Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

domkaaaa
20. jún 2016

Ja si myslim ze sa nepoddavam 😊 Dnes mam velkuuuu uzkost ale to som navarila vymenila periny oprala bola som s kamiskiu pre tortu na zajtrajsie primocie a aj kupit saty 😊 A teraz idem pozerat priatelovmu ujovi futbal 😊 Ja si myslim ze sa snaziiim velmi fakt sa tomu nepoddavam podla mna nato aku mam depku sa kazdy den premozem a porobim vselico preto sa aj vela ludi z mojhi okolia cuduje co idem do tej nemocky robit 😊

janka_banka
20. jún 2016

@domkaaaa Domi povedz, že ideš do nemocky na dovolenku 🙂 🙂 ...juj ľudia sú ale zvedaví .... mne je tiež dnes blbo, ale navarila som, ožehlila a aj v obchode som bola ... ale to bola fuška, mne sa taaaak hrozne točí hlava, keď idem von ... bleeee.... dúfam, že to prejde ...

domkaaaa
20. jún 2016

@janka_banka jani mne byva casto na vracanie taka tazoba na zaludku

adrika19
20. jún 2016

@necesita Ahoj, tebe pomáha ten Coaxil? Mne nepomohol vôbec. Akú máš diagnózu? Trápila som sa s ním niekoľko mesiacov.

olivia77
20. jún 2016

@domkaaaa, pozri si, pre teba aktualna tema:

https://www.youtube.com/watch?v=B1J1RP6CQYk
172
20. jún 2016

@necesita a neuspaval ta ten frontin ked si ho nasadila? Ja ho mam zacat brat od zajtra rano jednu tab

domkaaaa
20. jún 2016

@olivia77 to je presnw o mne 😂

adrika19
20. jún 2016

@domkaaaa Ahoj, ty ideš do nemocnice? Ja neviem ale dá sa úzkosť premôcť? Lebo ja keď mám úzkosť tak koniec sveta.

domkaaaa
20. jún 2016

@janka_banka jani uz kazdemu veavim ze idem k mamci do rakuska 😂

domkaaaa
20. jún 2016

@adrika19 asi daaaa ale ja ju uz doma nezvladam tak sa idem zajtra preliecit nedokazem sa na nic sustredit iba na moj strach

olivia77
20. jún 2016

@domkaaaa, vyborne o tom hovori, velmi dobre video...

umabell
20. jún 2016

@olivia77 nejde otvoriť 😑

domkaaaa
20. jún 2016

@olivia77 fakt uplne presne 😊A ma pravdu vo vsetkom ... 😊😊

janka_banka
20. jún 2016

@domkaaaa Domi ja som zase na PN pre žalúdočne vredy 🙂 🙂 🙂 ....

necesita
20. jún 2016

@adrika19 ja som neriesila,ci pomaha,alwbo nepomaha.ani ma nenaodlo nad tym premyslat.mne ked povedala psychoska,aby som necitala pribalovy letak,a negooglila,tak som posluchla.ja prostee co som precitala,to mi na druhy den bolo.myslela som si,ze mi nezaberaju no ja som sa prilis spoliehala len na lieky a ludi.nie sama na seba.myslela som si,ze sa to samo vyriesi,ale treba zacat pomaly a od seba.vtedy som si myslela,ze to staci mesiac dva tri a bude po vsetkom,no tovtsk nefunguje.ked som citala,ze niektori ludia sa trapia roky,tam mi to prislo ako nekonecno.no vsetko ma svoj cas a pricinu.diagnozu presne neviem.povedala mi,ze syndtom vyhorenia.no ja som mala neustale uzkosti a somaticke bolesti.

