Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

naturopat
20. mar 2014

@stella33
Ja by som ti odporucila doplnit omega 3 mastne kyseliny a antioxidanty, Podla mojich skusenosti vacsina ludi, ktori maju depresie, maju velku zataz tazkymi kovmi, chemikaliami. Denne to pozorujem pod mikroskopom: https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/naturo...
To vsak riesi len akutny stav, z dlhodobeho hladiska treba urobit hlbkovu detoxikaciu.

anina63
20. mar 2014

@stella33 Tak to máš pravdu.Až ked niečo človeku chyba,začne si uvedomovať,že nič aj keby mal všetko bohatstvo sveta,nie je nad zdravie.

anina63
20. mar 2014

@naturopat to nevyzerá veľmi vábne 😝

anina63
20. mar 2014

@maria43 Ahoj,dlho si sa neozvala,máš sa?

anina63
21. mar 2014

@lucinka0921 Ahoj Luci,prajem ti krásny pobyt na SK. Všetko dobrééééé a šťastnú cestu. 🙂

lucinka0921
21. mar 2014

@anina63 dakujem moja 🙂

172
21. mar 2014

@lucinka0921 neni dobre ..boze co mam robit??

anina63
21. mar 2014

Ahoj,myslím,že ty máš Atarax,ked hej ten ti podla mna veľmi nepomôže,Potrebovala by si iný benzák,aby ťa skľudnilo.

stella33
21. mar 2014

@naturopat fiha aka rychlodiagnostika 🙂 dakujem ale detoxikaciu si nemozem dovolit. teraz som tehotna a za chvilu budem dojcit. takze tak o 2 roky 🙂 pri detox. sa odpadove latky mozu dostat aj do mlieka. inak robim detox. pravidelne 2x do roka uplne naturalne. Zihlava spoza plota a na jar vsetko co mi moja zahradka a priroda ponuka (medvedi cesnak, mlada jarna zeleninka, a rozumny predvelkonocny post... ) Suhlasim, ze to psychike velmi pomaha...

ja1980
21. mar 2014

@172 čo sa deje ?

ja1980
21. mar 2014

@lucinka0921 škoda, nebudeme v BB, ideme na Králiky, máme tam chatu, deti sa aspoň vybehajú. Má byť pekné počasie 🙂 prajem Ti peknú zábavu 🙂

naturopat
21. mar 2014

@stella33
Ja som ti napisala ako je to u vacsiny ludi, ale samozrejme problem moze byt aj inde. Stava sa napr. ze aj nejaky ten parazit zabludi do mozgu a z toho su potom tiez psychicke problemy. Ale inak blahozelam k babatku, buducemu....😉. Mas pravdu s tym mlieckom, dokonca aj pocas tehotenstva niektore latky prejdu cez placentu, jasne ze nemozes detoxikovat, pocka ta to o par rokov, ale bude to krasny cas s babatkom 🙂.

fixka
21. mar 2014

@lucinka0921 Ahoj, dakujem za priitanie a aj ty sa drz pri zmene

fixka
21. mar 2014

@danielagabriela Ahoj, dakujem za privitanie. Ja mam priznaky ako rychly pulz, nemozem dychat, pocit stiahnutia, samozrejme neskutocna uzkost strach. Pocit ze zomriem. Nedokazem byt sama. Zatial s liekmi celkom dobre, doktorka mi dala iba stvrt 20mg tabletky az na dva tyzdne, aby som nabiehala pomaly. Mam pocit, ze sa mi uzkost trochu zhorsila, ale to je asi normalne. Ked mi je zle dam si Xanax 0,25 mg. A ty sa ako citis po dvoch mesiacoch? Uz pocitujes vyrazne zlepsenie? Su to prve lieky ktore beries?

pluba
21. mar 2014

@stella33 Pokud ještě nejste na sále 🙂 nabízím Vám zadarmo (má obvyklá nabídka) hodinu práce s pomocí FasterEFT přes skype. Zkuste něco nového...

lucinka0921
21. mar 2014

@172 ta co to????Skus sa niecim zamestnat,vezmi benzak....Ono to prejde

lucinka0921
21. mar 2014

@ja1980 juuuj skoda.....A vy si uzite vikend 😉

172
21. mar 2014

bola som u dr tak plus sulpirid 50mg...uziva niekto babenky?

