Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

sikea
21. nov 2012

@mamiedi ahoj ja som prisla akurat z kurzu.....to mi je luto prajem uprimnu sustrast....mne je dnes priserne cely den ma strasne boli hlava a je mi zle od zaludka

sikea
21. nov 2012

@ellizabeth jaaaaj to nepoznam.....a ako sa citis ked beries AD len osmi den??

sikea
21. nov 2012

baby ked ma strasne boli hlava uz vely den aku tabletku od bolesti mozem na AD?

mamiedi
21. nov 2012

@sikea Dakujem. Dala si si Ibalgin alebo nieco proti bolesti?
Ja mam taku dobru vecicku osvedcenu.. Velmi to pomaha.. Hlavne pri migrenach a aj pri depresii.Je v nom mnoho astraxantinu, co je najlepsie pre mozog :D
Je to morska alga, poznas?

vadimka
22. nov 2012

@sikea kludne si daj ibalgin, ja som min.tyzden zjedla 3tabletky bo ma 2 dni po sebe priserne bolela hlava a presne mne je potom zle aj od zaludka.....

ellizabeth
22. nov 2012

@sikea tak ja tomu nechapem citim sa super,rano po prebudeni byva take -no nic moc,ale potom som cez den v pohode,ako nemozem povedat,ze je to na 100% to nie,ale tak citim sa urcite lepsie a neda sa to porovnat ako mi bolo vtedy....nechapem tomu,ze by mi zacali tak rychlo ucinkovat?teda ako je mi takto dobre len 2dni,ale dufam,ze zle mi uz nebude...

evagy
23. nov 2012

@sikea
@vadimka ahojte, dnes som si nedala žiadne lieky a je mi super.. ale v pondelok utorok som dostala mršku a bolo mi tak všelijako.. bola som na kontrole u homeopatičky a ona že mám vysadiť lieky, tak som tak dnes už urobila, a čuduj sa svete som v pohodeeee... takže homeopatika sú fajn.. 🙂

sikea
23. nov 2012

@mamiedi ahojik nedala som si nic od bolesti ja som si to pretrpela a vecer ma hlava prestala boliet z nicoho nic ani znamka po bolesti .... ale uz som rozmyslala veru nad tabletkou.....a tu morsku algu nepoznam ale kuknem to a ty sa ako mas?

sikea
23. nov 2012

@vadimka dakujem za radu ale nepotrebovala som potom tabletku .....no mna hlava hentak velmi uz davno nebolela a aj zle mi bolo a to mne nezvykne byvat zle ked ma hlava pobolieva ktohovie ci som aj urieknuta nebola

sikea
23. nov 2012

@ellizabeth ahoj ako dlho uzivas AD?no mne tiez byvalo lepsie ale nejako posledne dni mi byva divne a neviem preco....ale snad to prejde

sikea
23. nov 2012

@evagy ahojik tak to ma tesi ze ti je uz aj bez liekov dobre .... mala by som aj ja vyskusat tie homeopatika lebo lieky ani ja moc neuznavam iba vtedy ked uch ozaj ze musim 😉

mamiedi
23. nov 2012

@sikea viem ti ju zohnat,ked chces. Ja sa mam vzhladom na okolnosti ani neviem ako..

sikea
24. nov 2012

@mamiedi a co to vlastne je opis mi to blizsie a kolko to stoji ved mi to napis do ip posty......ahaaaaaaaa no ja sa mam tak vselijako ale lepsie ako na zaciatku

sandra2308
24. nov 2012

@sikea ahoj,pozeram,ze sme na tom podobne,mne je tiez jeden den super,druhy hrozne,ale co je pravidlo,ze mi je stale divne od rana az do poobedia a vecer sa citim skoro ako pred par rokmi,ked mi nic nebolo.Ja dufam,ze je to tak,ze AD este nezaucinkovali uplne,ze na to potrebuju nejaky ten mesiac,alebo sa budeme takto trapit stale? ☹

ellizabeth
25. nov 2012

@sikea ahoj,tak beriem ich dnes len 12den...ako som aj teraz cez tyzden myslela,ze uz dobre,lebo mi bolo 3 dni fajn,ale vobec.zas sa mi to vsetko vratilo...uz mam pocit ze to nikdy neskonci.uz nevladzem.citim sa mizerne.ani zit sa mi nechce...uz aj prestavam verit,ze to niekedy prejde... ☹

sikea
25. nov 2012

@sandra2308 ahoj aj tebe tak byva?no je to hrozne ked nikdy nevies ako ti na druhy den bude ..... aj ja si myslim ze AD este neucinkuju naplno takze musime byt trpezlive a bojovat snad sa to vyplati.....

