Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

anina63
19. júl 2014

@vlasticka185 Ahoj a vitaj medzi nami.Ja stále píšem,že bolo by lepšie keby sme sa spoznali na veselšiom fóre,ale čo už..... 😒 Nezáleží na tom či je človek biely,čierny,žltý.....len nech je ČLOVEKOM a dokáže dávať lásku,podržať,starať sa o rodinu.....to je najdôležitejšie,keď vieš,že sa máš o koho oprieť.

anina63
19. júl 2014

@soniada, @simka1111 @hroska @kachita @marionmarion @mimok @svija a ďalšie kočky ako sa máte,čo máte nové?

mirulka147
22. júl 2014

@adnil1927 ahoj chcem sa informovať na mms ako dlho si ich brala a či si už bez ad písala som ti aj do ip pozdravujem.

adnil1927
22. júl 2014

@mirulka147 Ahoj, ja beriem CDS2, je to novsie a cistejsie, takze nehrozia vedlajsie ucinky ako vracanie a prehananie.Na tejto stranke si to mozes objednat: http://www.mms1.wbl.sk/ ten pan je velmi ochotny a poradi ti.

adnil1927
22. júl 2014

@mirulka147 A bohuzial som zase uz druhy tyzden na ad, ale tentoraz som bola na merani Salviou u jednej pani doktorky, takze beriam aj antihelmintika, pretoze mi nasla vlasovcov na mozgu a skrkavky, ktore mi sposobuju tieto moje depresie.

adnil1927
22. júl 2014

Ahojte zienky, neviete mi poradit, ked beriem Alventu a xanax, ci si mozem dat aj Macmiror, ten je na bakteriu, ktoru mam na zenskych organoch, bojim sa to kombinovat, hlavne ked mam xanax.

usak
22. júl 2014

Ahojte dievčatá, možem sa pridať? Mám depresy a cítím se moc a moc sama, potřebovala bych si "popovídat" poradit od "skušenějších" - můžu k vám?

usak
22. júl 2014

A mohla bych se k vám přidat do soukromé skupiny? Děkuji moc............

adus123
25. júl 2014

Ahojte, chcela by som vas poprosit o radu...netyka sa priamo depresie, ale lieku Rivotril,,,neurologicka ho predpisala syncekovi lebo zacal zmurkat ockami...ma 7 rokov...na nete som sa docitala, ze je dost navykovy a teraz mam obavy, ci mu ho mam alebo nemam dat....prosim viete mi poradit ako dlho trva, kym sa nan vypestuje zavislost? my mame brat prvy tyzden 3 kvapky vecer a postupne po tyzdni zvysovat davku...dakujem.

esselte
26. júl 2014

všetkým Ankám a Hankám všetko naj, hlavne to zdravie

anjelik27
28. júl 2014

Ahojte, chcem sa popytat tych, ktore beru Alventu...Dnes ju mam iba 7. den (z toho prve 3 iba davku 37,5 mg, az potom som presla na 75 mg)...Uzkost sa u mna zvysila prave zvysenim lieku, co je asi normalne....Kedy mozem ocakavat zase jej pokles do normalu? ☹ A potom zabrala u vas najskor na uzkost az potom na depresiu, ci tak nejak sucasne? Viem, ze normalne zacinaju AD ucinkovat najskor po 14-21 dnoch uzivania....Bolo tak aj u vas? A uzivam ich teraz vlastne 7 dni, ci iba 4 ? Xanax vam zaberal? Prip. nesposobovala vam ta Alventa nespavost? Lebo ja som si dala vcera vecer Xanax 0,5 mg SR aj tak som nevedela do rana zaspat...az nad ranom a vstavala som s takou nervozitou a roztrasenostou.....dakujem

mirulka147
29. júl 2014

Ahojte viete odporučiť nejakú dobrú psychiatricku vo Zvolene ?

franck12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirulka147
6. aug 2014

@mariemmka ahoj neviem či ešte chodiš do tejto diskusii no čitala som že si brala valdoxan ja ho beriem skoro 3 mesiace a dako mam furt uzkosti ako dlho ti trvalo kym ti uplne zabral ?