172
21. mar 2014

@maria43 ahoj citam ze beries sulpirid belupo 50mg ..kolko beries denne?ako dlho ho beries? a ako sa citis po nom?

krristin
21. mar 2014

Ja by som odporucila ten naj naj liek sväté písmo a Pána Boha,Pána Ježiša 😊mne veľmi pomaha v ťažkých chvilach😊

ruzicka32
21. mar 2014

@stella33 ja som si zase vsimla, ze ako som vysadila pred mesiacom vsetko mliecne presne ako hovoris tiez sa mi zlepsila imunita ta psychika je stale na figu ☹ ale uz nemam stale nadchu a herpes na ustach 😉

gretyka
21. mar 2014

@lupita71 Ja som pred rokmi na zaludocnu neurozu brala Rivotril...myslim, ze pomohlo....myslim, ze aj Neurol je na to...

esselte
21. mar 2014

@172 takže ti pridala lieky a je lepšie?

maria43
21. mar 2014

@172 ahoj, ja ho beriem k AD jednu tabletu rano na zvysenie ucinku AD a beriem ho uz pol roka. a citim sa vselijak, mne tie lieky asi vseobecne nejak velmi nepomahaju. som stale unavena a taka bez zivota. ale niekedy mi je aj dobre, nemyslim vsa, ze prave z liekov ....

maria43
21. mar 2014

@anina63 ahoj, no, nebola, priznam sa, ze mi je tak vselijak, akoby tie lieky prestali ucinkovat. uz tri tyzdne som stale unavena, bez stavy, energie, chyba mi taky ten esprit a radost zo zivota. neviem cim to je, mne sa to zda, akoby mi tie lieky vobec nepomahali. dokonca ma minule v noci chytil taky divny stav, otazeli mi nohy, ruky, rozbuchalo sa mi srdce, spanok v nedohladne, az som musela vziat xanax. ale ani to mi velmi nepomaha uz. takze tak. kupila som si teraz aj nejake vitaminy, mozno to suvisi celkovo s tymto pocasim. som aj dost nervozna, co som praveze nebyvala, ked som zacala brat AD, akoby mi na nicom nezalezalo a zaroven liezlo na nervy. neviem, ci si ma pochopila 🙂 niekedy by som sa chcela zavrtat do liscej nory alebo ist na opusteny ostrov len s knihou a mat klud ...... takze asi tak. a ty ako?

stella33
21. mar 2014

@ruzicka32 chce to cas. u mna to trvalo aj vyse pol roka. predtym sa mi tie stavy zhorsovali pred menstruaciou aj ovulaciou. po vysadeni mlieka sa mi znizila frekvencia migren, aj navalov, nocnych budeni, desov... + mi velmi pomaha magnezium. To som brala aj teraz v tehotenstve Magne B6, ked sa mi na zaciatku objavilo busenie srdca (extrasystola) a kardiolog to uzavrel ako symptomaticky problem. cize citlivost na kolisanie hormonov, reakcia na stres...Velmi mi to pomahalo.

anina63
21. mar 2014

@maria43 Ahoj,vieš,že som sa len tak pousmiala sama pre seba, Veľmi dobre si to viem predstaviť.Tiež som si nakúpila vitamíny,magne b6,ale žeby som vyskakovala to veru nie.Dnes ráno som vstala s tým,že mi je nejako ok,umyla som okná,vyprala koberec a už to pomaly prichádzalo......točko v hlave,slabosť atd.Nevedela som či si ľahnúť alebo pokračovať.Chvála Bohu vyhrala druhá varianta a dokončila som-ufffff 😀 Ale musel mi pomôcť aj Xanačik 😀 Veľmi by som chcela opäť sama chodiť autom...párkrát som bola,ale ešte to nie je ok.Takže nič slávne ani u mna.

janka1012
21. mar 2014

Ahojte.najde sa tu niekto,kto skusal klystir?Samozrejme nemyslim zeny ktore rodili,ale tie ktore na nom boli v nemocnici,pripadne si ho robili doma same...

timino
21. mar 2014

@bronka kde si?

anina63
21. mar 2014

@janka1012 je to asi blbé,ale načo je to dobré?