Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

kamilka.c
13. dec 2009

ze dobre ranko 😀 😀 😀 😀 vcera sme sli nakoniec spat o jednej a zobudime sa a fuu tirstvrte na desat takze dnes zase posunuty den 🙂
mm mi tu robi zvukovu kulisu :D stierkuje a vianoce za dverami a mi stierkujeme omietkujeme a este nas caka malovanie 😝 takze u nas to na vianoce vobec nevyzera
adventny veniec ma dcera v izbe lebo ho nie je v tomto prerabani kam dat ale idem si dnes aspon vianocne ruze kupit a snad to do Vianoc vsetko postiham
a s tou zimou v ruskom filme to mas srdcko pravdu brrrrr kde je leto ? 😅
dnes sa celkomd rzim dufam ze mi to vydrzi ako tak cely den nemusim varit mame zo vcera vepro knedlo zelo tak som rada mozem pokracovat v dalsich varkach prania a upratovania vsetkeho co som vcera na tom ani prstom nehla .... nemam rada upratovanie ani varenie mozno o desat rokov sa v tom budem vyzivat ? a budem pliest ponozky rodine.....a oblubeny odev bude zastera a najoblubenejsi instrument do ruky varecha 😢

srdcko a ty sa pevne nohami drz na tom balkone 🙂 🙂 🙂

sonicka ajojkaj 🙂

filipal rad :D kniha pe chlapa aka ??? vcera ma mm prekvapil nikdy som ho nevidela co i len drzat knihu v ruke a on ze cosi by si precital ked ma vidi ze citam aj ja tak rad co ze vraj nieco dobrodruzne ? neviem absolut

andt mare krasnu kometku 😵

kamilka.c
13. dec 2009

ospravedlnujem sa za pravopisne chyby no hanbaaa ze mi miesto my a dalej nekomentujem

srdcko81
13. dec 2009

No baby tak som sa udrzala-ale zima mi je este teraz a to som uz polhodku v nutri-mám odmrznutý zadok a stehna ato som mala dlhu bundu 😠 Rucicky dopichane z borovice-ale taka som spokojna ze to mám-nerobim to len kvoli svetielkam a vianociam ale vlastne takto aj chranim trosku drevene zabradlie na balkonoch-lebo mame na nom take valovy na kvety a to Ti tam sneh napadá a zmrzne a to drevo nam potom rycghlejsie zhnije-tak to vysteliem tou borovicou a vyhádzem az na jar.No a na vianoce zase na to poupevnujem svetielka a máme osvetlený domcek. 🙂
Tak dufam ze Vy ste peknew v teplucku-uz sa to podoba aj na zimu-nech aspon mrzne ked uz neni sneh-aspon tie bacile nech vymrznu 😝

alika54
13. dec 2009

cao,,,ako po vikende??? no skusku som snad napisala-respektivne odpisala 😀 ,,,vysledky neviem no na E dufam ze bude 😅 ,,,teraz som prisla domkou a idem trochen vianocnu vyzdobu porobkat 😉 ,,,Andy mala je rozkosna 😉 princezna 😉 ,,,,

soniada
13. dec 2009

ahoj ali, tak super si sikula, aj odpisovat nie je len tak 😀
ja sa prave trapim nad tým ako sa naucim do soboty nas kusky a popritom musim naisat aj rocnikovu pracu a to som do osmej v praci tak normalne na mna prichadza zas uzkost ked si na to zmyslim..neviem co budem robit.

srdcko81
13. dec 2009

No baby mate moj obdiv-tak toto uz by sa mi fakt nechcelo-ucit sa 😖 To uz som moc leniva na to 😖 Alebo ani nie leniva-ale mám kopu zalub a ja by som to potom nestihala-sa tomu venovat a zase by som bola nervna z toho ze sa nemozem bavkat 😵 Ja som take velke dieta.

soniada
13. dec 2009

ja asi aj zvysim davku teraz aspon na týzden , lebo potom sa mi zacnu triast ruky a zle stupam na pravu nohu...mam totiz problemy s pravou stranou..prava strana je muz, lava zena..resp otec a matka..

