• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Depresia. Ako sa jej najrýchlejšie zbaviť?

21. septembra 2017 
@vadimka ahojik tak to mi hovor aj u nas je krasne pocasie slniceko svieti celkom je teplo a ja idem za chvilku na kurz rano som bola na urade tak dnes mam celkom fajn den....len sa mi zacina trosku driemat dala som si eucaliptovy kupel tak asi z toho....takze ku kamoske pojdes ved aj to treba poklabosit
:slight_smile: :slight_smile:
9. nov 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vadimka aaa sorry, serlift beriem
9. nov 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea pocasie vykuka teraz slniecko...pojdeme von s malickou tak bude dobre dufam... :slight_smile:) a menzes eee
9. nov 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terezia1234 ano pomáha
9. nov 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na posilnenie a depresiu pomaha Acai a este viac aj Ginkgo. Vyrobky najdete aj v nasom PRO Shope.
@terezia1234 tak mozno mas len nizsi tlak ked ta hlava pobolieva neboj to prejde a jasne len pekne chodte von sa úrevetrat to ti prospeje ved aj ja pojdem za chvilku na kurz :wink:
@vadimka zatial ešte len znižujem dávky nemám úplne vysadenéé, užívam minimum a uvidíme na zač. jari ako sa zachová moja psychika.. mám sa nastaviť aj na minimum iných antipsychotík od jan. ktoré by nemali brániť v otehu. ja by som chcela úplne vysadiť prášky, ak sa mi to podarí s tými kvapkami uvidíme - priebežne vás budem informovať..
9. nov 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terezia1234 no mne moja dr. vravela ze ten stav sa moze zhorsovat, napr. pred menzesom...mozno aj pocasim...neviem..ak bz ti to dlho trvalo treba inf. svoju dr...skus ist von, sa vyvetras, kup si nieco pekne..mne to pomaha..ja som min. len tak vbehla do sekaca a take nadherne veci som tam nasla pre malu..krasne 2ks siat....som sa z toho vytesovala..
9. nov 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea no tak, dufam, ze sa zrelaxujes aj ty na kurze... :slight_smile:
9. nov 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evagy budem ti drzat palce :wink:
9. nov 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vadimka urcite pojdeme poobede von, myslim ze bude lepsie ked budem medzi ludmi ...ja si aj myslim ze to je aj tym ze ma boli hlava, citim sa unavena, tak to mozno tym...vies ja sa vzdy zlaknem ked takyto den pride aby sa mi to zas nevratilo, tak asi aj z toho som taka vystrasena...aj mne pomaha ked si nieco pekne kupim alebo malej...
9. nov 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vadimka dakujem moja ja uz idem pomaly potom ti napisem ako bolo pa a pekny dnik ti zelam :slight_smile:
9. nov 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea A ja som zas o druhej koncila :D Celkom skvelo presiel aj dnesny den len zas je doobeda zle. Ja nechapem cim to je... A tebe? Dufam ze si uz tiez skoncila..
9. nov 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamiedi štítna žľaza sa vyšetruje sonom a krvou sa zisťuje hladina hormonov. a ten Tyamín máš v injekciách, to je vlastne vitamín B?
9. nov 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea veru uvidím, budem ťa informovať.
9. nov 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamiedi no ja som asi pred piatou isla z kurzu robili sme ruzicky z javorovych listov a este nam rozpravala teoriu.....takze doobeda ti nieje dobre?mne dnes bolo cely den uplne fajn tie AD su vynikajuce moc ..... ale tiez mam este niekedy vykyvi ale neurol uz vobec nejem
9. nov 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata37 jasne moja
9. nov 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata37 Ano to je vitamin B1. Je to na zosilnenie.
9. nov 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea No ja sa teraz uz naozaj neviem kedy dostanem k lekarke..
9. nov 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky zabudla som vam napisat ze mam da fajn az nato ze ma mocova cesta boli a ked cikam ma to riadne reze ale neviem ci mozem na AD pit urologicky caj ak ste mali miektora toto iste prosim poradte mi
9. nov 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea Ahoj moja! Ja sice AD nemam len tie Neuroli,ale ja som v pohode pila aj dva-tri krat denne. A mala som take mala by si s tym ist aj ku gynekologovi,lebo ja som mala zapal. To ti nezmyzne len od caju,aspon mne sa to iba stupnovalo az tak,ze som pri cikani uz revala..
10. nov 2012 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamiedi ahaaaaaaaaa ja mavam casto tento zapal ja uz to mam snad chronicke.....tak mne kolkokrat aj iba ten caj pomoze zalezi aj od toho kedy to podchytis az je to moc silne tak samozrejme ze treba ist ku doktorovi ja som kolkokrat ked som este v robote robila utela na pohotovost a mala som ju blizko....ja som uz aj krv mala v moci a horucky az taky zapal som mala ale teraz sa to este da vydrzat ale aj brusnice by sa mi zisli veru
10. nov 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
chcem sa spýtat,,je tu niekto,,kto má psychické problémy spôsobené nejakým neurologickým ochorením,,napr..sklerozou mulitplex alebo niečím iným?? dakujem
10. nov 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea tak si ich daj :wink:
10. nov 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamiedi nemam doma brusnice musim si ist kupit
10. nov 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea brusnice mi same o sebe nepomohli, ani urologicky caj, ked uz bolo zle, kup si uroval manoza, uzivaj chvilu potom aj preventivne, kedysi som rok mavala jeden zapal za druhym a antibiotika az ten uroval manoza ma po roku zbavil natrvalo problemov...obsahuje to brusnice, je to prirodne a manoza zabranuje usadzaniu skodlivych bakterii na stenach moc ciest a vela potom pi pri tom, aby sa to vyplavilo , ten urolog. caj....
10. nov 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela91 ahojik takze si tie brusnice nemusim teda kupovat.....a ten uroval manoza kde zozeniem ci len v lekarni a smiem sa opytat kolko stoji?tak je dobre ked tak pomaha ved ho mozem vuskusat......a urologicky caj pojem tri krat denne pol litra
10. nov 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea Tak bez,bez :wink:
10. nov 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamiedi co tak bez bez?
10. nov 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikea Že bež, bež si kúpiť :D
10. nov 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok