Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

povuma
4. máj 2009

ahojte, dobre padol predlzeny vikend 😉 😉 😉 aj castejsie moze byt 😅 😅

bambulik, ja som brala citalec,20mg dva roky, to je to iste, myslim, ze viacere baby ho uzivaju.........aj citalopram je vari to iste 🙂

povuma
4. máj 2009

janaj15, ja ked som nemala lieky a bola dr. na dovolenke, tak mi sestricka zavolala k inej psychiatricke a ta mi dala recept 😉 myslim, ze aj sestricka by ti mohla dat recept, ak uz dlhsie uzivas jeden druh liekov a nejdes na nejake nove 😒

kejka
4. máj 2009

Povuma my máme ještě další-tehle týden.V pátek je svátek. 🙂 🙂 To víš,že to bodne.
Bambulík já beru Esprital na noc a přes den jeden,někdy dva lexauriny,podle toho jak se cítím.Určitě tu najdeš někoho,kdo to bere nebo bral. 🙂 😅

povuma
4. máj 2009

kejka, aj u nas je zasa v piatok volno 😅 si zvykneme a kto bude potom chodit do prace?? 😀 😝

idem sa ulozit, dnes je najaky nizky tlak 🙄 🙄 🙄

bambulik
4. máj 2009

tak já beru citalon 20 mg denně a když je mi hůře mám si vzít půlku lexáku, prej to pomůže

martina1975
4. máj 2009

bambulik. ja beriem Citalopram 10mg denne. Ale myslím, že je to to isté ako citalon. 🙂

andy.a
4. máj 2009

ahojte 😎 😎 😎

počasie sa kazí 😖 😝 vítam nové tváre,žeby to bolo tým počasím,že sem pribúda viac a viac ľudí ?? 😕 😝

kočky,Citalec,Citalon,rôzne Citalopramy..to je všetko to isté,účinná látka citalopram,originál bol Seropram 😕

niektoré AD môžu písať aj obvoďáci,už sme to tu spomínali,generické SSRI aj sami bežne ordinujú/žiaľ nevedia moc s týmito liekmi robiť a napr.kážu užívať podľa potreby..resp.hneď bachnú maximálnu dávku..alebo dlhodobo poddávkujú 🙄 /..no,ale išla som písať,neviem ktorá ste sa na to pýtala,že AD môže teda napísať aj OL,ale ak je tam preskripčné obmedzenie/teda môže to písať len psychiater/,tak tam obvoďák dá na zadnú stranu receptu potvrdenie,že liek je doporučený tým a tým psychiatrom a kód toho psychiatra 😉 😕

Povuma,sestrička by rozhodne nemala dávať/predpisovať a tlačiť cez PC/ recepty,i keď viem,že niekde to tak robia 😖

Donakaran,keď máš problémy s kyselinou,tak by si mala brať AD v kapsulovej forme-rozpúšťajú sa až v dvanástniku 😝

andy.a
4. máj 2009

Kejka,dosť dlho som rozmýšľala nad slovkom "porúček"..že čo to je 😕 😕 😕 a to má byť potúček 😅 😀 teda potôčik 😝 😀

janaj,až teraz som si všimla,že obvoďáka máš inde 😕 😖 no,ale tvojho psychiatra predsa MUSÍ niekto zastupovať,nie ?? 😕 😝 a ak nie/ale to by sa nemalo stávať/,tak zbehni na pohotovosť,ako ti radili kočky 😉

teda na citaloprame je vás tu fakt hodne 😕 😕 😅 😝

kubaka
4. máj 2009

jsme citalopramové feťačky - taky mě povzbuzuje, jak jsme se tu sešly-
dzio - to je nádhera takhle proti všem proroctvím doktorů otěhotnět - já toho našeho malého taky považuji za zázrak - bylo mi 38, po jednom císaři, těžké depresi - člověk nevěděl, jestli nemá někde srůsty a bůhvíco za tu dobu atd. atd. a Mariánek se nám povedl za 4 měsíce - je to opravdu dar 😵

