• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Depresia. Ako sa jej najrýchlejšie zbaviť?

2. decembra 2016 
mne je dnes uplne na zufalstvo ,,,vsetci odisli na wellnes dcera s priatelom,,,segra s manzelom a ja som ostala sama so psom zase mam depky a pocity uzkosti aj ked som nasadila AD a rivotril a sulpirid a neviem ako vydrzim do druheho dna ,,,, nebudem sa opustat viem ze treba vydrzat a ako vidim kazdy tu ma problemy ako ja .....len sa tak stazujem aby som sa necitila taka sama ,,,,,
14. feb 2014 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
aj tak je super takyto chat ,,,cloveka povzbudi ked neni sam a vie ze aj iny maju take iste problemy a trpia a ziju a snazia sa ,,,,,
14. feb 2014 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@batyda neboj, sa aj ja som toto prežila, keď zaberú AD, bude lepšie, aj ja beriem rivotril k AD už vyše mesiaca, na budúci týždeň idem na kontrolu, tak uvidíme, či budem zvyšovať Ad, alebo mi len vysadí rivotril, tiež sa ešte necítim každý deň ok
14. feb 2014 o 17:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@esselte hej tak dufam uz to bude len lepsie dik ,,,,,a kolko mas uz tieto problemy ak sa mozem opytat ?
14. feb 2014 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@batyda ja sa liečim už tri roky a beriem už tretie lieky, brala som venlafaxin, cymbaltu a teraz beriem paretin a rivotril niečo vyše mesiaca, už je celkom fajn, ale niekedy to ešte príde a je mi zle, chodím už aj na psychoterapiu, teraz 19.2 idem ešte len druhýkrát a bude to spolu 25 sedení, mám panickú poruchu
14. feb 2014 o 18:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@esselte aha ja mam depresie uz 20 rokov ale nikdy som sa neliecila vzdy prisli boli zopar mesiacov niekdy aj rok a potom zase presli vzdy spustacom bolo nieco zle ako smrt rodicov a sestry alebo ked som prisla tri krat o dieta alebo rozvod ked si manzel nasiel frajerku a opustil ma tehotnu ,,,,vzdy som sa cez vsetko preniesla zatla zuby a povedala si ze vsetko zle je aj na nieco dobre a prezijem to lebo mam dceru ktoru lubim aj ked sme ostali same ,,,,,vzdy som mala velky respekt pred liekmi lebo som mala z nich strach,,, moja matka bola chora mala schyzofreniu a uz ako dieta som vnimala ako tazko je zit s psychicky chorym clovekom ,,,,,az teraz som sa odvazila ist k psychiatricke ktora mi urcila diagnozu neuroza ,,,,a povedala ze mozno AD budem uzivat navzdy co ma sokovalo a ostala som zhrozena ,,,ale tak ked mi to ma pomoct budem ich brat len si to neviem predstavit ,,,stale mam pocit ze sa mozno rano zobudim a hnusna depka bude prec a ja budem zase stastna a zdrava ,,,,,haha ako v rozpravke ,,,ze ??
14. feb 2014 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@esselte jasne ze zvladnes
14. feb 2014 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@soniada ahojky,neviem či myslíš také niečo,ako že pozeráš a nevidíš nič si ako v ozajstnej hustej hmle?Tak také niečo som zažila raz v živote na niekoľko sekúnd a to vtedy,ked som brala HAK
14. feb 2014 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@esselte ahoj,aj ked neskoro,ale predsa aj Tebe a aj všetkým kočkám pekného Valentína :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. feb 2014 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@soniada Jojoj,ešte aj teraz sa objavia NU po 10 mesiacoch.
