Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

babetkomoje
3. jún 2014

@lenka00 Leni podla mna si takto ublizujeme odkedy sme zistili ze sa to da... kym sme nevedeli ze to vie mat az takuto silu tak sme myslienky nesmerovali proti sebe.. Ako nahle clovek zazije to co sme zazili kazda z nas ten hrozny pocit ked sa bojis seba samej, ked neveris sama sebe coho si schopna tak tam bude stale to Čo ak.....čo ak si zasa zacnem ublizovat vlastnymi myslienkami... zatial tie myslienky nevieme zastavit...

lenka_21
3. jún 2014

@anina63, @mmama, @1andrea111, @babetkomoje, @lenka00, @kachita, @gretyka, @danielagabriela
Caute baby, tak sukromka je na svete. Poslala som Vam IP.

Baby, ked mate zaujem o pridanie do SUKROMNEJ skupiny, tak mi napiste 🙂

lenka3330
3. jún 2014

@gerci90 Ahoj, neviem ja som nemala problém s vysadzovaním AD. Užívala som escitalopram rok a keď mi bolo už fajn, tak potom mi pomaličky Dr. kázala vysadzovať o štvrtinku menej mesiac a potom mesiac obdeň. Neviem, až som to úplne vysadila a nebolo mi nič.

mirulka147
3. jún 2014

@lenka_21 ahoj aj ja poprosim pridať do súkromnej skupiny

lenka_21
3. jún 2014

@mirulka147 uz si tam 😀

norikk
3. jún 2014

aj mna

norikk
3. jún 2014

chcem sa opytat, ci kofein moze sposobit uzkostne panicke stavy?? som si dala kavu vcera aj dnes, a tak podvecer ma chytila hrozna panika....vcera z mylsienok, dnes uz z nicoho nic, prislo mmi hrozne zle...... po dvoch hodinach to prelso

timea179
3. jún 2014

@lenka_21 aj ja chcem pridaaat 🙂

danielagabriela
3. jún 2014

@mmama ahoj no ja napodobne, nie je mi este dobre, ale uz aspon trochu lepsie....ale robim co mozem, snazum sa co najviac zamestnat, pokial mi to sily dovoluju

kk77
3. jún 2014

@norikk jasne, pisala som to uz skor, ja som po kave mala svoj prvy atak v zivote. Kocky aj ja chcem do skupiny.diky.

anlii
3. jún 2014

dnes som tu prvy x, chcem ale tiez do skupiny 😎

norikk
3. jún 2014

no som rada ze som odhalila pricinu.....keby som bola mladsia alebo menej skusena, zas by som si myslela, ze je to moja vina, a ze to musim pitvat ,preco mi je tak uzkostne....ty kokso, co dokaze jedna kava.....
@kk77

anina63
4. jún 2014

Dobré ránko dievčatá,idem na tri dni preč po roku a pol niekde mimo domu.Myslite a držte mi palce,aby bolo dobre.Majte sa krásne a žiadne depky.Ahojte 🙂

172
4. jún 2014

@anina63 jeej drziim palciska neboj mojko to zvladnes a na tu nasu "kamosku " tam ani nepomyslis 🙂🙂 urcite mi potom napis co a ako bolo...

172
4. jún 2014

@lenka_21 poprosim pridat do sukromky 🙂

babetkomoje
4. jún 2014

@norikk ano kofein moze byt jeden zo spustacou ako aj ked sa malo vyspis alebo fajcis...

ivcam2
4. jún 2014

Aj poprosim, dakujem

esselte
5. jún 2014

ahoj, baby, od včera mi je nejako divne, dnes ideme na výlet s deťmi zo školy, dúfam, že to vydržím, držte prsty

martinjasen
5. jún 2014

Od tohto momentu je diskusia iba na modrykonik.sk.

babetkomoje
5. jún 2014

Super cize diskusia sa nam nezrusi ani tu 🙂 inak aj jamam dnes nejakyblby den. Hnusne myslinky :(

aneta174
5. jún 2014

Ahoj ma niekto skusenosti z arketisom

1andrea111
5. jún 2014

ahojte, aké máte skúsenosti s mirzatenon, pribrali ste po ňom? Nechcela by som pribrať. Dá sa to ustáť? pomohol Vám? Ďakujem

marlenka75
5. jún 2014

@lenka_21 Aj ja poprosím o pridanie, ďakujem.

zombikobi
6. jún 2014

Dobry den,chcela by som sa spytat,ci sa pribera od SOLATCITu 10mg.Prosim,ak mi viete poradit,dajte mi vediet. Totiz,,od predoslych liekov som pribrala 20 kg, uz by som nechcela nabrat dalsie. Moja nervozita je mierna, som zena v prechode. 😢

gretyka
6. jún 2014

@1andrea111 Ahoj ja ho mam a pribrala som...velmi mi z neho chuti jest a tazko sa ovladam...ale som doma na materskej, tak mozno aj preto...kebyze som v robote, tak nemyslim na jedlo tak...neviem no...doma ma to vzdy taha k jedlu.... 😅

ruzicka32
6. jún 2014

@norikk aj mna prosim 🙂

esselte
6. jún 2014

@lenka_21 aj ja mám záujem o súkromku

anina63
6. jún 2014

Ahojte kočky.....po troch dnoch doma 🙂 bolo výborne.....super kolektív,hotel,strava,no čo vám poviem.......nech to takto vydrží stále nielen mne,ale všetkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýým Vám,len sa prinútiť vypadnúť aj ked s liekmi.@esselte ako si zvládla? 🙂 @172 zdravím 🙂 a ešte neviem ktorá je taká zlatá,ale dakujem za srdiečko,potešilo 🙂 🙂 🙂 Idem čítať čo som zameškala........Pekný večer 🙂 Aj ked nie na veľmi príjemnom fore,ale s príjemnými žienkami...........

esselte
6. jún 2014

@anina63 zvládla som to a zvládla som aj dnešok, bola som aj v družine a bol piatok, deti besné, ale zvládla som ich, aj keď s liekmi, ako aj ty