to můj pan doktor vždycky spočítá, kdy přijdu, kdy bude pryč on, zda mi léky stačí a podle toho mi je napíše - ještě se nestalo, že by si odjel a mě došly. 😵 Kdybychom dva dny vynechaly, dostavil by se takový absťák, že to je teda mazec. 😝 Po svých už bychom pro recept asi nedošly. 😅 Takže raději dřív na pohotovost, než léky dojdou 😀

hemi - to mi se zase už bavíme, ale vyřešené to není - 😖 takový polomír.
ovšem hlásím, že úzkost se zmírnila o dvě třetiny - je to lepší, jak se zvýšila hladina (ovšem ten útlum libida mě fakt už tentokrát vadí- ☹ i když jsem s tím počítala, no jo, co s tím naděláme,že...)
grilovačka byla fajn, ale to dnešní mrazivé ráno teda fuj.
jdu se z toho vyspat - hezké sny všem 😵

andy.a
4. máj 2009

Kubaka,pri AD sa nemôže hovoriť o absťákoch,keďže to nie sú návykové lieky 😕 😕 😕
to sú len syndrómy z náhleho vysadenia/resp.prerušenia liečby-to je asi ten správny termín../,ale nie absťáky v pravom zmysle slova 😝 😕

tak papá,držte sa všetky a vyspite sa do ružova 😵 😵 😵

martule20
4. máj 2009

Ahoj holkýý!!!! Jak se všechny máte? Vy jste toho zase nabrebtaly, já to nestíhám dočítat 😀 😀
Kejka: ještě užíváš pohodičku bez prcka? Hezky načerpej nové síly! Víš, u nás je to s tím hlídáním tak,
že když si chci někam zajít, tak většinou hlídá manžel. Kamarádka by sice asi taky pohlídala, ale má toho
v práci nad hlavu.. A jedna babička je od náš sto kilometrů, ta by i hlídala a s prckama to umí a moje
mamka to k nám má sice kousek, ale má toho sama chudák nad hlavu. Práce na úřadě, dvakrát týdně
do pěti, stará babička, která samozřejmě potřebuje leccos zařídit a taky potřebuje společnost, domácnost,
zahrada, chalupa a taťka, který musí mít neustále někoho za zadkem, aby mu radil apod. Ti chlapi jsou někdy
fakt na zabití 😠 Ale včera mamka měla malou na tři hoďky, tak jsem si trochu odfrkla, ale pravidlo z toho asi bohužel neudělám. Bůůůůů!!!
Kubaka: Četla jsem jen potud, jak jste měli výstup s manželem.... Jak říkám, chlapi by někdy zasloužili,
aby jim ženská hodila na hlavu na týden domácnost, děti, svoji práci a pak by teprve viděli, že to není
prča!!!! Mně minule kamarád napsal: "já ti tak závidím tu mateřskou, hned bych si to s Tebou vyměnil" a
to bych vraždila! 😀
Dzio: Jak se daří, mamino? Doufám, že jste s mrňouskem oba v pořádku!

Andy: Ty jsi náš poklad, díky moc, že tu jsi! A prosím, co je to to Alveo?

pa pa a dobrou noc všem

andy.a
4. máj 2009

http://www.akuna.cz/index.php?typ=AUG&showid=285
Marti,tu je to Alveo 😝 😅 bylinkový preparát 😉 🙂
ty si spomínala nejakú čínsku medicínu,berieš to teraz ??

dzio2
4. máj 2009

babenky uz asi hajkate mate pravdu ale ked mne sa neda martule snazime sa vydrzat a a donosit babo zo vsetkych sil kejka to je dobre ze uz je lepsie andy si zlata ze davas tolko info 🙂 dakujeme kubaka neboj da sa to s manzelom dohromady 😉 mame tu nove babenky som fakt rada ze si tu vieme poradit a podrzat sa no dnes bude zase dlha noc mam take obdobia nespavosti zase ich musim len vydrzat 😠 ☹ co uzaspon keby som mohla medovku ale tu tehotne nemozu smola, tie ja tomu teraz vravim smiesne pohyby robyt nemozem a ked aj hej tak kym sa dam do neakej konecne polohy tak moju polovicku prejde chut 😀 😀 😀 takze v mojom pripade to internet isti a budem uplne vprdeli ked vypadne signal na internet ha ha 😀 😀 tak sa majte pa

kejka
5. máj 2009

Dobré ránko všem
Andy jo napsala jsem průček místo potůček,to je fakt překlep 😀 😀 Ale pochopily jste to holky zlatý 😅 😅
Kubaka to je dobře i polomír je lepší než hádky-to ti na psychiku taky nepřidá 😒 😒 Už jsme psaly-taky jsem měla Tomáše skoro ve 38letech a nekecám-povedl se na první jamku 😀 😀 😀
Martulko dneska si pro něj jedu,nejdřív si sjedu pro prášky-doufám,že tam nebude zase tuna lidí,ale na dnešek jsem objednaná,takže ve dvě hodiny vcházím do ordinace 😉 ,už se těším,že bude doma,akorát to počasí nic moc teda.Ale na víkend o vypadá úžasně 🙂 🙂 Tvůj kamarád má bezva fory,já bych jim to přála.Závidět mateřskou. 😖
Dzio tak jak jsi spala-dobrý????????Můžeš si dát malý pivko.Na spaní. 😉 😉
Hemi co ty?Chrupkala jsi dobře?
Holky nemáte některá termín v červnu nebo červenci?????????????????????????

kubaka
5. máj 2009

andy - jo, jo, syndromy z vysazení - říkám lidově absťák - ono se to projevuje vlastně stejně 😅

martule - to bych taky vraždila - když mi muž řekne, jak mám volného času, jsem doma, když jsem na MD - on má křiku a dorážení maličkého plné zuby už za půl hodiny . My je máme za zadkem celý den a ještě musíme dělat všechno ostatní. To se mi pění krev. Pro mě je veget třeba jen jet sama v tramvaji - a nehlídat mrňouse.

dzio - klidně bych si na spaní dala nějaké ty bylinky občas - já taky požívala sirup Novo passit - je to slaboučké, ale stačilo mi to. Ta nespavost ke konci trochu patří - taky jsem nemohla spát

kejka - tak mi prvního na první jamku taky a tohohle na čtvrtou jamku - Tiger Woods by záviděl 😀 Ten MM jak mění náladu, tak najednou celý rozkvete a je uvolněný a veselý, dokonce i sranda s ním chvilku je. Jakmile ale přijde nějaká zátěž či problém, tak střílí okolo sebe od boku, hlava nehlava. Je jak prskavaka, nebo ježek, co se stočí do klubíčka. Musím říct, že mě to už unavuje a těžko to zvládám. Vlastně to dokážu ustát aniž by se mě to osobně dotýkalo jen když beru normální dávky Ad - je to blblý, ale je to tak. Když do toho přijdou problémy ještě okolo, které musím řešit, tak fakt tu sílu všechno tu utáhnout nemám. Cokoliv po MM chci, aby si teda vzal na starost on - něco kolem dětí, zahrady, úřadů - cokoliv, na všechno řekne, že má své práce dost. Já jsem tady pak rozpolcená na několik "matek" a lítám mezi těmi částmi jako cvok.
jedna část mě samotné zrovna letí na poštu s balíčkama, aby zákaznice nečekaly... 🙂
zatím pa

