Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

172
16. feb 2014

@anina63 velke DAKUJEM !!! Moc krasne Ani ,a prekvapenie juu az bulikujem....A tiez som rada ze si tu akciu zvladla neboj pride cas kedy to zvladnes sama ,drzim mooc palceky 😉

lucinka0921
17. feb 2014

@172 Evicka moja prajem Ti všetko najlepšie k narodeninám,hlavne veľa zdravia a lasky 😉

lucinka0921
17. feb 2014

@anina63 juj tak to je super,tesim sa.Neboj uz zacnes chodit,ked si uz bola teraz,tak uz budes chodit stale 😉

172
17. feb 2014

@lucinka0921 dakujeem Luci ,hlavne to zdravicko veru pre nas vsetky! Cmuuk

anina63
17. feb 2014

@marielik78 Ahoj,chcem sa ťa spýtať,to si sa prihlásila na túto stranku a tam to je?Pýtam sa len preto,lebo na niektorých stránkach je to spoplatnené.

anina63
17. feb 2014

@lucinka0921
@172 dievčatá ahojte,ja si ešte ležkám,ale už mám aspon plán na dnešný den,lebo je pekné počasie.Dúfam,že do večera spavím aspon čo-to 😀 Evi, pobulikovala som si tiež,hlavne si užívaj každučký den v šťastí a zdravý,lebo roky ubiehajú veeeľmi rýchlo 🙂 🙂 🙂

lucinka0921
17. feb 2014

@anina63 ako ti je dobre,ja uz od 8 hore,uz mam skoro upratane a mozem ist pracovat...

ja1980
17. feb 2014

ahojte 🙂 väčšinou sa tu píše že pri AD sa priberá, má niekto opačný problém ? Lebo ja som odkedy beriem AD schudla 3 kg za mesiac 😒

lucinka0921
17. feb 2014

@ja1980 aj ja chcem schudnut 😉

ja1980
17. feb 2014

@lucinka0921 možno je to tým, že som vysadila chlieb, pečivo, neviem 😉

lucinka0921
17. feb 2014

@ja1980 tak to urcite ma nejaky vplyv,myslim,ze kvoli tomu si schudla....Ja som sa tiez pokusala vylucit pecivo,ale nejde mi to 🙂

172
17. feb 2014

@anina63 no pekne v den narodenin sa zobudit s nadchou,je mi divokooo @lucinka0921 @esselte babeny je to fakt len s kramov a este aj nadcha? Bo uz panika ze ...aj sa to bojim vyslovit

anina63
17. feb 2014

@172 určite z tych kramov a nádcha to je z toho krásneho počasia 😀 ani zima,ani jar.Nestresuj,uvidíš,že bude dobreeee.Ja som sa chytila do upratovania a to tiež som medzi tým mala slabý atak.Idem si šupnúť 😀 ešte 5mg Elicei a ideme dalej ...........pracovať.Hlavu hore,cicky ven a je to,ved už aj horšie bolo. 😝 🙂 🙂

anina63
17. feb 2014

@lucinka0921 Neriešte váhu.len nech je dobreeeeee či s kilom hore alebo dole 😀 aj tak som najkrašia tam,kde som sama 😀 😀 😀 😀

anina63
17. feb 2014

@anina63 ešte som zabudla,zapla som si po dlhšej dobe rádio a blahoželania jubilantom,myslím pritom aj na teba a krásne hrajú 🙂 což predtým nehrozilo aj to ma rozladovalo 😝

anina63
17. feb 2014

@172 poslala som sama sebe,to patrilo tebe,vidíš,aká som robehnutá 😀 dám si aj lajk

172
17. feb 2014

@anina63 ani ty ma vies tiez vzdy rozveselit,dakujem ...snazim sa fungovat prisli mi sestri vynsovat.. Vo stvrtokvma dcerka v skole banket pre rodicov snad budem fit...

anina63
17. feb 2014

@172 To si píš,že budeš fit.Snád vám jedna panika nepokazí pre nu tak významný den .A nieže sa napiješ do nemoty 😀 myslím teraz, aj ked máš na to veľkú príležitosť 😀 Večer popíš čo a ako.Drž saaaaaaaaaa 🙂

anina63
17. feb 2014

Kočky,to sme tu ma fore ostali len 3 či 4? Kde ste všetky?

maria43
17. feb 2014

@anina63 ahoj, tak ja sa mam tak striedavo oblacno, raz lepsie, raz horsie, ale da sa to vydrzat. rano sa vsak budim hrozne unavena, trva, kym sa znormalizujem. este aj toto pochmurne pocasie, ja uz chcem letooooo. a ty ako?

anina63
17. feb 2014

@maria43 Ahoj,som rada,že píšeš.Tak podobne ako ty- dá sa.Aj ked si viem predstaviť,aby bolo lepšie.Tie rána mám aj ja také,pokiaľ sa dám dokopy,tak už je aj večer 😀

maria43
17. feb 2014

@anina63 a este k tomu som sa vcera postavila na vahu a 5 kil som pribrala. no des, ty si nepriberala z AD?

esselte
17. feb 2014

@anina63 Ahoj, včera som sa rozhodla , že veľmi nebudem na počítači, oddychovala som od počítača, ale už som tu, dnes bol dlhý deň, prišla som domov len nedávno,mám sa celkom fajn, vynechala som jednu dávku rivotrilu, ale chýba mi, takže ad ešte nezaberajú naplno, ich úlohou je predbehnúť pomocné lieky, takže je jasné, že potrebujem zvýšiť dávku Paretinu, ale v piatok už idem na kontrolu, tak uvidíme

esselte
17. feb 2014

@172 neboj, ja som sa tak cítila presne pred dvoma týždňami , keď som mala kramy a nádchu, akoby sa mi zhoršila aj panika, dnes som napr.nevzala obedňajšiu dávku rivotrilu a som trocha rozhádzaná, takže určite potrebujem zvýšiť AD, v piatok idem na kontrolu, tak uvidíme, určite mi dvihne Paretin, aspoň myslím, lebo beriem nízku dávku a ja som predtým pri iných AD brala vždy najvyššie a v stredu idem na terapiu, tam sa celkom teším, nestresuj je to z krámov, ja to mám aj pred nimi a ešte aj niekoľko dní potom, kým sa to upraví a ešte aj nádcha, to je oslabenie imunity, takže neboj

marielik78
17. feb 2014

@anina63 Ano, tie jeho knihy a cd su spoplatnene, to si nekupuj - aj ked garantuje do osem tyzdnov uplne uzdravenie alebo vratenie penazi...a mne baba z UK (Slovenka) pisala, ze ona nevedela z domu vyjst (ako ja x mesiacov) a po styroch tyzdnoch uz opat studovala a chodila medzi ludi... Tak ja stale vaham, ze ci si to casom neobjednam, on clenom dava zlavy... Ale zatial neobjednavaj, nahlas sa, resp. zaregistruj a par tyzdnov - uz presne neviem, kolko, ti budu denne chodit od neho maily s radami, skusenostami, ako chapat uzkost a ine, ako sa spravat pocas panickeho ataku a vela ineho. Clanky ci rozhovory cez skype nahrate s jeho pacientmi. Denne ziskas rady, ktore mne nikto iny nedal doteraz a funguju, ja som zivym prikladom🙂 Po tej dobe denneho odoberania rad, ti budu chodit mailiky tiez, ale uz nie tak casto, takze ja sa teraz vzdy tesim, ked pride nieco. Napr. v sobotu mi prisiel mail, len som ho nestihla citat cely a zase je tam nieco, co skusim aplikovat...

esselte
17. feb 2014

@172 A ešte všetko najlepšie k narodeninám

anina63
17. feb 2014

@maria43 Ked som mala tie depky,tak som schudla 8kg,za 2 mesiace,to bolo drastické.Dosť sa človek triasol a ešte viac zoslabne,ked nemôže jesť.Mala som okolo 55kg,teraz tak kolísavo 60-62 to mi úplne stačí,lebo by som bola ako malé pivo 😀 😀 😀 Ja mám problém aj s tým,že doobeda nemusím nič jesť až ku večeru a večer.Inak by som nezaspala. 😀 Takže pribrala,ale ja som rada,lebo radšej s kilami navyše a v pohode ako suchá.....Naši mi vravia,že sú nervy obalené 😀 😀 😀

anina63
17. feb 2014

@marielik78 Ahoj,diky,že si odpísala. Takže zaregistrovať sa môžem bez poplatku ale neobjednávať. 🙂

maria43
17. feb 2014

@anina63 ma to nieco do seba, ale ja mam potom velmi smiesnu postavu 😉 som vysoka, stihla a brucho vypucene. vyzeram potom ako zachodovy pavuk 😉 neviem, ci sa na tom smiat alebo plakat alebo odsat tuk 🙂
ja praveze az tak nejem, teda stravujem sa zdravo, jem vela zeleniny a ovocie, ale odkedy beriem AD, tak sa to na mna lepi ako lepidlo 🙂 ale pravdu, mas, len nech je dobre na dusi .....

anina63
17. feb 2014

@maria43 dobre som sa zasmiala 😀 😀 😀 Ked som mala v 45ke 68 kíl,tak som mala zadok meter za sebou a brucho pol metra pred sebou. Ked som schudla,tak si vravím radšej zdravá a v pohode.Ale išlo to aj do penazí,tak som si veľké veci pre istotu odložila 😎 😝