Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

domkaaaa
25. sep 2016

@umabell dam si este jeden neurol a idem zalahnut

olivia77
25. sep 2016

@domkaaaa, to mas jednoznacnu silnu uzkost, ktora trosku ide do paniky, ked je tam aj busenie... depka je silny nezaujem o nic a uzkost je to, co si vymenovala, tie fyzicke priznaky...

domkaaaa
25. sep 2016

@olivia77 oli ti je na nevydrzanie esteze ma priatel drzi za ruku 😂

esselte
25. sep 2016

@domkaaaa ahoj,ja som esselte,uz dlhšie som tu nebola,ale čítam tvoje príspevky a spomenula som si na svoje začiatky,ja mám uz 6 rokov panicku poruchu,mavala som hrozné stavy,az treti liek mi zabral a to paretin,okrem neho beriem aj rivotril a helex,ale len 0.25 mg,čo je velmi malá davka a som v pohode a trvalo to dlhšie,neboj sa,prejde to,len vydržať,ja som pila aj čaj melaton,kupis ho v lekarni a neurolu sa neboj,ale ak máš pocit,ze ta neukludni,tak skus zmeniť na iny,napr na frontin,xanax,helex,rivotril

olivia77
25. sep 2016

@domkaaaa, neboj, bude lepsie, len vydrz to nejako... dufam ti nove lieky zaberu... 🙂

ivka1302
25. sep 2016

@domkaaaa domka a co keby si skusila nejake relaxsacne cviky😘❤️🌺🌺Na you tube ich najdes velmi vela aj take na dychanie skus si pozriet uvidis ake ucinky maju hlavne nepanikar. Mne tieto cvicenia pomohli vzdy tak ze som nikdy nepresla do extremnej paniky ale naopak ukludnila som sa. Ked budes kludnejsia prejde aj nervozita. Skus si to urobit pred spanim najdes tam aj cvicenie podobne hypnoze. Pocuvaj len hlas ktory ta povedie a spravne dychaj😊❤️🌺🌸

domkaaaa
25. sep 2016

@esselte ajoj a aj ty si mavala taketo stavy 😢 Ja mam vzdy v hlave pocit ze som sa zblaaaznila ... Spomeniem si ze zajtra mam niekam ist a hned uzkost hnusna ze ako to zvladnem pritom sa nemam coho bat ..:hrozne stavy zajtra dam hned rano neurol 0,50 az ten ma ukludni

domkaaaa
25. sep 2016

Bolievala vas aj hlava? Mne ide prassknut

domkaaaa
25. sep 2016

@ivka1302 obdivujem ta fakt ako to vsetko zvladas ❤️😍

olivia77
25. sep 2016

@domkaaaa a jedna otazka este: preco si si v takychto stavoch dala na autoskolu? ved to je cisty stres 🙂

domkaaaa
25. sep 2016

Baby ja som taka stastna ze ste tu pre mna ja fakt neviem kto by ma takto pochopil sko vy vsetky. Ako doma sa velmi snazia ale kto to nezazije nepochopi co to v cloveku spusta ake emocie strachu beznadeje a neviem co vsetko kks ...

domkaaaa
25. sep 2016

@olivia77 ja neviem 😏 Uz mi bolo lepsie tak som to chcela skusit ... Ale ak mi nebude dobre nadalej tak si jzdy odlozim a pojdem az ked sa budem nato citit 😊

ivka1302
25. sep 2016

@domkaaaa 🌺🌺🌺🌺😘😘😘Ja som si tymto vsetkym presla domkaaa a bez liekov ver mi ze ti relax pomoze skus to a napis mi ako sa budes citit ponor sa do relaxu a zabudnes na realitu velmi sa ti ulavi mne presla aj bolest hlavy❤️🌺🌺🍀

ivka1302
25. sep 2016

@https://youtu.be/veUU8yHQUrg

domkaaaa
25. sep 2016

@ivka1302 kks ze bez liekov 😳😳😳😳😳 tak to nechapem ako ... Vyskusam a napisem ti 😊😊

lenieta25
25. sep 2016

@ivka1302 AK SA MôžEM opýtať ty si teraz bez liekov?

ivka1302
25. sep 2016

@domkaaaa tento link bol pre teba uz nepis a relaxuj❤️❤️❤️🌺🌺😘😘😘

ivka1302
25. sep 2016

@lenieta25 🌺🌺som bez liekov a som rada presne to co opisuje domkaaa som zazivala ked som mala nasadene lieky tak som sa rozhodla ist dalej bez nich 😘😘❤️🌺🌸Teraz som rada po dvoch rokoch boja s liekmi aj bez nich dokazem ovladat svoje emocie viem co mi pomaha a co naopak zhorsuje moje stavy tak sa tomu vyhybam😘❤️🌺🤗🍀🌸Jedine co som mala bol xanax na spanie a ten uz neberiem asipol roka ❤️❤️🌺🍀🤗🌸Ale neodsudzujem lieky vela ludom pomohli len je dolezite udrzat si striezvu mysel a nepodliehat panike. Vsetko sa da zvladnut a relax mi pomohol vzdy mala som to na dennom poriadku. Aj hodinu vecer alebo kedykolvek som citila uzkost. Je dolezite ukludnit mysel. ❤️🌺🍀🤗Ja som si robila cvicenie aj na svaly je to balzam na cele telo aj dusu 😘❤️🌺🤗🍀🍀Odporucam vsetkym 🌺🌺🌺❤️❤️❤️

simka1454
25. sep 2016

aj mne je dnes strašne zle ale pripisujem to aj pms a to mám mať až 4.10 a už teraz sa mi zdá že to nevydržím,tak mi je zle. rozprávať sa nemám s kým,mužovi som niečo hovorila a on len ticho.

bulica
25. sep 2016

@evak12 ja mám celý týždeň pred aj po menzese divny a aj keď nie celý pár dní pred a po určite

domkaaaa
25. sep 2016

Baby mne ide prasknut hlava ani ibalgin nezabral 😢😢😢

mm103
25. sep 2016

@mpg povedala by Som že skôr upokojujúco...

simka1454
25. sep 2016

@domkaaaa skús si dať tabletku na spanie a vyspať sa. Máš niečo také predpísané ?

domkaaaa
25. sep 2016

@simka1454 nemam iba neurol

ivka1302
25. sep 2016

@domkaaaa domkaaaa 😬😬😬ty este nerelaxujes?😂😂😂😂😂

ivka1302
25. sep 2016

@https://youtu.be/8VGekOoG2Nw

ivka1302
25. sep 2016

@https://youtu.be/Lbhe0UF_sCE

simka1454
25. sep 2016

@domkaaaa aké lieky berieš ?

junova
25. sep 2016

Baby, pred chvíľou keď som jedla sa mi ulomilo kus zo zuba. Super, ráno musím bežať k zubárovi. Zrejme mi bude trhať. Som z toho nervózna, sedenie v zubarskom kresle nie je práve najväčší relax. Snáď to zvládnem bez neurolu, musím byť statočná ;) Veď som zvládla dva pôrody, tak dám aj toto. Všetkým vám prajem pekný večer. Domkaaaa, drz sa.

ivka1302
25. sep 2016

@junova aj ja som bola v piatok u zubara neviem ako u nas na SK ale tu dava zubar vzdy anesteziu ja som nic necitila v pohode robil mi naraz styri plomby lebo som chcela vymenit cierne plomby ❤️🌺🌺🌸Jedina vec co bolela bola dolna sanka dve hodiny s otvorenymi ustami. Jooj a potom bolel aj ucet 750 eur😘❤️🌺🌺🤗