Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

umabell
26. jún 2016

@domkaaaa Domi tebe je blbo aj z toho ze si mala kramy dostat... To vsetko jed o s druhym neboj zaberuu adecka a po kramoch bude uz lepšie... Aj mne je pred kramami ze fuj.. Objimam 💗💗💗

172
26. jún 2016

@umabell lezat nelezi ale nema k tomu daleko bo sa to zhorsuje ma parkinsona.Mam ocka ten mi s nou pomaha ..inak mam 5 surodencov a nikto ma nepride vystriedat ani na par dni!

somebunny
26. jún 2016

kocky ja som uz dva mesiace bez ad a citim sa super fakt brala som 4 mesiace alventu ale strasne som z nej chudla pri vyske 173 mam teraz len 45 kg jak anorekticka a jedla som fakt vsetko tak dufam ze sa vratim na moju vahu 50 kg mne ad velmi pomohli zomrel mi brat moje dvojca na leukemiu velmi zle som to znasala ale musim ist dalej aj kvoli nemu vela veci som pochopila vdaka ad a terapiii 🙂 mala som skvelu lekarku primarku z kosic eva pallova fakt je skvela ani mne bezdace ku alvente nedala kocky drzte sa ametyst ty si skvela zena na tej stranke ako lekarka alebo psychologicka drz sa moja zvladnes to 🙂 domka si mlada baba drzim ti palce odchadzam k starym rodicom do ameriky na dva mesiace mam v ms prazdniny tak tam nieco zistim o tych vasich stavoch tak sa ozvem ste zlate hoci sme sa osobne nestretli aj tak ostanete v mojom srdci 🙂 🙂 🙂 🙂

somebunny
26. jún 2016

@ametyst123 s tebou som sa chcela aj stretnut kedze si s vychodu a velmi si mi prirastla k srdcu pre mna by nebol problem sadnut do auta a isli by sme na kavicku 🙂 prajem vela uspechov

umabell
26. jún 2016

@172 no tak ro je skoda ze ste5 nikto okrem teba jej nepomoze.. Ale taky je život a ked sa nedaj boze niečo stane vsetci budu v rade nastupeni akk u nas.. A mas aj deti a beries ad ja mam z toho uz frmol 🙄

umabell
26. jún 2016

@somebunny ahoj tak to je super tesim sa s tebou a pamatam si ta z nasej skupiny 😉 drzim ti silno palceky nech sa ti darí a nech sa ti splní vsetko po co túžiš 💗💗

172
26. jún 2016

@umabell mam dcerku a asi aj to ma vzalo ze odisla ,velmi mi pomahala...beriem velaxin rano zvysujem aj vecer,potom sulpirid acesoprex...

172
26. jún 2016

@172 esoprex

umabell
26. jún 2016

@172 ja som brala velaxin kedysi pomohol mi on je s postupnym uvoľňovaním.... Aj a beriem teraz sulprid ráno a prothiaden.. Sulpird teraz beriem kazdy ruhy den lebo mi kramy meskali z neho... A ako dlho to uz uzivas adecka? Potom mi dala alventu to jw to iste len lacnejšie ale ja som brutal pribrala a nehorázne som sa potila ale ze fak nehorázne...

mariaxx01
26. jún 2016

berie niekto zvas nejake aADd na spanie 😒 ake? azaberaju vam po kolkýcch dnoch mne zatial nic nezabera ach:/

umabell
26. jún 2016

@mariaxx01 a ake mas? Ad ako ktore zaberaju niektoré az po 6 tyzdnoch ine menej a na spanie su ine lieky urcene nato... Sice po niektorých ad je clovek viac ospaly.. Ako dlho uz beries

umabell
26. jún 2016

@mariaxx01 prothiaden zaberá do 2 tyzdnov... To je vyhoda tych starsich adeciek...

mariaxx01
26. jún 2016

@umabell od januara mirzaten nueurol oxazepam prothazin chlorprotixen ateraz momentalne kventiax ale nezabera mi takze som sa rozhodla vysadiť asi 4 dni neberiem nic skusim to bez liekov no neviem co robiť ....ake kieky su ine urcene nato? mne doktorka barz nechce na spanie ze su navykove:/

umabell
26. jún 2016

@mariaxx01 nevysadzaj sama!! Moze sa to vrátiť... Musis pod dohľadom lekarky prosim ta nevysadzuj sama lieky....