14. feb 2014 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@batyda Ahoj,dúfať a veriť treba stále......raz snád všetko zlé odíde,predsa sa nás to nebude držať naveky :stuck_out_tongue_closed_eyes: A s tými liekmi-ja mám tiež pred nimi rešpekt,ale až tu na fore,som zistila,koľko ľudí má takéto hnusné stavy a užíva lieky.Ked mi pomôžu budem ich brať aj do konca života,len nech neprežívam už nikdy také úzkosti,depresiu,paniku a neviem čo ešte.Drž sa, raz musíííí byť dobré a aj mi budeme zdravé a šťastné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. feb 2014 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@172 no ahoj moja,tak co vcera?Ako bolo?Chval sa a prehanaj :wink:
15. feb 2014 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lucinka0921 ahoj moja ,noo tak asi takto rano mi pipla sms-nepridem na dve hodky sa mi to neoplati- som nevedela ci sa mam smiat alebo uronit slzu...co ty na to luci? :slight_smile:
15. feb 2014 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka0921 ahoj, tak včera kontrola :slight_smile: ďalšia o dva mesiace, lieky mi nemenila a bola so mnou spokojná :slight_smile:
15. feb 2014 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@172 to je čo za sms, to chcel všetko stihnúť za dve hodiny?nejaký rýchly je a ako sa cítiš, dnes už aj u nás konečne vyšlo slniečko
15. feb 2014 o 15:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adriana1861986 Aj terapeutka vravela, že možno tomu neverím, ale že ja mám silnú povahu, aj keď si to o sebe nemyslím a že uvidím ako to zvládnem a budem bez liekov, no som zvedavá, ale veľmi by som sa tomu tešila
15. feb 2014 o 15:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
no čo baby, kde ste, upratujete jak divé, čo, lebo vyšlo slniečko?Aj ja som upratovala, ale už mám veget, dnes celkom ok, v piatok idem na kontrolu, tak uvidíme, čo bude ďalej
15. feb 2014 o 17:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@172 co???Co preco?Teraz nechapem,takze si nakoniec nikde nebola,ci ako?
15. feb 2014 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ja1980 ahoj,no tak super,ked bola aj dr. spokojna :wink:
15. feb 2014 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@esselte no Jani,ja uz tiez konecne mam veget.Najprv som trosku upratala,teda len riad umyla,varil priatel,boli sme na nakup a cele poobedie som sa ucila ako pracovat s eshopom.... :wink:
15. feb 2014 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka0921 aký eshop máš na mysli, daj tip, zajtra sa budem nudiť, tak niečo pozriem, a čo pekné si si kúpila?
15. feb 2014 o 18:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka0921 nie nebola som nikde...nechapem ani ja co ala znamenatta sms od neho,asi sa ma zlakol :grinning:
15. feb 2014 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@esselte jani tak ja uz tiez konecne oddych od rana navstevy mamina ma narodky dnes tak sme spojili aj tie moje..ale uz som unavenaaaa a este aj menzes som rano dostala
15. feb 2014 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@esselte nas eshop,takze nic zaujimave pre teba :slight_smile: naradie si asi kupovat nebudes :grinning: Nic pekne som si nekupila,boli sme iba potraviny kupovat a drogeriu,len co dochadzalo a aby som mala na cely tyzden co papat :wink:
15. feb 2014 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@172 tak mozno si myslel,ze na noc by prisiel,ze by aj u teba prespal :grinning: a byva kolko od teba?Daleko?A ty co si mu napisala na tu sms?A tak teraz ziadne rande nebude ci ako?
15. feb 2014 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bety222 Ahoj,kde si sa stratila? Už som ťa tu dlhšie neregistrovala.Daj vedieť čo a ako :slight_smile:
15. feb 2014 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babenky,kde ste všetky? Prídem z práce,teším sa na Vás,že ktovie koľko tu bude čítania a tu len tak stroho.Ale chápem,voľno a je potrebné aj doma oriadiť, deťom a mužovi sa venovať :grinning: Hroska,Simka,Maria,KK,Aneta a tie,ktoré ste sa dlhšie neozvali,dajte vedieť ako sa máte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. feb 2014 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lucinka0921 nie je z daleka iba blava nejakych 100km...vobec nic som mu neodpisala ,najskor ma bombarduje o stretko a ked ma byt tak ho zrusi?? Nuz dievcata je to len na vas uz zohnat mi chlapa :grinning: :grinning:
15. feb 2014 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@172 nie je problem,ja som stara znama dohadzovacka :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2014 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@172 nooooooooooo,tak mna by depky a stavy tomu podobné opustili aspon na týžden :grinning: Mala by som o čom premýšľať,že čo a ako,prečo a začo :sunglasses:
15. feb 2014 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok