Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

kamilka.c
22. dec 2009

ahoj hroska dakujem ja sa sice neplazim ja sa oblubujem valat a ked to na mna pride nebzt mm co ma odnesie do kupelky...to je aj hanba pisat o tom
beriem to tyzden AD isto este nefunguju tak mam barlicku z ktorej mi snad viac sisi
a ano bude lepsie MUSI !!!!!!

a ako sa mas ty

hroska
22. dec 2009

Kamilka, u mna to celkom ujde, fungujem a to je dolezite, aj ked stale si myslim, ze este hadam bude aj lepsie....., ale paci sa mi ten Tvoj pristup - ze MUSI, to je dobre znamenie 😉 😉 😉

zuzkazguriska
22. dec 2009

ahojte dievky 😀

tak som konecne tu, ja som na tom uz silno pracovne /za hranicami / a uzkost ziadna odkedy som tu 🙂 nie je kedy kedze robim ako svina!
Necitala som co ste pisali takze hadam sa mate fajn 🙂
Ste pripravene na vianoce? mne to ani nepride ze nejake idu..

filipal
22. dec 2009

mile moje spolubojovnicky a ostatne kamosky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

prajem vam, aj vasim rodinam, kraaaasne Vianoce 😵 😵 😵

plne pohody
plne hviezdiciek
plne darcekov
plne kolacikov
plne rozpravok
plne radosti.....
............. 😵

maria62
22. dec 2009

Ahojte 🙂
Zuzka takže ty už makaš tak príjemnú prácu a žiadne úzkosti a hlavne veľa pohody a zdravia cez sviatky či máš ich pracovné?
Filipal taktiež všetko dobré a hlavne zdravie, pokoj a pohodu v kruhu svojich blízkych prajem aj všetkým na MK aj tým čo tu nepíšu a majú problémy ako my 🙂
Kamilka neboj po čase bude lepšie hlavne že sa držíš a dobre k tomu pristupuješ
Hroška zdraví, tiež si myslím, že hlavne je to že fugujeme a ide to k lepšiemu aspoň dúfam a verím, že to bude lepšie.
Tak pekný večer všetkým a pracujúcim ešte zajtra pekný deň a ostatným aj trošku oddychu už toľko neupratuje a nepečte ta ešte nemám nič a v pohode nejako to bude.Pa a dobrú noc 🙂

ercinka
22. dec 2009

Ahojte, aj ja som makala dnes aj včera v práci, ale od zajtra som si povedala, že už len koledy a vianočná atmosféra 😀 😀 😀 Ale sa mi vraví, keď som doma, že 😝

zuzkazguriska a čo robíš? Čo si si našla, vravia, že aj za hranicami je to riadna bieda, nielen u nás. My hľadáme na jedno miesto od nového roku človeka a som prekvapená, aký je veľký záujem. Nuž taká je doba.
Hroska, pekne si to napísala, tá nádej... to je pravda, pred mesiacom som myslela, že taký kľud ako mám teraz nepríde a zrazu 😅 😅 😅 no fantázia 😀
Kamilka, týždeň je krátko, ako to už baby písali, ja ich beriem mesiac a skutočne to už zaberá, ešte taký týždeň a budeš "nový človek" 😵
Tak pekný večer

kamilka.c
22. dec 2009

ahojte tak ja mam od zajtra volno konecne po tom zhone v praci 😝 ,dcerke sa zacinaju prazdniny takze mam na to vsetko den na upratanie varenie a chystanie Vianoc aspon tie darceky som cez vikend stihla pobalit okrem teda tich velkych na ktore ani baliaci papier nejestvuje..... 😅
kontrola u lekraky absolvovana. 😕 .podavam hlasenie, postupne zvysovanie davky AD a po Novom roku kontrola.
pekny vecer a dobru nocku prajem 😵

kamilka.c
22. dec 2009

a este som sa chcela podakovat za vasu podporu vsetkych ste mile ze na mna myslite
budem cakat v premenu noveho CLOVEKA 😀

mercy
23. dec 2009

Baby, želám nám všetkým veľa zdravia a radosti.Pre nás želanie "šťastné a veselé" vôbec nie je fráza, takže nech také naozaj sú. Cmuk.

