Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

bernusha
7. okt 2016

@mm103 NIČ!

ivka1302
7. okt 2016

@mm103 ak mas lieky tak radsej nic 🌸🌸🤗🤗🌺🍀💖😊Mohlo by ti byt este horsie. 🍒🍒🍒

olivia77
7. okt 2016

@domkaaaa, dnes som bola v Drazovciach 😀😀😀 ale len na otocku, pozriet krstnu a psikov 😊 a inak mi je fajn, mne napr toto pocasie vobec nevadi, ani depku nerobi, ja si to skor uzivam, ze doma vecer cajickujem, zapalim sviecku, zababusim sa do deky a pozriem nejaky dobry film, ma to svoje caro 😉😉 sice, je mi uz aj dost zima, ako sa ochladilo, kedze som letne znamenie a teplo milujem, no aj toto ma nieco do seba 😉 takze hody budu, vsak? troska sa odreagujes 👍

junova
7. okt 2016

@domkaaaa Ahoj Dominika, mám sa celkom dobre, nechcem to zakriknut l. Keby som sa takto mala stále, tak som úplne happy. Som veľmi rada, že už píšeš veselé správy a smajliky. Veľa zdravia a žiadne uzkosti, prajem 🙂

bernusha
8. okt 2016

Ahojte žienky...✋..rada by som Vám napísala aj moje fungovanie s PP,a dosť zlou depresiou....😕😈...Mám lieky,ELICEU,ktoru uzivam rano,HELEX rano a vecer,ESPRITAL 1/2 na noc....citim ulavu..no napriek tomu mnoho krat pocas dna,slabost,chvenie,triaska,unava,navaly tepla,strach,tazoba na hrudi,trpnutie....😢😮,nieco strasne!!!! A 2 male 👶👧....musim fungovat a robit vsetko!!!! Co ma najviac obtazuje je STRACH!!!!!! I KED SOM SI VEDOMA ,ZE V PRITOMNOSTI STRACH NEEXISTUJE!!!!!! Zacala som chodit na psychoterapie,pani magistra je svetova..👌👍✌....no vsetko potrebuje zrejme svoj cas!!!!! Snazim sa mysliet pozitivne,tesit sa zo vsetkeho...no ked to na mna pride,neda sa to!!! 😢😕😕....napiste prosim svoje nazory,cvicenia....dakujem,a krasny den prajem!!! ☺🍀

schwarzbacherova
8. okt 2016

@olivia77 chcem sa opýtať ktore bachovky konkrétne?

domkaaaa
8. okt 2016

Baby mavate uzkost aj cely den? Dnes som vstala a drzi ma od deviatej az doteraz 😏 Fuj ... Ci mi to prejde do vecera lebo ideme na zabavu

bernusha
8. okt 2016

@domkaaaa mavam..😯,aky typ uzkozti mas?

junova
8. okt 2016

@bernusha Ako dlho máš panicku poruchu a depresiu? Ja mám panicku poruchu 9 mesiacov, občas uzkosti. Ja som mala ataky zo zaciatku každé tri týždne, neskôr každých 5 týždňov, v súčasnosti každé dva mesiace. Čiže nastáva obrovské zlepsenie 😉 Citim sa v pohode len, občas ma potrapia uzkosti, napríklad tri dni v mesiaci. Chvalabohu dobre spím aj jesť mi chutí. Lieky neberiem ale chodim na terapie ku psychologicke a robím autogenny trening. Veľa relaxujem, sportujem, keď sa dá. Aj dnes idem do kina na bridget jonesovu😉 Tiež mám dve malé deti. Keďže fungujem celkom dobre, psychologicka hovorí, že lieky mi netreba. Keby sa mi to zhoršilo, tak na lieky nabehnem. Mám známu psychiatricku, ona mi veľa radí. Tiež som mala ťažké dni zo zaciatku dva krát do mesiaca ataky, úzkosti, placlivost ale časom to prešlo. U mňa to spustila smrť blizkej osoby a totálne vyčerpanie z detí.

bernusha
8. okt 2016

@junova Mam ju uz dlhsie,teraz mam nasadene nove lieky,pretoze pred tym co som mala,mi nesadli,neboli dobre kombinovane....som tak,ze fungujem tyzden uplne svetovo,a potom 2 dni som total k.o.,a robim vsetko na etapy,alebo 3-4 ok,potom 3-4 hodky uplne nevladzem....akokedy som..😢😢😢,ja mam zle zazitky z detstva,preto to mam tazsie....a bez liekov to zatial bohuzial nejde....

