Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

vadimka
17. okt 2012

@sikea ahoj moja, nech sa ti dnesny den vydari.... 🙂

vadimka
17. okt 2012

@evagy ahoj, mozes mi prosim ta presne napisat ako sa volaju tie homeopatika co beries??? a davkovanie,dakujem.

pingu1
17. okt 2012

@vadimka idem az zajtra. sice dnes idem staremu pre kartu, ale dnes mi nie je dobre. zasa tlaky v hlave a nervozita.

evagy
17. okt 2012

@vadimka ja som bola u homeopatičky v Ružinove, ona mi predpísala kvapky, zmes viacerých kvapiek a jedny mi ona dala. po tie predpísané som bola v špecializovanej lekárni v Novom Meste v BA. Lieky nie sú vôbec drahé, môžu sa užívať počas tehu, čo je velmi dobré pre nás, ja v tom vidím velkú šancu aj ona vravela že mala viac pac. s psych. och. a vyliečili sa, aj beznádejné prípady vraj. a zatial fakt je to fajn. AD stále znižujem. U nej som platila 50eur za konzultáciu a každá kontrola 20 eur. Ale zatial som spokojná, však vás budem priebežne informovať.

evagy
17. okt 2012

@vadimka možno na tvoju diganozu treba úplne inú kombináciu homeopatík. vraj je až 3000 homeopatických liekov.

vadimka
17. okt 2012

@pingu1 tak nech ta to skoro prejde...myslis ze tie tlaky v hlave mas z liekov???? mne sa dnes hrozne tocila hlava rano, dokonca poleziacky...asi som zle spala a je to z krcnej chrbtice..neviem...tiez som z toho nervozna...

vadimka
17. okt 2012

@evagy no mas pravdu, asi mne by namiesala ine kvapky,,,tak nech ti to zaberie.

evagy
17. okt 2012

@vadimka zatial je to dobré, a myslím pomáha to.

didi19
17. okt 2012

Každý máme nejaký osud-ked už nás postihli tie naše depky-ten ansilan beriem asi 1x za 4mes.-1týžden tak je to asi v pode.Vieš prečo si nájdeme podobných?"je vraj vedecky dokázané,že dcéry si najdu takých mužov ako sú ich otcovia"tak si vieš predstaviť,že nebol svetí-ale ani alkoholik ale všemohúci-vševedúci-všadeprítomný-to na jeho definíciu stačí--sú totiž v takom prostr.vychovávané a príde ím to normálne ked natrafia na také jednanie.Len niektoré sa vzbúria a nájdu niekoho lepšieho,ale ked to máš od detstva tak si zakríknutá-utiahnutá-...ťahá sa to s tebou.Môj terajší part.nebol sprvu taky-ale časom z neho vyliezla výchova jeho nebohého starého otca,ktorý si nevážil ženy ako človeka-len drž hubu a počúvaj čo ti poviem a bude všetko v poriadku.Čo sa prejavilo aj včera ked mi jednu vrazil tou jeho lopatou cez líce a nos.Chce mi ukázať,kto tu rozhoduje.Ale príde den ked zostane sám a zdochne sám a ani pes po nom neštekne. 😎

sikea
17. okt 2012

@vadimka ahoj a dakujem moc idem dnes prvy krat na aranzersky kurz a este som dnes nemala neurol ale asi si jeden dam som nervozna z toho ze tam idem prvy krat ale aj z toho ze mam dostat menzes a ty sa mas dnes ako?doteraz som varila clovek sa este nezastavil a to by som mala ist este upratovat

vadimka
17. okt 2012

@didi19 fuuuu, tak to neviem ci by som predychala 😝 ..tak sa ani necudujem ze mas problemy...

...ja som nad tym rozmyslala ci si hladame takeho isteho partnera ako je nas otec a nikdy som sa s tym nestotoznila...az teraz, cim sme dlhsie spolu tam nachadzam daku paralelu..zial,.....

vadimka
17. okt 2012

@sikea neboj vsetko dobre dopadne...ja sa mam uz teraz dobre, ale rano bolo desne...radsej ani nebudem pisat...a to som mavala rano celkom o.k....

sikea
17. okt 2012

@vadimka vies aku mam nervozitu az mi je zle dala som si teraz jeden neurol a este ma aj spodok brucha boli a menzes nie a nie sa pustit.....a akoze ti bolo rano ake si mala pocity?ja som byvala vecer ok a v cera mi bolo tak vselijako pred vecerom

zvolsiinylogin
17. okt 2012

@didi19 ak si vydata, tak sa rozved, ak nie, utekaj od neho...vela stastia.. 😠

evagy
17. okt 2012

@vadimka
@sikea
@didi19
@pingu1 baby skúste popíjať aj čaj puškvorec obyčajný, dá sa kúpiť v lekárni alebo vám ho môžu objednať. ja teraz popíjam a aj sa mi nálada nejako zdvihla. za pokus to stojí a stojí len 2,40