sikea
25. nov 2012

@ellizabeth ahoj......ty ich neries este kratku dobu mne vtedy byvavalo vselijako takze som este aj neutol uzivala a ten mo moc pomohol......neboj moja AD ti este neucinkuju asi musis pockat byt trpezliva a dostavy sa zelany vysledok ver tomu ze ti bude fajn a konecne sa ti ulavi ja ti derzim moc palce 🙂

esselte
25. nov 2012

Ahoj, beriem cymbaltu už 2. týždeň, ale stále mám potrebu vziať k nej ,hlavne večer aj lexaurin 1,5.beriem iba 1 denne, myslíte, že ma môže držať 1 tabletka lexaurinu, alebo sú to tie AD, pretože už sa cítim celkom fajn.Neviem, ako dlho drží účinok lexaurinu pri dávke1,5mg 1 tableta denne, mám si skúsiť dať iba polovicu, alebo ho nezobrať vôbec, že čo to spraví?

ellizabeth
25. nov 2012

@sikea dufam,ze na vianoce uz budem ako tak v pohodke.... Inak neskutocne ma bolieva hlava-je to taka zvlastna bolest...ako keby mi ma kazdu chvilu vybuchnut...aj toto asi suvisi s tumto vsetkym,ze? Aj ty si mavala bolesti hlavy???

sikea
25. nov 2012

@ellizabeth no vto aj ja dufam ze na vianoce bude fajn ved dost bolo trapenia.....no to aj mna hlava bolievala ako aj teba na zaciatku liecby ale teraz je to uz lepsie....

evagy
26. nov 2012

@sikea ešte nie som úplne bez liekov, musím postupne znižovať, lebo mi to neurobilo dobre ako som naraz oba lieky vysadila 😒

sikea
26. nov 2012

@evagy ahoj ja som si myslela ze uz si uplne bez liekov tak hej neda sa prestan uzivat lieky zo dna na den treba postupne .....

esselte
26. nov 2012

Ahojte, prečo mi nikto neodpíše?Neviem, aký dlhý účinok môže mať lexaurin 1,5mg, či ma môže udržať celý deň, alebo mi pôsobia už aj AD?Odpovedzte mi, niekto, prosím!!!

esselte
26. nov 2012

@terezia1234 Ahoj, no aspoň ty mi odpovedz, prosím ťa.Beriem cymbaltu už 2 týždne a na noc lexaurin 1,5mg.Myslíš, že by ma mohol lexaurin držať celý deň, alebo mi už zabrala aj cymbalta?Neviem vôbec ako dlho môže pôsobiť lexaurin,koľko hodín, nevieš to náhodou.A čo ty? Ako sa máš?Počasie asi s nami robí divy, mne lekárka stále tvrdí, že je to tou jeseňou, no uvidíme.Odpíš mi, lebo si aspoň budem vedieť urobiť názor, aké lieky berieš ty a ako dlho ?Pomáhajú?

esselte
26. nov 2012

@mata37 Dík maťa za tvoju podporu, dúfam, že to prejde.

pingu1
26. nov 2012

ahojte kocky. ako sa mate? ja uz celkom fajn, ale mame s manzelom mensiu krizu.

mamina19844
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vadimka
27. nov 2012

@esselte

ja som brala lexaurin. Nuz, on zabera len chvilkovo na par hodin, urcite nie na cely den...davka 1,5 je nizka...ja som si davala 2x denne ak bolo treba a niekedy [ked sme boli na dovolenke] aj 3x denne....po 2 tyzdnoch aj ked sa citis dobre este AD nezabral....najskor za 3-4 tyzdne....neboj sa lexaurinu, ja som ho po 3 tyzdnoch vysadila uplne bez problemov, ziadna zavislost a to som si ho davala este aj predtym ako som zacala brat AD....

vadimka
27. nov 2012

@pingu1

som na teba myslela, ze si tu dlho nebola....a som rada, ze ti lieky zabrali....
kriza? no ta byva asi u kazdeho..dufam, ze nic vazne.

vadimka
27. nov 2012

@sikea ahoj moja, ako sa mas?

ja cez den o.k. ale v noci alebo vecer som stale nejaka nervozna, nevyspata...neviem co to je...asi mi chyba slnko