Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

umabell
18. dec 2015

@domkaaaa ahoj skus este zavolat tej novej lekarke skus.... vybav si to prosím ta

sovidzka
18. dec 2015

@domkaaaa domi a ako sa rozhodnes.. kto ti to navrhol tak skoro rano ked vizita je az o pol osmej..

domkaaaa
18. dec 2015

@umabell skusim :/ lebo neviem ci toto je riesenie zasa tu lezat ... a baby je tu niekto kto trpi depresiou a nie panickou poruchou?

domkaaaa
18. dec 2015

@sovidzka kaci vcera si ma zavolal vecer doktor :(

domkaaaa
18. dec 2015

@sovidzka a rozhodnem sa podla stavu idem teraz domov a vratim sa 🙂 rana su hrozne ...aj u teba kaci?

umabell
18. dec 2015

@domkaaaa takze navysia lieky stav sa zhosí mas rozdychat paniku a uzkost a nakoniec teda aaa chodte radsej do zaluzia... ty kokso... domka pocuj skus si vyvtelefonovat tu lekarku!!!!!! nech s tebou nerobia ako s pokusným králikom ..... skus a potom sa uvidííííí

domkaaaa
18. dec 2015

@umabell ja sa z tohoto uz nevyhrabem :( :( ja mam totalnu depku ja by som len spala ... kks ja sa tak snaziiiim.

domkaaaa
18. dec 2015

@domkaaaa teraz neviem ci to mam z toho ze idem domov alebo z toho co mi vcera povedali

dida232
18. dec 2015

@domkaaaa neboj dostaneš sa z toho, len ti musia trafiť správnu liečbu...niekedy to trvá, kým lieky sadnú. Verím, že to je teraz pre teba ťažké a myslíš na zlé veci ale neboj určite budeš OK. Poslúchni umabell a obvolaj tých lekárov, skús čo sa dá...nemáš čo stratiť...

domkaaaa
18. dec 2015

@dida232 a keby este pockam ci mi nezaberu ☹

umabell
18. dec 2015

@domkaaaa jaby som prasila inde tot moj pocit... necakala by som.... obvolaj to zmeni ti lieky a uvidís....

sardinka335
18. dec 2015

@domkaaaa skus sa ,,ponoriť,, do svojho vnutra spytaj sa sama seba čo chceš ty? čo chce tvoja duša? čo jej ulahodí? Chcem ist domov? Chcem ostať tu - v nemocke? Ked pojdem domov tak v čom mi to moze pomocť? Ked ostanem tu tak v čom mi to pomoze? čo možem pre seba ja sama urobiť?
Kazdu otazku si uprimne zodpovedz! Kludne aj na papier - to je najlepšie lebo to budeš vidieť ,,čierne na bielom,,.
Vieš nikto z nás ti tu podla mna nedá odpoved ,,ušitu na mieru,, na kazdu tvoju otazku a zaroven robiť rozhodnutia musíš ty - lebo ty za ne ponesieš zodpovednosť a len a len tvoj život tie rozhodnutia ovplyvnia. Aj ked vidim ze kazda ti tu chce dobre a pomaha v ramci virtuálnych možností. Prajem ti spravne rozhodnutia a nech k teba pride taka pomoc aku potrebuješ - ostatne uz kočky povedali. Premyšlaj...

domkaaaa
18. dec 2015

@sardinka335 dakujem vam.uz som rozhodnuta ...

domkaaaa
18. dec 2015

Dufam ze spravne 🙂

umabell
18. dec 2015

@domkaaaa a ako si sa rozhodla? 🙂

domkaaaa
18. dec 2015

@umabell uz som skoro domka a v janiari sa vratim ak to dovtedy vydrzim 🙂

domkaaaa
18. dec 2015

A dohodli sme sa na zmene liekov

umabell
18. dec 2015

@domkaaaa zmena liekov odteraz alebo az v tom januari?

umabell
18. dec 2015

@domkaa a tebe co vlastne vyvolali tieto stavy, tie odchody rodicov prec do Rakuska? alebo ako ti to presne vsetko zacalo?

umabell
18. dec 2015

@sovidzka a ty ako? drzis sa? ako ti je ?

domkaaaa
18. dec 2015

@umabell zmena liekov v januaari ...vobec neviem ja som mavala len trasenie tela a na vracanie mi bolo cely den iba somaticke problemy a az tu v nemocke po navuseni takyto sta depresie :/

mima4
18. dec 2015

@domkaaaa
@umabell
@sardinka335
@dida232

kočeny, nič v zlom, ale vy ste neuvazovali o sukromnej teme alebo skupine?

umabell
18. dec 2015

@mima4 preco myslís? 🙂 myslís ze je to moc sukromne uz? Mne to velmi pomahalo ked som si tu precitala rozne pribehy..

mima4
18. dec 2015

@umabell ved skutocny zaujem pridat sa do skupiny by nebol odmietnuty...cize ono by to zostalo, len toto je podla mna prilis verejne a to az tak..ze clovek nemusi byt tu ani zaregistrovany a moze si citat... myslim si, ze rozoberat tu take veci je velmi nebezpecne...ale to je len moj nazor

umabell
18. dec 2015

@mima4 inac mas pravdu ked tak nad tým rozmyslam... co vy nato baby @sardinka335 @dida232 @domkaa @sovidzka??

domkaaaa
18. dec 2015

@umabell ja som za ;)

dida232
18. dec 2015

@umabell súhlasím aj ja...ale myslím, že už jedna súkromka je...neviem jej názov ani nič, možno by bolo fajn ísť tam. Ak taká skupina existuje, tak sú tam také baby ako my.... 🙂 🙂

umabell
18. dec 2015

@dida232 noooo ako to zistime? hmm? 🙂 alebo si spravime my a pridaju sa urcite medzi nas....

domkaaaa
18. dec 2015

@umabell baby dnes celkom v pohode rano katastrofa a uz sa to vylepsilo ... sem tam nrrvozita asi si supnem nervol :P

1257
18. dec 2015

Baby už máme aj paranoju 😀 .No dúfam že ked bude v súkromke tak ma vezmete medzi seba.Nevýhodou súkromky je to že Vás takto pekne nenájdeme. 😢