• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Depresia. Ako sa jej najrýchlejšie zbaviť?

24. mája 2017 
@sikea a ty ako?
18. okt 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vadimka stáva sa mi to občasw málokedy vstanem a celý den sa mi točí hlava. skús na tie točáky sú lieky v lekárni, neviem či sú však na predpis. moja mama užívala a vraj to zaberalo. ja to mám tak 4xdo roka
18. okt 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vadimka mne sa hlava tocievala tak, ze ked som rano vstala z postele, tak som sa musela aj 3x vratit a dvihnut nohy, lebo by som odkvacla
18. okt 2012 o 11:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pingu1 no mne je ale cudne ze ona sa mi toci a hrozne prave ked si lahnem a otocim hlavou...asi krcna chrbtica..ci co...
18. okt 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evagy no ja sa mam tak striedavo oblacno raz lepsie raz horsie ale vecer mi je vzdy fajn uz .... neviem kedy tie AD zaberu uz naplno ale uz by pomaly aj mohli za chvilku bude mesiac co ich beriem
18. okt 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evagy tak to je dobre ked sa mas doobeda super ja som mala rana najhorsie ale uz sa to zlepsuje a to teda pekne skoro vstavas to by aj mna nicilo ja milujem rano spat aspon do siedmej ked sa da a aj dlhsie ked som bola tehotna tak som spavala pomaly az do 11tej .... takze chces ist na marodku?ved hej len chod a drzim palce nech sa to babatko potom podary....a teda nech je aj tych praskov pomenej :wink:
18. okt 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea len pekne vydrž, hlavne že aspon ti je večer fajn, uvidíš bude dobre
18. okt 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evagy ved hej ale teraz mi zacal menzes tak sa necitim bohvieako je mi tak vselijako neviem ci si mam dat neurol
18. okt 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea no ved práve preto chcem na pn, kašlem na robotu, nebudem sa premáhať. oddýchnem si, pospím a možno ani tolko liekov nebude treba..
18. okt 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea to ti robia hormony, aj mne bolo vždy v tie dni horšie. skús si kludne dať jednu neurol.. však zajtra si nedáš už..
18. okt 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evagy ved hej ale zase ja sa tesim ked pojdem do prace medzi ludi lebo vzdy ma taketo stavy chytili ked som bola dlho doma ked som robila nikdy som to az tak nepocitovala...ale kazdy sme iny a ty hej ked cches babo potreebujes hlavne klud oddychovat
18. okt 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evagy diky za radu ja sa snazim si davat len jednu denne ale mala som predpisanu dva krat denne len ja si dam radsej menej ako viacej
18. okt 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea viem že mi bude dlho ale ide o to že som po robote už vyčerpaná a nevládzem a min. týžden aj psychi. o ničom bola, ale v pondelo som si hodila oxazepan na noc polku na ukludnenie a super som spala a ráno som mala perfekt. aj včera som dala polku a tiež super, tak sa spýtam dr. či je škodlivý a bysom ho ked tak obden polku užívala, a AD chcem ponížiť na 75mg denne
18. okt 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea ja viem ale ked ti je o ničom, ináč ja som mala tiež neurol ale nejako mi nezaberal, ale napr. lexaurina a oxazepan sú fajn.
18. okt 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evagy ten leuxarin nieje to iste co aj neurol?
18. okt 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evagy ti verim ze si vycerpana aj ja som byvala ked som chodila do prace a bolo mi vzacne ked som mohla byt doma ale nie dlho len na chvilku lebo mne doma asi z toho vsetkeho potom sibe....no pekne teda ved uvidis co ti povie doky a je dobre ked to chces znizovat drzim palce
18. okt 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vadimka Nie to som chcela povedať,že mne tak bolo zle ked som vypila viac ako znesiem,a ked neberieš lieky dlhodobo,tak potom to vážne môže byť s tlaku a hlavne s v takomto prech období.
18. okt 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vadimka Mám panickú poruchu.Lieky užívam od novembra minulého roku.Mali už úplný záber, dokonca som veľmi málo na začiatku užívala neurol, fakt iba raz za dlhší čas a polovicu.nechápem, ale písala som aj inému lekárovi, a ten mi odpísal, že je to jesenná recidíva a je to normálny stav, potrebujem sa znova dostať do normálu. lieky vraj meniť netreba, tak uvidíme.
18. okt 2012 o 12:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esselte a ake AD uzivas? a davku?
18. okt 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea myslím to isté je to na ukludnenie.
18. okt 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea no toho sa trochu obávam že mi bude šibať. ja potrebujem režím ale snád to zvládnem , mám robotu aj doma, aj účto vediem popri robote, síce len jednoho živnost. mám ale aj to ma zamestná a niečo sa vyskytne aj stroj na šitie som kúpila. tak roboty dosť.
18. okt 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kuknite zmes týchto kvapiek užívam ja to mám namiešané podla homeopatičky
http://www.bachovekvapky.sk
preštudujte si to celé
18. okt 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vadimka skus masaze, alebo jogu. aj ja mam hrozne nizky tlak, preto sa vyhybam cesnaku.
18. okt 2012 o 13:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vadimka Beriem ráno 150 mg a večer 150 mg venlafaxín actavis
18. okt 2012 o 14:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea
@vadimka
@pingu1
@esselte kuknite ja užívam zmes týchto kvapiek namiešane pre moj problém od homeopatičky
http://www.bachovekvapky.sk preštudujte to celé
18. okt 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky. tak som doma od novej psychiatricky. uplne uzasna zena, aj mi caj uvarila.. hovorila, ze zle mi bolo, lebo mi menil lieky a to len podporuje depku ked sa to furt mixuje. zvysila mi davku 3. nasobne, tak som zvedava.
18. okt 2012 o 18:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea 0,25 3x denne.
18. okt 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamiedi hmm tak to mas slabe podla mna preto ti uz nezaberaju
18. okt 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evagy ahoj,
no uuuuplne cele som to neprestudovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ako dlho ich uz beries???? som zvedava ci ti teda zaberu,,,bodaj by sa to podarilo...ja osobne som voci bylinkam trosku skepticka..ale ktohovie. :wink:
19. okt 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea ahoj moja...som ti odpovedala na poslednu spravu...ako sa mas dnes?
19. okt 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok