Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

anina63
21. mar 2014

@simka1111 a @hroska kde ste?

janka1012
21. mar 2014

@anina63 Na precistenie criev od toxickych latok...Vela ludi to praktizuje a nevie si to vynachvalit.Hlavne ako sa dobre citia a aj po psychickej stranke...

anina63
21. mar 2014

@janka1012 ja sa bojím takých experimentov,neviem či by som to dokázala 😒 Sama som zvedavá či má niekto s tým skúsenosť 🙂

timino
21. mar 2014

@janka1012 ja som este nepocula ze by si to niekto robil len tak .Radsej vypi kysle mlieko alebo vodu z kyslej kapusty to by malo pomoct.

janka1012
21. mar 2014

@timino Ja nemam zapchu,ani nic ine 😀 Proste som o tom pocula a chcela by som to vyskusat.Zaujima ma,ci ma niekto s tym skusenosti....
klystir sa robil uz on nepamati a dokonca Napoleon ich absolvoval az 300 za rok.
http://www.zdravi-az.cz/Ocista_tlusteho_streva_...
Na konci clanku sa da prejst na forum...

Napr ja som narazila na jednu debatu ohladom klystiru a mozem povedat,ze ako to tam opisuju,zie pozitky a to vsetko,normalne som mala chut si ho hned urobit.Jedna pani to tam opisala ako milovanie a este nieco lepsie 😀 Napr po klystire sa z tela dostanu odpadove a hnilobne latky z creva.Tie tam casto hniju a clovek sa len divi,co toz neho lezie.dalej odstrani parazity,ktore tam mame v hojnom pocte.Ani parazity,a hniloba v nasich crevach neprispievaju nasemu zdraviu...Casto sa zlepsi travenie,psycicka pohoda,virazky,plet omladne,clovek ma viacej energie a este ako bonus,zlepsi sa SEX.Tak co damy 😀 Tu le link,kde to ludia opisuju tak,ze normalne by som si ho bezala hned urobit.Ten clanok netreba citat,dolezite su tie komentare na temu klystir,ktore za to stoja :D Su hned pod clankom
http://www.jajsem.com/sokujici-pravda-o-lidske-...

anina63
21. mar 2014

@janka1012 ja neviem,ale som už alergická na takéto články o tom čo jesť či nejesť.Myslím si,že z ničím netreba prehánať a telo si samo vyžiada čo potrebuje.Predsa si nedám slaninu,ked sa mi žiada uhorka alebo opačne.A tej slaniny by som tiež nezjedla kilo.Počula a videla som v tv o črevných sprchách,ale bol to asi taký boom,lebo to bolo dávnejšie a teraz je ticho.Myslím si,že aj lekári by to odporúčali,keby to bolo také prospešné pre telo.Možno sa mýlim,nie som v tom odborník.

janka1012
21. mar 2014

@anina63 Anitka,ten clanok bol poslany len koli komentarom,ze sa tam spominal tel klystir...Ale ten rozoberaju az po clanku,ten si citat nemusela...Neda sa tu dat link,len na tie komentare...Absolutne teraz nebolo v mojom zaujme tu nieco davat o vyzive...To mu tiez verim,ale tu naozaj islo len o tie komentare,ktore si asi necitala 😀 Ten clanok si mohla uplne preskocit a dostala by si sa ku klystiru... 😉
Mna len zaujima,ci tu ma niekto s tym skusenost,to je vse.

anina63
21. mar 2014

@janka1012, ja ťa chápem čo si sa chcela spýtať.Prečítala som aj komentáre,ale mna to neoslovilo.Tiež by som rada vedela či napr.hnačka sa rovná klystíru.

janka1012
21. mar 2014

@anina63 to asi nie...Ale napriklad niekedy padne hnacka dobre nie? 😀

danielagabriela
21. mar 2014

@fixka ahoj, no tak ja beriem prve lieky, ale pred dvoma tyzdnami mi navysila este jednu na obed, lebo mi nebolo po mesiaci moc dobre.... ale teraz sa mi zda uz lepsie, dokazem ist uz aj na prechadzku alebo na nakup... ale este sa necitim napr, na cestu busom sama, alevo tak, sem tam ma chytia este panika a strach ked idem von, ale snazim sa rozdychavat a tak... mne sa casto este napr. Toci hlava a tlak na hrudi ale robim co mozem, aby som to rozdychala, rozchodila🙂 drzim palce, aby ti bolo co najrychlejsie dobre...

172
22. mar 2014

babenky kde ste vsetky? prv sme sa tu viac povzbudzovali...

anina63
22. mar 2014

@172 Ahoj zlato,no ako? Asi všetky sú v prírode..... 🙂 Ja som v práci,len som nakukla,že čo nové a.........Makám od rána ako fretka.Tak pekný deň všetkým 🙂 🙂 🙂

ruzicka32
22. mar 2014

Baby mate niektora tiez problem aj s derealizacou? TO je vlastne pocit, akoby ste boli v inom svete, ze veci okolo su vymyslene, nerealne.. ako to zvladate?

esselte
22. mar 2014

@172 ja tiež makám od rána, je pekný deň, tak upratujem, až teraz som sa dostala sem, ale poobede okolo tretej ideme k dedovi do nemocnice, ako sa máš?je to lepšie ako včera?

esselte
22. mar 2014

@anina63 Aj ty makáš?Aj ja, upratujem ,prezliekla som periny atď...Ako sa cítiš, ja dnes celkom,ale už teraz cítim únavu, musela som si dať kávu a je tu víkend, ktorý nemám rada, takže ani ja nie som úplne vo svojej koži, poobede ideme k dedovi do nemocnice, tak aspoň stade vypadnem, hoci nemocnice neznášam, ale aspoň rýchlo prejde víkend a začalo ma nepríjemne bolieť na pravej strane pod rebrami smerom dozadu, včera som sa nemohla ani otočiť na posteli, čo to môže byť , dúfam, že nie obličky alebo žlčník

172
22. mar 2014

@esselte @anina63 ahojte..tiez som da teraz zastavila na kavu lebo citim unavu...som navarila piekpa vonku pokosila travniky..jani tak tu bolest poznam nechcem strasit mna to boli vzdy pri zlcniku.no a este sa mi aj zo zubu odlomilo kraaasa ked sa dari tak sa dari...