srdcko81
13. dec 2009

sonaida-to fakt? 😕 Tak toto som este pri panike nepocula 😕 No mala si tu co napisat-sice som bez atakov-ale keby náhodou-tak teraz budem sledovat ci nekrívam 😀 😝 😕

soniada
13. dec 2009

hej hej zevraj fakt, ja som mala bolavu pravu stranu...aj mam..teda aj prava polka halvy ma bolela a tak.ale neviem co je na tom rpavdy, to moja terapetutka ma tak oboznamila, myslim ze ty krívat nebudes...ja ked mam stres tak mi to nalezie na pravu stranu..a verim ze to je otcom..takze tak..no ja neviem ked prezijem tento týzden v zdraví tak budem rada..

srdcko81
13. dec 2009

toto je fakt horor-ked ma clovek stres a uz si praje aby ten cas presiel co najrýchlejsie a vlecie sa to a stale rozmysla-a ked je fajn tak to ujde ako voda a ani sa nestihas obzriet ☹

soniada
13. dec 2009

presne , potrebujem aby tento týzden rýchlo presiel a aby bola sobota poobede..budem odpocitavat kazdu minutu

kamilka.c
13. dec 2009

ahojte tak nam uz konecne priviezli postel pre dcerku k Vianociam a aj skrinu som kupila pre nu do izbicky tak aj tu nam doniesli este musime premysliet akm to ulozime a co povieme ked sa mala bude pytat co v nich je 😀
uz mame konecne dorobenu omietku v kuchyni tak uz len vymalovat ale neviem kedy lebo ten podklad co ide pod farbu ma schnut 6 hodin a pochybujem ze to budeme robit este dnes.
Konecne som dorobila veniec na dvere tento rok som ukazkovo spomalena ale co uz uz len ho tam zavesit na dvere
idem zase vesat pradlo.....to je nekonecny pribeh to pranie a stale mam plny kos to som este aj periny vyzliekla takze zase je plny kos kadecoho okrem toho.
Zajtra do prace, trosku pobeham s maminou po obchodom snad ak bude zajtra sa dat utekat z prace normalnejsie lebo nemam darceky....
a potom uz bude utorok......navsteva u lekara strasne som zvedava mozno mi povie ze ved vy ste taka inteligentna a uzasna vam nic nie je 😀 😀 😀 snivam vsak 😵 😵

soniada
13. dec 2009

ale tak kami , ved inteligentna a uzasna mozes byt aj ked ti nieco je 😀
ved sa nebooooj, uvidis co povie...mozno je to len nejaka unava alebo nieco..
ja ked som mala depku tak by som veru ani veniec ani pradla nezvliekala... 😀

kamilka.c
13. dec 2009

sonicka toto je nakopenie sa za mesiace nie vikendy ked uz si rodina nema co obliect 😔 a ani co zjest 😔

srdcko81
13. dec 2009

Mozno blbý nazor alebo myslienka-ale baby mi sme tu ani jedna neni taká co by mala nizke IQ.Ved prave preto nas chytaju taketo neduhy.Myslite ze taký co má ,,IQ 5 a reaguje na svetlo"má nejaku depku a moc nad sebou premýsla? 😀 Pochybujem-tym sa nechcem vyzdvihovat ze som nadpriemerna alebo zase urazit ludi ktorí su inteligentní a po dusevnej stranke zdravý-ale je to moj nazor,ze naozaj keby sme boli nejake podpriemerne-tak si myslim ze taketo poruchy nemáme 😉

kamilka.c
13. dec 2009

srdcko ja som to ale nemyslela ako doslovne ze nie som inteligentna ze som hlupa skor si myslim a chytim sa srdcko toho co pises ze asi nadprirodzene vnimame a prezivame veci a situacie smee citlivejsie

srdcko81
13. dec 2009

ale ved kamilka ja to tak neberiem 🙂 ja viem ako si to myslela-preto taqkto reagujem 🙂

monca007
13. dec 2009

Ahojte niekde som citala ze depresiu mozu mat iba inteligentny ludia lebo hlupych nikdy nic netrapy asi nieco na tom bude

kamilka.c
13. dec 2009

monci 🙂 🙂 🙂

srdcko oki dakujem

srdcko81
13. dec 2009

to je fakt-vidite ked mame psychicke poruchy-tak sme aspon mudre 😀 a ja pridavam ze aj pekne 🙂 no nebudeme skromne nie?A ja si este davam a podtitul ze velke(ako slon). 😀

kamilka.c
13. dec 2009

no ja sa snazim s tou krasou si to vsugerovat ale asi nie som este v tom levli aby som ti vedela vsugerovat mozno raz 🙂)) 😉

kamilka.c
13. dec 2009

jeziiis ja pisem jak tatar
🙄

janulienocka
13. dec 2009

ahojky babulky, uz som tu straasne dlho nebola 😒 , ale obcas vas citavam ako sa mate 😵 😵 Ja tak stredne, rano stale vraciam, tie moje nevonosti 😢 , no a inak cez den byvam dost unavena, obcas si musim na hodinku zdriemnut, a toci sa mi hlava. Brali cez niektora v tehotenstve AD? Len pre informaciu, lebo sa mi vracaju tie stavy spred obdobia co som brala seroxat, a tazko sa mi takto existuje ☹

alika54
13. dec 2009

ahoj,,,soniada neboj zvladnes,,,,ja mam cez vikend zas skusku z prava no na to sa ani nebojim celkom ma bavi 😅 ,,,,kamilka tak dnes si bola dost aktivna 🙂,,,ja som si trochen dozdobila byt a tot vse,,,teraz som z vane vyliezla,deti su v postely,,starsi cita malej rozpravku 🙂 -niekedy su tak zlaty certici moji 😎 ,,,a kukam tu na vas co nove,,,zajtra idem k dr na kontrolu tak uvidim co nove povie,,,,mno a inak hypnotyzujem pc bo profak slubil vysledky zo skusky uz dnes vecer no asi nestihal 😕 ,,,,,,

alika54
13. dec 2009

janulienocka a chodis teraz k doky?

janulienocka
13. dec 2009

alika bola som u neurologicky asi pre dvomi tyzdnami a povedala mi ze sa mam prist ukazat az po porode, ze ak bude vobec treba ☹ hm, tak neviem

alika54
13. dec 2009

Andy teraz bludim po konikovi a mi sme kedysi spolu diskutovali na- sibali narodeny 2004 😀 ,, janulienocka no neviem ale ak ti byva moc zle viem ze tu baby spominali ze nieco sa da aj pri tehu brat,,,alebo len pri kojeni??? neviem no treba sa radsej poradit nech netrapis seba a babatko 😉

soniada
13. dec 2009

jaj janulik tak k nemu skoc skor a spýtaj sa co a ako , ak budes mat mimosko tak to je specificke a treba sa urcite poradit.

srdcko81
13. dec 2009

Ahojte.Este som nakukla-janulienocka-ja som pocula tolko,ze prvý trimester nie -lebo sa vyvijaju organy 😔 Ale ze potom ked je zletak sa AD aj nasadzuju-ale to ze je len par takých modernwejsich doktorov-fakt zalezi od dokyho.A keby Ti skusili pichat magneziove injekcie-oni suvlastne take uvolnujuce-nie je to ako tableta,ze si to nevsimnes-ked Ti to daju priamo do zily-tak to ulavi-aspon ja som to tak zazila-ze mala som tep 160 a po magneziu 55 a citila som sa ako keby som vyhulila travu(aj ked som nikdy nehulila travu)ale asi taku predstavu som mala-lebo svet sa mi zdal hned krajsi a bola som plná optimizmu.
A moj doky mi o tom hovoril,ze keby som nahodou otehotnela a vysadzujeme AD tak ze by mi pichal kazdý den to magnezium a ze keby bolo moc zle tak po prvom trimestri by sme sa vratili k nejakej forme liecby.Tak neviem asi som Ti moc nepomohla 😔 Ale este som aj pocula,ze napr v zahranici ked zena dlhodobo uziva AD a otehotnie-tak jej ani AD nevysádzaju-alebo respektive je to na nej.Inak ked sa logicky na tým zamyslis tak aj to ma cosi do seba-lebo napr-beries AD rok organizmus je zvyknutý a teraz zrazu vysadis a mozno je to preto male vycsi sok ako keby si pokracovala.Neviem-to su len take moje nazory.
Tebe strasne drzim palceky lebo ked som sem prisla tak si bola asi v 7tt a som si Ta dala tak za priklad ze ako to zvladnes a ze ked dobre tak sa na to vrhnem-aj ked presne neviem tvoju diagnozu ale beriem to tak ze vlastne sa to vsetko podoba.Drzkam palceky.
A dobru noc aj vsetkým ostatným kockam. 🙂

zazvorka
13. dec 2009

Ahojte,konecne som tu aj ja po vikende 🙂