Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

juliana988
27. apr 2009

Ahoj Dievcata
Oh megy do prcic to Ti nezavidim. Rozvod. Moja sesternica sa nedavno rozvadzala a viem aky humus to je. Chudak schudla 10 kg.
Ja som sa citila otras cez vikend a lialo a lialo. Mam letenku domov a tak v strtedu budem cupkat po rodnej hrudi. Skoda ze manzel nemoze zaraba chudak sam. Idem na psychoterapiu. Pomaha to dievcata?? Ja som tam este nebola. Skusim uz aj tie lieky ved som v 13tom tyzdni tehu.Verim ze tak mala davka neuskodi. Co uz.

megy
27. apr 2009

jo juli, to je fakt na palici, od slova rozvedená mě dělí asi měsíc, než se to vše po soudu prohrabe a teď ještě tohle. Proč ti největší bordeláři mají vždycky největší štěstí???? Já byla taky na nemocenské už 8 měsíců s nervama, nikde žádná kontrola, žádný probléma teď tohle. Asi se upálím jako čarodějnice

kejka
27. apr 2009

Megy uffffffff to ti nezávidím.Sice jsem neměla těžkej rozvod,spíš naopak,ale s prvním mužem jsem si prožila peklo na zemi.Chlastal,mlátili jsme se jako koně,byl samá holka,4x se pokusil o sebevraždu,na návštěvě u kamarádky jí vychlastal iron 😲 😖 .No magor.To nám ale bylo 18let.Já debilka si ho vzala a za rok od něj zdrhla zpátky k mámě.Naštěstí kluk po něm nic nemá a na mě to žádné následky tenkrát nenechalo,bo jsem byla silná ženská.No a pak jsem si našla muže svých snů a ten mi umřel 😢 😢 To už mě položilo.A před pár léty jsem se dozvěděla,že ten první psychouš vyskočil z okna-na cestu si vzal i televizi 🤐 🤐 ,takže se nakonec stejně zabil.Já ho viděla naposledy-to mi bylo 21,když jsme se rozvedli,páč jsem se znovu vdávala.A taky jsem byla těhotná. 😉 Můj muž prvního kluka adoptoval-takže já to beru,jako když jsem byla vdaná jednou. 🙂 Kolikrát si říkám,že bych mohla napsat román,co všechno jsem v životě zažila.Snad už to nejhorší mám kurňa za sebou,to by už snad ani nebylo možný. 😖 😖
S tou kontrolou to vysvětlíš,dr.ti napíše papír,že jsi tam byla nebo ne?????A neupaluj se 😉 😉
Juli to je dobře,že budeš doma,uvidíš,že ti to pomůže.
Andy díky moc,jj mám se ok.Snad to vydrží.Dneska jsem si udělala courací dvě hodinky po městě a radost-halenka a naušnice k tomu.Žádná drahota,ale pěkný.No chlap pochválil,tak asi jooo.Malej je u mámy hodnej.Před chvílí jsem s ním mluvila mobilem,je ukecanej až hrůza 😀 😀 ,byli u holiče,tak mi sdělil,že je ostříhanej na špiona-to je na ježoura. 😀
Andy působí i změna počasí-změna tlaku?????????????? 😕

juliana988
27. apr 2009

Megy vydrz...Ja viem ze je to zle. Ale verim ze vsetko prekoname. Aj ja si hovorim ze to chce cas a potom budeme len spominat alebo radsej ani to nie..
Kiez by som mohla pomoct. Vec je ta ze kazda si svoj udel musi niest... 😝
Predstav si Meg ze ja cakam prve babo a choroba v plnom prude. Citim sa tak neschopna mat vobec dietatko. Neviem ci chcem od zivota tak vela. Byt zavisla na dakej chemii...Aj pocas tehu ☹ nie prosim
Okrem toho mam jedinu sestru a ta sa prestala koli blbej vymene nazoru so mnou bavit. Uz 3 mesiace. Je mi to fest luto. Vsade sme chodili spolu. A teraz ked najviac potrebujem pomoc, ona tu pre mna nieje. A vraj v nudzi poznas priatela.....Tak sa to ukazalo.
Meg zvladnes to neboj.Verim tomu. Citim ze si silna zena...A ked nebudes vediet ako skus sa s nami poradit urcite dame hlavy dokopy......KISS

martule20
27. apr 2009

Ahoj holky, dva dny mi sem nešlo psát - vždy jsem napsala příspěvek a on se nezobrazil, tak to
dnes zkouším ještě jednou...

martule20
27. apr 2009

Huráááá! Tak já se pokusím vzpomenout si, co jsem komu psala, jo?
kejka: To je supér, že máš prcka na prázdninách!!!!! Nebere ta vaše babička další prcky do party? 😀 Taková
babička to je poklad!!!!! To mi fakt chybí. Někdy bych potřebovala den jen pro sebe a nikdo nepohlídá
a nepohlídá 😠 Ten Tvůj příběh je teda záběr! Určitě už máš všechno zlý v životě za sebou a teď Tě čekají jen samé krásné dny a roky 😉

kubaka: Drž se!!!! Máš toho teda hodně na bedrech, uf. Hlavně moc držím palečky, ať to náročné období
zvládneš a ať je malej v pořádku! 😉

megy: To Ti teda holka opravdu nezávidím! Moc na Tebe myslím, ať to s kontrolou dopadne dobře, taky si
myslím, že když jsi byla u dr. tak je to bez problému. Hlavně se trošku dej do kupy, ať je Ti líp!!!!!

andy.a
27. apr 2009

dievčatá,klobúk dolu,ako to zvládate 😔

písala som pred chvíľou dlhý príspevok a samozrejme mi padlo pripojenie a neodoslalo sa to 😠 😠 😠

Kejka,jasné,že počasie,biozáťaž,zmeny tlaku,fázy Mesiaca a pod...vplývajú na psychiku..príroda je mocná čarodějka 😝 😅 😕

Megy,určite máš záznam od Dr...ak je to písané na PC,je tam aj čas,nie ?? 😕 a ak nie,tak by ti mal dať dodatočne potvrdenie 😉 rozvod nie je sranda,je to veľké trauma,len naozaj najsilnejšie osobnosti to zvládnu bez nejakej úzkosti či nervov 😒 ☹ našťastie nemám vl.skúsenosť,ale pacientov s podobnými problemámi ako máš ty je veľa 😒
držím palce,určite to zvládneš 🙂 😉 podľa štýlu tvojho písania mám pocit,že si dostatočne silná,aby si to prekonala 😵 😅 😝

Julka,psychoterapia určite pomôže..a želám šťastnú cestu 🙂 😉 takže v stredu budeš už na "rodnej hrude" ?? 😕 😅 😝 😀 a so sestrou-pokiaľ sa s ňou bude dať-sa určite porozprávaj,vysvetlite si to a pomerte sa 😉 ľahko sa mi to asi píše,že ?? ale hádam to pôjde 😉

Martule a ty ako ??čo nového ?? 😕 😅

hemi
27. apr 2009

Andy , jasné , že som si nezapálila , lebo s fajčením som prestala keď som dostala tú prvú depresiu. Ale nepochopila som kto je MM.
Megy , to je obdivuhodné ako to zvládaš - prajem veľa síl.
Juliana988 - nechceš veľa , len ten ksásny dar od života a budeš mať krásne bábätko , na ktoré budeš nesmierne pyšná.
Kubaka - to nevadí , že si zvýšila lieky , hlavne , aby si sa ty cítila v pohode.-, to je najdôležitejšie.
Mne pokiaľ zaberú a dostanem sa z týchto stavov , už nikdy ich nechcem vysadiť . - to bude moja droga 🙂 elixír života 🙂
Dobrú noc dievčatá , krásne sny, nech Vás strážia anjeli. 🙂

andy.a
27. apr 2009

Hemi,MM je skratka"môj manžel",to sa na Koníku bežne používa..no,je to skratka ešte aj pre materské mlieko,ako všetky vieme.. 😀 😀 😝
ale veď keď sa to tak vezme,ono je to dosť podobné,nie ?? 😀 😀 😝

