Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

timea179
13. nov 2016

@slavkasobanska to by som aj ja rada vedela o niekom z pp

timea179
13. nov 2016

@kachita chodis k nej?ha som sa chcela k nej objednat,len netusim ako dlho sa caka kym by ma zobrala

kachita
13. nov 2016

@timea179 chodievala som k nej, mne hlavne sadla ludsky. Ale dr. ti iste niekoho odporuci, tusim v snv je jedna sikovna,ale neviem meno

ametyst123
14. nov 2016

@slavkasobanska Ahojky Slavka, a ten pol.inv. dôchodok 45% si mala už predtým, ako si išla na hospitalizáciu? a mala si kvôli niečomu inému ten pol.inv. dôchodok?....

fivulinka
14. nov 2016

@domkaaaa ahoj, a mozem sa opytat ako sa to to cele zacalo? Lebo v mnohom co pises mi pripominas mna

bernusha
14. nov 2016

Ahojte babulky...mam ten Paretin...je mozne,ze mi je z nehoo zle,ale fakt zlee!!!

bernusha
14. nov 2016

Ahojte babulky...mam ten Paretin...je mozne,ze mi je z nehoo zle,ale fakt zlee!!!

umabell
14. nov 2016

@bernusha ahoj ano moze ale mas ho krátky čas vydrz este a ako konkrétne ti je zle?

bernusha
14. nov 2016

@umabell ...fuh zlatko,trpnem,tyky mam,chveje ma,v hlave tak divne,hmlisti vidim....strasneeee

mariacejch
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
umabell
14. nov 2016

@bernusha presne toto som aj ja mala.. Ked mi menila lieky mas aj benzac? Ak ano davaj si aj tri krat denne na začiatku ja som tak musela brať a preslo to... Daj si ak mas zo začiatku pokiaľ nezaberu

bernusha
14. nov 2016

@umabell ...mam,aj ten novy-NEUROL...HROZNE MI JEE...😢😢😢😢
CO MAM ROBIT???

umabell
14. nov 2016

@bernusha a predtým si mala aký? Benzac myslím

bernusha
14. nov 2016

@umabell ...rivotril...ty mas aky?

umabell
14. nov 2016

@bernusha aj ja mam rivotril 0.25 davala som si 3x po polke kľudne si daj. Rivo je fajn hlavne na to trpnutie

bernusha
14. nov 2016

@umabell ...ja mam uz nove-NEUROL...Rivotril som mala,v kvapkvovej forme,no zamenil mi ho ....teraz mi je ako-tak....

bernusha
14. nov 2016

@umabell ..kedy Ti zaucinkovalo AD uplne?

umabell
14. nov 2016

@bernusha mne bolo relativne lepsie asi po dvoch týždňoch ale.mala som vykyvy samozrejme este.. Ja myslím ze rivo v kvapkách je super rychlo zaberá..

domkaaaa
14. nov 2016

@umabell umka dnes mi dali prothiaden aj cez deň a ja som uplne mimo pletie sa mi jazyk som zaspatá kks uplne taka že si napamatam veci a tak :/ to je normalne?

umabell
14. nov 2016

@domkaaaa ano mne sa hlava tocila nehorazne do tyzdna to prešlo neboj prejde to určite aj ja som to mala.. Teraz beriem ráno 25mg a vecer 25mg..pospi si Domi ja som spala a mne to pomahalo vsetko to prejde to su tie zaciatky..

domkaaaa
14. nov 2016

@umabell umka aj ja jednu večer jednu poobede 🙂

domkaaaa
14. nov 2016

@umabell pospať si nemožem :/ som dosť mimo ani o rodinu sa nejak nezaujimam :/

domkaaaa
14. nov 2016

Som spomalena všetko mi tak dlho trva :D

domkaaaa
14. nov 2016

babyyyyy ako sa mate? 🙂

domkaaaa
14. nov 2016

trochu sa nudim tak chcem pokecať 🙂 prišli des novi spolupacienti na skupinu a to bolo hrozneee baby :/ tie problemy ake maju kks to sa nedalo počuvať mne bolo normalne zle z toho fuj ha

ivka1302
14. nov 2016

Ahojte kocky❤️😘🌺🌺🌺pozdravujem vas po dlhsej pauze. ❤️😘🌺Dnes sme sa vratili z Thajska super teplucko a krasne a ja sa dnes doma nemozem zahriat uz aj teplu polievku som navarila brrrr aj nam nasnezilo🌺🌺🌺😘❤️Ale uz to tu ma taky vianocny nadych❤️😘🌺🌺

ivka1302
14. nov 2016

@domkaaaa prosim ta domka nepytala si sa doktora ci nie si ten typ cloveka co netoleruje lieky?😘😘🌺🌺🌺Ja nechapem ze ta ziadnym sposobom nevedia nastavit nemas pocit ze tie stavy mas skor z liekov? A vobec nechapem preco v tvojom stave mas pocuvat problemy inych ktori su na tom este horsie a zaroven ti zakazali navstevy tvojej rodiny ktore ti pomahaju sa odreagovat od problemu. Domka skus pocuvat samu seba niekedy to ze niekto ma doktorsky titul neznamena ze vie vsetko co ty potrbujes naopak to vies najlepsie len ty sama. Kludne povedz na terapii co ti pomaha a co naopak v tebe vyvolava uzkosti a jednoducho sa tomu vyhybaj❤️😘🌺🌺🌺🌺🌸

junova
14. nov 2016

@domkaaaa Aké problémy majú?

junova
14. nov 2016

@ivka1302 No veď to. Keby som mala každý deň počúvať problémy iných a zakázali by mi návštevy rodiny tak by som dostala takú depresiu že až

domkaaaa
14. nov 2016

baby aj ja si myslim že mi to ide na mozog ale ony vravia že prave to musim prekonať a stať sa samostatnejšou a nie moj zdravotny stav ovplyvnovať podla toho s kym som ... mam byť šťastna byť sama 🙂 .... no jeden dnes rozpraval že mal bludy :/ a pritom nema psychozu iba neurozu mal nejake predstavy že videl ludi ktorí už umreli ... hroza ešte teraz ma pretriasa