Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

bety222
2. feb 2014

tak som nu povedala ,že na 50tku može,lebo už sa mu ani nepostavy,taže žiadnu škodu nenaroby,ale na 40tku,mu musim stačiť ešte ja

anina63
2. feb 2014

@172 Dcérka ako? Už sa vám to kráti,teraz si budete ešte vzácnejšie.

lucinka0921
2. feb 2014

@bety222 ty dnes ideeees 😀 Sa tu rehocem 😀
@172 to je tiez dobra tema,na tu tema sa da kecat do nekonecna 😀
a uz ked ste tak podrypali,tak sa vas opytam,necitali ste nahodou niekedy jeden clakom o spermiach?Ze dodavaju serotonin,ale nie sexom,ale fajkou 😎 😀 😀 😀 😀 takze vsetky baby,co z toho vyplyva,ked chceme byt zdrave???? 😉
@anina63 @esselte @kachita @mata37 @simka1111 a ostatne,ak som na niekoho zabudla 😀

bety222
2. feb 2014

@lucinka0921 haaaaa može to byť ,ale nesmieš mať medzerky medzi zubami,lebo ti tie spermie,uteču preč,a bude to bez učinku

bety222
2. feb 2014

@bety222 haaaaaaaaaaaa dnes sa bude z domoch valit dym,haaaaaaaaaaaa

172
2. feb 2014

@lucinka0921 potvrdzujem tiez som to citala a uz chapem preco nemam dost serotoninu 😀 😀 ..

edimamija
2. feb 2014

@aneta174 uplne skvele. Az na to pocasie. Ale aspon na prechadzku sme mohli. A u teba?

bety222
2. feb 2014

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa až placem od smiechu

lucinka0921
2. feb 2014

@bety222
@172
😀 😀 😀 no takze ziadne lentilky,ale spermie nam treba papat 😝 😀 Takze uz vieme preco to mame,ale sme mudrejsie,tak to mozme zmenit....Ty Evi si asi bez chlapa,ak som to dobre pochopila,ci?Ak ano,nie je problem,nejakeho dohodime 😀 co by sme pre nase zdravie neurobili a nam bude dobre,nasim chlapom este lepsie 😀 Vsak ten moj ked to cital,to ste ho mali videt a pocut tie jeho reci.A stale mi to opakuje,ved aj co bude so mnou doma ten tyzden co idem k rd.tak sne mi povedal,ze sa ufajcim az budem zdrava 😀 😀 😀

bety222
2. feb 2014

haaaa a budeme sa olyzovať ako ten tvoj smajlik,no ja nemožem prestať sa rehliť

anina63
2. feb 2014

@lucinka0921 jaaaaaaaaaaaaaj dievčence moje,vy ste ešte mladulinké,ale čo už ja stará koza 😝

bety222
2. feb 2014

@anina63 a kolko maš rokov ak sa možem opytať,ze si mysliš že si stara koza

172
2. feb 2014

@lucinka0921 rehoooot az mi slzy tecu 😀 😀 ze ma u mna tvoj priatel palec hore 😀 😀 ..anoo Luci ja bez darcu serotoninovych liekov 😀 ..tak sup sup nieco dohodit inak sa nikdy nevyliecim...luci a v akych davkach by sme to mali brat? 😀

bety222
2. feb 2014

@172 dohodime neboj,ten moj by šmykal dni a noci,a hovory mi ,,,ved to nemožeš aj trochu jujkať, 🙂 pri tom ,tak mu hovorim ,že sa dosť najujkam ,ked ma hlava boli,a nie pri šmyku,

lucinka0921
2. feb 2014

@anina63 juuuj,ale nie,na to nie sme nikdy stare... 😉 Vsak aj stare babky a dedkovia si vedia dopriat,ale tym nemyslim,ze ty si babka 😉 este stale si mlada a nezalezi na tom kolko mas rokov,ale na kolko sa citis.... 🙂

bety222
2. feb 2014

@lucinka0921 maš pravdu,lebo to su len čisla ,ktore musia byť,a nič ine,ja tak ma 25

lucinka0921
2. feb 2014

@172 joj moja,niekoho najdeme,malo ich je na tom vsete?A este takych co si chcu poriadne uzit,hned by sa ich naslo niekolko 😀 Ono je to individualne,ale cca 3krat denne fajka a cely zivot prezijeme krasne,zdrave a stastne 😉 ono je to dobre aj na plet a nieviem co vsetko.A este v tom clanku bolo,ze co by mal jest ci nejest a pit a co nepit,aby spermie mali lahodnu chut.... 😀 😀 😀
@bety222 no ten tvoj teda perli 😀 prosim ta kolko ma rokov???Sa nemozem prestat smiat,az ma sanka boli....