pingu1
17. okt 2012

@evagy puskvorec? no neznie to lakavo 😀
@vadimka ahoj, takze som prisla od dokiho. vyhodil mi to plexxo aj ked nebol nadseny, ale moje pocity su ina vec. ked niekto s myslienkami na samovrazdu dokaze fungovat s jednym liekom, tak preco ja s troma.... zdvihol mi seroxat. zajtra idem k tej novej, tak uvidime. tento doki nebol zly, ale prekombinoval by aj mna samu

didi19
17. okt 2012

@zvolsiinylogin -kam utekať????momentálne som v hmotnej núdzi-147€-ale nieje to časté-večšinou sa to dá zvládať,vydržím-najdem prácu-vybavým pôžičku a pôjdem do vlastného-To je plán robím čo sa dá aby som dosiahla ciel,ale práca nieje a ani finac.chcem ísť do rak-na 2-týž.tur ale nemám kurz-lebo nanho nieto pen a nem.-slabo-kto ma vezme???Nik.Dajak bolo dajak bude.

zvolsiinylogin
17. okt 2012

@didi19 hadam lepsie to teda budes mat u rodicov....no neviem, ved sama sebe si najlepsie rozumies...ale strpiet bitkara pri sebe, musis byt silna zena..

sikea
17. okt 2012

@evagy ahoj moja ja som sa puskvorca cosi napisal a je hlavne na zaludocne a crevne tazkosti velmi mi jednu dobu pomohol ked ma strasne bolieval zaludok takze ho poznam az moc dobre aj ked je chutovo veelmi horky ale moc pomaha

esselte
17. okt 2012

Ahojte všetci, vraciam sa späť, už som tu dlho nebola,pretože som skoro rok bola úplne ok,Zrazu sa teraz všetko vrátilo, nechápem prečo. Už som užívala iba venlafaxín actavis-AD, žiadne iné lieky.Lekárka mi povedala, že je to jesenná recidíva, ale lieky sú OK.Nejako sa mi nechce veriť, tak zrazu sa všetko zmenilo, doslova zo dňa na deň, stav sa mi nijako nezhoršoval, len odrazu to prišlo.Stretli ste sa už niekto s tým?Veľmi sa bojím.

evagy
17. okt 2012

@sikea ja som sa dočítala že pôsobí aj antidepresívne, tak neviem mne zabral pri dnešnej depke

evagy
17. okt 2012

@esselte ach jaj toho sa tu všetci bojíme, kolko velaxinu si užívala, ja teraz tiež vysádzam a mám veru strach

sikea
17. okt 2012

@evagy to vazne o tom teda neviem je to pre mna vazne novinka

didi19
17. okt 2012

Dakujem za podporu každej,je faj ked sa človek má komu vyspovedať-často to robíme úplne cudzím ludom.Nieje to také zlé,ked beriem priemer je to 1x za pol roka-to sa ešte dá.Aj tak raz odídem-ako vraví moja kamarátka aj v 60-a budem šťastná.Dúfam,že to bude skôr.Ale aj tak raz zostane sám-urobím všetko preto aby malý odyšiel študovať preč a nik sa k nemu nevrátil-a kto ako žil-tak aj zomrie-to je overené."Ludia ktorý konali dobro-ako moja nevlastná starká,že sa postarala o 2-polosiroty zomrela v spánku,tak isto aj môj nebohý starký,ale svokra mojej mamy,ktorá jej robila peklo zo života,zomierala velmi dlho a strašne.posledné tížne na infúziach.Aj starý otec mojej polovičky-čo si ženy nevážil-zomrel na rakovinu po dosť tažkých stavoch-tak čo myslíte kto vyhrá???No a pomsta chutí najlepšie za studena.Dobrý generál je taktik a nie horúca hlava.Tak dobrú noc.

mamiedi
17. okt 2012

@sweetsuzi Ja beriem Neurol 3x,ale nemam k tomu ziadne antidepresiva.. No uz mi nejak nezaberaju,uz par dni mi je nanic :'(

sikea
17. okt 2012

@mamiedi ahoj kedze je neurol navykovy tak ti uz asi ani poriadne nezabera zisli by sa ti aj AD podla mna

bonaqua111
17. okt 2012

@mareksk kks zasa nejaky najazd scientologov ci co? Mal si niekedy poporodnu psychozu, klinicku depresiu alebo sialenu uzkost?
Vzdy ked sem pridem, vzdy sem musim niekto ako Ty napisat.

Tato skupina by sa mala zamknut podla mna.

evagy
18. okt 2012

@sikea na balení to nie je písané ale našla som to na nete.. tak neviem muž to omylom kúpil a my že načo nám to bude tak som kukala na nete na čo je to dobré a tam som to objavila

mamiedi
18. okt 2012

@sikea Uzivam ich treti mesiac,ale podla lekara ten cas nestaci este na navyk.. Ale tiez to tak citm,ze mi uz nezaberaju tak,ako zvykly..

pingu1
18. okt 2012

ahojte, tak ja som bola vcera uz u stareho psychiatra, dnes idem novej... vcera som mu povedala,z e naco uzivat tolko liekov, ze sa mi to nevidi, tak mi jeden vyhodil. som zvedava ako to so mnou zamava. nakoniec mi povedal uplne inu diagnozu ako som si myslela, ze mam doteraz. fasa
tak drzkajte paluchy, nech dobre dopadnem