• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Depresia. Ako sa jej najrýchlejšie zbaviť?

24. marca 2017 
@domkaaaa ahoj skus este zavolat tej novej lekarke skus.... vybav si to prosím ta
18. dec 2015 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domkaaaa domi a ako sa rozhodnes.. kto ti to navrhol tak skoro rano ked vizita je az o pol osmej..
18. dec 2015 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@umabell skusim :/ lebo neviem ci toto je riesenie zasa tu lezat ... a baby je tu niekto kto trpi depresiou a nie panickou poruchou?
18. dec 2015 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sovidzka kaci vcera si ma zavolal vecer doktor :(
18. dec 2015 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sovidzka a rozhodnem sa podla stavu idem teraz domov a vratim sa :slight_smile: rana su hrozne ...aj u teba kaci?
18. dec 2015 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domkaaaa takze navysia lieky stav sa zhosí mas rozdychat paniku a uzkost a nakoniec teda aaa chodte radsej do zaluzia... ty kokso... domka pocuj skus si vyvtelefonovat tu lekarku!!!!!! nech s tebou nerobia ako s pokusným králikom ..... skus a potom sa uvidííííí
18. dec 2015 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@umabell ja sa z tohoto uz nevyhrabem :( :( ja mam totalnu depku ja by som len spala ... kks ja sa tak snaziiiim.
18. dec 2015 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domkaaaa teraz neviem ci to mam z toho ze idem domov alebo z toho co mi vcera povedali
18. dec 2015 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domkaaaa neboj dostaneš sa z toho, len ti musia trafiť správnu liečbu...niekedy to trvá, kým lieky sadnú. Verím, že to je teraz pre teba ťažké a myslíš na zlé veci ale neboj určite budeš OK. Poslúchni umabell a obvolaj tých lekárov, skús čo sa dá...nemáš čo stratiť...
18. dec 2015 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida232 a keby este pockam ci mi nezaberu :frowning2:
18. dec 2015 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domkaaaa jaby som prasila inde tot moj pocit... necakala by som.... obvolaj to zmeni ti lieky a uvidís....
18. dec 2015 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domkaaaa skus sa ,,ponoriť,, do svojho vnutra spytaj sa sama seba čo chceš ty? čo chce tvoja duša? čo jej ulahodí? Chcem ist domov? Chcem ostať tu - v nemocke? Ked pojdem domov tak v čom mi to moze pomocť? Ked ostanem tu tak v čom mi to pomoze? čo možem pre seba ja sama urobiť?
Kazdu otazku si uprimne zodpovedz! Kludne aj na papier - to je najlepšie lebo to budeš vidieť ,,čierne na bielom,,.
Vieš nikto z nás ti tu podla mna nedá odpoved ,,ušitu na mieru,, na kazdu tvoju otazku a zaroven robiť rozhodnutia musíš ty - lebo ty za ne ponesieš zodpovednosť a len a len tvoj život tie rozhodnutia ovplyvnia. Aj ked vidim ze kazda ti tu chce dobre a pomaha v ramci virtuálnych možností. Prajem ti spravne rozhodnutia a nech k teba pride taka pomoc aku potrebuješ - ostatne uz kočky povedali. Premyšlaj...
18. dec 2015 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sardinka335 dakujem vam.uz som rozhodnuta ...
18. dec 2015 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dufam ze spravne :slight_smile:
18. dec 2015 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domkaaaa a ako si sa rozhodla? :slight_smile:
18. dec 2015 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@umabell uz som skoro domka a v janiari sa vratim ak to dovtedy vydrzim :slight_smile:
18. dec 2015 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dohodli sme sa na zmene liekov
18. dec 2015 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domkaaaa zmena liekov odteraz alebo az v tom januari?
18. dec 2015 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domkaa a tebe co vlastne vyvolali tieto stavy, tie odchody rodicov prec do Rakuska? alebo ako ti to presne vsetko zacalo?
18. dec 2015 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sovidzka a ty ako? drzis sa? ako ti je ?
18. dec 2015 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@umabell zmena liekov v januaari ...vobec neviem ja som mavala len trasenie tela a na vracanie mi bolo cely den iba somaticke problemy a az tu v nemocke po navuseni takyto sta depresie :/
18. dec 2015 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domkaaaa
@umabell
@sardinka335
@dida232

kočeny, nič v zlom, ale vy ste neuvazovali o sukromnej teme alebo skupine?
18. dec 2015 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mima4 preco myslís? :slight_smile: myslís ze je to moc sukromne uz? Mne to velmi pomahalo ked som si tu precitala rozne pribehy..
18. dec 2015 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@umabell ved skutocny zaujem pridat sa do skupiny by nebol odmietnuty...cize ono by to zostalo, len toto je podla mna prilis verejne a to az tak..ze clovek nemusi byt tu ani zaregistrovany a moze si citat... myslim si, ze rozoberat tu take veci je velmi nebezpecne...ale to je len moj nazor
18. dec 2015 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mima4 inac mas pravdu ked tak nad tým rozmyslam... co vy nato baby @sardinka335 @dida232 @domkaa @sovidzka??
18. dec 2015 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@umabell ja som za ;)
18. dec 2015 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@umabell súhlasím aj ja...ale myslím, že už jedna súkromka je...neviem jej názov ani nič, možno by bolo fajn ísť tam. Ak taká skupina existuje, tak sú tam také baby ako my.... :slight_smile: :slight_smile:
18. dec 2015 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida232 noooo ako to zistime? hmm? :slight_smile: alebo si spravime my a pridaju sa urcite medzi nas....
18. dec 2015 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@umabell baby dnes celkom v pohode rano katastrofa a uz sa to vylepsilo ... sem tam nrrvozita asi si supnem nervol :P
18. dec 2015 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby už máme aj paranoju :grinning: .No dúfam že ked bude v súkromke tak ma vezmete medzi seba.Nevýhodou súkromky je to že Vás takto pekne nenájdeme. :cry:
18. dec 2015 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok