Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

domkaaaa
12. dec 2015

@umabell nedala a preslo mi to same 🙂 chystam sa na vianocne trhy 🙂 idem sa trochu odreagovat 🙂

dida232
12. dec 2015

Ahojte baby...@sovidzka ja som mala presne to isté a po dvoch týždňom menzens...a nie len to ale trval 10 dní, kočky tu mi nevedeli poradiť, tak som pre istotu išla k ženskému..pozrel ma, bolo všetko OK, a keď som mu povedala, že aké lieky beriem, tak ma uistil, že to je jednoznačne z nich. Psychoška mi to tiež potvrdila, ale nebolo to z AD ako som si myslela ale z toho sulpiridu..on ako som už písala včera alebo kedy obsahuje nejaký hormón a ten to zpôsobuje, tak sa neboj a buď v poho, to nič neni 🙂 🙂
@domkaaaa ako to zvládaš už je lepšie? dúfam, že neurol trochu pomohol, nech si ten domov trochu užuješ. Utekaj s drahým niekam na prechádzku alebo si urobte pekný večer 🙂 🙂 🙂
Ja som si dnes spravila radosť a strávila som pol dňa u kadeřnice a darovala som môjmu starému pod stromček blondínu 🙂 🙂 🙂 vyzerám ako žlté vajco ale drahému sa to páči, tak je dobre xi

umabell
12. dec 2015

@domkaaaa no aku aku mám ja z teba radost 😉 😉 😉 😉

domkaaaa
12. dec 2015

@umabell aj ja sa tesim 🙂 🙂 len sa mi moc nechce ist :D ale tak premozem sa :D

sovidzka
12. dec 2015

babizne ja som si bachla ten neurol prvy krat a polepsilo sa mi. nechcem to zakriknut ale fajn...

umabell
12. dec 2015

@sovidzka no vidis super.... Ked ti bude zase ze mozes si dat znovu to mas 0.25?

sovidzka
12. dec 2015

@umabell ano 0.25. domka ma zasobovala 🙂)

sovidzka
12. dec 2015

@dida232 didka a kedy si vysadila ten sulpirid? ci ten mas stale?

dida232
12. dec 2015

@sovidzka nie teraz tento týždeň mi ho doktorka zrušila a neberiem od pondelka, bo mi aj došiel 🙂 a už mi ho viac nenasadila, že netreba...čiže som vybrala jedno balenie, tak som zvedavá čo to spraví s mrchou tento mesiac 😉

domkaaaa
12. dec 2015

@dida232
@sovidzka dala si si neurol a pomohol ti na depresiu? Asi si ho dam zajtra eano aj ja :D

umabell
13. dec 2015

@domkaaaa on je na uzkostne stavy ... ked ti je veelmi zle tak nato ...

sovidzka
13. dec 2015

@domkaaaa ja som si ho dala pre istotu ked sme isli do obchodov.. lebo minule v ikei ma chytil strasny stav.. tak ze sa nebudem srat s tym 🙂

umabell
13. dec 2015

baby vela z vas tu spominalo ze ste mali zle myslienky ake to presne boli ak chcete napíste......

domkaaaa
13. dec 2015

Baby je to normalne ze ked mamina s tatom odchadzaju do rakuska mam stale uzkost a hrozne velku? Ze ci to sama zvladnem? ... zle myslienky mam ze ja sa zblaznim

sovidzka
13. dec 2015

@umabell ja som mala take ze sa zblaznim, ze co ked mi prepne a urobim nieco sebe alebo blizkym, ze to snad nikdy neprejde, ze ochoriem na inu dusevnu poruchu.. uplna paradicka, jak cisty blazen 🙂

domkaaaa
13. dec 2015

@sovidzka babyyy kde ste dnes hroza :( je normalne ze jeden den skvelo a druhy hroza?

umabell
13. dec 2015

@domkaaaa to je normalne... aj ja to mam, dnes mam nejaku nervu zase, neviem sa vpratat do koze 😅 😅 😅 tri dni fajn jeden den iný a táák, neboj ,,, Zajtra ides naspat?

sovidzka
13. dec 2015

@umabell sedime s domkou v restauracii...musela si slahnut neurol :D mne celkom ok, dnes sa vraciame sa na staz :D

umabell
13. dec 2015

@sovidzka vy ste mi dvojka 😉 😉 😉 a to ste sa zoznamili v nemocke? len nech jej rýchlo zaberie 🙂

sovidzka
13. dec 2015

@umabell v nemocke veru, bez nej by ma tu slahlo 🙂)

domkaaaa
13. dec 2015

@sovidzka aj mna bez teba :* :* :* neurol pomalinky zaberaaaa ... umka ja mam taku uzkost ze sa mi nechce ani smiat a bojim sa ze sa zblaaaznim :( :(

umabell
13. dec 2015

@domkaaaa nezblaznis neboj... vsetky sme to dali, das to aj ty... pozri na sovidzku, jej je pomaly lepsie bude aj tebe, len potrebujes viacej casu... ved zajtra povedz lekarke ze ti je na hovno... a opis jej to vsetko... ja neviem rada by som pomohla... ale musís len vydzrat..

domkaaaa
13. dec 2015

@umabell aj vam bolo tak hrozne? ☹

dida232
13. dec 2015

Ahojte ženy...no veru dvojka ako vyšitá.. 🙂 .ale dobre, že ste sa tam našli, aspoň sa viete jedna druhú podporiť a podržať. Umabell tie myšlienky zlé u mňa napr: tiež, že sa zblaznim, že mi nejak prepne a nebodaj niečo vyparatím pri malej, samozrejme, keď ma niekde pichlo, tak hneď choroby som si nahovárala, tiež z tej vojny..napr: že sem prídu moslimovia a budú nám zabíjať a znásilňovať detii...skúšali sirény a ja hneď panika, kam utiecť a schovať sa...u mňa sú to najmä myšlienky ako uchránim pred zlými vecami malú a vymýšľam hneď situácie..a potom ma chytí bezmocnosť, že to nedokážem a tak furt dookola.....inak ja dnes celkom fajn aj keď som mala dnes také zvlášnte chvíle, neviem asi na mňa niečo liezlo, tak som ho hneď zahnala..brrr 😖

sardinka335
13. dec 2015

@domkaaaa mne raz dokina hovorila, ze kto si myslí, ze sa ,,zblazni,, sa zaručene nezblazni, pretože si všetko uvedomuje, nestraca tu ,,kritičnosť,, konania, rozmyšlania.... 😉

dida232
13. dec 2015

@sardinka335 chvalabohu dobrá správa pre nás 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

domkaaaa
13. dec 2015

@dida232 babyy esteze vas mam 🙂 hned mi jr lrpsie ja by som bola taka stastna keby som zdrava :( a mohla sa naplno venovat vsetkemu ...uz sa neviem dockat 🙂

dida232
13. dec 2015

@domkaaaa neboj príde čas, keď ti bude dobre...ešte pár dní a budeš to zas ty v starej koži 🙂

domkaaaa
13. dec 2015

@dida232 🙂 🙂 dufam ... a este mozem jednu otazku? :P

dida232
13. dec 2015

@domkaaaa jasné môžeš...