Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

kachita
24. jún 2014

Uz sme svoji. Mali sme nadhernu svadbu ako v Perinbabe - tak ako som si zelala 🙂

gretyka
24. jún 2014

@kachita Nadhera! Krasny parik! a krasne si mala tie saty, fakt velmi dobry vyber! 🙂 Vsetko dobre zelam! 😵

esselte
24. jún 2014

@anina63 ja už som na súkromke, ale neviem ako sa tam prihlásiť

3009
24. jún 2014

@kachita blahoželám. Ste nádherní.

anina63
25. jún 2014

@esselte Ahoj,klikni si na súkromné diskusie.......je to na lište pod FORUM

evinna1970
25. jún 2014

Ahojte babenky som tu nová aroky sa trápim s úzkosťami pomáham si keď čítam Vaše príspevky ako sa móžem pridať k Vám do súkromky.Poradí mi niekto prosím?

anina63
25. jún 2014

@evinna1970 Ahoj,napíš IP lenka_21

stella33
26. jún 2014

@kachita krasne saty 🙂 prajem vam vela stastia na spolocnej ceste 🙂

esselte
27. jún 2014

baby , toto je vďaka od mojich tretiakov, že som ich v tomto školskom roku aj niečo naučila

esselte
27. jún 2014

A toto sú moje úplne prvé buchty pre syna a neter za vysvedčenie, syn mal iba štyri dvojky a je piatak a neterka je druháčka a samé jednotky, no neupečie im to človek pre radosť?mal aj dvojku z telesnej, ale tú nepočítam, ja som bola tiež drevo, aj na výške som sa s telesnou poriadne natrápila

cherry1981
29. jún 2014

Ahojte chcem sa opytat, ci ste pri depresii, uzkosti, strese moze byt tazoba na zaludku, mam zaludok ako keby som v nom mala kamen, 😒 😒

anina63
29. jún 2014

@cherry1981 Ahoj,áno môže,niekedy je aj na grcanie a žalúdok ako na vode 😒

cherry1981
29. jún 2014

@anina63 Dakujem, zajtra idem k obvodnej nech ma posle na sono aspon ☹

anina63
29. jún 2014

@cherry1981 ked mi bolo najhoršie,tak ma poslala dr.ešte aj na gastro......dalo sa vydržať,ale fuj 😝 Zistili mi zápal žalúdka a dvanastorníka,ale myslím si,že také pocity ťažoby mám z tých stavov a stresu.Drž sa a nech si v pohode. 🙂

cherry1981
30. jún 2014

@anina63 a ake si mala príznaky? Ja idem tiez na gastro ma poslala, len maju dovolenku takze buduci tyzden a dneska ma caka este sono, aj si brala na to lieky?

lenka3330
30. jún 2014

@cherry1981 Ahoj, ja mávam pocit na vracanie ako dôsledok depresie. Ale však si porob vyšetrenia a uvidíš.

cherry1981
30. jún 2014

@lenka3330 dneska som bola na sone to bolo nastastie v poriadku este ma caka gastro pravdepodobne hadica, ale na sone mi povedala lekarka, ze pocit ako mat kamen na zaludku byva viac ako 50% zo stresu, z uzkosti.... Uvidim buduci tyzden idem este na gastro

anina63
30. jún 2014

@cherry1981 Ahoj,ja si myslím to isté čo ti povedala dr. Ja beriem lieky,ale kvôli zápalu a zvýšenej tvorbe kyseliny,aj to len keď mi je už ozaj zle.Je to celkom iný pocit aspoň u mňa,keď to mám z prežrania 😀 ako keď je to pri úzkosti.Vtedy cítim tiež ťažobu, zovretý žalúdok až mám pocit trasenia sa v ňom. Na vyšetrenie však chod,aspoň budeš vedieť na čom si.

protektinka
2. júl 2014

Ahojte.
Už som do tejto témy prispievala, ale nedá mi to keď čítam, ako sa trápite.
Ja som na moju depresiu používala tabletky s výťažkom Rhodiola rosea a naozaj mi pomohli.
Pred tým dni plné smútku, prázdnoty a teraz sa normálne dokážem tešiť zo života.
Ja som si ich objednala z Ameriky z www.iherb.com , s prípravkami zo Slovenska nemám skúsenosti.
Doprava sem stojí iba 4 doláre a pri prvej objednávke, ak zadáte kód DHG359 získate na prvý nákup zľavu 5 dolárov.
Ak neviete po anglicky, môžte sa pri objednávke pridŕžať návodu na stránke www.tvoje-zdravie.eu
Držím Vám všetkým palce, nech sa Vám podarí dostať z depresie čo najskôr.

ruzicka32
6. júl 2014

@lenka_21 prosím pridaj aj mna dakujem 🙂

anina63
6. júl 2014

@ruzicka32 Ahoj moja,ako sa máš dlhšie si tu nebola.

usiko
7. júl 2014

ahojte, som tu nova, a ak sa nenahnevate, poprosila by som vas o pomoc......rada by som sa nieco opytala..mam/mala??? som depresie, a uzivam uz tretie lieky, prve som mala eliceu, ta nezabrala, potom arketis, ten zabral uplne super, ale nespala som kvoli nemu, a preto mi zmenili teraz na magrilan 20....v navode je napisane, ze ucinok sa dostavi zhruba po dvoch tyzdnoch uzivania....pytala som sa lekarky, ze pocas tych dvoch tyzdnov ci mi nenaskoci depka znova, vravela, ze nie....ale mne sa zda ze je spat......chcem sa vas opytat, ktore mate skusenosti so zmenou tabletiek: ak prechadzate plynule z jednych na druhe bez pauzy, tak sa depka vrati na tu dobu kym tie nove zacnu ucinkovat? alebo este bude trvat ucinok tych predchadzajucich? pytam sa preto,ze lekarka bude mat dovolenku a ja sa bojim ze mi nezabrali...a dva mesiace sa trapit, kym sa vrati, to by bolo vela......dakujem...

luccija
7. júl 2014

áno, pri zmene či zvýšení dávky sa zvykne stav zhoršiť, ale neboj je to dočasné je dobré si k AD dať nejaký ukľudňovák typu Xanax, Lexaurin na zníženie než.účinkov

lenka3330
8. júl 2014

@usiko Ahoj, ako dlho si užívala Eliceu a zistila si, že ti nezaberá? Myslím, že pri týchto liekoch sa stav na začiatku vždy zhorší ale neviem, každá sme iná a niektoré baby tu napríklad nežiadúce účinky v začiatkoch nemali. Jediné, čo ti zostáva je vyskúšať to, inak to nezistíš. papa

usiko
8. júl 2014

@luccija Dostala som este Frontin,keby som nespala, pretoze od Arketisu som mala strasne noci,aj ked na depku uzasne zaberal.......

@lenka3330 ty vies co, ja uz si ani tak velmi nepamatam, ale mam dojem, ze eliceu nieco cez mesiac, potom som zistila, ze nezabera, tak mi dala arketis a oxazepam...arketis zaberal uzasne, ale oxazepam, len zhruba na tri noci a potom nic,....potom po mesiaci mi namiesto oxazepamu na spanie dala atarax, ale ten bol este horsi....a tak po dvoch mesiacoch nespania, ale zase uzasneho psych stavu vdaka arketisu mi ho vymenila za magrilan teraz v piatok..na spanie som dostala Frontin, ale iba ak by bolo treba,,...ale zda sa ze netreba......len mam pocit ze sa m,i psych. stav zhorsil.....teraz.....takze musim cakat........dakujem dievcata zatial......

mexico_16
10. júl 2014

@usiko nechodiš náhodou k Dr. Beňačkovej ?

usiko
10. júl 2014

@mexico_16 nie, preco?

timea179
10. júl 2014

uz vas tu vela nechodi......asi sa mate kazda lepsie.....esselte ako sa mas??

esselte
11. júl 2014

@timea179 mám sa fajn, lieky beriem stále tie isté, ale my chodíme aj na súkromné diskusie, klikni hore na forum, pod tým súkromné diskusie a diskusiu sedím na konári, tam sme, ale ja chodím aj tu, beriem paretin, rivotril a xanax na noc , stále rovnako, zatiaľ nič nemením, chcela by som obmedziť xanax,ale mám strach, tak radšej takto a čo ty, ako sa darí?

csillag02
11. júl 2014

Ahoj baby beriem paretin no mam strasnu migrenu neviete co si mam dat?