Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

bety222
2. feb 2014

@lucinka0921 vidiš,teraz dobru hodinu nas ani nenapadlo že nam dačo je,že,nasmialy sme sa až nas z toho sanky bolia

lucinka0921
2. feb 2014

@bety222 joj moja,ja tiez taka ista,ked poviem,nie tak nie,ale zase vies ked tyzden prec a domov pride s plnymi vajcami a nervozny,len zujda,ta tych 5 minut vydrzim 😀 a potom chodi jak skureny vysmiaty od ucha k uchu 😀 😀 😀 ved ja vravim,ze nam treba takto kazdy vecer nahodit temu a hned nam je dobre a smiech lieci! 😀 ked budeme takto kazdy vecer pokracovat,tak sme z toho rychlo vonku 😉

bety222
2. feb 2014

ved to hej,ten moj ked už mu nechcem dať tak si da dole slipy ,a chodi zamnou ,toto mu tam trči,jak druk,a to sa už potom nahnavam a mu poviem šak štur toho svojko ch,,a,to tych slipoch bo ti ho odrežem 🙂 a on mi povie ale aspon sa ho dotkneš 🙂

bety222
2. feb 2014

@lucinka0921 a už teraz dumajme že čo zajtra tu začneme preberať,lebo smiech ozaj lieči 😀

lucinka0921
2. feb 2014

@bety222 bozeeeeee,ja nemozeeeeeeem,az placem....Vsak toto ked bude andy a hroska citat,ta si pomyslia teda onas,ze my fakt dajake divne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mne az sople normalne tecu 😀 😀 mne ten moj ked nechce a sedime pri sebe,tak sturi ruku do slipov a si zacne brnkat a ja aj ked nekukam na neho,tak to vidim furt 😀 ta mi povie,ked ja mu nebrnkam,tak si pobrnka aj sam a ja,ze vsak dobre,ja sa popozeram a on hned vytiahne ruku a povie,ta isto,nechces brnkat,nebudes sa ani pozerat 😀 😀 😀 😀 No ale neviem ci je este lepsia tema nez sex a vsetko okolo toho 😉

edimamija
3. feb 2014

Prajem peknè ránko všetkým,aj tým, s ktorými si nepíšem,ale možno odteraz budem 😀
No a teraz to vydržte bez smiechu 😀

aneta174
3. feb 2014

@soniada ako sa mas

anina63
3. feb 2014

@edimamija Ahoj,len ktorá je pravá? Kočka zlatá,ty ani nemyslí na nejaké depky,ale na didžinu,ved máš na to vek 🙂

kachita
3. feb 2014

@edimamija peknucka si 🙂

anina63
3. feb 2014

@lucinka0921
@bety222
@172 Ahojte,idem do práce a už teraz sa teším na večer.Ostatné kočky pridajte sa aj ked si niektorá myslí,že boooože čo tie ženské píšu,ale aj takým to spôsobom sa treba vedieť odreagovať a to je DOBRE. Esselte,Hroska,Simka,Andy,Kachita a dalšie ..........pridajte sa a píšte,nech je veselo 😀 😀 😀

edimamija
3. feb 2014

@anina63 ani jedna,vsetko prerobene 😀 pridavam o chvilu ozajstne ja ;')

edimamija
3. feb 2014

@kachita dakujem,ale toto je prerobene v appke 😉 myslela som si ze vas rozosmejem 😀

edimamija
3. feb 2014

@anina63 na didzinu chodim uz veeelmi zriedkavo asi tak raz za rok,ale nedavno sme boli na plese aj na dvoch 😉

edimamija
3. feb 2014

Toto je moje ozajstne ja,s jemnym makeupom,hnedymi ocami a dlhymi vlasmi 😉

edimamija
3. feb 2014

Odpustite sami sebe to, čo si myslíte že ste urobili alebo neurobili správne. V každom okamihu ste mali svoje dôvody pre všetky svoje činy a rozhodnutia. Vždy ste urobili to najlepšie čo ste mohli urobiť. Odpustite sami sebe.