mariemmka
10. aug 2014

@mirulka147 ahoj, nezabral mi, zmenila mi ho Dr. na arketis a ten zabral super 😉 😉

kuanjin
11. aug 2014

Frontin vytvára neprijemnú závislosť a to okamzite, mal som panickú poruchu, stres zo zdravotných problemov nečakaných, začal sa mi zvyšovať pulz bez príčiny bolo mi hockedy zle, Frontin mi pomáha, ked si dám pravidelne je to OK, ak vynechám, abstinenčné príznaky sú príšerné, znova zvýšený pulz a najmä desivé úzkosti, ktoré pred tým som nikdy nemal. Ale treba vyšetriť aj štítnu žlazu, EKG, zvýšený pulz môže byť aj choroba srdca nie psychiky, odvykačka od Frontinu bude však ťažká a tvrdá. A ten pocit, že ste ako závislák je pekne na kkt...

indiga123
12. aug 2014

Dievčatá prosím o radu, či ste sa s tým niektorá stretla. Ak mám trošku viac stresu alebo sa ho viac nahromadí, začnú mi tuhnúť neprimerane trapézové svaly a bolí ma z toho veľmi často hlava. A najhoršie je že potom mávam obdobia keď mi k večeru už začnú tuhnúť svaly na krku, trapézoch a bez tabletky ma začne bolieť hlava. Alebo večer si idem v pohode ľahnúť a ráno som stuhnutá a zasa bolesť a som z toho nervózna celý deň. Nechce sa mi fungovať na ibalginoch a spol. ktoré mi aj tak často nezaberú. Mala ste niektorá takéto príznaky a pomohli na to antidepresíva? 😒 Ďakujem

kk77
12. aug 2014

@indiga123 ja mam panicku poruchu a mam/mala som podobne priznaky. AD mi na to pomohli, ale nie uplne, este sa mi to v zatazovych obdobiach zhorsuje, ale je to podstatne lepsie. Ja som mala hlavne stiahnuty krk - ako skrtenie, stuhnutu krcnu chrbticu, presne ako ty trapezy, vlastne skoro celu hornu cast chrbta, dokonca mi to pri vstavani pukalo, aj zapastia a clenky. Teraz som cela taka volna, pruzna. Mna tieto fyzicke priznaky viac nicili ako psychicke a preto som sa vratila k AD. Maj sa pekne!

indiga123
12. aug 2014

@kk77 Ahoj moja a aké AD ti pomohli?

kk77
12. aug 2014

@indiga123 beriem Cipralex 10mg denne.

mirulka147
13. aug 2014

@mariemmka ahoj ďakujem že si si našla čas a odpísala mi mne pridala k tomu valdoxanu eliceu pol tabletky ns ráno tak som zvedavá .Potom si postupne vysadila aj valdoxan ?

slimme
13. aug 2014

@lenka_21 mohla by som poprosit do sukromky? Dakujem...

savanna
17. aug 2014

baby aj ja chcem do sukromky, vidim, ze tu uz nikto neprispieva

savanna
19. aug 2014

@lenka_21 tak ta oznacim, prosim o pridanie do skupiny, lebo vidim, ze tuto uz nikto nechodi 🙂

mmama
19. aug 2014

@savanna napisala som ti IP kuk 🙂

indiga123
20. aug 2014

Prosím aj ja o pridanie do súkromnej skupiny. Ďakujem

indiga123
20. aug 2014

@mmama Prosím aj ja o pridanie do súkromnej skupiny. Ďakujem

mmama
20. aug 2014

@indiga123 treba poziadat lenku_21 🙂

ellizabeth
24. aug 2014

Ahojte ako sa mate? mne dr.kazala znizovat,ale bohuzila mala som doma stres,tak mi bolo stale zle,tak som znozovat po2tyzdnoch prestala a som zasa na plnej davke,ale inak pohoda-len tie rana-jajajaj-vobec sa mi nechce vstat-ale sak sa ani necudujem,ked chodim spat o druhej :-/ uz nech je september a skoncia prazdniny,lebo takto ked som doma by som vedela vyspavat--- 😉

sandra2308
30. aug 2014

Ahojte, chcem sa opýtať, či niektorá z vás užíva Citalec. Ja ho beriem 6. deň, no je mi čím ďalej tým horšie od žalúdka, zvraciam a celý deň len ležím, ako mi je na nič. Máte niektorá z vás s týmto skúsenosť?