Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

elisha3274
1. feb 2014

@katka694 krasne si to napisala a tento príbeh som počula od mnohych zien, veľmi drzim prsteky, nech sa dari ♥♥♥

soniada
1. feb 2014

@aneta174 ahojky anet🙂 uz ani nie... dnes na noc som nemala a celkom ok, som pred ms tak cez den mozno polovicu ale inak nemam ziadne vedlajsie ani nic takze super, len este mi nezaberaju lieky naplno:(

aneta174
1. feb 2014

@soniada a este co beries

edimamija
1. feb 2014

@aneta174 ahoj,mame sa skvele len casu mam malo :-/

aneta174
1. feb 2014

Tak to je super ze sa mate dobre

172
1. feb 2014

@esselte prijemnu zabavu dnes ,drzim palciska 😉 ..a bude aj foto?

172
1. feb 2014

Babeny tak ja som dnes ako pepek po flame v Las Vegas...sucho v ustach zaludok na hojdacke,nohy rozklepane...mam si vobec dat tu zvysenu davku vecer zas?

aneta174
1. feb 2014

@172 ahoj a co beres

lucinka0921
1. feb 2014

@172 ahoj pepek 😀 no uvidis ako ti bude este cez den a vecer sa rozhodnes,ale ja by som asi vzala a podla toho ako by bolo zajtra este by si videla...No ale neviem,skus @hroska napisat,ona ti poradi najlepsie 😉

172
1. feb 2014

@lucinka0921 ahoj moje ,veru musim napisat hroske,ale ako pises luci skusim si to dat aj dnes vecer a uvidim..mozno iba reakcia na prvu davku.. 😒

172
1. feb 2014

@aneta174..beriem esoprex od vcera zvyseny na celu tab. vecer

lucinka0921
1. feb 2014

@172 v tomto sa ja nevyznam,ale vsetko je mozne,tak preto si myslim,ze asi treba este skusit a potom uvidis....Tak ja idem dovarit,neskor za tu zase ukazem 🙂

esselte
1. feb 2014

@172 ďakujem, menzes sa nejako nechce poriadne rozbehnúť, tak je mi tak všelijako, a aj taký pocit očakávania, čo bude na plese, dúfam, že to zvládnem,a ak by niečo , tak si dám tabletku, aj aj tak večer beriem rivotril, tak malo by ma to podržať, ples začína o 19:00, tak verí, že už bude ok

esselte
1. feb 2014

@172 A zabudla som ešte, že akú vysokú dávku máš a čo to vlastne berieš, je tu toho veľa a ja nejako strácam prehľad a asi aj pamäť, prepáč

esselte
1. feb 2014

@lucinka0921 Čo dobré varíš? Ja už polievku na zajtra a zemiačky k mäsku z polievky, zajtra už len upečiem rezne so syrom, ak budem vládať po plese

esselte
1. feb 2014

@172 A fotečka určite bude, bože píšem ti trikrát ako tatar, ale dnes mi nejako nepáli, som trocha unavená a čakám stále ten blbý menzes, nech sa už konečne rozbehne, lebo mi je na figu, ale lentilka to zachráni

bety222
1. feb 2014

@andy231 to ty berieš ten coaxil,maš alebo mala si tlaky v ušiach,zalahne mi na obe uši a ked preligujem tak mi v nich praska,ako keby mi ten tlak nechcel povoliť,už neviem čo si mam dať do uši

lucinka0921
1. feb 2014

@esselte ja som urobila stručky podbite na husto a k tomu fasirku a volske oko 🙂 A navarila som toho vela,takze uz mam aj na zajtra 😀 Potom daj foto z plesu 😉

bety222
1. feb 2014

@172 daj si ked ju maš brať to určite budu take niekolko dni pokial ti to zasa zaberie,ja sa tiež bojim zobrať poobede lieky,a kolko krat neberiem lebo sa bojim,a len čakam čo bude,rano 2 -2 -0 a ešte oxazepan ,a ja mam pocit že to už je velmi vela liekov,a z toho mi je zle ,aj ked doktorka mi hovory že aj ked ji ich 4 a su vždy slabšie ako keby som brala jednu

andy231
1. feb 2014

@bety222 hej ja to beriem vlastne už vysádzam áno mala som to aj ja nič som si nedávala samé to prešlo.a ty to ideš brať na ďalej????

