Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

sikea
8. nov 2012

no tak baby mne je dne divne volako neviem preco ale srdce mi busi a mam trosku strach a sama neviem ze z coho

mamiedi
8. nov 2012

@michaelamilan a dufam,ze zvladnem aj ten zajtrajsok a potom aj to ked pojdem uplne sama..

mamiedi
8. nov 2012

@sikea Ano, ja mam len 0,25 neurol 3x denne. Ale davam si ich tak ze o 7 o 10 a o 13. Mne je to doobedie strasne! Juj moja,ja huby vobec nejem,lebo ich nemam rada..
A dakujem za pochvalu,dufam uz len,ze to zostane aj nadalej v pohode.

evagy
8. nov 2012

@sikea ano ja berem tie esencie 4 druhy zmiešané a miešajú mi to v špeciálnej lekárni, stojí to 5eur a vydrží mi to také 3týždne a ešte si kvapkám 2-3 kvapky ineho lieku čo mi však dala homeopatička.. daj si do googlu homeopatika a môžeš si vyhladať homeopatika.. mne tuším zabrali lebo sa cítim dobre a sotva berem chemic ké lieky .. 21.nov. idem na kontrolu k homeopatičke aj u nej sa platí ale ja mám teraz ten ciel, užívať čo najmenej chemikálií vzhladom k tomu že chcem otehotnieť.. 🙂

sikea
8. nov 2012

@mamiedi a to si mozes ten neurol davat tak po sebe ja som si myslela ze medzi tym musi byt aspon 6 hod. odstup.....no ani ja huby moc nemusim ale tak raz za cas si dam .....nemas zac moja len tak dalej aj ja idem zajtra na kurz 🙂

sikea
8. nov 2012

@evagy a to si kde nakvapkas ci ako to funguje hmm?a jasne pojdem to kuknut.....a som rada ze sa citis tak dobre a mas pravdu aspon uzivas menej chemikalii 😉

mamiedi
8. nov 2012

@sikea Budem na teba mysliet. A kedy tam budes? Myslim odkedy dokedy?
No ja si to mam tak davat,ale uz to normalne aj citim po 2 hod.u cakam kedy bude tolko aby somnsi mohla dat..

evagy
9. nov 2012

@sikea kvapkám si 4xdenne 4 kvapky pod jazyk, a ešte mám jedny kvapky a to si kvapkám raz denne 2-3 kvapky
zatial sa držím 🙂

sikea
9. nov 2012

@mamiedi dakujem moja.....o druhej tam mam byt ale dokedy budeme tak to netusim vobec......aha ja ked som si davala neurol vzdy som cakala kedy prejde sest hodin tiez som sa nemohla dockat lebo mne neurol moc pomahal.....

sikea
9. nov 2012

@evagy ahoj takze si ich kvapkas pod jazyk ale su aj esencie take vonne nie?ale je dobre ked ti tie kvapky pomahaju len tak dalej teda drzim place
🙂 🙂

terezia1234
9. nov 2012

baby neni zas nieco vo vzduchu?? zas sa mi nic nechce, som nejaka smutna, bez nalady..hmm...vcera bolo ok, aj predvcerom ☹

vadimka
9. nov 2012

@sikea ahoj,,,no vcera som mala aj ja daky cudny den, potom som sa vzchopila...kramy mam dostat az o 9dni, tak to sa mi zda skoro uz mat predmenstruacny syndrom....ale min. mesiac som dostala skor o 4 dni....tak co ja viem, moze to byt aj tym....ako sa mas dnes?

sikea
9. nov 2012

@vadimka ahoj aj ty si mala taky den v cera ale aj ja som sa potom ku veceru nejako vschopila a ja mam dostat menzes v stredu ja mam odjakziva o dva dni skor ako minuly mesiac takze ho mam pravidelny.....a preco mne byva aj tyzden pred menzesom zle alebo divne.....a dnes sa mam celkom fajn bola som na urade a okolo pol druhej idem na kurz a zacali ma boliet mocove cesty tak to nieje bohvieco
a ty ako dnes?