domkaaaa
8. okt 2016

@bernusha no ja mam skor generalizovanu uzkost nie panicku uz maloledy mi prejde do paniky ... Mam cely den pocit strachu alebo blby pocit cely den a niekedy aj na nevydrzanie 😏 A uz som bola tzden ok 😊 A dnes zasa zle ... Ale mame ist na hodovu zabavu tak mozno ta uzkost pochadza z toho

bernusha
8. okt 2016

@domkaaaa ...aj u mna je STRACH najhorsi pocit....😢😣..,neviem uz fakt co robit?!!! 😲😲😲

bernusha
8. okt 2016

@domkaaaa ..skus ten "blby" pocit charakterizovat?

domkaaaa
8. okt 2016

@bernusha podla mna pocit strachu 😏 Asi tak .. Lebo na nieco si spomniem ze napr na tej zabave ten pocit strachu nevydrzim a budem musiet ist domov a hned ma zaleje pocit neskutocneho strachu

bernusha
8. okt 2016

@domkaaaa ..a konkretny strach z coho? ..ja ,ze odpadnem(no nikdy som neodpadla),strach,ze sa mi nieco stame...a pod...

flakulka
8. okt 2016

Ahojte beriem 3den coaxil je mi velmi zle trpnu mi ruky nohy a cela sa trasem mozem si dat este xanax?

danuska4883
8. okt 2016

@domkaaaa asi dva roky

flakulka
8. okt 2016

@ametyst123 ahoj dnes beriem 3den coaxil a uz mi je zle triaska raz zima potom teplo ale dr.mi iny liek nekazala mozem si dat xanax? Ten mam doma

domkaaaa
8. okt 2016

@bernusha ja ze moja uzkost hude tak silna niekde ze nevydrzim a budem chcet ujst a tak to aj mavam ked som doma ok a ak idem napr dnes k priatelovmu ujovi ovladne ma pocit strasnej uzkosti a ja sa nedokazem odviazat a neviem som ticho jak debil a rozmyslam len nad uzkostou 😏

domkaaaa
8. okt 2016

@olivia77 ano ano hody 😊Ale skor ako odreagovanie mi to robi skor velke uzkosti asi mi sibe

domkaaaa
8. okt 2016

@flakulka ano mozes aj 3 krat denne sa dava 0,5 mg

domkaaaa
8. okt 2016

Baby tak po dlhom case panicky alebo uzkostny zachvat hroooza som vylakana 😬😬😬😬 😳😳😳 hned som supla neurol 0,5 a premyslam ci odvolat tu zabavu ale ked ju odvolam budem smutna zasa ale neviem ci mam po tomto co som zazila chut tancovat ved som vyplakana jak svina ze co to zasa bolo 😢

bernusha
8. okt 2016

@domkaaaa Pozitivne myslenie!!!! A jasne,ze chod!!!! Nepojdes,tak podlahnes este viac uzkosti!!! Musis ukazat,dokazat,ze si silnejsia...musis to prekonat! DAS TO!!! ✌👍🍀🍀🍀

domkaaaa
8. okt 2016

@bernusha ked ta uzkost z toho je asi fakt silnejsia ako ja 😢 Ale nesmiem mat vyhybave spravanie!!!! Musim ist a hotovo!!!!

bernusha
8. okt 2016

@domkaaaa Presne!!!!! Poznam to velmi dobre,a mohla by som Ti tu pisat xy zazitkov s mojimi uzkostami,....ale moc mi pomaha psychoterapia a zacinam byt pomaly,ale isto ok!!!! Mala by si aj Ty zacat pracovat s myslienkami!!!! AUTOMATICKE MYSLIENKY!!!! ...pretoze,to co mame su len pocity!!! 🍀🍀🍀🍀...chod v klude! Vyparad sa,nahod,nalic a prijemnu zabavu!!!! 👍💄👒👠👜👚🍀

domkaaaa
8. okt 2016

Poslem vam potom foto ... Volaka uzkost ma nebude obmedzovat!!!! Lebo ja som silnejsia a edte ju aj vytancujem aby vedela s kym ma docinenia 😂

domkaaaa
8. okt 2016

@bernusha a kupila som si prekraasne saty 😊

bernusha
8. okt 2016

@domkaaaa supeeeeer,toto sa mi páči!!!! ☺☺☺,tesim sa na foto,a pozitivne spravy!!!

domkaaaa
8. okt 2016

@bernusha moze byt ze som taka slaba? Ledva nohy dviham mam stuhnute svaly

bernusha
8. okt 2016

@domkaaaa JASKO!! Typicky prejav zachvatu ;slabost dolnych koncatin....KLUD!!! To je len pocit..NAOZAJ!!!! HOVORIM SLOVA PSYCHOTERAPEUTKY!!! Ešte sa neparadite??? ☺☺☺☺