No baby nemame my tu najlepsiu terapiu? 😀 😀 😀

172
2. feb 2014

@bety222 vriskaaam z vas baby, jedna lepsi hlod ako druha.... 😀 😀 no a nemal by jujkat skor on,ved ty pracujes na vyrobe serotoninu.. 😀

anina63
2. feb 2014

@bety222 50 na krku,rozum na 20 a pri tých stavoch si myslím,že mám 100 😀

bety222
2. feb 2014

@lucinka0921 39let rozuma net,a teraz sa tu pes škrabal,a mi hovory šak kukaj kukaj,ved ja nie kukučka,a mu hovorim že po fajke mu tak zakukam že až 🙂

bety222
2. feb 2014

@172 nestiham si nos utierať,čita to aj ,a mi hovory že ta ma byť tak ,že juj ju juuuuj

172
2. feb 2014

@lucinka0921 ked ja som taky tutko len sedim doma a zabudla som zit..joo to myslis akoze aby chutili po mandliach jahodkach a tak? Nas by mali povinne psychologovia na terapiach verim ze by mali uspesnost vo vyliecovani 😀

anina63
2. feb 2014

@lucinka0921 To bude Esselte zajtra zírať,ako tu bolo veselo 😀

lucinka0921
2. feb 2014

@anina63 tak to este mlada,moja mama ma nieco cez 50 a chut ma vzdy 😀
@bety222 joj,vsak to je v najlepsich rokoch,prosim ta,tak sa uz necudujem,ze tak perli....Moj ma 43 a to taki stari chlapi nemyslia na nic ine a smykali by a fajku chceli aj niekolkokrat denne.Ja to mam doma,tak viem 😀 este,ze ten moj chlap chodi na tyzdnovky,lebo neviem neviem,vsak mne by asi uz az z usi islo 😀 😀 😀

lucinka0921
2. feb 2014

@anina63 joj @esselte uz teraz sa venuje svojmu manzelovi,my uz o tom pisali.Zabudla rano,ze ma meniny tak musi odcinit 😀

bety222
2. feb 2014

@lucinka0921 ten moj tiež na tyžnovky chodi,ale teraz je doma už 3mesiach,tak to už z nudy by to šmykalo,to nam tak akurat stači ked pridu na vykend domov,lebo by sme rodili potom jak bystrycke slivky

lucinka0921
2. feb 2014

@bety222 ja som rada sice ked je doma,ale ta mne sa tolko smykat nechce jak za mladi 😀 jak keby som bola neviem aka stara.Boze mam 26 a chut na sex skoro ziadna,to som teda dopadla.... 😠 Teraz jak pojdes k dr. tak jej poviem,nech da dajake tabletky,aby som aj chut na sex uz mala,vsak si este musim uzivat do certa 😀

bety222
2. feb 2014

tak to hej,to si ešte mlada aby si s tym už teraz prestala,vidiš ked sa citime dobre,tak aj tym chlapom dame,uvidiš ked ti da take lieky aby boli dobre,tak bude dymiť aj tebe z komina ja som dnes zobrala poobede ešte jednu polku oxazepanu,tak mam pocit že dnes mi je až velmi dobre,uvidiš zajtra tu budem revať,lebo mi bude blbo,ved my ich lubime,len keby nam bolo ok

lucinka0921
2. feb 2014

@bety222 joj,ja ked som bola v pohode a potom aj bez liekov tych par mesiacov,tak nebol problem,len teraz dajak zase chut ziadna....Ale ja ked nemam chut,tak fajka vsetko spravi,tych 5 minut namahy zo mna neubudne a zase mam pokoj na chvilu 😀 😀 😀 ej neboj aj zatra bude dobre uvidis,zase sa nasmejeme 😀

bety222
2. feb 2014

a ja zasa ked sa mi nechce,može sa on tu aj po mure škrabať,tak to somnou ani nepohne