bety222
1. feb 2014

@andy231 dala mi ten kventiax 25mg,poobede namiesto coaxilu 2ks,taže rano ho ešte musim brať,beriem dva ,ako by si mi poradila aby som ho rano vysadila,beriem 2rano a polku oxazepanu,mam si dať zajtra 1.5 aspon tyťden a potom zasa len 1 tyžden,lebo mi je tak zle z tych tlakov v ušiach,hlava ma boli,tak mi je divne,v pondelok jej mam zasa volať,že či ten kventiach zabral,lebože tento zaberie hned,neviem prečo mi nechce tať ten paretin a špekuluje tolko,len skuša ,a tak by som si dala 1paretin a bolo by fajn a tak len žerem ten coaxil a nič

andy231
1. feb 2014

@bety222 ten kvantiax je na schizofreniu a mánické stavy to máš ty takú diagnozu??? no ja som brala coaxil tri krát denne čiže ráno jednu tabletku na obed jednu tabletku a večer jednu tebletku a teraz mi doktor kázal vysádzať postupne čiže som prestala brať na obed jednu tabletku a po troch týždnoch zase o jednu menej čiže ak to môžeš vysadiť a to ti kázala doktorka?? tak potom uber ráno jednu a ostan len na jednej tri týždne a potom vysaď a ja beriem tiež lexaurin tri krát denne ešte stále doktor chcel začat vysádzat lex ale ja som mu či nemôžme prejst na ten coaxil najprv neviem či som urobila dobre no uvidíme.ja chcem ostať len na sertraline.ak my bude horšie tak naspät nasadím coaxil a začnem vysádzat lex inak som čítala že coaxil je dobrý na vysádzanie benzákov.a nemáš to hučanie z kavantiaxu?? či si to mala aj predtým??

anina63
1. feb 2014

@esselte Ahoj,prajem Ti krásny,pohodový večer,aby si sa super zabavila a vytancovala.Užííííííívaj si,ved si zaslúžiš 🙂 🙂 🙂

esselte
1. feb 2014

@anina63 ďakujem veľmi pekne, verím, že to bude dobré

lucinka0921
1. feb 2014

@esselte
@anina63
@andy231
@bety222
@172
@aneta174
@edimamija
@soniada
@kachita
a ostatne baby,ked som niekoho zabudla.Mam otazku a zaujima ma vas nazor na liecitelstvo,ludove liecitelstvo.Aky mate na to nazor,vztah,ci to uz niekto skusil a ci si myslite,ci to vobec funguje a ci by nam to nepomohlo?

knobloska
1. feb 2014

Ahoj, prosím vás jak se dostat k nějakému psychologovi a poté popř. k psychiatrovi? Já se už dlouho plácám v hrozném stavu, potřebovala bych nejspíš zatím jen psychologa, ale těm, co jsem volala, chtějí 500,- za 45 min sezení. Neexistuje nějaká jiná možnost, popř. potřebuju žádanku od obvodní dr?

soniada
1. feb 2014

@lucinka0921
@lucinka0921 micka to je o psychike🙂 zalezi co konkr mas na mysli... malo serotoninu v mozgu asi moc ludovy liecitel nevylieci, ja teda moc neverim:(

andy231
1. feb 2014

@lucinka0921 ahoj ja som skúšala homeopata ale nijak mi nepomohol len som kopec peňazí za to dala.Takže ja som už volila AD liečbu

kachita
1. feb 2014

No mne je dnes riadne zle. Nastupila som na zvysenu davku a depresia sa prehlbila. Pomaly neviem, cia som. ☹

bety222
1. feb 2014

@lucinka0921 idem teraz do obchodu ale vecčer vam tu popišem ,o tych liečitelov,aj sa nasmejete,ked vam napišem ,pri kolkych som ja bola a ako to tam prebiehalo