Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

lucinka0921
23. mar 2014

ahojte baby.Ja hlasim,ze som sa domov vratila cela,ale este teraz som nejako mimo 😀 bolo skvele 😉

anina63
23. mar 2014

@lucinka0921 Ahoj,to je super,že si si to užíla 🙂 len tak dalej.Tu je akosi pusto,možno ešte niekto popíše.Inak dala si to bez benz.alebo ako,popíš či to niečo s tebou spravilo.

lucinka0921
23. mar 2014

@anina63 bez benzakov 🙂 mala som asi 3krat taky zly pocit,take zovretie,ale uplne minimalne a trvalo to chvilocku,ale nevsimala som si to,preslo to.Takze super.A to som aj chodila peso po Bystrici...Vcera som nachodila 100 jarnych kilometrov 😀 uz dlho som tolko nenachodila,vecer este koncert,nohy ma bolia este teraz priserne,svalovica jak hrom,ale stalo to za to 🙂

172
23. mar 2014

@lucinka0921 supeer ved si mala aj zameskane to chodenie luci 🙂 ..asi to bude vazne pravda ze medzi ludmi naam je lepsie..muselo byt ozaj fajne ved uz len fotky ako dobre vyzeraju...

anina63
23. mar 2014

@lucinka0921 tak čo to znamená?Je to v hlave........predsa si silnejšia ako strach.Teraz vieš,že to musí ísť už len k dobrému. 🙂

172
23. mar 2014

@anina63 tak ja som dnes len tak oddychovo,navarila,pozehlila a potom som si urobila manikuru pedikuru...nedalo sa nic robit vonku prsi este aj teraz..

lucinka0921
23. mar 2014

@172 som zvedava,co zajtra na to dr. a ci vobec budem menit lieky 😀 joj super bolo,tolko som sa nasmiala,uz sa tesim nabuduce 😀 @anina63 a idem ja dospat,zajtra sa vam ozvem ,tak dobru babeny....

anina63
23. mar 2014

@172 u nás bolo celkom pekne,tak aj trochu vonku som sa prechádzala...neskôr som odkladala zimné veci,ale podľa predpovede ho budem asi vyťahovať späť 😀 ako každý rok. A máš pravdu,že medzi ľudmi je lepšie,aj ked so strachom.

danielagabriela
23. mar 2014

@timea179 ahoj no ja beriem este aj citalec 20 rano a na obed a zda rsa mi ze zaberaju lebo uz namiesto dvoch hodin spim sest... a ty preco sa liecis? Mne sa zda,ze na zaciatku sa dava vacsinou duvojkombinacia!ale skus sa opytat dr. Ja idem zajtra

danielagabriela
23. mar 2014

@lucinka0921 ahoj to je super,ze si to tak zvladla.aspon vse ci vidime, ze ked sa chce, vsetko sa da.. ja som tiez prisla na to, ze najlepsia je sokova terapia. Ked ta postavia pred hotovu vec,. Dobpru noc
zajtra idem aj ja k dr. Tak som zvedava

ruzicka32
24. mar 2014

@anina63 ano presne si to vystihla 🙂 a ako ti to preslo? len tak same? ake si brala AD?

ruzicka32
24. mar 2014

@lucinka0921 tu je dôkaz toho, ze ked je clovek stastný alebo sa na niečo či z niečoho tesi tak nepotrebuje ani lieky 😀

172
24. mar 2014

@anina63 @esselte @lucinka0921 ahojte..baby mam ist zajtra s maminou do Novych zamkov na kontrolu...citim uz treti den neurozu v zaludku a otapenost..myslite ze to bude s toho ze sa bojim ci to zvladnem??

timino
24. mar 2014

@172 ahoj no to moze byt z toho ze uz teraz sa bojis ako to dopadne,ja som taka ista ,ked mam nejaku cestu úpred sebou a potom to prejde,drzim palce

kachita
24. mar 2014

@ruzicka32 Clovek, ked sa tesi, nepotrebuje lieky...ale clovek potrebuje lieky, aby sa tesil, ak mu to v hlave nie je umoznene. Depresivny nedokaze citit radost.

anina63
24. mar 2014

@172 ahoj,ja už ani nič nevravím,lebo mne dnes je blbo-tie myšlienky,hnusnééé.Isto prežívaš ten zajtrajšok.Ideš sama? Včera som si nedala xanax,lebo som nepotrebovala a dnes už aj za včerajšok.

anina63
24. mar 2014

@ruzicka32 Ahoj,no trvalo to apon polroka,kým to ako tak ustupilo.Ked som sa s niekym rozprávala pripadala som si ako d.....l,lebo som ani poriadne nevnímala čo mi kto hovori a pravdu povediac ani sa mi nechcelo rozprávať.Ešte stále to nie je ok,lebo prichádzajú myšlienky na odpadnutie,slabosť,ale teraz mám štyri dni pred ms,tak možno aj preto.Beriem Eliceu už rok a Xanax štvrtý mesiac.

172
24. mar 2014

@anina63 ani ti nenapisem co som namiesto tvojho je mi blbo precitala ja.....tri krat po sebe a az na stvrty som to precitala spravne..som ja hovadkooo..nie ide so mnou bracho na aute.

anina63
24. mar 2014

@172 😀 mohla si napísať aspon by som sa zasmiala 😀 No tak to je dobré,že ide s vami,tak netresuj,zvládneš 🙂

anina63
24. mar 2014

@lucinka0921 Ahoj,nejako dlho dospávaš 😀 Vstáááááávať 😀

ja1980
24. mar 2014

@lucinka0921 a ako sa Ti páči BB ? super si to zvládla 😉

172
24. mar 2014

@anina63 ale nenahnevaj saa...citam ,ze mne dnes je blo...fakt som to tri krat po sebe tak precitala...potrebujem precistit zrak 😀 😀..este si vravim co to pise ta anka ved je vysmiata..no koniic so mnou

anina63
24. mar 2014

@172 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

172
24. mar 2014

@anina63 lucinka je uz asi u dr....ked jej vyrozprava ako zvladla BB ta ju posle dom bez lentiliek.....mooc by som jej to priala..

anina63
24. mar 2014

@172 tak,tak,má sa pri kom maznať,tak to využíva 😀 😀 😀 Idem sa chystať aj ja,som zvedavá ako pochodím.Mala som si popísať načo sa chcem pýtať,ale ešte nič nemám.

172
24. mar 2014

@anina63 ja som dnes ako v inej dimenzii ...telo chodi bez hlavy...zaludok vybruje nervozitou..to nove AD ma asi viac rozhadzuje....tiez mavas take stavy ?

ja1980
24. mar 2014

ahojte, mali ste niektorá v ušiach hučanie ?

172
24. mar 2014

@anina63 tak tak vsak ma fesneho priatela bodaj by sa nemaznala, ze @lucinka0921 ? 😉 ..

anina63
24. mar 2014

@172 presne si to vystihla,to bude ale počasím 😀

172
24. mar 2014

@anina63 tak drzim palceky a potom napis co a ako moje... 😉