3009
22. mar 2014

Vie mi niekto prosím poradiť. Užívala som 3 mesiace Lexaurin 3mg, najprv 2x1, potom 2x 1/2 a nakoniec 2x 1/4. Nebrala som vtedy AD. Po vysadení mi začali znova úzkosti a aj sa pridala depresia a lekárka mi povedala, že mi začal chýbať Lexaurin a preto mi dala AD Citalopram 10mg, ktorý užívam 7 deň. Je mi hrozne a potrebovala by som niečo na uvoľnenie. Neviem, či si môžem dať nejakú dávku Lexaurinu, zakiaľ mi zaberú AD. Strašne ma bolí hlava, neviem, či z AD alebo že som bola závislá na Lexaurine. Lexaurin neberiem 1 mesiac.

timea179
22. mar 2014

zienky ktora beriete trittico??

danielagabriela
22. mar 2014

@timea179 ahoj ja beriem vecer dve tretiny, ty beries tiez? Ak sa chces opytat nieco, tak skus

anina63
22. mar 2014

@ruzicka32 Ahoj,bolo aj tak,ale postupne to ustupovalo.Ja som si pripadala ako námesačná alebo z marsu-fuj 😝

anina63
22. mar 2014

@3009 Ahoj a vitaj 🙂 myslím,že 3 mesiace nie je nič strašné-ved si ho nebrala tri roky a vysoké dávky.Práve že ti mala dať dr.teraz k Citalopramu niečo aby si sa stabilizovala.Ja som sa bez benzakov len na AD trápila takmer 4 mesiace.Teraz beriem Xanax 0,25mg k AD od novembra.Netráp sa a pomôž si....ked viem ako to fuguje, tak by som vzala.

anina63
22. mar 2014

@esselte Ahoj,nehcem strašiť,ale asi žlčník,ten vystreľuje takú bolesť.Je teplo,tak všetko maká a to je dobré 😀

timea179
23. mar 2014

@danielagabriela od utorka beriem len trittico 1/3 1/3 2/3 beriem ho 4 mesiace,tebe pomaha??alebo mas este nieco k nemu??pravdepodobne menim lekarku....som uz ddlho stale na tom istom....

3009
23. mar 2014

@anina63 vďaka za odpoveď. Dám si nejakú dávku 0,75 mg resp 1,5 mg za deň. V utorok idem na kontrolu a uvidím.

simka1111
23. mar 2014

@anina63 tu som 😀 😉 teraz cez tyzden som nemaala velmi cas citatat vas a prispievat, mala som same zapocty , nastastie uspesne spravene 😉 Ale tento tyzden zase zapocty a dalsi a dalsi tiez, takze nic moc teraz 😠 vcera som nebola ani doma, boli sme na dedine pozriet prababku , som si tam aj zobrala veci na ucenie , ale tak bolo krasne pocasie bolo, tak si mozte predstavit kolko som sa tam poucila 😀 Dokopy nic 😠 ale tak treba aj oddychnut. 🙂 ty sa mas ako ???? Co mas nes v plane? Ja sa mam dne v plane ucit, ale poobede skor k veceru mozno este dakde zajdem do obchodu niekde alebo sa len tak dakam prejst :P

anina63
23. mar 2014

@simka1111 Ahoj Simi 🙂 tak to ti verím,že máte v šk.pestré.Chvála Bohu,že to ide, len tak dalej.Ja som už na zvýšenej dávke a dúfam,že to bude ok.Ešte mám občas také myšlienky,že odpadnem ale snažím sa to ignorovať 🙂 Zajtra idem na konzultáciu s psychol.tak som zvedava.Dnes budem oddychovať,len sa chystám upiecť nejaký koláčik,aby bolo pri čom relaxovať 😀 Myslím,že aj počasie robí svoje,lebo aj tu sa menej píše,ale to je dobré,práca je tiež terapiou.Simi,prajem všetko dobré. 🙂

esselte
23. mar 2014

@172 no super, ešte toto mi chýba, aby to bol žlčník, ale mňa to bolí skôr vzadu, ja by som to typovala na obličky, ale to je jedno, niečo ma tam bolí a dúfam, že to neprepukne ešte viac a zuby ani nevravím, preobjednala ma na neskôr, lebo ten, čo ma vtedy bolel, mi vytrhli a začína ma bolieť aj ten na druhej strane, čo som bola objednana zaplombovať

anina63
23. mar 2014

@esselte 🙂 že ked sa darí,tak sa darí.

172
23. mar 2014

haloo babeny co robkate? ako sa mate dnes?

anina63
23. mar 2014

@172 Ahoj,ja som dnes tak relaxačno-pracovne 😀 odložila som zimné oblečenie,upiekla kolačik,trochu vonku a už je večer 🙂 Zajtra mám voľno,ale poobede som obj.k dr.A ty,čo si porábala?