mariaxx01
26. jún 2016

@umabell uz som vysadila a aj tak nespím 😒 ked nezaberaju ....neviem co robiť som nerozhodna 😢

umabell
26. jún 2016

@mariaxx01 ved mirzaten su adecka... Nevysdzaj sama antidepresiva!

umabell
26. jún 2016

@mariaxx01 inac ako kombinácia liekov co uzivas je podla mna ze des... Ved musis byt ako zdrogovana.. Preboha a u tychto nespis?

mariaxx01
26. jún 2016

@umabell ja uz neuzivam tamte som uz bralo davnejsie ne setky naraz ... nespala som po 😒 ziadných..iba kventiax som brala na vecer 15dni uz som ho nebrala lebo aj tak som nespala 😒

domkaaaa
26. jún 2016

Baby je mi o trochu lepsien😊😊 mam sice uzkost ale len miernu ... Bola som na tom pikniku a zvlaaadla som tooo ❤️❤️❤️ Idem sa schladit do bazenika a pojdem naspat 😢 Caka ma zasa tazky tyzden plny terapii tak na mna myslite ja sa ozvem

172
26. jún 2016

@domkaaaa to mi dava nadej ze aj mne bude opat dobre....tesim sa s tebou ze si to zvlaadla drzim palce nech uz ti je len a len lepsejsie

172
26. jún 2016

@umabell v tejto kombinacii uz 2 roky ,citila som sa super a pred 2 tyzdnami zas bum zhorsenie tak mi kazala dr navysit velaxin..uz tyzden ho beriem to by este nezabral? Brala som len polku frontinu ale dnes som si musela dat este polku

kubimatej
26. jún 2016

@mariaxx01 ja beriem trittico na spanie, a začal ako tak účinkovať na 23deň 🙂 ukľudní ma a pekne zaspím po ňom

mariaxx01
26. jún 2016

@kubimatej aha to som aj citala aj pocula otom tritiku al e niektoym ze vraj:/ býva zle az na 23 den? jou som myslela :/ze ze hned:/ aspon po 2 dni

kubimatej
26. jún 2016

sú to ADčka tak na druhý deň účinkovať nebudú 🙂 no neviem mne hneď nasadili 2/3 a zle mi nejako zvláštne nebolo, len trocha bolel žalúdok prvé štyri dni a potom zase keď mi zvýšila na celú tabletku tak som bola celý deň slabá ledva som stála..ale zlepšilo sa to, hlavne spánok

mariaxx01
26. jún 2016

@kubimatej 😒 ahaa oki no... neviem doktorka mi ho este nespomenula ..aj tak neviem ci mam znova isť ci neist ach vyskuam asi bez liekova ja neviem jooj ☹

simka1454
26. jún 2016

@kubimatej ja beriem trittico aj ráno 1/3 a večer celú a tiež sa mi od neho drieme celé doobedie a ale to mám k tomu aj polku xanaxu ale ten xanax mám 3 x 0,5 a večer keď si dám celú tabletku trittica a xanax tak zachvílu zaspím,noo bez tých tabletiek by som nezaspala.

labajka
26. jún 2016

@simka1454 booooze ved ja si dam polku 1/3 a spiiiiim jak poleno.to ako dokazes fungovat?akoze obdiiiiv

labajka
26. jún 2016

@domkaaaa paraaaada
Kraaasne.optruj sa

simka1454
26. jún 2016

dievčatá mne bolo teraz dva dni celkom dobre, tak ako mi už dávno nebolo no dnes som zas taká na nič,odrazu prišla na mňa úzkosť a smútok ledva som dnes požehlila no dúfam že je to prechodné a zas mi bude dobre,zajtra idem prvý raz k psychologičke a netuším ako to bude prebiehať a čo mám hovoriť. Zajtra vám napíšem ako bolo,držte mi palce.

simka1454
26. jún 2016

@labajka no je to ťažké lebo ráno mám okrem 1/3 trittica aj polku xanaxu a citalopram a to sa mi strašne drieme a taká som unavená potom z toho že ledva navarím obed.Poobede zas polka xanaxu a citalopram no a večer celú tabletku trittica a polka xanaxu a to sa mi stáva že aj pri televízory potom zaspím a keď ma budí mm aby som išla do postele tak prejdem ale straaaašne sa mi točí hlava.