Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

henysab
27. feb 2010

ahojte. Už 4 týždne beriem cypralex na depky a stále nezaberá. Frontín beriem 1-1-1 chodím do práce, ale mám šialené úzkosti. Nemôže vzniknúť závislosť na frontín, keď ho beriem už mesiac? Mám už obavy o deti, že zdedia to isté, čo mám ja, proste začarovaný kruh. Poraťe prosím...

citrona
27. feb 2010

dodré ránko!

henysab, ty nemôžeš spávať? alebo si pozerala hokej?? 😉 😉 ja už tiež beriem vyše mesiaca xanax, ale baby tu písali, že keď začnú zaberať AD, tak lieky na ukľudnenie začneš vysádzať aj sama, čo ti bude lepšie. tak ja sa nad tým už netrápim.... prečo sa nedáš na PN, keď ti je ťažko? potrebuješ hlavne pokoj, kľud a oddych. si vydatá, máš deti?

zazvorka, dcérkam prajem skoré uzdravenie

trixija, áno dr. mi povedal, že sa mám ísť vyhučať do hory alebo trebárs naplniť vrece pieskom a vyboxovať sa z hnevu - ako aj ty píšeš, ale ja to nedokážem, dlho som dusila všetko v sebe, takže to ťažko zo mňa ide von.... ☹ ☹

alika54, ako dlho berieš AD? od novembra? to by ti už mohlo byť aj lepšie, že??? 🙄

hroši, 😀 😀 😀 no dobre som sa zasmiala hneď zrána! tuším už beháš s vysávačom a s prachovkou, aby bolo všetko tip-top! aj mám babku, zatiaľ "len" 80 ročnú, ale u nás sa návštevy obídu bez kultúrnych vložiek 😀 😀 😀 , budúci týždeň sa k nej chystáme.... a ešte k tej PP - ja som so sa už dlhšiu dobu cítila taká unavená, vyčerpaná, vyprahnutá a roky zle spím, na jar pred rokom mi zomrel otec, potom cez leto bratranec, no nejako ma to všetko zmorilo, a mňa telesné príznaky donútili ísť k dr. ty si ako zistila, že sa niečo deje?

kočky, užite si víkend! 🙂 🙂 🙂

stella03
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baba77
27. feb 2010

cavte na to som nedostala otpoveze cez den tmu mam rada,ale ked vijdem slko je fajn,ale len vonku.....nemate niektora podobne priznaky??

citrona
27. feb 2010

ahojte!
baba77, asi ti veľmi nepomôžem, ja mám slnko aj svetlo rada, hlavne teraz v zime, keď je zavčasu tma a večne zamračené, ja svietim aj cez deň a MM len chodí za mnou a zhasína 😀 😀 😀 neviem, či to má niečo spoločné s tvojou chorobou 😒 😒 ako sa dnes cítiš? je ti lepšie, keď máš lieky na ukľudnenie + AD?

hemi
27. feb 2010

Matka. Prosím ta , zavolaj mi na mobil . 0908 397718
Hedvi

baba77
27. feb 2010

baby dnes ako vlny neviem co som nou hrozne,vybralasom sa do lidl na koniec zostala doma....rivotril je podobne neurolu alebo si aj to dat ??sama smalov nikoho nemam,hrozne......dufam cim skor prejde....

alika54
27. feb 2010

ahojte,,,,hrosi super dnes mas o kulturu postarane,,,aj moj synator hra na keyboarde 🙂 ....citrona ja beriem AD uz dva roky no v novembri sa mi stav moooc zhorsil a musela mi dr zmenit lieky a to som sa citila pred tym uplne ok,,,takze viem ze ked su spravne lieky liecba zaberie,,,bola som na seroxate a wellbutrine a teraz uzivam escitalopram 40 mg rano,,,, no stale to nieje ono 😖 😠 😝 baba skus zavolat k sebe neaku kamosku,,,,aby si sama doma nebola...dnes som si riadne makla,,,sme u rodicov a okrem toho ze som poumyvala podlahy v celom dome a to su dve poschodia 😝 som si paradne makla pri dreve 😅 ,,,oco pilil a ja som ukladala do pivnice,,,som ako zbity pes 😅 😝 ,,,no musim povedat na depku fyzicka praca pomaha,,,nemam cas mysliet na blbosti ktore sa premavaju mojou hlavou 😅

baba77
27. feb 2010

alika54 ja som uz nato prisla vseliake blbosti poupratujem,a baby ak tak dlho beriete ADako zo sexom......blba otaska??....

baba77
27. feb 2010

ZAVOLAT ?ked uz ma sem volakto ist idem sa rozpadnut,zo vsetkeho mam strach...ocom a dokedy budeme bavyt

baba77
27. feb 2010

ja ja najdvolezitejsie ked prisli podebatovalisme,ale sampanske patrylo ktomu,ale asi to uz nebude....AD

alika54
28. feb 2010

bre ranko,,,,ja mam taku svalovicu ze idem skapat 😝 ,,,to tak ked clovek manualne maka 😀 😀 😀 ,,,inak v tych mojich liekoch som sa kopla,,,beriem 20mg 😅 sorry 😝 😀 u nas krasne svieti slniecko deti uz mam von a mozem ist cosi robit,,,

citrona
28. feb 2010

ahojte!
alika, no bolo ti to treba takto sa narobiť??? 😀 😀 aj u nás je krásne, len na mňa to dnes nejako nepôsobí.
nespala som dobre, len som sa prehadzovala z jedného boku na druhý, MM hovorí, že to bude splnom... ktovie? asi som si apri tom aj stavce povyhadzovala a pricvikla nejaký nerv, lebo mi tŕpne ľavá ruka a som z toho nervózna, že idem z kože vyletieť. celkovo som taká rozladená, že by som len vrčala, vŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕ 🙄
je tu niekto? potrebujem povzbudenie... 😒 😒

inkinka
28. feb 2010

citrona, si este tu? Ta ruka nemusi byt nic vazne, nemusela si si ani pricviknut nerv, len si ruku nejako nesikovne prilahnut. ja som mala tak raz s nohou a neurologicka mi povedala, ze je vsetko v poriadku, ze som si zrejme pritlacila nerv pri sedeni, ze sa to stava...a preslo to 🙂 . Tak vydrz, ako to bude pokracovat. A vybehni si niekam von, zase bude pekny den 🙂

citrona
28. feb 2010

inkinka, som tu, vďaka! 🙂 asi to bude tak s tou rukou, ja spávam na pravom boku - aj celú noc tak vydržím a všetko ok, lenže dnes som skúšala aj na ľavom, čo sa mi nedarilo zaspať, a vidíš - takto to dopadlo 🙄 poobede sa chystáme na prechádzku, veď je nádherne... 😵
a tebe sa ako darí?

kiwi82
28. feb 2010

Dievcata, pekny den prajem,
je tu nejaka babenka tehotna s PP? dakujem za odpoved.

monca007
28. feb 2010

Ahojte kocky kde ste vsetky ? vikend uz konci zajtra do prace deti uz do skoli po tyzdni prazdnin sa im nechce Kiwi pisala sem dadika ta tusim spominala ze je tehotna ale uz sem nepise takze ja ti viac neporadim mozno Ti poradia baby

maria62
28. feb 2010

Ahojte dievčatá 🙂
Tak dnes tu naozaj málo prispievania všetky ste pri rodinkách a bol krásny deň. Ja som už zase bez MM dnes odišiel do práce bol doma skoro 6 týždňov takže bolo to ťažké rozlučenie aj som si poplakala aj som si zobrala frotin iba polovicu lebo som bola dosť taká rozcitlivená.
Zajtra zase pondelok nemám rada tento deň v robote je dosť ťažký ale dajako to musíme zvládať.
Hroška ako po návšteve? Ja som rada, keď niekto k nám príde alebo my niekam ideme aspoň čas tak ináč zbehne a teraz to bude ťažšie lebo manžel bral auto.
Filipal asi máš naplnený víkend čo 🙂
Baba a ty nemáš nikoho kto by ťa trošku povzbudil?
Stella ty čo porabaš že aj cez víkend pracuješ?
Pozdravujem všetky babenky pekný večer a šťastný a zdravý začiatok ďalšieho týždňa. 🙂

bubinko83
28. feb 2010

ahojte,ja som mala vikend v pohode.Akurat dneska som dost unavena ,Filipko spal iba hodinu a cely den som snim sama,tak mam toho aj dost.AD už asi zaberaju,lebo aj dnes som bola doobeda tak bezvyznamne štastna 😀 Neviem ako to napisat,proste štastna že vobec žijem,mam rodinu a že šme zdravy a tak 🙂 Je to super,bodaj by to bolo takto stale.Aj problemy sa vtedy riešia akoby same.Nie ako ked je človek v depke a nervozny,to je hnus.Ale toto počasie je krasne sa tešim ako male dieta. 😎

baba77
28. feb 2010

bubinka83 dufam ze aj sa budem tak citit akoty, ale mozem povedat ze zatial........

bubinko83
28. feb 2010

baba neboj všetko bude 🙂 Len treba na to čas.Ako ti to tu aj druhe kočky pisali.Aj psychiatrička mi povedala,že depka nevznikne za tyžden,takže nemožeme sa jej ani chciet za tyžden zbavit.Ale musiš si hovorit že bude už len lepšie.Ty nemaš pribuznych ani nikoho? S kym byvaš?

hroska
28. feb 2010

Ahoj dievcata 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ,

tak navsteva prababky nam dopadla fajn, deticky pekne zahrali na hudobne nastroje 😅 😅 , ale poviem pravdu bol to uz taky smutnejsi pohlad na to moju 90 r. babku, bola uz taka vetcha, s palickou, pomalicky chodila, moc uz toho nepovedala....... jaaaaj ten cas tak leti ☹ , chytila ma z toho vsetkeho taka melancholia ☹ 😢 😝 , ale taky je uz zivot

Kiwi, pekne foto 😵 😉

Citrona, asi si dnes nemala svoj den ☹ 😒, neboj vyspis sa a zajtra bude lepsie...... 😉 🙂

Maria, je to smutne, ze sa s manzelom musite takto rozlucovat 😢 ☹, ale zas sa mozes tesit na to, ked sa Ti vrati.... potom si to vynahradite 😵

Henysab, napis viac o sebe, myslim si, ze by si mala este 2 tyzdne vydrzat a ak nebudes pocitovat zlepsenie, mal by Ti dr. AD zmenit 😨 . A ten frontin kolko mg beries??? Myslim, ze za ten mesiac by tam nemala vzniknut este nejaka zavislost. Andy, by Ti mozno viac napisala.... 😕 😕

Filipal, chybas tu ... ☹ ☹

Joj, este som Vam chcela napisat, dnes sme boli s MM a detmi na prechadzke, a ako sme isli z lesa vybehol velky vlciak a rovno na nas, MM este hovoril, ze v pohode, ze neublizi a zrazu ten pes skocil na starsiu dcerku, ta sa schulila, tak jej nezasiahol tvar, ja som zacala vrieskat aj moja mladsia, MM nastastie rychlo zareagoval, zacal hroooozne kricat na toho psa, vytiahol nozik, pes sa postavil oproti nemu, brechal, vrcal a vytrcal zuby na MM, potom sa otocil a s brechotom odbehol prec. Ja som potom dcerku ratovala, ta sa chudera cela triasla.... Nechapem, ze ten pes akurat z nas styroch zautocil na nu 😝 😝 😝 No ale nastastie sa nic nestalo a dobre sa to skoncilo..... zvierata su niekedy nevyspytatelne, ale skor to bola chyba toho, kto nechal toho vlciaka len tak volne pobehovat. Boli tam nejake chaty, takze to musel byt pes odtial.