kejka
5. máj 2009

🙂 🙂 🙂
Tak jsem si před hodinou přivezla dítě,zatím je nadšenej,že je doma,ale už mě upozornil,že brzo zase odjede 😀 😀 😀 Máma je vyladěná a v pohodě,psychicky jí malej hodně pomáhá,což je supr. 😉 😉 😉
Byla jsem u dr.tak mám zásobu prášků na měsíc,mám prý zkusit brát si na noc půlku Espritalu,jestli mi bude ok,tak ho po měsíci vysadím a dá mi něco jinýho 😕 😕 Jinak lexák postupně snižuju,docela to jde,už abych se ho zbavila-jedna blbá krabička stojí kilo. 😖 😖
Kubaka já prvního-nechtěně,ale zaplať za to,že ho mám,druhej na druhou jamku-chtěnej 😀 😀 😀 Hale můj chlap se zase hodně urážel,pak se mnou nemluvil,to bylo něco na mě,páč já se potřebuju vykecat ze všech problémů,někdy i vyječet,to je jasný.Když s tebou nemluví ani klika od dveří,tak to je na pěst.Dlouho mi trvalo,než jsem ho to částečně odnaučila a jde to.Teď se dokážeme pohádat,pak o tom i mluvit. 😀 😝 Věřím,že ti to leze na nervy,ono se řekne být doma s děckem,je to sice hezký,ale je fakt,že to i zmáhá a to nejen fyzicky,ale i psychicky.Někdy je to na naše pocuchaný nervy pěknej záhul 😒 😒 Fakt zlatá moje máma,to si vždycky vorazíme oba dva. 😉 🙂 🙂
Přesně-vysazení-absťák.Zažila jsem ho,když mi došly mojí blbostí prášky.Bylo to na odstřel. 😖 😖 😖
Koukám,že dneska nikdo. 😕 😕
Tak se mějte,užijte si zbytek večera,zítra hodím oko,co je nového.Doufám,že jste všechny v pořádku. 😉

martina1975
5. máj 2009

Ahojte babulky zdravím Vás všetky menovať nebudem, aby som na niekoho nezabudla 😉 Práve som prišla z práce, zvládla som to celkom v pohode, lebo som mala 5 dní voľna. Poznám to vysadenie tiež, zažila som ho. Teraz prechádzam na pol tabl. denne a to je tiež des. Ale ja dúfam, že už nato nabehnem a budem úplne v pohode. Musím to zatiaľ riešiť neurolom, po tom mi je lepšie. Nemám stavy ako chvenie a bolesti svalstva. Už takú blbosť nikdy neurobím, že budem brať každý druhý, tretí deň polku Citalopramu. Aj keď budem v pohode, radšej si tú polku užijem každý deň. Tak sa majte krásne a pekný zbytok večera. P.S. Idem niečo hodiť do seba, lebo som robila rybiu pomazánku a mám na ňu strašnú chuť. Tak pa a píšte holky 😵

martule20
5. máj 2009

Ahoj holkýýý! Moc děkuju za všechny vaše odpovědi! Zdá se, že jste všechny jakž takž v pohodě, tak z toho mám obrovskou radost!

Andy: na odkaz mrknu, díky. Jojo, phyto chi je čínská medicína, ale nakonec ho nemám. Nepřišlo, nějaká chyba v dodávce a paní, co mi ho vozí mi doporučila firmu Zianica, produkt Denaxieta. Má přijít tento týden, tak uvidím. Píšou o tom: rakytník řešetlákový - harmonizuje nervovou soustavu, pomáhá zdolávat stres, zlepšuje peristaltiku střev, multivitaminózní prostředek, zvyšuje odolnost organizmu, obsahuje vysoké množství vitamínu C. Tak zkusím a uvidím.

kejka: Tak to je skvělý, že už jste zase s prckem spolu. Věřím, že Ti ten týden bodl, viď? 😀 Teď si ho prťouska daleko víc užiješ. Jsi šikulka, že lexák snižuješ, držím moc palce, ať to klapne! 😉 My jedeme zítra na týden ke známým, mají taky malou holčičku, tak doufám, že si s Eliškou vystačí a my s Marťou (druhá mamina) probereme slasti a strasti mateřství a manželství a trochu si orazíme.

