Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

sikea
9. nov 2012

@vadimka ahojik tak to mi hovor aj u nas je krasne pocasie slniceko svieti celkom je teplo a ja idem za chvilku na kurz rano som bola na urade tak dnes mam celkom fajn den....len sa mi zacina trosku driemat dala som si eucaliptovy kupel tak asi z toho....takze ku kamoske pojdes ved aj to treba poklabosit
🙂 🙂

terezia1234
9. nov 2012

@vadimka aaa sorry, serlift beriem

terezia1234
9. nov 2012

@sikea pocasie vykuka teraz slniecko...pojdeme von s malickou tak bude dobre dufam... 🙂) a menzes eee

evagy
9. nov 2012

@terezia1234 ano pomáha

naturmedic
9. nov 2012

Na posilnenie a depresiu pomaha Acai a este viac aj Ginkgo. Vyrobky najdete aj v nasom PRO Shope.

sikea
9. nov 2012

@terezia1234 tak mozno mas len nizsi tlak ked ta hlava pobolieva neboj to prejde a jasne len pekne chodte von sa úrevetrat to ti prospeje ved aj ja pojdem za chvilku na kurz 😉

evagy
9. nov 2012

@vadimka zatial ešte len znižujem dávky nemám úplne vysadenéé, užívam minimum a uvidíme na zač. jari ako sa zachová moja psychika.. mám sa nastaviť aj na minimum iných antipsychotík od jan. ktoré by nemali brániť v otehu. ja by som chcela úplne vysadiť prášky, ak sa mi to podarí s tými kvapkami uvidíme - priebežne vás budem informovať..

vadimka
9. nov 2012

@terezia1234 no mne moja dr. vravela ze ten stav sa moze zhorsovat, napr. pred menzesom...mozno aj pocasim...neviem..ak bz ti to dlho trvalo treba inf. svoju dr...skus ist von, sa vyvetras, kup si nieco pekne..mne to pomaha..ja som min. len tak vbehla do sekaca a take nadherne veci som tam nasla pre malu..krasne 2ks siat....som sa z toho vytesovala..

vadimka
9. nov 2012

@sikea no tak, dufam, ze sa zrelaxujes aj ty na kurze... 🙂

vadimka
9. nov 2012

@evagy budem ti drzat palce 😉

terezia1234
9. nov 2012

@vadimka urcite pojdeme poobede von, myslim ze bude lepsie ked budem medzi ludmi ...ja si aj myslim ze to je aj tym ze ma boli hlava, citim sa unavena, tak to mozno tym...vies ja sa vzdy zlaknem ked takyto den pride aby sa mi to zas nevratilo, tak asi aj z toho som taka vystrasena...aj mne pomaha ked si nieco pekne kupim alebo malej...

sikea
9. nov 2012

@vadimka dakujem moja ja uz idem pomaly potom ti napisem ako bolo pa a pekny dnik ti zelam 🙂

mamiedi
9. nov 2012

@sikea A ja som zas o druhej koncila :D Celkom skvelo presiel aj dnesny den len zas je doobeda zle. Ja nechapem cim to je... A tebe? Dufam ze si uz tiez skoncila..

mata37
9. nov 2012

@mamiedi štítna žľaza sa vyšetruje sonom a krvou sa zisťuje hladina hormonov. a ten Tyamín máš v injekciách, to je vlastne vitamín B?

mata37
9. nov 2012

@sikea veru uvidím, budem ťa informovať.

sikea
9. nov 2012

@mamiedi no ja som asi pred piatou isla z kurzu robili sme ruzicky z javorovych listov a este nam rozpravala teoriu.....takze doobeda ti nieje dobre?mne dnes bolo cely den uplne fajn tie AD su vynikajuce moc ..... ale tiez mam este niekedy vykyvi ale neurol uz vobec nejem

sikea
9. nov 2012

@mata37 jasne moja

mamiedi
9. nov 2012

@mata37 Ano to je vitamin B1. Je to na zosilnenie.

mamiedi
9. nov 2012

@sikea No ja sa teraz uz naozaj neviem kedy dostanem k lekarke..

sikea
9. nov 2012

holky zabudla som vam napisat ze mam da fajn az nato ze ma mocova cesta boli a ked cikam ma to riadne reze ale neviem ci mozem na AD pit urologicky caj ak ste mali miektora toto iste prosim poradte mi

mamiedi
10. nov 2012

@sikea Ahoj moja! Ja sice AD nemam len tie Neuroli,ale ja som v pohode pila aj dva-tri krat denne. A mala som take mala by si s tym ist aj ku gynekologovi,lebo ja som mala zapal. To ti nezmyzne len od caju,aspon mne sa to iba stupnovalo az tak,ze som pri cikani uz revala..

sikea
10. nov 2012

@mamiedi ahaaaaaaaaa ja mavam casto tento zapal ja uz to mam snad chronicke.....tak mne kolkokrat aj iba ten caj pomoze zalezi aj od toho kedy to podchytis az je to moc silne tak samozrejme ze treba ist ku doktorovi ja som kolkokrat ked som este v robote robila utela na pohotovost a mala som ju blizko....ja som uz aj krv mala v moci a horucky az taky zapal som mala ale teraz sa to este da vydrzat ale aj brusnice by sa mi zisli veru

rondicka
10. nov 2012

chcem sa spýtat,,je tu niekto,,kto má psychické problémy spôsobené nejakým neurologickým ochorením,,napr..sklerozou mulitplex alebo niečím iným?? dakujem

mamiedi
10. nov 2012

@sikea tak si ich daj 😉

sikea
10. nov 2012

@mamiedi nemam doma brusnice musim si ist kupit

marcela91
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sikea
10. nov 2012

@marcela91 ahojik takze si tie brusnice nemusim teda kupovat.....a ten uroval manoza kde zozeniem ci len v lekarni a smiem sa opytat kolko stoji?tak je dobre ked tak pomaha ved ho mozem vuskusat......a urologicky caj pojem tri krat denne pol litra

mamiedi
10. nov 2012

@sikea Tak bez,bez 😉

sikea
10. nov 2012

@mamiedi co tak bez bez?

mamiedi
10. nov 2012

@sikea Že bež, bež si kúpiť :D