Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

vadimka
19. okt 2012

@pingu1 zvysila 3-nosobne? fuuuuuuu 😝 tak teraz beries kolko toho paroxetinu? 60mg? a nechala ti aj ten druhy liek???
fajn, ze si sa u nej citila dobre, to je moc dolezite...ako sa dnes mas?

vadimka
19. okt 2012

@esselte tak asi ma pravdu...mozno nieco, nejaka situacia vyvolala zhorsenie stavu...

evagy
19. okt 2012

@vadimka zatial len mesiac užívam, stále znižujem lieky, velaxin, z 225mg som dnes na 100mg a chcem isť na 75mg, ja verím že pomôžu.. tie kvapky sú pre nás ako stvorené, niečo na nich musí byť

sikea
19. okt 2012

ahoj dnes sa mam ani sama neviem hehe ale tak da sa zatial a ty sa mas dnes ako?

sikea
19. okt 2012

@evagy moja to je pre teba odpoved ja asi nevidim

sikea
19. okt 2012

@vadimka ahoj moja odpisala som ti na postu a ako sa dnes mas?

evagy
19. okt 2012

@sikea ahoj, mám sa super, nemám ani depku ani nič, som v robote a nebaví ma to tu. už sa teším na víkend..

sikea
19. okt 2012

ahojte baby mne je dnes na prt prehana ma od rana mam pocit ako keby som mala teplotu boli ma brucho z mensesu to je otras ako sa ja dnes citim

sikea
19. okt 2012

@evagy tak to ma tesi ze sa mas super lebo mne je dnes otrasne...tak nech tito v praci rychlo ubehne nech si domka a oddychujes 😉

evagy
19. okt 2012

@sikea snád to zbehne lebo nuda riadna dnes.. 😝

sikea
19. okt 2012

@evagy hmmm snad hej ..... ja by som aj mohla robit ale nic sa mi nechce som nejaka nanic este ma aj mala jeduje je mi divno prehnalo je mi zle citim sa nejako choro a este aj ten menzes do toho

sikea
19. okt 2012

ja to nechapem ako mne je dnes zle fuuuuuuj normalne mam pocit ze omdliem alebo co baby co mi to je

evagy
19. okt 2012

@sikea hm, neviem čo to je, ako by si popísala ten stav? čo cítiš

sikea
19. okt 2012

@evagy boli ma brucho aj koli menzesu ale aj ma prehana....trosku ma pipichava v zaludku nechuti mi jest nic sa mi nechce proste citim sa choro ale teplotu nemam tak ja neviem.... a je mi trosku zle od zlaudka

evagy
19. okt 2012

@sikea skús si lahnúť, oddychuj, uvar si dobrý čaj,

sikea
19. okt 2012

teraz musim letiet po syna na stanicu ta pa zatial

mata37
19. okt 2012

@sikea tak dievčatá pripájam sa, tiež mi je dnes na prd, dala som si aj neurol, prešla som len so psom okolo činžiaku a myslela som, že mi kosti odídu tak ma boleli na šľaka. No a zajtra hor sa do práce. Tam ma prejde všetko pretože v tom pracovnom návale nebudem mať čas myslieť na hovadiny.

pingu1
19. okt 2012

@vadimka ahoj, no dnes je zatial ako aj po ine dni. super som sa vyspala. malu som rano odviedla do skolky a este som si lahla a zobudila sa o 11.30
ano beriem 60 mg

mata37
19. okt 2012

@sikea moja ja to isto len zimnica a bolesti svalov, čo ti budem hovoriť.

sikea
19. okt 2012

@mata37 ahoj moja tak aj ty si na nic aj ja som nanic ma brcho dnes boli ale mam pocit ze ten menzes ma uplne celu rozladil ale snad po menzesi bude lepsie.....tak to mas pravdu ked budes v praci nebudes mysliet na ine veci

sikea
19. okt 2012

@mata37 tak ano spominala si ze ste chory tak asi mas chripku treba to poriadne vylezat ale ja to mam nieco ine mna kosti bolia skoro kazdy den bud som poprechladana alebo neviem uz co to mam

sikea
19. okt 2012

@evagy moja a mozem si uvarit ten puskvorec ked uzivam
AD neurol liv52.?neuskodi mi to nejako?lebo trosku ma zaludok pobolieva a este som zacala uzivat pribioticke smulacie tabletky BioGia

evagy
19. okt 2012

@sikea podla mna si kludne uvar, ja som si teraz uvarila ukludnujúci čaj, a berem AD aj antipsichotiká a aj oxazepan si dnes na noc dám.

zvolsiinylogin
20. okt 2012

@evagy ahojki, tak konecne je tu vikend, dnes matka chce umyvat okna, ja som bola vo stvrtok na inekcii (risperdal consta 75 mg) a hned som citila, ze je mi zle z nej....neskutocna unava, bolest hlavy, vsetko sa so mnou tocilo....v piatok este unava, som len cakala, kedy skoncim v praci - mala som poobednu...dnes uz lepsie, do do tych okien sa mi moc nechce, ale to je lenivost, este tak hodinku budem v posteli a potom sa uvidi....a ty ako? ako sa citis? bola som vo stvrtok u lekara a na tie homeopatika som sa nespytala, hrozne sa ponahlal, mal vizitu rano...tak nabuduce...

zvolsiinylogin
20. okt 2012

@mata37 kde pracujes?

zvolsiinylogin
20. okt 2012

babenky, najde sa tu este niekto okrem mna a evagy, co sa snazia este iba o prve mimi?

evagy
20. okt 2012

@zvolsiinylogin ja som nedávno vyliezla z postele, spala som ako zabitá. a chvílu mi trvá než sa preberiem. takže uvidim ako mi bude ale snád dobre. zatial nálada nič moc, ale to je aj z toho že dlho som spala.

zvolsiinylogin
20. okt 2012

@evagy ja som dnes iba jedla a spala...potrebujem oddych,pracu nemam narocnu, ale clovek sa tam urobi...asi ako vsade...ako nalada? v pohodicke dnes?

evagy
21. okt 2012

@zvolsiinylogin náladička bola v pohode včera potom, a dnes tiež super, len mám vela roboty... blíži sa 25teho DPH treba odovzdať a aj doma robím účto. varila som a ešte chcem umyť dlážku, aj ku kamoške idem tak neviem ako všetko stihnem a dnes som do pol 10tej drichmala ale som oddýchnuta, 😉

sikea
21. okt 2012

noahojte moje babenky ako sa mate .... mna nejako hlava pobolieva ale zaludok ma nejako neposlucha mam stale take sliny ked prehltam ako keby sa mi chce vracat mali ste toto niektora ked ste na zaciatku brali AD a ja beriem este aj neurol ale ked si ho dam vzdy mi ostane lepsie a hlava ma strásne boli a tie AD uz budem brat 26 mesiac....