Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

mm103
25. okt 2016

@timea179 neboj určite sa ich raz zbavíš....to je tá blbá jeseň...ja som tiež teraz ako na hojdačke...

bernusha
25. okt 2016

@timea179 ..v akom pripade ho daavas,ked citis coo??

timea179
25. okt 2016

@bernusha ked citim ze to niesom ja alebo som nejaka roztrasena,taky neklud...dnes ma cakaju trochu vybavovacky tak aby som to zvladla.....ale uz je dobre...zabral po par minutach

bernusha
25. okt 2016

@timea179 ....tak fajn...🍀🍀🍀....ja som sa dnes zobudila ako nenormalna!!! Nechapem co sa so mnou deje....zacinam mat obavy ci nie som v tom...idem si kupit test....dufam,ze nie....

timea179
25. okt 2016

@bernusha ja som si minule robila 😀 cize jasne ako dopadol...len som zbytocne spanikarila 😀

bernusha
25. okt 2016

@timea179 ....ja mam ale take priznaky,fakt....😁😁😁....som zvedavaaa

janas17
25. okt 2016

@timea179, ak mas neustále myšlienky na to ci nemáš niečo na hrudníku, môžeš si dat urobiť rtg aj ako samoplatca, ja som to tak urobila, stalo to asi 20€ a pomohlo mi to ukľudniť sa.

ametyst123
25. okt 2016

@janas17 Ahojky Janka, ale Rtg plúc Ti urobia aj ked máš lístok od obvodnej, a pojdeš k plúcnemu, a ten by Ti mal dat automaticky urobiť RTG plúc.... Ja, kedze u nas peniazkov nikdy nie je nazvyš, tak si radšej vypytam listok od obvodnej, a mam to zadara..... 😉 ... ale je fakt, že ak človek nechce straviť čas u lekárov, tak si môže dať urobiť snímok aj sám.... ale stojí to peniažky.... 😔 ... Takže každému ako vyhovuje.... 😉 😉 😉 .

mm103
25. okt 2016

@domkaaaa ahoj domi ako sa dnes máš?

bianus
25. okt 2016

@mm103 uz je asi v nemocnici a tam nebude mat telefon... :O

mm103
25. okt 2016

@bianus hovorila že v stredu nastupuje...no uvidíme... držím jej každopádne palce pozerala som stránku a zdajú sa tam byť odborníci..

bianus
25. okt 2016

@mm103 jaaaj, jeeej... ja som bola v tom, ze dnes je streda.... hi hi

umabell
25. okt 2016

@bernusha no cooo testovala sii? 😀😀neodpadla siiii?

bulica
25. okt 2016

@bernusha veru píš moja, aj ja som zvedavá 😀 😀 😀

bernusha
25. okt 2016

@bulica
@umabell ....drzim ho jak tutkoo,bojiim saa...😕😕😕😕😕

simka1454
25. okt 2016

@ametyst123 na krv som bola a vraj teda je všetko v poriadku, zajtra idem k obvodnej a vypýtam si lístok na sono žalúdka a na ekg,dúfam že mi ho dá,mala som v pláne aj neurológiu a dnes som tam volala že či ordinujú a ako to tam funguje to zapisovanie ráno a len tak som sa skúsila opýtať že či sa nedá objednať a čuduj sa svete že sa dá síce na 21 novembra to už tolko vydržím ale aspoň tam nemusím utekať skoro ráno sa zapisovať a pritom nemať istotu či sa vybavím či tam už nebude vela ludí zapísaných. Na to moje preháňanie mi už obvodná napísala reasec ale aj tak ma preženie skoro každý deň. Mne je to už aj trápne stále chodiť k tej obvodnej a každý mesiac aj potrebujem napísať na ďalší mesiac pn-ku aj to mám vtedy bolesti žalúdka keď idem k nej ale to mám aj keď idem na kontrolu k psychiatrovi. Inak ja sa od včera cítim lepšie,včera ráno mi nebolo dobre ale potom sa to zlepšilo a zatial je dobre tak dúfam že mi to vydrží, síce mám teraz trocha tú bolesť žalúdka ale snáď to prejde.

umabell
25. okt 2016

@bernusha aj ti meskaju kramy? Neboj sa ocikaj ho už.. 🍀

bernusha
25. okt 2016

@umabell ....anooo,😢....bola som,a je negat...taaak ja neviem..zajtra gyndaa...

umabell
25. okt 2016

@bernusha a co ti je? Je ti zle.? Ci?

bernusha
25. okt 2016

Anooo....krize ma boliaa,nauzeu mam a celkovo blbje

umabell
25. okt 2016

@bernusha to mozes mat takto aj pred kramami aj mna napina pred tým ked mam dostat a kríze ma boliaaa ja mam zajtra dostat a idú mi krize vyskočiť koľko ti meškajú?

janas17
25. okt 2016

ametyst123 ani mas pravdu, to som napísala len ako tip pretože viem, ze niekedy človek proste potrebuje pre svoj kľud sa presvedčiť ale povedzme obvodný lekár nevidí dôvod poslať na odborne vyšetrenie alebo dat ziadanku na rtg a podobne. Tak ja som to vyriešila takto, viem, ze by som nemala pokoj inak a kedže dýchanie bolo čisté, asi by ma neposlali... aj ked teda, tŕň kľud je vždy len na chvíľu lebo potom zase pride nejaky iný príznak a stres a strach je to znova a znova...

janas17
25. okt 2016
lenka25251
25. okt 2016

@umabell Ja som brala Paretin..ALe ja sa bojim, ze ked nahodou ho mam brat cely zivot, tak cely zivot budem priberat...Mozno sa to ustali po case nie??

lehotka
25. okt 2016

Uz sa vám kocky stalo ze ste mali výčitky svedomia keď str si dali tabletku? 😅beriem alventu a už posledný týždeň mi bolo fakt zle a dnes som si dala rivotril, lebo som už fakt nevládala a teraz mam výčitky ze som to mohla zvládnuť aj bez neho 😖

mm103
25. okt 2016

@lenka25251 aj ja mam paretin mohol ti?

domkaaaa
25. okt 2016

@mm103 ajojte baby bola som v praci a u doktora pre papier do nemocky ... Teraz som u segry a reveme viete hormoniky mojej tehotnej lasky robia svoje a sme dve nestatstne kopky. 😂 Robi mi uzkost ked vidim ako sa ludia naokolo koli mne trapia ... Plakala ze chce aby som uz bola ok 😢😢😢

mm103
25. okt 2016

@lenka25251 oprava pomohol

domkaaaa
25. okt 2016

Idem sa pobalit a pojdem ...

mm103
25. okt 2016

@domkaaaa neboj domiii určite budeš bola si už v tom záluží či ideš prvýkrát... dnes som na to kukala a vyzerá to tam fajn pekne prostredie aj referencie majú super takže určite už búde len dobre