Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

fivulinka
22. okt 2016

@ametyst123 ahojky, dakujem ti velmi pekne za vycerpavajucu odpoved 😉 velmi si to vazim...ano, tetaniu mam potvrdenu od neurologicky, magnezium beriem pravidelne v takych davkach ako treba, ale zacala sa mi zhorsovat tetania, tak mi neurologicka nasadila AD Eliceu, tu som brala mesiac a vobec nezaberala a vyvolala mi tieto myslienky a uzkostne stavy z toho, nikdy predtym som taketo myslienky a stavy nemala, vlastne mi to vyvolali ADcka...tak mi lekarka zmenila lieky na tento Brintellix, tak uvidim,...zatial stavy uzkosti a tie myslienky nepovoluju, tak skusim este chvilu vydrzat...nasadila som si teda vcera ten frontin, len sa bojim, aby som si tym este viac neuskodila, kedze su to navykove lieky...a ako som pochopila, tak ten Brintellix uz neberies?

umabell
22. okt 2016

@ivett311 ano mavala som trpnutie ruk zle dýchanie tlaky na hrudi srdce ma islo predbehnúť...

bernusha
22. okt 2016

@fivulinka Elicea Ti urcite nevyvolala take stavy!

fivulinka
22. okt 2016

@bernusha ako to mozes vediet?

bernusha
22. okt 2016

@fivulinka ....zrejme si nebola s tym liekom oboznamena! Elicea-to je jeden z liekov,ktory sa znasa uplne bez NU!!

fivulinka
22. okt 2016

@bernusha co je to NU? Akoze neziaduce ucinky? Ak ano, tak si asi nebola oboznamena ty s tymto liekom, lebo ma neziaducich ucinkov az az

bernusha
22. okt 2016

@fivulinka ....okej...😂😂😂😂...necham Ta v tom...😛😛

fivulinka
22. okt 2016

@bernusha 👍😊jasnacka...na kazdeho kazdy liek vplyva inak, ty si nemusela ani citit, ze si nieco uzila a ja po 1 celej tabletke som skoro z koze vyskocila...neurologicka mi to znizila na 1/2 tabletky, lebo to bola pre mna velmi silna davka

bernusha
22. okt 2016

@fivulinka ....treba vediet postupovat a vediet aku davku predpisat...😂😂😂

fivulinka
22. okt 2016

@bernusha takto zle mi bolo po 5mg Elicei, ktoru som uzivala cca mesiac

bernusha
22. okt 2016

@fivulinka ..hlavne,ze uz je dobre!!! 🍀🍀🍀

fivulinka
22. okt 2016

@bernusha este nie je, ale bude 😉🍀🌞

domkaaaa
22. okt 2016

Baby dnes hroza ... Nechce sa mi s nikym rozpravat citim sa uplne zvlastne ... Vsetko robim ale som ako stroj ... Uz mam aj neurol v sebe a nic nepomaha ... Mam ist do nemocky sa hospitalizovat?

bernusha
22. okt 2016

@domkaaaa Nieeeee...🍀🍀🍀....pusti si prijemnu hudbu,daj cajik,zapal sviecku ...relaxuj....co sa deje??

mm103
22. okt 2016

@domkaaaa a skúšala si si dať tu nula päťku neurol?Ja sa tiež necítim dobre... myšlienky nemám ale cítim sa dnes horšie ako keď prší....

umabell
22. okt 2016

@domkaaaa ak. Si si dala 0.25tak sa ani nečudujem 😉 citala som o neurole precitaj si letak a ma sa užívať pravidelne... Beries detske davky ale komu niet rady....

umabell
22. okt 2016

@mm103 ani si neda domce darmo nieco radit... 😊

bernusha
22. okt 2016

@umabell
@mm103 ....a vam je ako?

mm103
22. okt 2016

@umabell asi ma z toho strach ja keď som to mala vtedy prvýkrát pred siedmimi rokmi tak Som brala fakt nula päťku trikrát denne plus ripsen a plus aj mizarten..A bola som fit za tri mesiace,samozrejme k tomu aj ad... teraz mám ad a podľa potreby neurol...po tých ad sa cítim fajn ale mám ešte stále dni kedy mi je na nič a bojím sa Že Som zasa o krok späť,citim že to ešte nie je ono a verím že sa z toho nejako dostanem....

mm103
22. okt 2016

@bernusha ja som dnes taká nesvoja do druhej som makala doma varila prala upratovala klasika...no ale normálne cítim horšie ako včera... bojím sa že to bude krok späť ale hádam nie...

bernusha
22. okt 2016

@mm103 ...ja som myslela,ze ked prsi mi je na prd....ale dnes neprsi,tak nechapem..desne mi je

mm103
22. okt 2016

@bernusha no hovorím mne je horšie ako keď prší....

bernusha
22. okt 2016

@mm103 ....tieto vykyvy...nie je to dobre

mm103
22. okt 2016

@bernusha no veru veľmi nám to nepridáva a ty sa ako cítiš?

umabell
22. okt 2016

@bernusha mne je dobre bola som s malym na dlhej prechádzke bolo vonku kraaasne 💗
@mm103 neboji ona nepocuva toľko sme jej radili vsetky sme zo začiatku brali benzace a mne keď bolo na prd brala som tri krát denne inac by som nefungovala... Ved nech vyskusa a uvidi... Ja jej nechcem zle...

mm103
22. okt 2016

@umabell samozrejme,viem,ze to myslíš dobre 😉 bude fajn keď budeme toto obdobie za sebou.... dnes mesiac s AD...

timea179
22. okt 2016

baby,beriete niektora uz aspon rok benzace?

ivett311
22. okt 2016

Ja citim tlak na hrudi tazsie dychanie a keby som nieco mala v hrdle (ale asi tam nic nie je)..

domkaaaa
22. okt 2016

Baby 0,5 uz druhu dnes 😏😳 nechapem citim sa jak v bedni mam pomale myslenie 😏

mm103
22. okt 2016

@domkaaaa a už ti je lepšie?to je normálne že sa cítiš otapena neboj ad určite zaberú