• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Depresia. Ako sa jej najrýchlejšie zbaviť?

27. marca 2017 
@umabell nedala a preslo mi to same :slight_smile: chystam sa na vianocne trhy :slight_smile: idem sa trochu odreagovat :slight_smile:
12. dec 2015 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte baby...@sovidzka ja som mala presne to isté a po dvoch týždňom menzens...a nie len to ale trval 10 dní, kočky tu mi nevedeli poradiť, tak som pre istotu išla k ženskému..pozrel ma, bolo všetko OK, a keď som mu povedala, že aké lieky beriem, tak ma uistil, že to je jednoznačne z nich. Psychoška mi to tiež potvrdila, ale nebolo to z AD ako som si myslela ale z toho sulpiridu..on ako som už písala včera alebo kedy obsahuje nejaký hormón a ten to zpôsobuje, tak sa neboj a buď v poho, to nič neni :slight_smile: :slight_smile:
@domkaaaa ako to zvládaš už je lepšie? dúfam, že neurol trochu pomohol, nech si ten domov trochu užuješ. Utekaj s drahým niekam na prechádzku alebo si urobte pekný večer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja som si dnes spravila radosť a strávila som pol dňa u kadeřnice a darovala som môjmu starému pod stromček blondínu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vyzerám ako žlté vajco ale drahému sa to páči, tak je dobre xi
12. dec 2015 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@domkaaaa no aku aku mám ja z teba radost :wink: :wink: :wink: :wink:
12. dec 2015 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@umabell aj ja sa tesim :slight_smile: :slight_smile: len sa mi moc nechce ist :D ale tak premozem sa :D
12. dec 2015 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
babizne ja som si bachla ten neurol prvy krat a polepsilo sa mi. nechcem to zakriknut ale fajn...
12. dec 2015 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sovidzka no vidis super.... Ked ti bude zase ze mozes si dat znovu to mas 0.25?
12. dec 2015 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@umabell ano 0.25. domka ma zasobovala :slight_smile:)
12. dec 2015 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dida232 didka a kedy si vysadila ten sulpirid? ci ten mas stale?
12. dec 2015 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sovidzka nie teraz tento týždeň mi ho doktorka zrušila a neberiem od pondelka, bo mi aj došiel :slight_smile: a už mi ho viac nenasadila, že netreba...čiže som vybrala jedno balenie, tak som zvedavá čo to spraví s mrchou tento mesiac :wink:
12. dec 2015 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida232
@sovidzka dala si si neurol a pomohol ti na depresiu? Asi si ho dam zajtra eano aj ja :D
12. dec 2015 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domkaaaa on je na uzkostne stavy ... ked ti je veelmi zle tak nato ...
13. dec 2015 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@domkaaaa ja som si ho dala pre istotu ked sme isli do obchodov.. lebo minule v ikei ma chytil strasny stav.. tak ze sa nebudem srat s tym :slight_smile:
13. dec 2015 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby vela z vas tu spominalo ze ste mali zle myslienky ake to presne boli ak chcete napíste......
13. dec 2015 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby je to normalne ze ked mamina s tatom odchadzaju do rakuska mam stale uzkost a hrozne velku? Ze ci to sama zvladnem? ... zle myslienky mam ze ja sa zblaznim
13. dec 2015 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@umabell ja som mala take ze sa zblaznim, ze co ked mi prepne a urobim nieco sebe alebo blizkym, ze to snad nikdy neprejde, ze ochoriem na inu dusevnu poruchu.. uplna paradicka, jak cisty blazen :slight_smile:
13. dec 2015 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sovidzka babyyy kde ste dnes hroza :( je normalne ze jeden den skvelo a druhy hroza?
13. dec 2015 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domkaaaa to je normalne... aj ja to mam, dnes mam nejaku nervu zase, neviem sa vpratat do koze :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tri dni fajn jeden den iný a táák, neboj ,,, Zajtra ides naspat?
13. dec 2015 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@umabell sedime s domkou v restauracii...musela si slahnut neurol :D mne celkom ok, dnes sa vraciame sa na staz :D
13. dec 2015 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sovidzka vy ste mi dvojka :wink: :wink: :wink: a to ste sa zoznamili v nemocke? len nech jej rýchlo zaberie :slight_smile:
13. dec 2015 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@umabell v nemocke veru, bez nej by ma tu slahlo :slight_smile:)
13. dec 2015 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sovidzka aj mna bez teba :* :* :* neurol pomalinky zaberaaaa ... umka ja mam taku uzkost ze sa mi nechce ani smiat a bojim sa ze sa zblaaaznim :( :(
13. dec 2015 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domkaaaa nezblaznis neboj... vsetky sme to dali, das to aj ty... pozri na sovidzku, jej je pomaly lepsie bude aj tebe, len potrebujes viacej casu... ved zajtra povedz lekarke ze ti je na hovno... a opis jej to vsetko... ja neviem rada by som pomohla... ale musís len vydzrat..
13. dec 2015 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@umabell aj vam bolo tak hrozne? :frowning2:
13. dec 2015 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ženy...no veru dvojka ako vyšitá.. :slight_smile: .ale dobre, že ste sa tam našli, aspoň sa viete jedna druhú podporiť a podržať. Umabell tie myšlienky zlé u mňa napr: tiež, že sa zblaznim, že mi nejak prepne a nebodaj niečo vyparatím pri malej, samozrejme, keď ma niekde pichlo, tak hneď choroby som si nahovárala, tiež z tej vojny..napr: že sem prídu moslimovia a budú nám zabíjať a znásilňovať detii...skúšali sirény a ja hneď panika, kam utiecť a schovať sa...u mňa sú to najmä myšlienky ako uchránim pred zlými vecami malú a vymýšľam hneď situácie..a potom ma chytí bezmocnosť, že to nedokážem a tak furt dookola.....inak ja dnes celkom fajn aj keď som mala dnes také zvlášnte chvíle, neviem asi na mňa niečo liezlo, tak som ho hneď zahnala..brrr :confounded:
13. dec 2015 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domkaaaa mne raz dokina hovorila, ze kto si myslí, ze sa ,,zblazni,, sa zaručene nezblazni, pretože si všetko uvedomuje, nestraca tu ,,kritičnosť,, konania, rozmyšlania.... :wink:
13. dec 2015 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sardinka335 chvalabohu dobrá správa pre nás :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. dec 2015 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dida232 babyy esteze vas mam :slight_smile: hned mi jr lrpsie ja by som bola taka stastna keby som zdrava :( a mohla sa naplno venovat vsetkemu ...uz sa neviem dockat :slight_smile:
13. dec 2015 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@domkaaaa neboj príde čas, keď ti bude dobre...ešte pár dní a budeš to zas ty v starej koži :slight_smile:
13. dec 2015 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida232 :slight_smile: :slight_smile: dufam ... a este mozem jednu otazku? :P
13. dec 2015 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domkaaaa jasné môžeš...
13. dec 2015 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok