Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

lenieta25
1. júl 2016

@necesita čiže teraz prechádzate odvykacou kurou

janka_banka
1. júl 2016

Dievčatá inak dnes je presne 5 týždňov od posledného zobrateho Diazepanu, i keď pravdupovediac mám na neho niekedy veľkú chuť. 😉...no som závislá,čo už 😀😀😀...ale dá sa to,už to viem...

domkaaaa
1. júl 2016

@janka_banka janka z tvojich reci a prispevkov vidim v tvojej liecbe obrovskyyy pokrok 😊😊

labajka
1. júl 2016

@domkaaaa ahoj.mne psychologicka radila ze ked sami chce plakat.tak mam plakat.ked sa mi nechce usmievat.tak sa nemam usmievat.nic vraj nemam robit nasilu😊drzkaj sa

magia22
1. júl 2016

@domkaaaa ahoj zacolo mi to busenim tepy 120 potom strach trpnutie hlavy a hned sa mi tlak zvysil tak som bola u kardio ten mi dal na teoy egilok 0.25 pol rano a vecer na neurologii tam mi dali magnezsko a lexaurin a povedala ze mam asik tetaaniu...a dnes som bola u psychosa a ze mam uzkostnu poruchu a dal mi hentie AD ..len sa bojim ich brat kedze neviem co mozu sposobit

magia22
1. júl 2016

@172 to je ten isty liek ?alebo iny?ci to ken v nazve?

necesita
1. júl 2016

@lenieta25 neviem ci je to odvykacua kura.vysadzala som adcoa postupne pol roka.benzace dva mesiace a to bola odvykacka riadna

umabell
1. júl 2016

@lenieta25 tykaj mi.. Dari sa mi dobre mam dni niekedy kedy idem vybuchnúť ale inak. C pohodke.. Beries Rivotril.?

umabell
1. júl 2016

@janka_banka jani a preco ti vlastne menili lieky? Uz som sa ta to pýtala len si mi neodpovedala... Inac drzim ti silno palceky.. Mas toho tiez dost ale si silna
... 😉

umabell
1. júl 2016

@domkaaaa domicek ahoj som tu pomenej sa stahujeme kurnava mam toho plne zuby.. Ale verim ze bude dobre... Citala som ze mas uzkosti neboj prejdu... Tie zaciatky su otrasne a nechcú davat tie benzace dnes som sa s jednym rozprávaa, tiež bol v Nitre a prvé bolo ze mu zobrali benzace... Bolo to tazke ale ma sa už dobre bol tam 6 tyzdnov... Oni sú vazne zato aby sa nebrali benzace my ostatne sme zavslacky 😔 😉 😉 ale pomohi no...

julka21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magia22
1. júl 2016

@julka21 ja dom uz vyssie mesiaca a dokonca mam od psychosa mam celodenne vychadzky

domkaaaa
2. júl 2016

Baby celu noc som sa len prehsdzovala stale som sa budila na moje uzkosti 😏 ... Nic sa mi nechce robit 😢 Proste co mam robit ked sa mi nechce boze ... Bojim sa veelmi ze tie lieky mi zasa nesedia ved po 2 tyzdnoch by mal byt aspon maly pokrok a mne je horsie omnoho jordie okrem uzkosti mam aj depku

domkaaaa
2. júl 2016

@umabell vidim ze si pomenej 😢 Drzim palceky pri stahovaniiii 😊😊

julka21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evak12
2. júl 2016

@janka_banka ahoj,prosim ta co mam robit,ked vcera som bola u obvodnej,ze mam taky strach v zaludku,normalne mam pocit,ze sa mi to vsetko vracia ....dala mi algifen kvapky a na moje naliehanie pichla mi apaurin,ale nejak to nepomohlo,nevies exsistuje este nieco na strach a stihnuty zaludok?dakujem budem rada ked mi viaceri napisu nejake rady.dakujem

domkaaaa
2. júl 2016

@evak12 fuha ja mam to iste sni jest mi nechuti zatial som sle neprisla nato ze ako sa toho zbavit 😢

magia22
2. júl 2016

@julka21 nic v pn-ke nieje uvedene co vam je..takze odovzdate PN a poviete len ze ste chora ako pri normalnej pn

umabell
2. júl 2016

Baby neviete náhodou nemozem sa nikde dočítať je Sulpirid navykovy?

umabell
2. júl 2016

@julka21 vobec si z toho nic nerob nech by sa aj vypytovali to nie je hanba a moze sa to stať komukoľvek...
@magia22 ale je tam peciatka od lekára tak preto ma asi obavy alebo sa hanbi ale nema sa začo...

umabell
2. júl 2016

@domkaaaa ani mne nechutilo jest mna nic nebavilo.... Neboj moja prwjde to.. A necitis ani o trosku zlepšenie?vobec?stale sa citis amk pri alvente?

apolka77
2. júl 2016

@julka21
pn predsa vypisuje obvodny a nie psychiater, ten moze dat obvodnemu len odporucanie, nikde na pn sa nepise s cim marodite ,zamestnavatel nema pravo si zistovat o vasom zdravotnom stave. diagnoza sa pise ako nejake cislo a sluzi socialnej poistovni nie zamestnavatelovi. Nikomu nie ste povinna hlasit co Vam je, staci povedat ze sa necitite dobre a budete na pn dlhsie.

172
2. júl 2016

@umabell ja uzivam sulpirid to je ad-cko..mne vravela dr ze sa da v pohode vysadzat

evak12
2. júl 2016

@apolka77 ahoj,ani ty mi nevies poradit co na moj zaludok,mam v nom strach ....pisala som vyssie,pichli by mi na pohotovostnej aj nieco ine ako ten apaurin?dakujem

172
2. júl 2016

@magia22 je to to iste zlozenie ,rozdiel iba v nazve..dokonca tiez beriem aj ja egilok na busenie srdca

magia22
2. júl 2016

@umabell pn vam vypise obvodna lekarka a nie psychos

umabell
2. júl 2016

@magia22 jemine ozaj obvodna ja tapa 😉

umabell
2. júl 2016

@172 a ako dlho uzivas sulpirid? Ja od januara.. Bolo vsetko ok len pred dvoma mesiacmi m z neho zacali kramy meškat musela som ísť na vyvolanie bolo to otrasne take stavy som mala... Tebe nemeskavaju? Teraz ho beriem kazdy ruhy den a pred kramami ešte 4 dni ho mam vysadit...

simka1454
2. júl 2016

@magia22 on Ti odporučil celodenné vychádzky, teda je aj taká možnosť ? Lebo ja som tiež na pn a vychádzky mám ráno od 8.00-10.00 a poobede od 14.00-16.00 a rada by som mala aj viac vychádzok lebo čo od tej 16 hodiny,to sa nedá už ani ísť aspoň večer na zmrzku.

1andrea111
2. júl 2016

@julka21 PN Ti vypíše obvodný, ale je tam kod choroby, kto bude mať v rukách PN a pozrie ne nete kod, myslím že dôvod PN nájde.