Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

soniada
24. mar 2014

@lucinka0921 aj u nas na prd...vies co ja neverim, to bolo peklo, snazim sa na to rychlo zbudnut, ved vies to je cesta ako sa dat rychlo dokopy..

anina63
24. mar 2014

@ja1980 a zvyknú sa pridať závraty u mna aj trošku zhoršenie sluchu,už to neriešim,musí si zvyknúť.Ja som bola na rôznych vyšetreniach,dokonca aj vo vojenskej nemocnici,kde so mnou točili ako s kozmonautkou 😀 Bola som aj na CT hlavy,až jedna dr.mi po jednom vyšetreni niečo zistila a že to mi spôsobuje to hučanie.Dlho som brala myslím,že Betaserc,ale nič...

ja1980
24. mar 2014

@anina63 no dnes kolega išiel na PN, psychicky to akosi nezvláda 😒
Ja sa už teším na dovolenku, trocha vypnúť od roboty, tiež si potrebujem "vyfúknuť" 😉

anina63
24. mar 2014

@lucinka0921 fotky a telka pridávajú kila,to nerieš až ked budeš v pohode.Nestresuj........ten kto ťa má rád,ťa bude milovať či s kilom hore alebo dole 🙂 Z toho všetkého vyplíva to,že máš chodiť a zabávať sa,ved si ešte mladá........aj som sa zasmiala.

lucinka0921
24. mar 2014

@anina63 on sa lieci uz dlho na vysoky tlak a bolo mu zle.vies vikend preflamovany,dnes aj pocasie bolo u nas suprove,prsalo,snezilo,potom slnko na chvilu vyslo,takze tak.... 🙂 joj ja ked sa fotim,tak nie som taka tucna,oni mali nejake divne fotaky,no hrozne vyzeram,vobec tak v skutocnosti nevyzeram,ako na fotach,ale to skoro vzdy....

anina63
24. mar 2014

@esselte Ahoj,asi máš toho veľa,málo si tu.Zajtra daj vedieť čo a ako.Drž sa... 🙂

anina63
24. mar 2014

@lucinka0921 to znamená,že nie je tréning..nestačí ísť raz za rok a potom ho vytrápiš.Držte sa 🙂Ved ja sa aj preto nerada fotím,nie som fotogenická-myslím si,že v skutočnosti nie som špatná ako na fotke

lucinka0921
24. mar 2014

@anina63 presne ja tiez tak,vobec nie som fotogenicka a na fotkach vyzeram hrozne,podla mna a nie len mna,v skutocnosti vyzeram inak,ovela lepsie....Preto sa ani ja nerada fotim....

danielagabriela
24. mar 2014

@lucinka0921 ahoj lucka, citam ako bolo v bb, super si to zvladla a urcite vela skvelych zazitkov, len tak dalej, nenechaj da uz idradit a drz sa toho, ze si chces viacuzivat...drzim palce, nech ti to vydrzi co najdlhsie, najlepsie navzdy🙂

danielagabriela
24. mar 2014

@fixka noo tom cestovani viem tiez svoje, ja mam este tiez stres, ked mam cestovat, aj ked len pol hodku...ale uz sa to snazim predychat...a u svokrovcov som bola len raz lebo mi tam bolo zle a nechcem im povedat, co je vo veci, takze cca dva mesiace som tam nebola, aj ked myslim, zr uz by som to zvladla.. dobre, ze si to zvladla🙂 ja som sa tiez liecila z nastev este dva dni potom...ale tetaz uz je to cim dalej lepsie, len este chvilu vydrz....a kedy ides k dr.? Ja som bola dnes

172
24. mar 2014

@lucinka0921 dobre citanie,aj castejsie mozes takto popisat...a vooobec nie si na fotkach taka ako pises 😉

172
24. mar 2014

@soniada ahohky super tesim sa s tebou ze ti je uz lepsie len tak) dalej 😉

172
24. mar 2014

@lucinka0921 @anina63 @esselte tak mi drzte palciska aby som to zajtra zvladla tie Zamky....a aby toho nebolo malo dnes som sa dozvedela ze na dcerke sedi taliancinarka normalne ju psychicky tira...obvolala som aj spoluziakov a vsetci sa zhodli ze je to neskutocne ako ju kazdu hodinu depta vraj sedi ticho a taliancinarka ze Klaudia si ticho pod k tabuli,otoci sa Klaudia k tabuli, a dorazilo ma to ako jej vycita ze sa moze akokolvek snazit aj tak jej da na konci sk roku 4 ku...v piatok ze sa dcerka zrutila triednej v kabinete a to moje trdlo mi nic nepovie aby mi nebolo zle! az triedna mi to dnes povedala.Tak zajtra sa zastavim aj v skole a taliancinarku prevetram ...

