Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

kubimatej
20. jún 2016

pomoc..z ničoho nič pulz 126, piskot v ušiach, zahmlené videnie..dala som si neurol a magnézko..mam strach zo smrti :(

kubimatej
20. jún 2016

nezaberá nič :/

domkaaaa
20. jún 2016

Uplne som sklesnuta volala som s maminou a ta mi vravi aby som si kuoila tricka do rakuska ked pojdem robit a ja som na nu uplne vybehla ze mami si myslis ze teraz ma trapi takato vec nejake tricka do rakuska? Ja neviem ani takuto banalitu vybavit 😢

necesita
20. jún 2016

@kubimatej neboj keby si naozaj zomierala,tak ta ani nenapadne sem pisat.len predychat

domkaaaa
20. jún 2016

@kubimatej ty si nerozmyslala nad hospitalizaciou? Mne sa zda ze ani ty nevies sama doma fungovat

172
20. jún 2016

Baby ked sa vam zhorsi stav a do toho dostanete menzes ,moze sa pohorsit este viac??

172
20. jún 2016

Beriete niektora Frontin 0,25?

necesita
20. jún 2016

@172 vtedy je to na nevydrzanie,ale zase to prejde

necesita
20. jún 2016

@172 brala som 7 mesiacov.dva mesiace 0,5 mg 3x denne a 5 mesiacov 0,25 3x denne a dva mesiace som vysadzala

172
20. jún 2016

@necesita to je vlastne benzak? A pomohol??

umabell
20. jún 2016

No baby poviem vám ze dnesny den ze uf mojho maleho zacal boliet zub a ako som vam vravela ma paniku cele doobedie sme hladali zubara lebo k tej co bol naposledy nechcel ist lebo mu vytrhla zub otrasnym sposobom... No nasli sme konscne a poviem vam ze ma skoro jeblo.. Dala sm mu pl hodku predtým 3mg diazepamu a hooovno to pomohlo nic absolútne.... V ordinacii lekarka lekar sestricka recepcna a ja maly sedel na mne vsetci ho držali kade mohli no otrasneeeee bal sa injekci nakoniec mu ju dali a neviem ani kedy zub vytrhli cely je dotlaceny ty vole ja smrdim ako orangutan co som sa dopotila akos svina.. Musela som si svavnut rivo.. A doma mi vravi ze mami ved to ani nebolelo ty kokso taku by sm mu vrazilaaaa... Takyto mam ja den sama modina ja aj maly inac vyzerá to akoby ho tyrali ale inac sa nedalo boli zlati aj keď to tak nevyzerá.. Dokonca mi povedal maly ze si da vyvrtat zub

Krasny den fakt.... Baby jemu ten diazepam voobec nezabral on je culy... Uplne nic ani strachu ho nezbavil to co som mu mala dat 6mg? Nechapem....

domkaaaa
20. jún 2016

Baby je mozne ze mam uzkost aj po neurole? 😄 Umka tebe rivo pomohol tak ze odide uplne uzkost?

domkaaaa
20. jún 2016

@necesita mne 0,25 vobec nepomaha 😢

kubimatej
20. jún 2016

@domkaaaa rozmyslala, aj som sa dala hospitalizovať a hroza..napichali ma vseliakymi svinstvami a koniec a mam dve male deti, tak 5 tyzdnov si nemozem dovoliť..len ja ked mi je dobre tak som aj 3 dni vesela ja sa bavim, idem von a tak..ale ked to na mna pride ja mam strach len ze zomriem a toho sa musim zbavit

umabell
20. jún 2016

@domkaaaa ano prejde... A davam si teraz len polku ale ked mam dninako napríklad dnes tak pridam.... Pocuj a ten sulpirid ti preco nenechal? Ved ten lieci a dáva naladu... On je velmi dobry ja ho stale uzivam. Twraz obden lebo kramy som z neho nemala...

umabell
20. jún 2016

@domkaaaa,0,25 domi je pre deti ja som dala dnes mojmu symovi 3mg diazepamu a prd... To si musis dat viacej....

