak to do septembra neprejde zmenime bud davkovanie alebo lieky.

mairimu
27. máj 2019

@janefonda Ďakujem. Od januára do apríla som brala najnižšiu dávku a od mája mi zvýšila Alventu. Vždy sa ma len spýta, akých dní je viac, či lepších alebo horších. Zatiaľ horších a teraz po zvýšení sa cítim akoby som bola na začiatku. Ale inak ja fungujem aj v práci aj doma normálne, len tie pocity strachu a bolesti ma už veľmi unavujú.

mimiqa
27. máj 2019

@mairimu ahojjjn a co je spustac