soniada
24. mar 2014

@172 dakujem moja, bodaj by bolo vam vsetkym :(

esselte
25. mar 2014

@anina63 Aj ja chodím do kostola a som veriaca,mala som ísť cez jarné prázdniny do Lurd, ale bála som sa, ale mám odtiaľ aspoň vodu a ruženec, čo nosím na ruke a nejaké obrázky, mala som ísť so sestrou, tiež mi prišlo zle v kostole,tiež som tam istú dobu nechodievala, ale už chodím, niekedy mi ešte príde čudne, ale už sa dá

esselte
25. mar 2014

baby , ja idem dnes na kontrolu, ak stihnem, má po mňa prísť manžel do práce a nevie, či stíha, ale potom napíšem, že čo a ako, asi už budem musieť pomaly vysadzovať rivotril, ja som si ho poobede vysadila aj sama a xanax, čo beriem na noc, no uvidíme, ale teraz som celkom ok, ešte to nie je stopercentné

anina63
25. mar 2014

@esselte Ahoj,držím palce nech bude dobre.Aj si ma povzbudila........díky 🙂

lucinka0921
25. mar 2014

@172 neboj moja,zvladnes to,potom daj vediet.A tej ucitelke "dvihni mandle" ,ze sa skoncoliduje,nech si svoje komplexy riesi na inych.... 😠
@anina63
@esselte
@danielagabriela
babule vcera vecer som si povedala,ze pojdem do obchodu a dnes uz mam nejake obavy z toho.... ☹

172
25. mar 2014

@lucinka0921 dakujem moje nervozita so mnou lomcuje jooj .......radsej pomali na to luci ked sa necitis ist do obchodu nechod aaalebo si povec a just to dam.. 😉 ...tak tu babulky na mna myslite @anina63 @esselte a drzte sa aj vy pac a pusa

ja1980
25. mar 2014

dobrý deň dievčence 😉

@esselte ahoj po akej dobe vysádzaš lieky ?

ja1980
25. mar 2014

@172 hrozná doba, nielen šikana od detí, ešte aj od učiteľov ? To akú motiváciu má mať potom dieťa na učenie ? Riadne jej zdvihni mandle 😀 a neboj, dnes to zvládneš 🙂

lucinka0921
25. mar 2014

@172 a nakoniec som bola 😀 proste som nerozmyslala nad tym,obliekla sa a sla.Po ceste som si povedala,ze ak nieco,tak seriem na to,su to len pocity a nic ine,takze sa mi nic nemoze stat a v pohodeeeeee 😀 neboj mojazvladnes to,ved nejdes sama

ruzicka32
25. mar 2014

@anina63 neboj bude dobre, pozri si tie zaznamy mozno uz aj tie ti pomôzu. kamaratkinej sestre stacilo pocuvat zaznam a bola vyliecena z neplodnosti!!! ja sa tam chystam ak Boh dá 12.4. pomodlim sa za teba 😉 aj za vsetky co si tu píseme 😉

anina63
25. mar 2014

@ruzicka32 ahoj,prajem ti,aby si to v pohode zvládla a nech ti Pán pomôže 🙂 vdaka

ruzicka32
25. mar 2014

@anina63 dakujem verim, ze to zmaknem aj ked na tých omsiach sa deju zvlastne veci, ludia tam aj kricia aj smeju sa bez priciny tak sa vlastne uzdravuju. toho sa trochu bojim

esselte
25. mar 2014

@ja1980 rivotril vysádzam po dvoch mesiacoch

esselte
25. mar 2014

@lucinka0921 super,teším sa s tebou,takže už sa to zlepšuje

lucinka0921
25. mar 2014

@esselte ja verim,ze ano,ved uz bolo na case

esselte
25. mar 2014

@172 neboj, zvládneš to, sme tam s tebou a tej učiteľke to poriadne nandej, nieže sa dáš odbiť

ja1980
25. mar 2014

@esselte a prepáč že sa vypytujem, ten sa užíva na čo ? Ja idem v júni do Turecka, AD beriem len 2 mesiace a 1 týždeň a veru rada by som bola bez liekov, ale neviem, neviem 😒 myslím že by som to zvládla, len čo povie dr. 🙂