necesita
20. jún 2016

@172 no ja som dostala aj lieky na spanie,takze bola som dost mimo,alw aj som soferovala a potom si telo zvykli.cez den som nespavala,lwn som bola zombie 🙂

domkaaaa
20. jún 2016

Baby a je tu niekto kto sa na 100% vyliecil ??? Ak nas niekto cita a je uz z tohoto svinstva von prosiiiim ozvite sa 😊😊

olivia77
20. jún 2016

@umabell, ako to? nejdeee fakt? mne to ide v pohode... si cez mobil? mozno preto...
ja som na pc a ide to bez problemov... skus este raz

http://blog.naturnet.sk/wp-content/uploads/2011...

domkaaaa
20. jún 2016

@umabell nevies co je s didou?

umabell
20. jún 2016

@necesita no mne tiez zakázala čítať a googlit ale ja som ju neposluchla 😨 😨 😨 A vzdy ked tam zacnem rozprávať co som sa dozvedela normalne vidim taku neviditelnu doktorkinu ruku aku by mi pleskla 😀 ked ja si neviem pomoooct citam letak hned ako otvorim dvere z lekárne vazne.... Ja som taka truba a potom som googlila samozrejme moja specialita recenzie na tie lieky.. Inac fakt musíme im verit ona sama vzdy mi vravi že je to l dovere a mam jej verit. Tak jej verim noo 😨 😀

umabell
20. jún 2016

@olivia77 nejde😕😕 cez tablet pc sa mi dohukal... Len mi tam vyskoci akoby zvuk a čierna obrazovka....

umabell
20. jún 2016

@domkaaaa netusim.... A ides zajtra hned rano Domi? Potom hned daj vedieť... Siilno tindrzim palce

olivia77
20. jún 2016

@umabell, to je skoda, som chcela, aby si to videlaaaa :/

necesita
20. jún 2016

@umabell naozaj treba verit.na niektore neziaduce ucinky ma hned upozornila,aby som s tym ratala.vsetko som s nou prebrala.my si tu vieme na fore poradit,porozpravat sa,podporit,ale co jednemu nesadne,druhemu moze velmi pomahat.niekto vysadi lieky bez problemov aj benzace,niekto sa klepe ako drogista.

umabell
20. jún 2016

@domkaaaa ja ja ja ja som vyliecenaaa 😀 ale neber to trsgicky zakonzervuju ta liekmi a budes ok... Nerozmyslaj nad tajymito vecami...

olivia77
20. jún 2016

@umabell, tak si aspon precitaj toto... su tam referencie priamo od ludi na Bachovky... ked uz ti nejde to video, tak aspon toto 🙂 lebo mi to neda 😀 😀 😀 je tam tooooolko panickych poruch, uzkosti a depresii, ze az... normalne, ze ochorenie roka 😀 som mala pocit, ze asi vacsina ich bere fakt len na paniku a depky a uzkosti... precitaj si, budes velmi prekvapena, ako zabrali a aj vyliecili 🙂

http://www.bachovyesence.cz/ohlasy-klientu

olivia77
20. jún 2016

@domkaaaa, som si prave dala zavazok, ze ja tu do pol roka, najneskor do roka napisem, ze ja som sa Z TOHO SVINSTVA VYLIECILA!!!!!!!! A JA TO DAM! TAKZE ESTE DO KONCA ROKA TU BUDE TAKY PRISPEVOK ODO MNA 😀 😀 😀 SI FANDIM, NO CO MI INE OSTAVA 😀 PLAKAT UZ NECHCEM 😀

domkaaaa
20. jún 2016

Ja vam za 2 tyzdne napisem ze mi nic neni 😂😂😂 a ze vas pozdravujem z rakuska 😂😂!!!! A myslim to vazne 😍😍😍 umka dakujem ti moja hned rano o 10:00 tam mam byt ...

domkaaaa
20. jún 2016

A v stredu vam pisem co za medicinku mi dali

kubimatej
20. jún 2016

@domkaaaa vy tam môžte mať mobil?? mne vzali všetky osobné veci aj mobil aj peniaze a aj všetko so snurkami