Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

mexico_16
1. okt 2012

@terezia1234 Ja tak isto a berem ho este mesiac,je to uz lepsie ale nie uplne. Dakujem 😉

sikea
1. okt 2012

@evagy tak chcem sa z toho dostat lebo sa chcem citit zase normalne zdravo a aj smiat sa ako kedysi....som v kontakte iba s jednou co si tym presla a aj doktora velmi dobreho mi poradila a som vazne spokojna vypocul si vsetko co som m povedala a o tych vesticiach to som nespomenula bo som zabudla nato.....a od sidmeho dna by som mala zacta jest 10mg elicei tak som zvedava.....a ten neurol dost pomaha ked to na mna ide ale zmensila som si davku kedze je navykovy a myslela som si ze aj vecer si dam ale nepotrebovala som ho

sikea
1. okt 2012

@evagy tak to hej ale ja som sa skor sledovala zdravotne stale som si myslela ze mi daco je ze mam snad vsetky choroby sveta a aj prehnane som si ruky umyvala a tak aj pohar pat krat oplachla kym som sa z neho napila a tak usto aj hrniec aj bol cisty tak este som ho oplachovala nenormalne co a toto som tiez zabudla pstchosovi povedat

sikea
1. okt 2012

@evagy no ale si predstav ze som dnes toho dost upratala sice fucim ale zvladla som a priatel pomohol aspon ze tak este musim podlahy umyt a zehlit bude neviem kto a inak prepac za chybi asi som slepa

evelin325
1. okt 2012

@sikea máš k tomu super postoj,
chcem ti k tomu prekliatu povedať, ja tiež verím takýmto veciam, mám aj takú knižku o tom, že čo sa dá s tým robiť, ale nikdy nemám čas, si to poriadne prečitať.

evagy
1. okt 2012

@evelin325 nepíš takéto veci sikei pretože jej to môže skôr uškodiť než byť osožné.. 🤐 o prekliatiach a iných duchovných veciach nech si dá radšej pohov..

evagy
1. okt 2012

@sikea určite sa z toho dostaneš, neboj, mysli na to že to chce čas, a kludne psychošovi povedz aj o tom nadmernom umývaní rúk, to mu môže pomôcť, aj o tej veštici.

evelin325
1. okt 2012

@evagy určite som to nemyslela zle, určite som jej nechcela ublížiť, len sa snažím pomôcť ako viem. Aj pre mňa je to citlivá téma.

sikea
1. okt 2012

@evelin325 ahoj takze ty veris na take veci ja neviem vtedy som ani neverila ale teraz ked mi je najhorsie rozmyslam aj nad tym ci to nieje pravda ale stale rozmyslam kto by mi chcel zle a preco ved ja som taka dobracka

evagy
1. okt 2012

@evelin325 no vidíš a dala si jej chrobáka do hlavy...

sikea
1. okt 2012

@evagy ved hej ale aj to je pokrok ze dnes uz uporatujem aj ked mi priatel pomaha ale konecne mame doma zase cisto takze si myslim ze snad bude dobre ale bojim sa navyseni tej davky AD ale tak snad zvladnem a v ctredu idem este aj psychologicke takze aj jej vsetko poviem

sikea
1. okt 2012

@evagy ale moja neboj nedala mi chrobaka do hlavy len rozmyslam ci to vlastne moze byt to prekliatie a preto som natom teraz tak zle lebo vtedy my tie vestice obe pisali ze mam velmi zlu auru a ze ak sa nedam cim skor odkliat tazko ochoriem tak neviem

evagy
1. okt 2012

@sikea never takým somarinám, ako je čierna mágia, to ti len zhoršuje tvoj zdravotný stav, mysli skôr na malú čo jej kúpiš a na bežné veci. ja viem je to ťažké lebo tvoje vedomie je teraz zaujaté práve tými somarinami a nie bežnými starosťami, viem lebo sama som v tom sama bola a tiež ako ateistka som začala silno veriť. a teraz je to ok, už neverím ani mi viera nerobila dobre, a len som sa tým zaoberala aj ked mi to dobre nerobilo.

sikea
1. okt 2012

@evagy pod na pokec

evagy
1. okt 2012

@sikea dobre neboj sa zvyšovania, to je normálne že budú zvyšo vať, hlavné je aby si sa dala dokopy a potom bude aj znižovanie. ja som si vysadila štvrtý liek v poradí na schizofreniu.. no neviem či som urobila však dobre, zatial je toi ok ale ako som si varila kávu tak zase som mala také divné zmýšlanie takže si na noc zrejme šupnem nanovo antipsychotiká 😒 uvidím ako do večera budem. ty sa máš máš dieťa, ale ja ešte ani jedno nemám tak preto chcem znížiť a berem aj homeopatické lieky.

evagy
1. okt 2012

@sikea ok idem na pokec ja som tam ako harmonia 112

evagy
1. okt 2012

@sikea ja ťa neviem nájsť na pokeci

sikea
1. okt 2012

@evagy ved ja som ti uz napisala

evelin325
1. okt 2012

@sikea prepáč nechcela som ti dať chrobáka do hlavy, ako píše tvoja kamoška, ja som chcela len pomocť, najdôležitejšie je aby si sa citila dobre, a myslela len na pekné veci. Vieš ako to robím ja, keď mi nahodou pride zlá myšlienka, hned si začnem dokola hovoriť, že som šťastná a spokojná.

sikea
1. okt 2012

@evelin325 ved pohodka a co si teda myslis podla seba mozem byt prekliata alebo to je len moja psychika ze si stale nieco namyslam viem ze som chora a potrebujerm si dat nervi doporiadku a som len na zaciatku liecby takze sa stale citim dost divno ale je pokrok ze som dnes upratala byt

evelin325
1. okt 2012

@sikea super, no vidíš, aký pokrok si urobila, gratulujem,
je to o psychike, povedz si, že, nie si prekliata a hotovo, ja osobne by som veštici neverila, lebo veľa z nich sa len hrá na vešticu, ja som u veštici nikdy nebola a ani sa nechystám.
Mysli len na pekné a pozitívne veci, napríklad na to, aký pokrok si dnes urobila, ako pekne si poriadila. 🙂

kk77
1. okt 2012

@sikea jasne magne B6 je vyborne, kludne si ho davaj. Evagy ti vyborne radi, daj na nu, aj ja s nou suhlasim, hlavne o tych veciach medzi zemou a nebom, tie si vnutorne poriesis neskor s cistou hlavou. Unavena mozes byt z tej depresie, ja som napriklad nevladala ani lezat, neviem ci si uz zazila taky pocit. Velmi pomaha robit to, co ta bavi a nie stale len to, co musis, jednoducho teraz bud sebecka a mysli hlavne na SEBA. Ked sa preliecis, poriesis si vsetky veci a tvoje vnutro sa posilni. K psychiatrovi a aj k psychologicke mozes byt uprimna, ja som sa im zdoverila s myslienkami cernejsimi ako noc... 😢 a oni mi fantasticky poradili ako na ne. Psychoterapia je vyborna a plny ucinok pocitis, ked sa trochu zastabilizujes liekmi. Neboj sa tak velmi zvysovania tej davky, len som ta chcela upozornit, aby ta to nedemotivovalo, ze sa po zvyseni moze tvoj stav na chvilu paradoxne zhorsit. Vsetko vsetko bude dobre uvidis ver nam! Drz sa a nezabudaj na seba, neodstavuj sa na vedlajsiu kolaj.

jankali
1. okt 2012

Ahojte kočky, napadlo ma - pri depresii viem že sa používajú/požičiavajú v Košiciach u jednej psychiatričky také lampy, čo doplnia nejakú zložku svetla, resp. to je nejaká foto-terapia, ktorá sa účinne dáva - a môže sa to robiť aj doma. Keď mi napíšete do IP, tak pohľadám leták, čo k tomu niekde mám...🙂 Pekné slniečkové jesenné dni prajem, pa, jana

sikea
1. okt 2012

@evelin325 tak hej ale moc som nevladala som sa donutila....ale tak ma teraz boli hlava ze az....tak ani ja som neverila vestici este ma aj cez pokec chcela odkliat a pytala zato 20 euro ale tak podla mna to je blbost odkliat cez pokec....takteraz sa mi este moc pozitivne mysliet neda ked mi nieje najlepsie

sikea
1. okt 2012

@kk77
ahoj a dakujem za odpoved....tak ja jej verim lebo sme boli kamosky davnejsie take pokecove a teraz sme sa zase nasli po dvoch rokoch snad.....ja a sebecka ani neviem byt ale musim to aspon skusit vzdy som brala ohlad na druhych ale nikdy sa mi to nevratilo a aj to ma trapilo....a viem doktor mi to vravel ze po zvtseni davky sa mi moze pohorsit takze sa toho trosku bojim ale tak snad to zvladnem....a dakujem teda sna to vydrzim

evelin325
1. okt 2012

@sikea jasné,že je to blbosť, aspoň vieš, že si len vymýšľala a chcela od teba peniaze.....mne keď bolo veľmi zle otvorila som tú knižku čo som ti spomýnala a čítala som.

sikea
1. okt 2012

@evelin325 vsak hej ze blbost a potom mi pisala este jedna ale ta hned ze mam sa dat odkliat aj niekomu inemu ale ze sa mam dat .....a ako sa vola nta knizka?

evelin325
1. okt 2012

Moc podvedomia od Murphyho, fakt skvelá, má aj iné ale táto je najlepšia

sikea
1. okt 2012

@evelin325 tak dakujem za typ pojdem si ju kupit len aby ju mali

zvolsiinylogin
1. okt 2012

@evagy ahojki, ku komu chodis a do akeho mesta? mna ten moj psych.strasi este, ze nemam mat ziadne dieta,ze ci si chcem uskodit a ma take blbe reci.... a az ked budem v tom, tak mi vysadi lieky..lenze ja mam aj prve mesiace menzes normalne a jeden plodik uz bol vysoko poskodeny - bol to potrat.....o znizeni davky, vymene za slabsie lieky nechce pocut, skusim u neho sa spytat na tie homeopatika...uz rozmyslam, ze ho vymenim za niekoho normalnejsieho...ku komu chodis?