Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

esselte
17. nov 2016

@mm103 ja som pila melaton,tiež zaberal,teraz pihem čaj nachudnutie a žiaľ ten nefunguje

mm103
17. nov 2016

@esselte o tom melatone som veľa počula asi je silnejší ako medovka však? Inak ako sa máš? 😉

esselte
17. nov 2016

@mm103 ja sa mám fajn,momentálne mam ms ale ináč ok,áno melaton je silnejší,ale keby tak niečo také existovalo aj na chudnutie

domkaaaa
17. nov 2016

no tak budem rada aspon budem mať aj dobru postavu ked sa uzdravim 🙂

domkaaaa
17. nov 2016

budem riadna sexica :p

mm103
17. nov 2016

@domkaaaa 😁😁😁 mne by naopak tých tvojich mínus sesť kíl pomohlo... pošli to chudnutie mne...😂

mm103
17. nov 2016

@esselte ja minule pred mrchou som mala teda desny týždeň a o dva tt má to čaká opat

ivett311
18. nov 2016

Mate niekto skusenosti s AD Tianeptin Mylan?

domkaaaa
18. nov 2016

baby ako sa dnes mte? ja som mala super dnik uplne dobra nalada 🙂 pokial mam čo robiť a teraz ako už viem že všetky povinnosti su za mnou pride na mna taky čudny stav som ticho nechce sa mi rozravať som bez nalady ... nepovedala by som že smutna ale prie taky čudny stav ... čim to može byť?

mm103
18. nov 2016

@domkaaaa tým že nemáš zamestnanu myseľ a rozmýšľas presne toto mám ja preto som radšej v práci lebo nemám čas premýšľať... dnes mám Zase blbé myšlienky a okrem toho som v noci nemohla spať... šupla som si polku neurolu a zaspala som...

domkaaaa
18. nov 2016

@mm103 mojka presne a ide vikend a cez vikend tu nič nerobime a mna to teraz večer zobralo že žiadna povinnosť a sme tu jak vo vazeni :D ale teraz som si povedala že si to tu trošku upracem tak som pozametala a umyla podlahy 🙂 a kupelku 🙂 ale to tiež nie je taka činnosť pri ktorej by som nato až tak nemyslela 🙂 takže nič moc ... ale už viem že to prejde lebo dnes mi bolo skveloooo baby 🙂 uplne aj doktor ma chvalil aj som si bola zacvičiť v posilke a cvičila som s jednou spolupacientkou na fit loptách podla takého presneho navodu :D

sahenka
18. nov 2016

Čaute baby, čo pijete keď idete niekde von? Nealko? Ja som si dnes pýtala nealko mohito a pri platení účtu som zistila, že som mala nakoniec alko, paráda, moja pečienka, a to ešte keby mam ist autom, to by som im asi niečo na to povedala tej casnicke

lentilka1234567890
18. nov 2016

Baby prosim Vas kedy je najlepsie zacat AD, rano alebo vecer?

esselte
18. nov 2016

@sahenka ja si dam stale len nealko pivo

esselte
18. nov 2016

@lentilka1234567890 určite ráno,má ta to nakopnut

esselte
18. nov 2016

@lentilka1234567890 ešte len teraz zacinas?

lentilka1234567890
18. nov 2016

@esselte ano dneska som dostala. Aky je nevies?

kubimatej
18. nov 2016

Kamarátky moje verné..bola som na kontrole u psycho po skoro dvoch mesiacoch, samé chváli a tešenie sa zo mňa ✌ teraz kontrolka zase až 12.1. s tým, že mi dr povedala, že začneme AD vysádzať 😮 ja hneď pri nej panika, že to nedám, že tie tabletky potrebujem a neviem si to bez nich predstaviť 😌 a ona že pôjdeme na to pomaličky, že keď som dala moje dávne stavy, toto dám ľavou zadnou 😜 no mám strach..držte mi palce, nech sa zase nezosypem 😥

mm103
18. nov 2016

@kubimatej perfektneeeee aj ja si to prajem..moja psychiatricka malo robi tak chodim pre lieky uz druhy mesiac..predpisane mam dve balenia...ale v decembri po tretom baleni chcem ist za nou...ako dlho si uzivala?a mavas este blbe dni?

kubimatej
18. nov 2016

@mm103 teraz je to 6 mesiacov, no začali zaberať až skoro po 3 ako tak..ale už 2 a pol mesiaca neužívam ani diazepam v tých horších chvíľach vôbec, snažila som sa prekonavať už. A teraz vyndem aj von na dlhé prechádzky, do obchodov bez obáv. Mám aj blbé dni, ale najčastejšie v čase príchodu menzesu a po ňom. Aj dnes som rozhádzaná, ale nevzdávam sa. Nedávno som si myslela, že mne už nič nepomôže a zrazu hop..mne je oveľa oveľa lepšie.

esselte
18. nov 2016

@lentilka1234567890 a čo beries?

mm103
18. nov 2016

@kubimatej och to ma nesmierne teší...mám rada takéto príspevky, kde je vidno, že sa táto pliaga dá jednoducho prekonať a dá sa s ňou žiť....aké Adčka si brala? ja beriem 56 druhý deň čiže nie celý druhý mesiac Paretin..ako je mi ooooveľa lepšie, len dneska mám blbý deň...psychiatrička ako som spomínala mi predpísala teraz na december a január ale chcem sa ísť s ňou aspoň porozprávať...tiež som mala prvé týždne katastrofálne..prvýkrát pred siedmimi rokmi som to prekonala....teraz sa snažím o to znova, pretože chceme druhé bábätko...

lentilka1234567890
18. nov 2016

@esselte este nic. Dneska som bola u lekara, dostala som tianeptin Mylan.

kubimatej
18. nov 2016

@mm103 no ja beriem furt Trittico..je to antidepresívum aj na spanie aj na úzkosti, pretože ja som aj 4 dni nespala, nič som nedokázala zjesť a potom ma triaslo a chvelo, no proste hrôza. Každý deň som myslela, ze zomieram. Nebyť tu niektorých báb, ktoré ma podporovali a znášali moje stavy, bohvie kde by som bola.

mm103
18. nov 2016

@kubimatej tie zaciatky su vzdy tak...aj mna tu baby pocuvali...a pocuvaju doteraz...

lenieta25
18. nov 2016

@kubimatej presne aj môj manžel uživa cca 6 mesiacov lieky a tiež mu ich už postupne doktorka káže vysádzať.... Na večer ma trittico presne ako ty - uzkosť a nespavosť, tou riadne trpel a na rano jeden citalec a polku na večer ešte rivotril, ale ten už vysádza....ako sama na ňom vidím že mu hlavne práca pomáha a vidno naozaj zlepšenie....dúfam že sa z toho on aj vy všetky baby dostanete, treba si len veriť a nevzdávať sa...a ty máš len trittico?

esselte
19. nov 2016

@lentilka1234567890 o tom somnepocula to je ad?

esselte
19. nov 2016

@lentilka1234567890 našla som ho na internete,je to ad,ale neuziva ho veľa ľudí,adi je novšie,ja beriem paretin,máš panicku poruchu alebo depresiu?ten luek je na depresiu

esselte
19. nov 2016

@lentilka1234567890 myslim ten tvoj liek je na depresiu,paretin je na panicku poruchu a ja som s nimvelmi spokojná

domkaaaa
19. nov 2016

baby dnes taky nudny den ... citim sa horšie :/ mávate take tažšie rana? alebo aj to by mali adečka napraviť?