ejusaaa
23. dec 2009

Aj ja nam vsetkym zelam,nech sa uz z toho raz a navzdy dostaneme.....krasne a pokojne vianoce vsetkym vam 🙂

andy.a
23. dec 2009

čaute,babuľky 🙂 😎 😎 😎 😵 😵 😵

krásne a hlavne pokojné prežitie Vianoc 🙂 🙂 😵 😵 😵 ,užite si to pokiaľ možno bez stresov,bez depresií a úzkostí 🙂 😉 😅

všetky Vás pozdravujem,aj tie ktoré sem už nejako prestali prispievať 😕 😅
verím,že sa majú všetky OK 😉 🙂 a aj Vy ostatné budete určite čoskoro stabilizované 🙂 😉 😵

tak papáčko a opatrujte sa všetky 😵 😵 😵

zazvorka
23. dec 2009

Ahojte baby,chcem vam vsetkym popriat krasne vianocne sviatky a hodne zdravicka a lasky 🙂

kamilka.c
23. dec 2009

Už sviatky lásky, pokoja zavítajú skoro k nám, pod stromčekom ľudia otvoria si srdcia dokorán.
Nech v dome vašom zavládne radosť, že ste spolu, keď rodina si zasadne k štedrovečernému stolu.
Do nového roku veľa splnených snov prajem.Nech nase srdce pre vernú lásku denne bije,šťastie na duši radostne žije.A aké predsavzatie do nového roku si treba dať?No predsa aspoň 24hodín denne sa milo usmievať 🙂
PEKNE SVIATKY PRAJEM! 😵

zazvorka
23. dec 2009

Kamilka ako sa mas?Je ti lepsie?

srdcko81
23. dec 2009

Stastne a vesele vianoce-vsetkým svojim spolubojovnickam-hlavne zivot bez stresu,paniky,uzkosti a depresii-zelá vase Srdcko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kubaka
23. dec 2009

Holky, přeji hezké Vánoce, a ať vám je do dalšího roka lépe a lépe.

u nás se podává bramborový a salát a loso smažený v trojobalu. Zjistili jsme , že kapra nějak už nikdo nemusí. Ale losos je teda delikatesa. Musí se smažit jemně na sádle, do růžova. Je teda asi 5x dražší než kapr, 😅 ale je to zážitek 😵
Pa a zdravím všechny. 🙂

maria62
23. dec 2009

Ahojte 🙂
Pokojné a láskyplné prežitie Vianočných sviatkov, veľa zdravíčka, šťastíčka, pohody, pokoja a lásky v kruhu svojich najblížších a veľa Božích milostí a úsmev na tvári aj v srdiečku prajem všetkým babenkám. 🙂

alika54
23. dec 2009

ahojte,,,,prajem vam vsetkym krasne prezitie vianoc,,,,vela lasky,zdravia a rodinnej pohody,,,,dakujem vam vsetkym zato ze ste a ze ste ma strasne moc podrzali ked som to najviac potrebovala 😉 ,,,nech nam je vsetkym uz len lepsie a lepsie 🙂 ,,,,,,,paaaa

inkinka
23. dec 2009

dievcence, vsetkym Vam prajem pokojne Vianoce s Vasimi najblizsimi a najmilsimi, aby ste sa navzajom uzili a tesili sa spolu a mali sa krasne

majacska
23. dec 2009

Stastne Vianoce 🙂

hroska
23. dec 2009

Ahojte dievcence 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aj ja sa pripajam a prajem Vam vela zdravia, pohody, radosti a lasky nielen v tento vianocny cas, ale aj po cely dalsi rok a aby nam to tu na MK aspon tak frcalo ako doteraz. 🙂 🙂 😉 Tiez Vam vsetkym dakujem za podporu v najtazsich casoch, za Vase rady, povzbudenia, ochotu a solidaritu. 🙂 🙂 🙂