Hemi,prečo by si neskôr lieky nevysadila ?? keď sa budeš cítiť OK a budeš ich brať dostatočne dlho,tak určite budeš chcieť znižovať lieky,nie ?? 😕 😅 😝 jasné,že najprv ti musí ten liek zabrať 😝 ale tie úvahy/ak to vôbec myslíš vážne o tom elixíre života/ sú predčasné 😕 😅 😲

hemi
27. apr 2009

Andy , ja som prežila také peklo 1 krát a teraz 2 krát ešte prežívam , že ak mi naozaj zaberú , tak nechcem vysadzovať ( možno máš pravdu , že teraz rozmýšľam inak). Ten elixír života som myslela obrazne ( smiech)
Je fakt , že som precitlivejšia , že sa možno viac bojím ako trebars ost. ľudia (neviem), ale je to fakt hrozné , keď príde myšlienka , že sa zošialim.....brrrrrrrrrrrr a ten strach , sama v sebe neviem veriť............
🙂

juliana988
28. apr 2009

Tak dievcata balim si akurat veci a zehlila som az ma manzel zase co zaspinit 🙂 Aj sa tesim domov mam take zmiesane pocity. Kocky tu su dnes take cierne mraky ze koniec. Akurat som chcela napisat o pocasi. Fakt to vplyva ako kon. V irsku urcite. Len tazke mraky. Ked zaprsi sem tam sa to uvolni a aj ja sa citim lepsie. Baby to by ste neverili ako tu je. Keby nemame hypoteku.Uz sem nepachnem...fuj....Ozaj Andy ja mam obs.komp.poruchu. Z coho to svinstvo vznika. Stale na mna dorazaju myslienky urciteho druhu a potom musim nutkavo kontrolovat veci a uistit sa ze to je inak ako v hlave 😝 bez tabletiek to bolo ok...Myslim si ze asi kopec zraneni ktore sa mi stali??? 😒
V pitok mam terapiu tak dufam pomoze. Hemi pises o mne?? 🙂

kejka
28. apr 2009

Juli přeju ti hezkou cestu domů.O chlapa se neboj,však to přežije 😉 .Tady je větrno,ale teplo.Má se to trošku zkazit,ale jen tak na dva dny,pak má být zase pěkně.Uvidíš jak ti to doma prospěje. 🙂 🙂
Holky ty černý myšlenky a strach neznám,takže si to nedovedu představit,ale nic příjemného to teda není. 😖 Jsem spíš rázný člověk,většinou jsem všechno zvládala sama bez problémů-i když jsem pak brala prášky,tak s komunikací a vyřizováním všeho druhu-no problem. 😉 😉
Andy já se ptala na to počasí,páč před nasazením AD jsem to cítila dost často,ale ted jsem vůči tomu imunní-i když je úplněk.Akorát se změnou mě bolej záda,ale s tím už nic nenadělám. ☹ Holt už mladší nebudu. 😅
MM znám a já zase někdy píšu MP-můj přítel. 😀 😀
Hemi elixír života-to je dobrý 😀
Megy jak je dneska?????Holka drž se,nemáš to jednoduchý,ale ty to zvládneš. 🙂
Martule a ty????????Jak nepohlídá?Babičky daleko? 😖 Je to fakt supr oddych a vím,že je malej spokojenej,strašně na babičce visí,má jí rád,ona mi hlídala i starší kluky,to jsem jí udělala babičkou,když jí bylo 36let a všichni si mysleli,že je Lukáš její,když vozila kočárek.Měla mě taky brzo. 😀 😅
Dneska mi přišla mrcha,jako hodinky-nesnáším to. 😠 😠 Ale kupodivu jsem před tím nebyla ani vzteklá,ani blbou náladu a jsem v pohodě,jen se mi trochu motá šiška-mám nízkej tlak,takže to je stejný každej měsíc. 😖 😖
Přeju vám krásný den,ať je vám dobře,jste vyladěné a v pohodě. 🙂 🙂