edimamija
3. feb 2014

Ľudia sa boja toho, čo je vo vnútri. A pritom je to jediné miesto, kde nájdu všetko. 🙂

bety222
3. feb 2014

@edimamija aj ja chcem vedieť sa tak namalovať,moja dcera by ma mala najradšej na svete,keby som s atakto vymachlila,lebo ja sa vobec nemalujem,vyzeraš super na všetkych

bety222
3. feb 2014

@lucinka0921 ahoj ,no nemohla byť lepšia terapia ako bola včera,mne ešte bolo furt smiešno aj ked som už zaspavala,dnes by sme mohli dajaky vtip dať,čo vy nato

bety222
3. feb 2014

@lucinka0921 ale ved sa smejeme na svoju adresu a nikoho ineho neuražame,a každy musi sa vedieť zasmiať sam zo seba

edimamija
3. feb 2014

@bety222 to som sa nemalovala ja,ja som na to tiez antitalent 😀
Mam len aplikaciu v telefone,s ktorou sa to da spravit 😉 vyskusaj 🙂 a tvoja dcera ta ma urcite rada aj bez toho ze by si vedela tak malovat 😉

esselte
3. feb 2014

no čaute baby, vy ste čoraz veselšie a ja čoraz smutnejšia, tá nová lekárka ma nechce zobrať, že tam musí byť prestávka ak chceš prejsť k inému psychiatrovi, mám kramy jak bejk, dnes idem prvýkrát k tej psychoterapeutke a moja lekárka mi ráno povedala, že už dlho beriem xanax, takže bude po veselosti, ak mi to znova pomení a znova bude zle, som zvedavá, ako zvládnem tú psychoteraputku, držte prsty, necítim sa veľmi dobre, ano ráno nebolo také ako druhýkrát, proste som to zakríkla, že už je dobre a som tam, kde som bola , ale mne tá kombinácia Paretin, rivotril a xanax sedí, je mi vtedy dobre, tak prečo to meniť?Ale asi potrebujem zvýšiť dávku Paretinu, objednám sa k lekárke a uvidíme, ale nadám sa , poviem jej, že táto kombinácia mi vyhovuje, aj keď rivotril a xanax sú návykové, ale ja ich nezvyšujem, beriem najmenšie dávky, držte prsty

172
3. feb 2014

@esselte ahoj moja urcite to mas len momentalny stav z menzesu,vie to pekne rozhadzat organizmus...tiez som chcela menit dr a musi tam byt pol roka prestavka.Som zvedava co to bude u tej psychoterapeutky drzim palceky aby si to zvladla a daj nqm vediet..

bety222
3. feb 2014

@esselte to maš určite od toho že teraz maš menštruaciu,ako som ti pisala mne pri paretine bolo velmi dobre a to som brala len 1denne 20mg,počkaj dva tri dni po,a uvidiš že ti bude dobre,napiš potom

172
3. feb 2014

@anina63 ahoj Anka prijemny dnik v praci ti prajem..mam pravdu babeny vcera perlili ,tiez sa kazdy den tesim na vecer ze sa zas nachichunam.. 😀 ...

lucinka0921
3. feb 2014

@bety222 ahoj.Aj mne bolo smiesno este jak som zaspavala,no vcera bolo super 😀 Vecer pokracujeme zase,jasne moze byt aj vtip,hlavne nech je sranda 😀
@172 Evi,vies jak sa hovori,lacny len o chlebe,preto nam tak vcera isloooo 😀 a ako sa dnes citis?
@esselte juj Jani,ta to co?Ale myslis,ze aj ked beries nizucku davky xanaxu a rivotrilu ci co to beries,ze ti neuskodi,ked budes brat dlhsie?predsa len je to navykove....Nebolo by lepsie radsej zvysit davku paretinu?A to myslis vazne treba cakat?A pol roka?A dovtedy ma co clovek robit?Vsak ked nie si spokojna s jednym lekarom,tak mas pravo si vybrat lekara akeho chces ty,tak preco by si nemohla zmenit skor?Ja som menila hned....To mi je divne....
@anina63 ahoj a pekny den v praci,vecer sa ukaz,budeme pokracovat v terapii smiechom 😀

soniada
3. feb 2014

@aneta174 zlatko, rovnako, vikend bol horsi:( sedim v praci, zijem

aneta174
3. feb 2014

@soniada ako horsi a kde pracujes

soniada
3. feb 2014

@aneta174 je mi zle aj teraz mi prislo...:( strasne uz nech to skonci...

aneta174
3. feb 2014

@soniada ale opis moja dufamzr nie ako mne a kde pracujes

aneta174
3. feb 2014

@soniada tam si este