srdcko81
28. feb 2010

Ahojte babenky moje-tak som konecne zase aj tu. 🙂
Takze vsetko som stihla ako som si naplánovala dokonca z predstihom-pretoze som skoncila vcera o 15.00 a dala som si ultimátum do konca februára 🙂 Ani si neviete predstavit aký kamen mi spadol zo srdca 🙂 😝
No a bola som taká sikovná pilná ze vsetko som si porobila a bolo mi málo tak som si este nachystala fakturáciu konca mesiaca. 😖 Tak mi treba -ze som taka sikovna lebo vecer som si prisla k PC ako na hotove a ze konecne prebrusim aj net a napisem Vam a ako som prisla na net tak zrazu krk a bolo-a odisiel nas 1mesacný hardisk. 😠 Taka som zostala nasratá a to som este nevedela tie skody.Az dnes prisiel manzelov brat-strasný maniak do PC a zistil ze pocitac ostal cisty bez jedineho udaju bez jedinej fotky bez nicoho-jednoducho holý 😠 😠 😠 😔 😔 Tak som nevedela ci sa mám smiat alebo plakat.Takze teraz idem na záloznom starom disku.Je vobec mozne aby Vám v pocitaci za 30.000 super modernom výkonom a neviem este akom krkol hardisk uz druhýkrat a to podotýkam ze PC má rok.
No ale faktury nepockaju-tak som si musela zase vyrobit vsetko nanovo 😠 😠 😠 😝 😝 😝 No co uz hlavne ze sme zdravý-ale moj zlatý MM ma potesil a objednal mi notebook-ktorý bude iba moj a nikto iný nebude mat k nemu pristup.A nastastie v notebooku to funguje tak,ze sa to uklada akosi samovolne na nejaku kartu-takze tam nieje take velke riziko ako tu.Tak zajtra by som ho mohla mat-je krasny cervený a dopkonca mi este MM objednal aj cervenu brasnu-tak dufam,ze s nim nebudem behat casto vonku 😀 lebo si budem pripadat ako Paris Hilton 😀
No takze tak.Tak dneska som si porobila poriadok vo svojom domácom kancli-hned sa mi tu lepsie dýcha.
Moc sa mi nechce citat do zadu-ale akurat viem ze hroska sa pýtala na PP.
Tak u mna Ti to zacalo-tak zvlastne v autobuse-prislo mi zle,slabost v nohách studený pot-mala som pocit ze mi niekto sedi na prsiach-take divne.Nejak som sa dopratala domov a babka mi dala xanax-moja prva tableta na ukludnenie v zivote.Preslo to.Za dva dni opat-tak ma manzel zobral s kancelárie a sli sme k mojej o´bvodnej-no a ze nízky tlak-tak mi dala neurol-ze mám stres a kazala kupit koenzým Q10.No asi som tie tablety brala tri dni a povedala si ved naco ved mi nic neni.Dovtedy som si stale neuvedomala ze mi pritom busi srdce-az raz ked uz som trpela asi mesiac som si nejak nechtiac chytila krcnu tepnu a som to zacitila-rychle buchanie a odtvedy to zacalo-strach ze umieram rychly tep 160 za minutu a podobne a tak sme sli k obvodacke znova-tam som sa rozrevala-ta ma hned poslala na interne-tak som sla no jasne tep 160.Chcveli sme ist akurat na chatu len ja amoj manzel len tuná na Slovensko a s moznostou kupania-tak twen internista mi to odobril-ze to bude vycerpanie a tak.No ale to asi bolo najhorsie co som spravila.Dva dni v pohode ale na treti den som dostala taký atak-ze som fakt myslela ze koncim-manzel ten bol vyplasený z nervami v koncoch-uz mi chcel volat sanitku-ale tak nakoniec sme zavolali tomu internistovi-tak ten nám kázal co si mám dat-bolo tam vtedy asi 35 stupnov a ani listok sa nepohol-tak ma manzel odniesol na postel-vylozil mi nohy-zjedla som dva xanaxy-ovieval ma a daval studene obklady.a kým som sa spamatala tak nás pobalil a rano hned o 06.00 sme sli domov-teda nie domov ale hned po doktoroch-hned EKG ECHO krv na vsetko mozne do styroch skumaviek-a vsetko o.k.Tak mi predpuisali frontin-jedla som ho asi dva mesiace a bolo dobre.Potom som ho vysadila polroka bolo fajn-s tým ze som si musela asi tak raz za dva týzdne hodit tabletu frontinu 0,25.To som este stale netusila ze nejaka PP existuje.Po polroku znova záchvat asi tak zo tri behom troch dni-zase frontin-zase bolo vsetko o.k.Mne sa to takto vracalo asi kazdeho polrokya.Ale zostal vo mne strach zo soferovania zo vsetkeho-ja som bola hned vyklepaná.v 2008 sme zacali prerábat-takze mi bolo iplne super lebo som nemala cas nad nicim rozzmýslat-iba nad tým ako a kde co treba urobit a pozhánat.Medzitým mi zistili cholesterol tak som sa sustredila na to ze mám dietu a musim dodrziavat urcitý rezim -kazde tri mesiace odbery-a bolo vsetko fajn.Potom sme doprerábali a sli sme na dovcu do Tatier celá partia-no ludia a tam to zacalo-odrazu som uz nevedela sa na nic sustredit iba na to ako mi bucha srdce-zle mi bolo furt frontin uz som si ani nedavala lebo som mala pocit ze mi zabera ako lentilky a ked sme sa vratili z tatier tak som hned sla k tomu svojmu internistovi som sa mu tam rozrevala a sla som si k psychiatrovi po lieky.Prvý týzden kriza jak hovado ale kazdým týzdnom sa to zlepsovalao a dnes mozem povedat ze mi je fajn-aj ked tuto stredu som citila ze mi srdce bucha-ale tak som si premerala tlak-ako vzdy 110/60 a tep 100 ale nepanikárila som-som si lahla vylozila nohy dala sumive magnezium -po zaruke 😀 lebo tak dlho som ho nepotrebovala(to mi vzdy tak spolahlivo pomohlo pri ataku)a chvilu pocjkala kým sa srdce vyskáce a bolo fajn.Takze dovolim si tvrdit ze za 1rok aj 4mesiace co beriem AD je to fajn.....Akurat sa bojim vysadenia.....Vsetky strachy pominuli-zase soferujem a nekontrolujem sa ale strach z tehotenstva ostal......Tak uvidime-este asi chvilu pockam-a potom sa na to vrhnem aj nasilu-chcem babatko-ale ten strach ma stale premáha.Takze to je moja historka z PP.Medzitým par sedeni u psychologicky-naucila som sa dýchat-to mi pomáha ked niekedy nemozem zaspat a chodila som aj na akupunkturu kde mi napichovali tie body tej psychiky-tak neviem co zabralo ci tá akupunktura alebo AD-lebo oboje som zacala nacvicovat v tej istej dobe 😀 😀 Asi skor tie AD-ale keby sa mi zhorsil stav urcite neváham a tu akupunkturu skusim znova.
Tak dobru nocku moje kamosky z Depresie

jablcko1
28. feb 2010

citrona + rena28: Ahojte dievčatá, vaše príspevky sú presne také, akokeby som to písala JA. Najväčší problém pri PP mi momentálne robí búšenie srdca, z ničoho nič mi začne a nedokážem sa ukľudniť, spomaliť ho a stáva sa mi to aj keď som v úplnej pohode, zastavím to až xanaxom alebo tabl. od búšenia. A to beriem AD. Chodila som aj na terapiu, ale tam ma učila psych. len relaxačné dychové cvičenia. rena28, bola by som rada, keby si tu vždy dávala info, z každého sedenia, čo ste robili, a pod. Určite nám tým pomôžeš.

baba77
28. feb 2010

bubinko83 ale ano ziem s manzelom,ktory tyznovky hodi domov jazdi,on vobec ma nepocho pi skor pridava.....,zila tu mamka ale teraz mesiac zomrela mala rakovynu..dnes vecer som uz dala 1sertralinu,rivotril0,5 ako casto beriete,1-1.1ja tak teraz budu oslavy bez sampanskeho???

jablcko1
28. feb 2010

bubinko83: Som rada, že sa už máš lepšie, to je dobré znamenie, že sa cítiš už šťastnejšia, takže AD ti zaberajú a bude to len a len lepšie.
Nejak sa nás tu s PP rozrastá, až mi je z toho ťažko, že nás je tak veľa s takým svinstvom.
Hroska: No PP je naozaj kombinácia bolesť duše ale aj fyzická, že máš príznaky ako pri infarkte, že ti tŕpnu ruky, pichá ťa srdce, máš závrate, nemôžeš dýchať, búši ti srdce a pod. Bože, až mi je nanič, keď musím o tej hrôze písať.

rena28
28. feb 2010

Ahojte kocky,

jablcko . jasne, ze budem podavat info zo sedeni 🙂 najblizsie mam 8.3. uz sa teraz na to pripravujem 😀 musim spisovat vsetky svoje pocity no dala mi jeden harok A4, okrem toho ze som si musela kolonky poriadne rozsirit uz zacinam pomalicky pisat novy harok. 😒 Srdcko prajem coskore tehulkovanie, urcite to zvladnes velmi ti drzim palce.

Pekny vecer vsetkym.

filipal
1. mar 2010

jeeeej ahojte dievcatka!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tu sa toho udialo!
ani som to este neprecitala....musim sa pozbierat...
vratili sme sa vcera vecer aj som isla zapnut pocitac, ale zistila som, ze som tak strasne unavena, ze si musim ist lahnut.
aj som si lahla o osmej! 😖 vobec som nemala energiu. ☹
asi ta horuca voda z Besenovej to sposobila, ale ani sa psychicky necitim najlepsie. asi by som naozaj potrebovala zvysit davku.
no, ale musim sa pozbierat, lebo vidim, ze tu je plno roboty!

Hroska, ten psisko, to bolo hrozne! ako je dcerke? neutrpela sok? ja mam taketo podobne zazitky z detstva
a dodnes sa bojim psov. (keby to vedeli u nas v robote!)
a tiez ma raz prenasledoval jeden takyto blazon -pes, syna som vzala na ruky, hoci bol uz velky...
najlepsie je vraj mat palicu so sebou a tresnut ho silno, vacsinou ustupi, povazuje ta za silnejsieho...

idem citat, napisem viac 😉

hroska
1. mar 2010

ahojte dievcata 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,

Filipal, ano mala z toho bola dost vyvedena, este vecer sa jej nohy triasli, ale aj ostatni sme boli z toho dost soknuti. MM ide kupit dievcatam aj mne kaser proti utocnikom....lebo nikdy nevies kto po Tebe "vyleti"... 😝 😝
Filipal a ako bolo v Besenovej?? 😨 Ta unava moze byt aj tym, ze ide jar 😝 , vtedy su vsetci unaveni, skus aj nejake vitaminky doplnit alebo nieco na povzbudenie - neskusis ten zen-sen co som tu odporucala?? Aj slniecko by ti mohlo dobre spravit 😵 😵 , vyuzi ked je pekne a trosku sa poopaluj 😎 😎 😎 .... Myslim na Teba 😉 😉 😉

Babky, ja idem dnes s detmi na 3 dni k rodicom, uz maju net, tak dufam, ze budem s Vami v kontakte... 😉 😉 😉

Ta PP-ka je desna fakt a je vas tu vela s nou 😝 😝 😝 , Srdcko - podrobny popis - no hroza, fakt ako ked uz ides umret... 😝 😝 😝

citrona
1. mar 2010

ahojte, pozdravujem všetky kočky!

hroši, viem si predstaviť, ako sa dcérka zľakla, 😢 aj u nás po dedine hocikedy pobehujú psiská a dcéra tá ma z nich panický strach, ona keď počuje psa štekať aj za plotom, tak si zapchá uši a nehľadí na nič čo je z neho vystrašená, našťastie nás ešte žiaden nenapadol.... uži si oddych u rodičov! 😵 😵

filipal, z tej teplej vody môžeš byť tiež unavená, my sme tam tiež raz boli a 2 dni som bola ako mechom uderená 😀 😀

baba77, to je smutné, že ti mamka zomrela, ťažko sa hľadajú slová, ako vyjadriť ľútosť, určite ti je za ňou veľmi smutno a o to ti je aj horšie. ale máš 2 dcérky, ktoré ťa potrebujú, tak sa "snaž" vyzdravieť aj kvôli nim....

baby, nejako mám pocit, že mi tie AD nezaberajú! 😒 beriem ich len štvrtý týždeň, viem, že je to skoro posudzovať, ale aj tak mám posledné dni ten pocit, k tomu beriem xanax dohromady 1 mg denne a ešte predtým, ako som začala brať AD som ho brala asi 3 týždne 0,25 - 0,5 mg denne - myslíte, že už môžem byť na ňom závislá????? 😖 včera som si povedala, že by som ho mala začať obmedzovať, tak som si dala cez deň len 0,25 a potom večer 0,5, aj dnes. ale v posledné dni som taká nervózna a podráždená a bez príčiny - cítim sa ako keď mi začínala PP. za posledné 3 týždne som síce žiadny atak nemala, klop-klop, a viem, že je to zásluhou xanaxu, ale nemala by som sa už vďaka AD cítit lepšie aj psychicky?
baby, jabĺčko, srdcko, a ostatné, čo máte PP, kedy vám začali zaberať AD? a ako dlho ste brali neuroly a xanaxy? nemali ste problém ich vysadiť? 🙄 🙄

ideme sa trochu vyvenčiť, keď je tak pekne... 😎 😎 😎