Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

lucinka0921
25. mar 2014

@danielagabriela presne to tak je,aj ja si potom nadavam :D ale teraz priatel mi nebol na nakup,myslel,ze nepojde nikam,no musi ist prec na 2 dni a tak si budem musiet aj zajtra na nakup.Ale ma to pozitivum to,ze musim ist ci chcem alebo nie 😀 No vidis,aj ty si to zvladla,ja by som busom sama asi nezvladla ist....Takze super 😉

danielagabriela
25. mar 2014

@fixka neboj, urcite to bude cim dalej, tym lepsie...je to tazke, ked sa clovek musi stale premahat a bojovat sam so sebou, ale myslim, ze to raz prejde a budeme fungovat normalne🙂 a ja mam tiez tie pocity niekedy v noci, je dobre, ze si si dala ten xanax, ved na to ho mas, abysi si ho dala, ked je zle. A nie je nic hoesie, ako prebdiet celu noc a este, ked ti je zle.. ale bude to lepsie...

danielagabriela
25. mar 2014

@lucinka0921 no teda nebolo mi vsetko jedno v tom buse, v jednom okamihu som myslela, ze vystupi,m🙂 a presne tak, je to najlepsie postavit pre hotovu vec, musis ist a vybavene.... to funguje najlepsie a urcite nie len na nas

anina63
25. mar 2014

@jachacha ahoj,ja by som sa vyhovorila na to,že som spala a zašla za dr,aby ti to naoísala.Pokiaľ ja viem,niekedy sa to písalo hned na ten papier čo je pre socialku a je tam napísaný aj čas vychádzok.

anina63
25. mar 2014

@gretyka ahoj,tak to sedenie kdekoľvek som je na kraji...keby niečo 😀

esselte
26. mar 2014

baby a hor sa do práce medzi deti, dnes oslava, kolegyňa má 30, o piatej oslavujeme, dúfam, že to zvládnem

anina63
26. mar 2014

@esselte Krásny slnečný den tebe a aj všetkým kočkám 🙂 Len sa nenapij na oslave 😀 😀 😀

anina63
26. mar 2014

@chiara23 Ahoj,tak záleží aj na tom,ako dlho pociťuješ tie ťažkosti,Na tvojom mieste by som zašla najprv za obv.dr.Takéto pocity bývajú aj pri depresii.U teba to môže byť niečo prechodné,len neodkladaj to dlho.

172
26. mar 2014

@lucinka0921 @esselte @anina63 ahoooj babenky hlasim prichod teda ten bol uz vcera ale celuuu noc som ..ale co sa budem ondiat bol sex a ze som si to uzilaaaa 😝 vcera som vsetko zvladla brasko mi celu cestu rozpraval srandicky tak to ubehlo,v skole to dopadlo tiez vyborne pani profesorka ma 2 tyzdne na polepsenie sa..inak to budem riesit u riaditela,triedna profesorka povedala dcerka ze ma bohovsku maminu a ze taky vztah maminy a dcerky este nevidela....luciiii napisem viac na fb...aninko a jani aj vam cmuk

timino
26. mar 2014

@jachacha samozrejme ze ti mala obvodna napisat vychadzky este stastie ze si bola doma,inac neviem ako by si dopadla.Chod k obvodnej nech ti to tam dopise.Zvyknu davat od 10.00 do 12.00hod. a potom od 14.00 do 16.00hod.Aspon ja to tak mam.

lucinka0921
26. mar 2014

@172 super moja,chvalim ta a rychlo pis na fb 😀

danielagabriela
26. mar 2014

@lucinka0921 ahoj, tak ako dnes? Bola si tiez v obchode? A inac co nove? Aj u vas je take blbe pocasie?

gretyka
26. mar 2014

@anina63 ano, tiez sedim vacsinou na kraji...😀

danielagabriela
26. mar 2014

@esselte neboj ircite zvladnes tu oslavu, ved sa aspon odreagujes a prides na ine myslienky...a ozaj, gratulujem k tej angline - nic nie je take zle, ako sa na prvy pohlad zda...

gretyka
26. mar 2014

@lucinka0921 mne aj pred 7 rokmi odporucili hned skor terapiu a potom som zacala aj k psychiatrovi. A teraz zase najskor terapia,ale kedze nestacilo, tak aj lieky...Ja mam uzkosti, uzkostne, obavne myslienky a miernu depresiu, preto ten lexaurin a u mna boli najhorsie noci, nevedela som spavat, budila som sa a tak, takze potom Sanval zmenila na Mirzaten. A povedala doktorka, ze ten sanval je taky vseobecny a ze ten mirzaten aj "lieci".

lucinka0921
26. mar 2014

@danielagabriela jasne,ze som bola 😀 priatel mi potom povedal,ze sa mi to nejak zapacilo 😀 nove nic,mam roboty vyse hlavy.U nas dnes svieti slnko,ale je zima.

lucinka0921
26. mar 2014

@gretyka rozumiem,ale lexaurin nie je antidepresivum a je navykovy....Takze by sa nemal brat dlhodobo

fixka
26. mar 2014

@danielagabriela Dakujem za povzbudive slova. Dufam aj ja ze bude lepsie. Musi byt 🙂

ruzicka32
26. mar 2014

@lucinka0921 dakujem za povzbudenie, veru nic ine mi ani neostava a do toho polska ma caka asi 4hodiny cesty ale to az okolo 10 aprila 🙂

ruzicka32
26. mar 2014

@soniada a ake lieky beries prosim ta?

gretyka
26. mar 2014

@lucinka0921 a kolko sa moze brat ten lexaurin? zatial mam ten najslabsi....kym deti nevyrastu, ja ho budem potrebovat... 😅
A napises mi prosim,ako sa volala ta kniha, co si citala? dakujem 🙂

norikk
26. mar 2014

ahojte, neviete, či môžem neurol, ked som pred polhodinou vypila medovkovy čaj ?

anina63
26. mar 2014

@norikk Ahoj,nie som odborník,ale myslím,že môžeš.

soniada
26. mar 2014

tak zeny hlasim ze dnes mi je na how...by ☹

danielagabriela
26. mar 2014

@fixka ale urcite bude, ak by nie, tak sup sup k dr. Nech da ine lieky, ale vela je aj v hlave, treba sa vela premahat a nutit sa aj do veci, ktore sa nam nechcu🙂 ale je to beh na dlhe trate...

danielagabriela
26. mar 2014

@soniada no tak to ma mrzi, ze je dnes zle...ale dufam, ze ako rychlo to prislo, tak to aj odide.... a bol na to aj nejaky dovod, alebo len tak z cista jasna? Mozno aj ten skok v pocasi?

soniada
26. mar 2014

@danielagabriela ja netusiiiim, uz rano ked som vstala to som ledva vzstala z postele tak sa mi strasne chcelo spat a taha sa to cely den... vcera som dostala ms, mozno preto? ja neviem uz mam z toho zmatok ze co je z coho...

danielagabriela
26. mar 2014

@soniada no ono to ide ruka v ruke.... ja som na tom podobne, vcera som dostala a dnes rano som nemohla vstat a tiez cely den na.. ale verim, ze zajtra bude lepsie...a urcite aj tebe, neboj🙂
Tak sup spinkat, aby bolo lepsie

anina63
26. mar 2014

@marlenka75 Ahoj,kde si?Pochváľ sa ako?

anina63
26. mar 2014

@soniada Ahoj,nestraš,to sú hormony,ja čakám ms v piatok,tak sa teším už 5 dní.Drž saaaaaa 🙂