Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

ja1980
8. mar 2014

všetkým žienkam v tejto téme všetko najlepšie k dnešnému sviatku 🙂
@lucinka0921 si ma predbehla s tou fotkou 😉 tak posielam inú ...

savanna
8. mar 2014

@esselte aha ano aj som si myslela, ze vo worde, lebo som to aj videla na internete, ked som hladala, ako sa daju zadarmo urobit plagaty. bola som sama prekvapena, ze niektore vyzerali velmi pekne, ani by som nepovedala, co sa da s tym wordom vselico spravit 😀

simka1111
8. mar 2014

@anina63 ahoj 🙂 ako sa mas? ja celkom dobre, u nas je krasne slnecno , takze to je super 😉

anina63
8. mar 2014

@simka1111 Ahoj,aaaaa dá sa,len aby horšie nebolo 😝 no,vravela aj moja,že oni tiež majú krásne počasie. U nás je hnusne,také ako vo vreci, na spanie.Dosť mi to vyhovuje,lebo nemusím veľmi upratovať,ked nesvieti slnko 😀 som dobitá z práce,tak si ležkám a čítam,čo je nové 🙂 🙂 🙂

esselte
8. mar 2014

@bronka13 áno, jasné, že sa mi zmenila aj kvalita života, ale napr.dnes nemám ani ja nejaký dobrý deň, taký čudný pocit, ale mám menzes, takže možno kvôli tomu

esselte
8. mar 2014

@anina63 u nás trocha svietilo slniečko, ale už je zamračené, tak na striedačku a fúka studený vietor, ja dnes nejako nemám náladu, neviem, možno pre menzes, ale včera bolo ok, tak asi proste nemám svoj deň

esselte
8. mar 2014

@anina63 ako sa dnes cítiš, ja som nejaká divná, unavená a bez nálady, nechápem, ako sa mi teraz často mení nálada, raz mám super náladu a raz sa mi nechce nič a som nejaká rozladená, aj tebe sa to stáva?

anina63
8. mar 2014

@esselte Oooooooo nie si v tom sama 😝 ale myslím si,len aby horšie nebolo. 😎 🙂

esselte
8. mar 2014

@anina63 Vážne? Aj ty sa tak cítiš, ja dnes fakt na figu, porobila som všetko, čo som si naplánovala, ale nie som to dnes ja, tiež verím, že sa to ešte nezhorší

svija
8. mar 2014

@savanna - zajímavá zkušenost s doktorkou. A jaké že to bereš léky na to spaní? Ta moje AD zase spůsobují sucho v ústech a mohou se díky tomu víc kazit zuby a má se to hlásit zubařce. No ještě jsem se neodvážila to nahlásit, právě z důvodů, aby si mě nezařadila do škatulky "magor". Ale já beru celkem malou dávku, tak by to neměl být problém.

Jinak se děvčata musím pochlubit, znovu se snažím snížit dávku AD. Tentokrát jsem z 75 mg snížila na 50 a zatím se po týdnu žádný problém neobjevil. Tak se snad tentokrát zadaří, když na to jdu opatrněji.

bronka13
8. mar 2014

@mmama 2 mesiace 🙂

esselte
8. mar 2014

baby, všetko naj

anina63
8. mar 2014

@svija ahoj,veeeeľmi držím prsty,nech to vyjde a bude dobre 🙂 🙂 🙂

esselte
8. mar 2014

@simka1111 U vás slnečno a u nás zamračené, trocha vyšlo slniečko, ale iba na obed a teraz je zima, ako keby malo nasnežiť

helka107
8. mar 2014

baby našla som na FB stránku,je asi nová, ale veľmi ma zaujala, všetci sa môžu pýtať čo chcú anonymne, pridávať foto, skúste kuknúť https://www.facebook.com/pages/Materstvo-a-rodi...

danielagabriela
8. mar 2014

Mile zienky, aj ja prajem pekny sviatok, teda lepsie povedane, sviatocny vecer. Dufam, ze ste dnesok prezili v pohode a s tymi, ktorych lubite. 🙂

danielagabriela
8. mar 2014

@lucinka0921 ahoj tak ako dnes? Uz si mala viac energie? A oslavila si sviatok
Ja dnes v poho, bolo u nas nadherne, tak som bola uz aj na zahrade popozerat a tak. Pekny vecer

bronka13
8. mar 2014

@esselte Mna nejak pobolieva lava strana pod prsnikom a rebro e yplne mi to pripada ako somatoformne bolesti ...to sa da tiez AD odstranit?

danielagabriela
8. mar 2014

@svija pomaly dalej zajdes🙂 len tak dalej, pomalicky, aby si to moc nepocitila...drzim palce, nech to zvladnes

esselte
9. mar 2014

@bronka13 áno, vydržať, aj mne sa to stáva, ale je lepšie, nie?

savanna
9. mar 2014

@svija ahoj vola sa to chlorprothixen taky nejaky stary liek. drzim palce pri znizovani 😉

lucinka0921
9. mar 2014

@danielagabriela ahoj,tak ja som vcera doobeda upratala,priatel navaril ja som si zatial pospala a poobede som pracovala az do vecera.A dnes celkom tiez dobre,ale pobolieva na hlava,dnes prezmenu pravy spanok,ale mam kramy,takze to bude asi tym.Inak u nas je tiez krasne teplo,ale v noci mrzlo.Ty dnes ako?

savanna
9. mar 2014

@simka1111 to naozaj aj tvoja mama je lekarka a takto sa pozera na ludi, ktori beru AD a taketo lieky? To je dost smutne 😝 😝 Mas pravdu, kazdy by som to mal sam vyskusat, ake to je 🙄 😀

danielagabriela
9. mar 2014

@lucinka0921 ahoj, to som rada, ze sa mas celkom fajn. Aj ja dobre, ma asi aj to slniecko dobija energiou. Len smola, ze mala oxhorela a nemozeme ist na vychadzku.
Zajtra idem. K dr, tak sim zvedava, co mi povie...

mmama
9. mar 2014

Babeny to fakt aj vas bolievala hlava niekedy az tak ako pri migrene a prestala po AD?mne ju ide urvat :(Kedy to len prejde???

helka107
9. mar 2014

baby našla som na FB stránku,je asi nová, ale veľmi ma zaujala, všetci sa môžu pýtať čo chcú anonymne, pridávať foto, skúste kuknúť https://www.facebook.com/pages/Materstvo-a-rodi...

hroska
9. mar 2014

Caute kocky 🙂 🙂 🙂 🙂 ,
dlhsie som nebola, ale uz ste chybali.... 😉 😉
@savanna tak som rada, ze citis uz ucinok AD, ten liek na spanie to mas sedativne antipsychotikum. Dobra vec na spanie, musis spat po nom jak babo 😉 😀 a este ti aj podpori ucinok tej Alventy. Myslim, ze to mas teraz s liekmi ok. Drz sa .
@esselte tak ty uz si na tej 30mg Paretinu? No vidis, a to mne, moja stara dr. svihla hned 30 mg od zaciatku, ziadne se postupne zacat od 10mg. Hned 30mg a bez akehokolvek benzacu, ale som myslela,ze to su moje posledne dni v zivote 😝 😲 . Este som ztoho dostala aj serotoninovy syndrom. 😝 😝 .
@bronka13 tak Rispen ti vysadili, no a ako ta teraz nastavili, ake mas lieky ? 😨

hroska
9. mar 2014

@svija super, skus sa dostat pomalicky na tu 50 mg. A ja na tvojom mieste by som potom isla na 25 mg a na tej by som vegetovala aj rok. Ved to uz je len taka placebo davka...."kdyby neco" 😉 😉 🙂

bronka13
9. mar 2014

@hroska len zoloft 100 🙂 a uz mi je lip 🙂

anina63
9. mar 2014

@172 Ahooooj 🙂