Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

timea179
21. okt 2016

@bernusha uz aj sama sebe pisem 😀

bernusha
21. okt 2016

@timea179 ...ja som aj na gastro bola,takmer vsade,a vsade mam vsetko dobre! Pripisuju to vsetko psychike....fakt nechapem!!! 😢😢😢....ja uz toto nechcem zazivat! Vsetko mi lezie na nervy,a mala babula tu okolo mna beha,a nechape co mi je...😢😢😢😢....viem,zasadna chyba:venujem tomu pozornost,a o to horsie!! Ale v tom stave neviem ine!!! 😠😠😠....DES!!! Aj pocasie,tma jak v rohu,.....🌂☔💧🌑

bernusha
21. okt 2016

@timea179 ....nedala! Ale asi si dam! 😯

fivulinka
21. okt 2016

@ametyst123 ahoj, citam, ze uzivas AD Brintellix, chcem sa opytat ci ti tieto lieky zabrali a na aku diagnozu ich uzivas...ja som zacala uzivat cca pred tyzdnom a pol na tetaniu a uzkostne stavy

timea179
21. okt 2016

@bernusha ja som v najhorsom stave mala tiez malu dceru,bola som na nu sama,sice mi vela pomohli starsie deti,dali jej najest,pohrali sa s nou,kym ja som bola nepouzitelna 😒 Vtedy som si tiez vela domyslala,ale az priserne vela,teraz je to uz lepsie po rokoch ale aj tak ma to hocikedy napadne ,snazim sa nepripustat si to,ono sa mi to aj dari ale ten strach v podvedomi tam stale je

bernusha
21. okt 2016

@fivulinka . Ahoj..ako sa Ti prejavujee tetania??

fivulinka
21. okt 2016

@bernusha palenie na hrudi a v rukach, trpnutie hlavy, sanky, nervozita v nohach...je to rozne

bernusha
21. okt 2016

@timea179 😢😢😢😢...skusme pisat o niecom inom!!! Mozno to pomoze...😂...cii?

timea179
21. okt 2016

@bernusha dnes budem mat suchu stravu,vobec mi to nevadi,hlavne ze budem v pohode,neviem si predstavit stat pri sporaku a kuchtit 😀

bernusha
21. okt 2016

@fivulinka ...no to poznam!!! Mne aj jazyk..😢! Bola si na EMG??

timea179
21. okt 2016

@bernusha daj si benzak,uvolni ta a prideme na ine myslienky 😀

timea179
21. okt 2016

@fivulinka chodis s tetaniou k psychiatricke?

bernusha
21. okt 2016

@timea179 ...ja nebudem nic..😕,vobec mi nechuti...si fajciarka??

timea179
21. okt 2016

baby mne stale predpisoval neurolog milgammu,aj v reklame ju davaju ale nikdy som ju nebrala,neviem ci je to liek na tetaniu ci na co 😀

bernusha
21. okt 2016

@timea179 ...asi to bude...omg,uz ma zacina aj prehanat,napinat...😢😢😢😢...poraziiii ma!!!!

bernusha
21. okt 2016

@timea179 MILGAMMA!!! 👌👌👌..beriem ju!!! Ano,pomaha pri tetanii aj..☺☺

timea179
21. okt 2016

@bernusha ani ja nemam chut dnes jest....maximalne si urobim ovocny caj...ano som fajciarka,Psychiatricka mi hovorila ze kofein neprospieva nasim diagnozam

bernusha
21. okt 2016

@timea179 na neurologiu si preco chodilaa?

mm103
21. okt 2016

@bernusha ja mám tetaniu tiež a prejavy sú rovnaké ako pri pp... nemôžeš dýchať,plytke dýchanie,trpnutie,horucava,tras atd

timea179
21. okt 2016

@bernusha ti ju predpisal psychiatricka?To je ad ci co? 😀

bernusha
21. okt 2016

@timea179 ...a fajcit ti chuti?? 😈😈...

bernusha
21. okt 2016

@mm103 ...PP+ TETANIA=SKVELE!!!! 🙈🙈🙈...

bernusha
21. okt 2016

@timea179 Truuuubaaa...😍😍😍😍...nechce sa mi o nej pisat charakteristika pisat...😂😂😂...poznas GOOGLE?? 😁😁😁😚😚😚...

timea179
21. okt 2016

@bernusha aj ty si fajciarka?Na neuro som chodila lebo ma neskutocne ale az neskutocne palili ruky a nohy,bola som aj na lumbalke,myslel si ci som nahodou nejedla ovci syr ci nemam boreliozu.Je to mlady lekar,ale nepozdava sa mi,kolko krat som ku nemu prisla tak som odchadzala s troma receptami,same tabletky sprejceky a masticky 😀

timea179
21. okt 2016

@bernusha a co si tam mam vyhladat? 😀

fivulinka
21. okt 2016

@bernusha nebola, mne povedala neurologicka ze to je jasna tetania aj bez toho vysetrenia

bernusha
21. okt 2016

@timea179 aj ja som..😑...a ja mam chronicku boreliozu... aj na infektologiu chodim..😈😈😈

bernusha
21. okt 2016

@timea179 ...ved MILGAMMA co je!! 😂😂

bernusha
21. okt 2016

@fivulinka ..ja som bola,pustali do mna elekt...😠😠😠

mm103
21. okt 2016

@bernusha no čo ti poviem...