kubaka: Jsem ráda, že už je to u vás lepší! Jojo, chlapi někdy jsou na pecku, ale co naděláme? Oni si ty prcky pomazlí, užijou na chvilku a nevidí ty věci okolo. Já se zrovna dneska ptala MM, jak to dělá, že je na malou pořád v takový pohodě a klídku, když já brzy ztrácím nervy kvůli blbostem. A on mi odpověděl, že si tu nahromaděnou energii vybíjí v práci. Tam, že když se to semele, tak si zařve, do něčeho kopne apod. a je mu zase fajn. No a já si taky zařvu a do něčeho kopnu, ale doma mezi čtyřma stěnama.... takže už lecos chápu. Kubi, ale Ty jsi mi v jedné diskuzi psala, že máte paní na hlídání, nebo už ne? Ta snad aspoň trochu pomůže 😅 Aspoň doufám....
To s tou tramvají taky znám 😀 😀 😀

martule20
5. máj 2009

dzio: Moc Ti držím palečky, ať celé těhu v pohodě zvládneš. Uvidíš, že až budeš mít ten malý uzlíček v náručí, bude celý svět rázem úplně jiný a krásnější. Zapomeneš na všechny starosti okolního světa a budeš se chtít na mimíska jenom dívat 🙂 Kdypak máš vlastně termín?

Pa pa a dobrou, klidnou noc všem.

dzio2
6. máj 2009

ahoj kocky najkrajsie na celom svete martule dakujem za slova to mas pravdu babky ach ty vasi chlapi 😠 nedajte sa vcera som tu nebola ale asi vicere dufam ze ste ok babky neviete co je s juliet neozvala sa neakej na sukromnu postu?ja som od vcera v pohotovosti dcere sa rapidne zhorsila larinkitida nemoze ani rozpravat pred vcerom sme mali rozdichavacku na okne nemohla dychat take mala opuchnute hrdlo martule termin mam od 25.7 do8.8 takze si mozem vybrat nevedia ho presne urcit kvoli mojmu zdravotnemu stavu moze sa stat ze babo budu musiet vybrat skor mam v brusku 5 vetsich cyst a uz teraz mala na nich dost tlaci dufam ze neprasknu to by bolo zle ☹ a este som silna astmaticka takze mam to ruzovucke haha 😀 😀 😀 asi ma daju na cisarsky a to nechcem 😠 chcem byt pri vedomi ked babo pojde von kejka tu mamulku ti zavidim 😉 tak sa majte este vas posmirujem

kejka
6. máj 2009

🙂 🙂 🙂
Ahoj holky
Dítko je nacpaný a leží. 🙂 Od rána tu leje jako z konve,fakt príma počasí. 😒 😒 😒
Asi si půjdu dát dvacku s ním. 😅
Dzio 24.7 se mi narodila dvojka-Míla. 😀 A Tomáše jsem měla taky císařem,páč jsem před pár lety měla spon.pneumotorax,prostě mi praskla plíce jen tak,takže bych to neudejchala a při normoš porodu by mi mohla prdnout znovu.Nechala jsem si epidurál,takže jsem malýho viděla hned jak ho vytáhli 🙂 Pak teda nic moc,nechápu,jak si to můžou platit ty hérečky. 😒 😒 ,ale ze zdravotních důvodů,by to možná pro tebe bylo lepší.Mě to navrhoval i psychiatr,sám od sebe mi napsal i papír,že z psych.hlediska pro mě je lepší CS.
To je mi líto,že máš takové starosti,budu držet palce,at je dceři líp a tobě taky. ☹ ☹
Marti to si piš,že mi ten týden bodnul,jsem si oráchla a chlap taky.Prcek se na něj věší,jen co dorazí z práce-to předávám směnu,páč mě má za celý den plný zuby. 😀
Kubaka jak je dneska?
Marti tak at ti to zabere a jsi v pohodě,uvidíš,že bude líp a líp.
Jinak zdravím všechny-Andy,Hemi,Povumu,Bambulíka atd.........přeju krásný zbytek dne.Večer se na vás ještě mrknu. 🙂 🙂 🙂
Já se cítím ok. 😉