evagy
9. nov 2012

@sikea priznám sa nevonala som ale tuším nemajú žiadnu vôňu

sikea
9. nov 2012

@evagy jaaaaaaaaaaaaaj tak ale aspon ze ti pomahaju a ako sa dnes mas?

terezia1234
9. nov 2012

a mne preco nikto neodpise ☹(( ???

vadimka
9. nov 2012

@terezia1234 ahoj moja, co ta trapi?

terezia1234
9. nov 2012

@vadimka ahoj, som uz vyssie pisala, ze dnes som akasi smutna, bez nalady...mozno aj preto ze ma pobolieva hlava, asi som zle spala..bojim sa vzdy ked mam takyto den, ze sa mi vratia depresie..ja nechcem uz...mozno pocko, neviem...

vadimka
9. nov 2012

@terezia1234 no moze to byt aj pocasim..a liecis sa u dr?
ja som mesiac na paroxetonine 2omg....zacala som sa citii lepsie ale napr. vcera mi tiez nebolo bohvie ako..musime bojovat.

evagy
9. nov 2012

@sikea super sa cítim ráno som si dala 2mg serdolektu polovičku z minimálnej tabletky čo sú a 50 mg venlafaxinu to je tiež velmi nízka dávka.. a samozrejme bachove kvapky 🙂 vôbec ako keby mi nič nebolo..

evagy
9. nov 2012

@terezia1234 moja vyskúšaj aj ty kuknúť stránku čo som tu uvádzala www.bachovekvapky.sk to nie sú chemikálie len na prírodnej bázy.. najlepšie ked sa spojíš s homeopatom a ten poradí ako ich kombinovať.. ja som s nimi max. spokojnáá

terezia1234
9. nov 2012

@vadimka ano liecim, uz vyse roka...ja mam tieto vykyvy stale neviem z coho...hmm..uz fakt neviem co to moze byt.. ☹

terezia1234
9. nov 2012

@evagy ja neviem..fakt to pomaha?? ale ked ja nemam taketo stavy stale..no kuknem to...dakujem..aj ty si mavala depky?? no ja na depresie nemam dovod..mam vsetko co som chcela mat..

sikea
9. nov 2012

@evagy tak to ma tesi ze sa tak super citis a ze ti tie bachove kvapky tak pomahaju....

vadimka
9. nov 2012

@sikea dnes celkmi fajn, slniecko mi dost pomaha...sa tesim, ze je uz piatok...poobede idem ku kamoske, budeme klabosit... 😀

terezia1234
9. nov 2012

@sikea ahoj , a ty sa dnes ako citis?? ja som sem posledne 2 dni ani moc nestihala nakuknut..som tu mala kamosky s detickami tak sa nase male hrajkali..bolo fajn, len dnes ma nejak hlava pobolieva, som akasi unavena..a nalada nic moc teda.. ☹

vadimka
9. nov 2012

@terezia1234 uz rok beries tab. a nic???? a ake konkretne? nazov......co na to hovori tvoj psych.? rok je uz dlha doba, mozno potrebujes upravit davkovanie, ci?

vadimka
9. nov 2012

@evagy som rada, ze ti je dobre....a kedy planujete babatko?

sikea
9. nov 2012

@terezia1234 ahojik tak dnes mi je celkom fajn akurat co ma mocove cesty zacinaju boliet.....takze si mala doma veselo teda.....a ake je u vas pocasie mozno z pocasia ti je tak alebo nemas dostat menzes?

terezia1234
9. nov 2012

@vadimka ale ja sa necitim zle stale...napr. cca 4 mesiace teraz som bola ok..len dnes som nejak mimo, mozno to len dnes..dufam..ale mi vravela ze to aj jesen robi..ze je to prirodzene..dufam ze zajtra bude uz dobre..musi byt 🙂