A este prianie na zaver - vsetkym nam zelam, aby sme tuto nasu temu zvanu DEPRESIA mohli raz zmenit na temu s novym nazvom VESELE DIEVCATA 🙂 🙂 🙂 🙂

kamilka.c
24. dec 2009

😕 ... 🙂 ja len na vas sem tam kuk pekny dnik prajem a este krajsi vecer 🙂

ercinka
24. dec 2009

Ahojte, aj ja sa pripájam.
Prajem Vám krásne prežitie vianočných sviatkov s úsmevom na tvári 🙂 🙂 🙂 a Hroska, pripájam sa ku novej téme 😀

monca007
24. dec 2009

Prajem Vam krasne vianoce vela stastia zdravia lasky a ostatne uz pride samo 🙂

stanka1986ke
24. dec 2009

ahojte dievcata prajem vam krasne vianovce aby ste mali bohateho jeziska, vianoce plne pohody a lasky, hlavne aby ste ich prezili v zdravi a stasti.. 🙂
no jas om tu dlho nebola lebo som cele dni brigadovala...je mi vcelku fjan...sa neviem zastavit ci uz v pratani alebo civceni ale radcej toto ako to co mi byvalo tak blbo...davku mam stale rovnaku rano 10mg seroxatu.
no dobre dievcata idem hajat...ale zajtra urcite tu budem..tak mozeme popismenkovat.papik a dobru nocku

kamilka.c
25. dec 2009

ahojte babulky tak akeho ste mali Jeziska ? 🙂 u nas je to opat ako po vybuchu hihi skladame darceky od Jeziska...postielku bambulke mame super asistentku malu podava sroubiky vsetko co je potrebne.
Predpokladam, ze vacsina z vas dnes navstevuje svoje rodinky, nas to caka az zajtra ale to pride rodinka k nam a potom v nedelu ideme za dalsou rodinkou co byva dalej od nas my.
Pekny dnik vam prajem.

hroska
25. dec 2009

Ahojte dievcata, 🙂 🙂 🙂 🙂,

ako sa mate??? Ja nic moc, vlastne dost blbo 😝 😝 😝 😝 , Dr. mi kazala 3 dni pred menz. zvysit, ale som sa na to neodhodlala a teraz lutujem. 😢 😢 Myslite, ze si mam zajtra zvysit, menz. som dostala 23.12.??? Neviem preco sa vzdy tak zdekompenzujem, ked uz mi je lepsie... 😨 😨 😨, Je to normalne, ved uz beriem 5 mesiacov??? 😨 😨

monca007
25. dec 2009

no hroska ja ti neporadim dnes je 11den co beriem ad stale ziadna slava

alika54
25. dec 2009

ahojte,,,,hroska mne dnes bolo tiez blbo,,,nechapem,,pohoda klud doma s rodinkou 😝 ,,,ak ti dr kazala zvysit mala si tak urobit,,,o mesiac nevahaj a zvys pekne davku ako mas,,,inac deticky sa vytesuju z darcekov juj dobre im je,,,teda az nato hnusne pocasie 😝 tak som sa na sneh tesila 😅 ,,,,uzite si zvysok sviatkov 😉

soniada
25. dec 2009

hrosul, ked ti dr povedala ze mozes zvysit a citis sa blbo tak podla mna kludne zvis, hlavne nech ti to pomoze...ved aj ja zvysujem ked ma caka nejake tazsie obdobie alebo tak 🙂 ja sa tym nejako nestresujem ze ci zvysim alebo uberiem, ked mi je zle tak zvysim a vobec mi to nevadi 🙂 tak ani tebe nech nie..