umabell
20. jún 2016

@kubimatej neboj zaberu adecka a bude ti dobre lepsie... Mohla by si navstivit nejakeho psychoterapeuta co by ta z toho dostal alebo psychológa vies ten strach tam mas to preto co sa stalo tvojmu bratovi... Ale ver mi tebe sa to nestane!! Ja verim ze sa bojis budes sa musiet naucit sa nejako to odburat viem teraz sa ti tk zda ze je to nemozne a ze sa mne lahko hovori ale ver mi tebe sa to nestAne...

umabell
20. jún 2016

@172 ja ked mam kramy ide ma slahnut vtedy sa pohorsiii a 0,25 frontinu je podla mna malo...

necesita
20. jún 2016

@172 hej benzak. pomohla kombinacia vsetkych liekov podka mna

domkaaaa
20. jún 2016

@umabell umka sulpirid mne osobne nepomahal vobec bola som jak sud a z toho depky ze som tucna a kramy 4 mediace ziadne

necesita
20. jún 2016

@domkaaaa ja nie som odbornik,kazdy organizmus je iny.na zaciatku boli dobre 0,5 mg davky,potom trosku pomahali aj 0,25,len ja som aj vela chcela.snazila som sa nepoddavat

kubimatej
20. jún 2016

@domkaaaa ja si tiez davam len 0,25 neurol ukludni ma, ale po 4 hodkach iz citim zase strach

apolka77
20. jún 2016

@umabell
ahoj moja, prepac, ale som sa nasmiala pri opise ako tahali malemu zub 😀 .pripomenulo mi to rozpravku ako tahal dedko s babkou repku.. 😀 😀

no liek podla mna zacal ucinkovat, ale asi az ked ste prisli domov, maly sa tak ukludnil, ze je uz ochotny si dat aj vyvrtat zub 😀 ...pol hodiny pred bolo asi malo, mne napr. neurol tak rychlo neucinkuje citim az takmer za hodinu uvolnenie...
inak uvdis ako bude maly starsi prejde ho strach, moja mala tiez ked mala 9 tak ani za svet, ale teraz ma 11 a zmena zubara vela spravila..

umabell
20. jún 2016

@apolka77 😀 pisali v letaku ze zacne ucinkovT 11-23 minut po podani... Prd bacov.. On sa teraz na tom smeje prisambohu ze mu za účinkoval az doma 😀 😀 keby si nas videla vseeeti na kope ja v kresle na mne maly drzala som mu ruky sestricka hlavu jedna doktorka nohy a doktor mu usta otvaral on skriekal na celu ambuanciu ze pomooooc pomooooc ti v cakarni chceli určite ujst 😀 teraz sa smejem kua ale v tom momente som myslela ze ho zadrhnem... No aj my sms zmenili ale aha aky masaker vserci sme na nom sedeli lezali... Ale zatial hovori ze tam pojde na to vrtanie.. Som zvedava inac boli mili vsetci aj ked sme takéto zverstvá na nom robili boze ale ked inac to neslo.. Tak nabuduce skusim aspon hodinku pred... Mne nasa pediatricka ze pol hodinu staci ale kazala mi dat aj dva a pol to je 4,5mg a to sa mi zdalo vela.... Ja neviem kolko mu mam dat... Ja som myslela zebtam zaspi ze bude pokoj a cistaaa zoo 😀

umabell
20. jún 2016

@apolka77 ale asi fakt mala davka on sa isiel bicyklovať 😉 dufam ze nezaspi... Ale je uuplne culy...a to som mu este ibalgin dala od bolesti... Ach aj s deťmi.. Ale aj tak ho lubim💗

172
20. jún 2016

@necesita a ake lieky si brala?

umabell
20. jún 2016
olivia77
20. jún 2016

@umabell, pozri si toto kratke video o Bachovkach, co bolo v Reflexe, kvoli malemu, aby si videla, ze ozaj pomozu 🙂 Je tam baba, co mala 10rokov velky strach a uz je dobre 🙂
http://blog.naturnet.sk/wp-content/uploads/2011...

Bachovky fakt pomozu, aj neskor vyliecia...

necesita
20. jún 2016

@172 coaxil 3x1, frontin 0,5 3x1, mirzaten 1x vecer a hypnogen 1x vecer