dzio2
28. apr 2009

Ahojte no ako citam tak fakt smutne Megy budes to mat teraz tazke ☹ ale verim tomu ze to zvladnes a drzim ti palce Kejka tiez si to nemala na ruziach ustlane atiez si to musela mat velmi tazke a smutne dievcence co clovek to pribech Julia viem ako ti je kvoli tej sestre ja mam to iste ale s mamou uz pomali rok ona je tazka alkoholicka a v lete2008 spravila dalsiu chybu ale tu uz jej neodpustim lebo ublizila mojej dcere ktora mala10rokou otom ze ublizila aj mne uz nema vyznam ani vraviet uz som sa nato neako potie roky klimatizovala ☹ 😀 a ponizit mojho manzela nato jej tiez nedal nikto pravo uz sa jej tohoprepieklo dost Julia neboj sa to sa urcite urovna Andy aHemi ja len chcem povedat ja som lieky vysadila abolo to velmi dlhe peklo a boj ale chvala bohu som tu ale ja som to skor vzdala ten celi boj liecenia asi po 2rokoch takze som kaslala aj na lieky clovek musi byt zplne ok aby todokazal ukoncit liecbu alebo na hlavu ako ja ale nelutujem 😀 😀 😀 😀 😀 drzim vam palce a hlavne sa nedajte musime byt silne a viete co je natom najkrajsie ze BUDEME SILNE

dzio2
28. apr 2009

sory za chyby ale na svete musia byt aj hlupsi 😀 😀 😅 😀 😉 🙂 😵

juliana988
28. apr 2009

Dievcata dakujem za popriatie stastnej cesty. Idem este do obchodu uvarim gulas pre MM a pak zabalim daku svacu do lietadla. V noci valim..Upratala som a tak s cistym svedomim prcham. neviem ako casto sa dostanem na net lebo rodicia este tak nenapreduju s netom doma ....Ale budem na vas mysliet a ozvem sa ako doma..... 😅 Aj ja dufam Dzio ze sa to da dokopy s tou sestrou...Mam ju moc rada...Megg drz sa co nas nezab.to nas posilni....Kejka dakujem za predpoved pocasia...Akurat rozmyslam co sebou 😒 na cestu 🙂 este sa mozno ozvem papa

kejka
28. apr 2009

Dzio na chybky se vyprdni.Já občas taky napíšu něj.blábol-až se pak divím,kde jsem to vzala. 😀 😀 😀 Já tě obdivuju,že jsi sama vysadila léky a vydržela jsi to.To bych nedokázala.Jak se cítíš ted?Jsi pořád v pohodě,nebo mám něj.výkyvy nálad,stresy atd???????? Dzio to je mi moc líto-s mámou a hlavně dcerou 😔
Juli určitě se ozvi. 🙂 🙂 🙂 a dávej na sebe pozor.

dzio2
28. apr 2009

kejka uz som v takom stadiu ze to na mna pride raz za 2 mesiace ale stoji to zato a taka depka aj par krat do mesiaca ale uz viem ako naseba 😀

kejka
28. apr 2009

😒 😒 😒 to jsi dobrá,že to ustojíš.Fakt páč když si vzpomenu jak mi bylo.....no hnusně,že bych lezla po zdi. 😖
Chystám se do města,páč potřebuju hygienické potřeby-vite co,na chlapovi už to nenechám,i když mu to do detailu popíšu,jakej druh,značku,tak mi pokaždý koupí něco jinýho 😀 😀 A vůbec se mi nechce,už mě bolí břicho jako psa. 😖
Kuk do alba-hodila jsem tam pár starších fotek. 🙂 🙂
Martule jukla jsem se na fota,máš nádhernou rodinu 🙂 🙂 🙂

hemi
28. apr 2009

Julka , písala som to tebe. A z toho , že všetko kontroluješ si nič nerob , sme ženy
🙂 Dzio2 to je fakt obdivuhodné. Možno ani mne by sa to nevrátilo , keby som nebola tak veľmi vyťažená , ale teraz na to nemyslím , hlavne , aby bolo lepšie.
MM 🙂 stále pracuje , takže doma mi pomáha dcéra. Ale upratať sa mi nie vždy podarí. Robím tak , ako sa mi zvláda.
Ozaj , kúpila som si knižku od L. Hayovej ( Miluj svoj život), - je to o pozitívnom myslení a skúšam . Ráno chytím papier a pero a píšem si pozitívne myšlienky. Dokonca si píšem tam aj svoje nereálne sny 🙂ale psssssssst, ktovie možno sa mi to splní 😀( dúfam , že ste to pochopili).
Baby ste super.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kejka
29. apr 2009