donakaran
6. máj 2009

No ja sa dneska citim na odstrel celý týzden hlasia dazd a stale nic akurat ma boli hlava a je mi blbo.
Kocky ja vas este nepoznam ale poctivo som si vsetko precitala vcera som nestihla ja mam zivnost
tak niekedy neviem kde mi hlava stoji a este manzela v DOLEZITEJ FUNKCII aspon podla neho,
nezabuda mi to stale pripominat. Vcera som skoncila s antidepresivami c.5 Ixel po dvoch týzdnoch
polovicných davok som zase ospala a je mi zima, jasný príznak že mi to odrovnalo stitnu zlazu.
Ak vam mam pravdu povedat doslova vam zavidim, ze mozete brat tie blbe tabletky, ja zostavam
zase na nuerole a medovkovom caji. Ale cez vikend idem do bratislavy k dcere a do Viedne tak
dufam že to bude namiesto antidepresiva.
Neskusali ste niektora nejaku aternativnu formu liecby, ja som skusila, zatial sa k tomu neviem vyjadrit
takze niekedy nabuduce o tom napisem viac.
Majte sa vsetky super.

martina1975
6. máj 2009

Ahojte holky nebudem všetky menovať, skrátka spriatelené duše 🙂 . Ako sa dnes máte? Ja už pomaly ale iste lepšie a dúfam, že už len lepšie. Robila som do 18 hod. a už som sa nevedala dočkať chvíle, kedy sadnem za NET a napíšem Vám. Donakaran je mi ľúto, že Ti ozaj žiadne AD nemôžu dať. ☹ Ale neboj raz sa to musí napraviť. Ja idem vo štvrtok tiež na endokrinológiu. Som zvedavá, čo mi povie. Výsledky hormónov sú v poriadku, iba protilátky mám zvýšené. Tak som zvedavá, čo z toho pani doktorka vyvodí. Mňa tiež ráno bolela hlava, ale určite to je tým počasím aj vysokým záťažovým stupňom č. 4. Tak sa majte babenky, ja idem rýchlo urobiť niečo na večeru. Krásny zbytok večera a majte sa krásne. A hlavne sa dobre a spokojne vyspite. Pa 🙂

martina1975
7. máj 2009

Ahojte babenky Dobré ráno zdravím všetky. Dnes som asi stávala ľavou nohou z postele. Ráno som bola celá rozhodená, vyklepaná. Ale dala som si večer pepsi colu a asi mi moc nesadla - ja som totoiž tip, že dostanem z toho kyselinu. Donakaran ja skúšam aj čínsku medicínu ak ti to niečo hovorí. Užívam Spirulínu,sú to inak morské riasy. tá obsahuje veľa železa, nakoľko ho mám nedostatok aj veľa vitamínu B. Ak by si chcela somTi ju ochotná zohnať a poslať. Pretože som v tej firme zaregistrovaná, dala by som Ti ju za nákupnú cenu. t.j. 26,- EUR. Je tam 100 tabliet, ja užívam každý večer 2 a cítim sa potom silnejšia a vitálnejšia. Je to dobré aj na prečistenie organizmu, aj na tú štítnu žľazu by ti to malo urobiť dobre. Neviem, odkiaľ si, ale tá holka čo som u nej zaregistrovaná, máva každý mesiac diagnostiku. Chodia k nej lekári s nejakým prístrojom Ja som to už absolvovala, a ten Ti ukáže ktorý orgán je oslabený a aké vitamíny treba nasadiť. Vyšetrenie stojí 1.000,- Sk. Ak by si mala záujem, a nie si z ďaleka kľudne som ochotná Ti to vybaviť. Lebo viem, čo to je, keď človek musí takto trpieť. ☹ Už mám dcére aj desiatu do školy urobenú, aj čaj uvarený. O 7 budíček a hajde do školy. Ja chodím do práce až na 9 hod. Tak to ju vystrojím a ešte mám čas relaxovať. Tak dúfam, že to dnes zvládnem v práci, som totiž sama, kolegyňa má tiež zdravotné problémy, tak ide k lekárovi. Robím aj zajtra fňuk, ale len 4 hodiny. A pri tom počte ľudí to uteče rýchlo. Ale aj v sobotu a nedeľu aj pondelok tiež po 4 hod. Tak sa drž a maj sa krásne. Pa, pa

