Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

esselte
10. feb 2014

@172 Ahoj, ako sa máš, ja otrasne, som nachladnutá a nič sa mi nechce, ešte mi dnes ani nevyšiel čas zavolať lekárke o kontrolu, lebo asi potrebujem zvýšiť si dávku paretinu, ja som predtým bola na dosť vysokých dávkach AD a teraz beriem iba 20 mg paretinu, určite potrebujem viac, hoci najradšej by som ostala na tých 20 a v poslednom čase okolo obeda cítim strašnú únavu, ja mám pocit, akoby už prichádzala jarná únava, aj deti boli dnes nejaké zaspaté

batyda
10. feb 2014

@lucinka0921 preto lebo je ucinna a rychlo idu kila dolu ,,,ale tak uvidim ako bude u mna pokracovat liecba uz som nasla doktorku a idem dnes k nej tak uvidim co mi povie na tie moje stavy ,,,,

esselte
10. feb 2014

@maria43 A ty sa ako cítiš?Už som ti dlhšie nepísala?

172
10. feb 2014

@login111 neni ti blbe strasit tu baby ze im hrabne z AD ??? Radsej nepis nic!!

esselte
10. feb 2014

@172 Presne tak , ja nechápem, prečo tu píšu ľudia, ktorí sa tomu nerozumejú, nikomu z AD nešiblo ani nikdy nešibne a to mi potvrdila moja psychoterapeutka, že nemôže nám ani šibnúť, ani nemôžeme dostať infarkt, je to len náš vnútorný stav a depku má každý, len u každého sa prejavuje ináč, niekto to zvláda, niekto nie, niekto začne piť, fajčiť, niekto musí brať lieky a niekto to zvládne v pohode bez nich, proste každý sme iný

172
10. feb 2014

@esselte ahoj,ojooj to si unavena aj z nachladnutia a mozno qj tu davku ti bude treba zvysit..hlavne teraz oddychuj a liec sa trosku ak sa da...ja som sa dnes este nezastavila ale u z citim unavu uvidim co zajtra na kontrole..

maria43
10. feb 2014

ja sa citim celkom v pohode, aj ked su tiez niekedy horsie dni. stale mam vsak problem so spankom, z mirzatenu som priberala, tak som ho prestala brat a z trittica ma kazde rano bolela hlava. beriem teraz solatcit 10 mg + sulpirid belupo. u mna su zle vikendy, neviem preco. som menej nervoznejsia, ale stale je u mna ten strach, obavy. a ty ako? deturence v skole posluchaju?

172
10. feb 2014

@esselte hrozne ma vie nastvat ked niekto pise taketo hluposti..clovek ma sam zo sebou co robit a citat nieco taketo na psychike neprida

maria43
10. feb 2014

@esselte ja sa citim celkom v pohode, aj ked su tiez niekedy horsie dni. stale mam vsak problem so spankom, z mirzatenu som priberala, tak som ho prestala brat a z trittica ma kazde rano bolela hlava. beriem teraz solatcit 10 mg + sulpirid belupo. u mna su zle vikendy, neviem preco. som menej nervoznejsia, ale stale je u mna ten strach, obavy. a ty ako? deturence v skole posluchaju?

organicshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esselte
10. feb 2014

@maria43 Deti boli dnes tiež nejaké skleslé, mne tiež nerobia dobre víkendy, asi sa vtedy príliš zaoberám sebou, ja nemám problém so spánkom, spím ako dudok, pre mňa je najhoršie ráno, ale keď sa už rozhýbem, tak je ok a hlavne, keď nemám čas myslieť na paniku, u mňa strašne veľa robí, keď na to myslím

esselte
10. feb 2014

@172 držím prsty na kontrolu, uvidíš bude dobre, veď sa už cítiš dobre, nie?Ja mám tiež niekedy veľmi dobré dni a potom sa to nejako zvrhne a hlavne vtedy, keď sa nudím a rozmýšľam nad chorobou, pardón stavom, podľa mojej psychoterapeutky

lucinka0921
10. feb 2014

@batyda rychla a ucinna to ano,ale co jojo efekt? 😉 Tak to ty si sikovna,ked tak rychlo si si zohnala dr. a este dnes k nej ides,napis potom co a jak

esselte
10. feb 2014

@lucinka0921 Ahoj, no už si navarila?ja som dnes ani nemala obed, nemám chuť, lebo som nachladnutá a ja vtedy veľmi nejem, to je strašné, keď nie kramy, tak nachladnutie, stále dookola

batyda
10. feb 2014

@lucinka0921 ano nasla ale to vdaka odporucenie jednej osobky odtialto ,,,,a to som mala iba stastie u DR.sa nahodne dnes uvolnil termin,,,,,

maria43
10. feb 2014

@esselte presne ako ja, tiez na to nemozem mysliet, lebo hned sa rozklepem. ja mam tiez blbe rana, az ked si dam AD, tak sa to znormalizuje a potom je dobre az do vecera, praveze vecer som az moc nabudena 🙂 a niekedy je to asi aj pocasim, my na to reagujeme asi aj citlivejsie ako ostatni, co su v pohode.

esselte
10. feb 2014

@maria43 Aj ja som večer nabudená, mám aj chuť na jedlo, je mi asi najlepšie z celého dňa, ja tiež beriem AD ráno, aj rivotril ešte zatiaľ mi ho lekárka nevysadila a potom sa to znormalizuje, niekedy sa aj behom dňa objaví to teplo, ale to dokážem nejako zahnať, ale keď som doma, tak na to myslím

anina63
10. feb 2014

@esselte joooj,zlatá,ani neviem.Ráno bolo OK,okolo obeda búšenie srdca,dobre že nevyskočilo 😀 zobrala som xanax 😀 išla som do mesta a teraz mám takú chuť umývať okna 😀 ale ešte trošku počkám,snád ma to prejde.Musím aspon poupratovať lebo je tu ako po výbuchu 😀

anina63
10. feb 2014

@172 ved oni si liečia svoje komplexy na ženách 😀 😀 😀

anina63
10. feb 2014

@nordhug ja to všetko beriem,som za nové veci,ale môžeš niečo popísať o tom viac.Predsa nebudem brať niečo o čom som nepočula.A tiež si myslím,že lekári by tiež niečo vedeli o tom.Daj vedieť viac.

organicshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinka0921
10. feb 2014

@esselte este varim,robim sosovicovu polievku a langose dietne podla Hrusky 😀 no nieco mi hovor,ja som v noci nemohla spat,horuco mi bolo ked som sa odkryla,tak zima a jak ma dusilo na kaslanie,som myslela,ze mi hrdlo roztrhne a nos plny,nemohla som dychat,len cez usta,ale ani to mi velmi neslo,niekedy som sa nemohla ani poriadne nadychnut,horzne...

lucinka0921
10. feb 2014

@batyda tak to je super,mala si stastie 🙂 potom napis,co a jak

172
10. feb 2014

@esselte dicko ..to ano len tie rana su aj u mna este vselijake...bola som vystrojit dcerku na bus a nechcelo sa mi ist ani domov tak som sa este bicyklovala 😀 ..no a ked ma nenastve ex tak mama niekedy je tak protivnaa

nordhug
10. feb 2014

@anina63 zaklad je pochopit co je vlastne peptid...wikipedia zadaj peptid a precitaj si...to je zaklad na pochopenie...vsetky peptidy su upravene aminokyseliny ktore telo pozna a neni mu cudzie...vhodne nakombinovane aminokyseliny posobia rozne na cloveka toto sa stale skuma a vyvija...pozname cca 200 roznych peptidov na trhu...doktori na svk musia vediet co su to peptidy...par ich je predavanych aj na slovensku a su licencovane uz od roku 2006...tie najlepsie ktore na svk niet samozrejme na tie si treba pockat par rokov....skupin peptidov je vela a osobne poznam ludi ktori davaju svojim detom peptidy uz pocas puberty....peptid ako taky nemoze uskodit cloveku aj ked kazdy je samozrejme iny a moze dostat reakciu typu triasky ruk atd ktora ustupuje cca 12 hodin po podani...

172
10. feb 2014

@lucinka0921 luciiii posli mi sosovicovuu bozinku tu by som si dala..

lucinka0921
10. feb 2014

@172 uz letiiiii 😀 😀 😀 a vies aka fajna 😝 😀

172
10. feb 2014

@lucinka0921 vsaak pockaj raz mi taku uvaris 😀 😀 ...a ja tu na sucharoch..

lucinka0921
10. feb 2014

@172 nie je problem 😀 a este aj koblihy robim 😀 To este stale nemozes jest?Juj,tak to ti nezavidim

172
10. feb 2014

@lucinka0921 koblihy? a to ako ake? aj by som hadam mohla ale radsej nechcem pokusat tak aspon tyzden dietka..