🙂 🙂 🙂 🙂
Holky kde jste?????????
Hemi to není špatný nápad s tím psaním 😉 😉
Doufám,že jste všechny ok a Juli už je doma. 🙂 🙂

dzio2
29. apr 2009

babenky halo hemi nieco podobne s pisanim som mala na sedeniach u psychiatra a vies ze mi to aj pomahalo ale vsade som chodila so zositom a pisala som si tam vsetko aj spuštače ☹ skus to drzimpalce kejka vsetci asi hajkaju 😀 😀 😀 😀

hemi
29. apr 2009

Nie , nehajkajú 🙂 Hajkala som poobede , no dala som si zázráčný liek "Rivotril" - ktorý si zatiaľ kvapkám 3 krát denne a musím sa učiť so synom.
Kejka a ty čo robíš?

kubaka
29. apr 2009

kejka - jsem tu, ale polomrtvá nízkým tlakem, tlakem za očima, včerejší hádkou s mým úchvatným mužem (můj malý mi vlezl na klín, objal a tisknul me celou dobu,aspoň někdo), a vůbec nechutí hýbat prsty 😒 😒 Takže nemás sílu psát.ˇKoupila jsem si i ten Guajacuran a čekám, až mě zase stabilizují AD - psychiatr mě přeobjednal už za týden a významně hlásil do telefonu, že "už se těší" - ani neívm, jak to myslel - už mi to ani nemyslí.

MM ani neví, co je to opora a podpora. ("a co si pod tím jako představuješ??") Hnal by mě do podnikání se zaměstnanci jako by to byla sranda, (jsem pořád vlastně na MD, mám na krku dvě děti a domácnost) ale sám nepřispěje žádnou konkrétní radou či pomocí - leda tak svými milionovými radamy typu: já jsem ti říkal před rokem, nech si to patentovat, tak teď to máš. (idiotský zlidovělý výraz, ale co to konkrétně znamená, ta mašinérie, už neví) Popř." no tak se nauč být plátcem DPH, to je toho" - 😨 😨 Moje oči na vrch hlavy - vymýšlím, šiju si tu, prodávám a nějaké vysoké a složité účetnictví jde mimo mě, valí se to na mě ze všech stran a on je povzneseně zahlaholí: já jsem to tušil už před rokem, že budou po tobě chtít atesty nezávadnosti". Dík za úža radu, fakt věcná a hodnotná poznámka, která mě uklidní... 🙄 🙄 🙄 Jsem namíchlá, zničená a je mi nanic. 🙄

🙄 😠

hemi
29. apr 2009

Kubaka , o akých atestoch hovoríš?. Jedna rada: od chlapa veľkú podporu nečakaj. Oni totiž inak fungujú .
Radšej požiadaj o pomoc , alebo radu - podporu kamošku , vlastne komu sa môžeš zdvôveriť.
Veľmi málo chlapov sa dokáže vžiť do ženy ( možno 1 000 000 z jeden_ 😖 ).
Hlavne sa ukludni a pomaly si k tomu sadni , keď budeš vládať.
Držím palce. Zvládneš to.

kejka
29. apr 2009

Zdravím holky
Mě je dneska šoufl-mrcha se rozjela na plnej plyn,tak se motám,břicho bolí,jsem jak těhotná-nafouklá 😖 😖 ,už aby bylo zítra,to bude líp. 😉 Celý den jsem proválela. 😀 😝 😅
Kubaka jj to je přesný,jak píše Hemi,chlapi jsou někdy nemožní,ale to všechny známe že? 😅 Někdy si myslím,že nemají mozek,nebo ho mají,ale ne zrovna,když je potřebuješ.Nebo dělají,že jsou úplně blbí. 😀 😅 😖
Hlavně klid a nohy v teple.Nic nestojí za to,se rozčilovat a chlap už vůbec ne.Zase to přejde. 😉 😉
Hemi vyhajkaná? 😉
Dzio já si spíš asi radši pokecám,než píšu.Zavřít mi pusu,to dá někdy fakt dost práci 😀 😀
Jinak je mi ok,co se týče psychiky,tak v pohodě.
Hezky si hupněte k telce a koukněte na detektivky.Chlapům jde hokej,tak bude klid. 😀 😅

kubaka
29. apr 2009

kejka - hemi - jasně, jdu čučet tupě do bedny a chroustat brambůrky.
Chlapi neumějí podržet - jen hecovat. Jenže je blbý, že nemám vlastně nikoho jiného. Dneska si horlivě se mnou povídal, asi aby překryl to, jak mě včera hnusně vulgárně nazval. fuj, jsem uražená. Já mu nikdy neřekla sprostým slovem
Má IQ vyšší než já -ale mluví jak dlaždič . Já mám jen 🙄 130, 🙄 takže jsem vedle něj ta pitomá, která neposlouchá jeho dobré rady (nedělej to teď večer, když jsi unavená, uděláš to zítra 😒 ), které nic nedocvakne 😠

dzio - z chyb si nic nedělej, já už taky píšu jako čuně - tady toto není tiskovina, ale vlastně forma hovorového tlachání, které se sype... Ze začátku jsem byla v šoku, když jsem viděla, jak lidi na net píšou, ale postupně jsem zvlčila taky (byla jsem redaktorka, takže profesionální deformace)

anymac
30. apr 2009

ahojte dievčatá 🙂
nedarilo sa mi odoslať príspevky, takže konečne som sa ale dočkala, hurá už to ide 😀
kubaka, hemi , kejka som zajedno s vami s názorom na chlapov, MM patrí tiež k nim 😖 Ked tak pozerám dookola, nestretla som ale žiadnu výnimku, takže budme spokojné s tým čo máme / bývajú aj horšie prípady/ a nečakajme na zázraky, tie sa dejú len v rozprávkach. 😀
kubaka - ten môj MM nie je nikdy doma ked ho potrebujem, štve ma to. On iba rady rozdáva rady po telefone, čo ti budem hovoriť - na porazenie. K tomu jeho " zlé dvojče" ktoré mám doma / syna / ma sekíruje čo mám robiť a nemám, kde idem a načo, nebud tam dlho, číta mi sms atd, niekedy to počúvam stereo / ked sú doma obidvaja, a to syn má len 11 rokov 😝 Už ľutujem babu , čo si ho vezme, len ona si bude myslieť, že som ho tak vychovala a ono to je iba "super povaha" 😝 A ktomu ten môj je ešte workoholik, no čo vám budem hovoriť dookola len práca, dokonca aj telka je len na zabíjanie času a ten on nemá nikdy.Zabrali ti už zvýšená dávka liekov? Ja som tiež zvyšovala z 1/2 na obed na celú a dúfam, že bude o niečo lepšie. Ked nie, budem sa musieť porozhliadnuť po inom lieku
😖

kejka
30. apr 2009

🙂 🙂
Ahoj kočky
Za chvíli jedu k psych.pro drogy,tak doufám,že tam nebude tuna lidí.Se mi tam ale vůůůbec nechce. 😖 😖
Joo chlapi,to je kapitola sama pro sebe 😀 😀 Anymac v jedenácti už ti dává čouda??????To si ještě užiješ 😀
Koukám,že tě hlídá jako ohař. 😉 😉 Taky si říkám,chudák holka,co si vezme toho prostředního-to je introvert jako vyšitej.Ten starší už žije s holkou skoro 4roky,tak má průpravu 😀 Zatím jsou spokojení,tak snad jim to vydrží. 😉
Kubaka,tak už jsi v klidu?Zabrala telka a brambůrky??????
Malej pořád u mámy,je tam spokojenej a domů se nehrne. 😅 Dítě nevděčný. 😅 😅 😀
Tak si jdu udělat obličej a mastím do zácpy ve městě. 😒
Pak nakouknu,co nového. 😉

hemi
30. apr 2009

Kubaka , hlavne rob podľa seba - koľko ty zvládneš. Sama dobre poznáš svoje telo.
Viete čo , chapi sú len na jedno dobré 😀 😀 😀 😀 , vlastne na dve + aby zarábali 🙂 🙂 🙂
Kejka , veru vyhajaná nie som , lebo od toho Zoloftu neviem spať , ale aspoň odpočívam , keď to na mňa príde ( telo si to žiada , ale spala by som veru , tak z duši). Snáď aj to bude.
Prajem každej krásny deň. 🙂

kejka
30. apr 2009

Hemi jasně na dvě věci-totok a prachy 😀 😀 😀 😀
To spaní mě mrzí 😖 😖 Snad to brzo zabere a bude líp.
🙂
Tak já jedu chjooooo 😝 😝