kejka
7. máj 2009

Ahojky holky
Tak mám jednu dobrou zprávu.Můj maturant začal dobře-z písemky z češtiny za DVĚ 🙂 🙂 🙂 ,mám velkou radost.Dneska má poslední zvonění a končí.Začíná mu svaťák a pak za týden v úterý odpoledne maturuje z češtiny,angličtiny,dějepisu a zsv-základy společ.věd.Tak to budou teprve nervy ☹ 😒 Ale věřím mu,že to zvládne. 😉
Marti ty jsi ranní ptáče-já v šest hodin ještě chrupčím,mladej vstává po osmý.Když nemusí do školky,tak ráno chrupe 🙂
Ty vyšetření to je balík,hrůza jak je to všechno drahý.To aby byl člověk milionár 😒 😒 😒
Jinak já jsem vstávala asi tím stylem,že jsem se svalila z postele,páč mě tak strašně bolely záda,jak když mě v noci mlátili kladivem.Trvalo mi to snad hodinu,než jsem se rozhejbala a ibalgin to jistil. 😖 😖 Asi počasím.Tady je takový depkovatý-zataženo,tma.Hnus. 😖
Donakaran určo ti nějaký zaberou,to by byl čert 😲 😲 Já jsem zkoušela všelijaký čaje-na stres,na spaní,ale to je pro mě slabej odvar,takže mi to vůbec nezabíralo. ☹
Dneska mimo tý kostrče je mi oky. 🙂 🙂
Odpl.větší nákup na prodloužený víkend,pak jedu s mámou,takže malýho má na starosti MP-pokud nebude zase lejt,tak půjdou na zahrádku,trochu prcka vyvětrat. 🙂
Tak se mějte všechny co nejlíp a piště-je tu nějak mrtvo 😝 😝

kejka
7. máj 2009

Kuk-nová fotka maloše 🙂 🙂

kubaka
7. máj 2009

ahoj všichni - makám jako motorová myš, ale je líp - už nemám pocit, že mě to válcuje, ale stejně špatně spím - jdeme zase grilovat, tak se aspoň vyvluftujeme...
. Kluk se nedostal ani na jeden gympl ☹ ale aspoň předvedl, že když chce, tak dokáže.

dona - mě když bylo opravdu zle, tak žádná alternativa nezabrala, ale doktor by měl být schopen ti něco vhodného najít - nejde to nechat jen tak bez nějaké - jakékoliv - terapie - to bych ho asi uháněla 😉

tak se mějte všichni o víkendu fajn - pa pa

martina1975
7. máj 2009

Ahojte babenky, tak dnes som sa bohvieako necítila, ale prežila som to v práci šťastne do 18 hod. 2 dni už mám žalúdok ako na vode. Nie a nie tie AD poriadne zabrať. Asi musím byť trpezlivá, ja viem. 😉 Tak sa majte krásne a píšte.

dzio2
8. máj 2009

ahoj babky mam navstevu tak sa vam budem na plno venovat v nedelu 😀 jednym ockom som hodila na vas kuk nebojte sa myslim na vas potom vsetko dobehnem drzkajte sa martina treba klud a hlavne trpezlivost neboj sa zvladnes to zo zaciatku to chvilu trva skus spravit nieco len pre seba kup si nieco pekne alebo chod niekam kde to mas rada aja ti budem drzat palce babky tak co jevam tak nedobre ?je mi luto ze mate take blbe stavy drzkajte sa bude to dobre nebojte

martina1975
8. máj 2009

ahojte babenky, čo Vám je všetkým zle alebo pozeráte hokeje, ako ja? Tak ako sa máte? Ja šte nič moc, jedeň deň bolia svaly, druhý hlava atď. Ja už dúfam, že AD čoskoro zaberú a bude dobre. Tak sa majte a negrilujte všetky, lebo priberete. Pa 🙂