Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

bernusha
16. okt 2016

@domkaaaa ...a este parfem...😉😉😉...

umabell
16. okt 2016

@domkaaaa snažím sa pozitívne mysliet citala som knihy od Rhondy Byrn Sila a Tajomstvo a poviem ti ze super... Ty si Domi stale v bludnom kruhu akoby nepocuvas nikoho.. Skus sa nezaoberat toľko svojou chorobou.. Ja som pocuvala aj rozne meditacie mne to veľmi pomohlo..stale si opakuj som zdravá som vdacna mam sa rada.. Ty mas rodinu co pri tebe stoji takisto aj ja budme zato vdacne lebo nie kazda xo sme tu to maju... Upinaš sa strasne na lieky a to nie je dobré... Musis vydržať a VERIT ze ti pomôžu... Viera je dôležitá veľmi... Myslienkami si vieš privolat veci o ktorých snivas skus si tu Silu prečítať. Uvidis... Ano mne je uz dobre.... A som zato vďačná... Myslenie zmen nehovorím ze nemam blbe dni ale nto ich nema? Nesleduj sa tolko prosím...

bernusha
16. okt 2016

@umabell Plne suhlasim!!!!! Skvelo si to napisala!!!! A AJ JA MAM MNOHO KNIH TAKYCH PRECITANYCH!!!

bernusha
16. okt 2016

@domkaaaa MUSIS SI VERIT!!! 🍀🍀🍀🍀

umabell
16. okt 2016
https://www.youtube.com/watch?v=ZVlsICOJzws

napríklad toto mam velmi rada💗💗Blanka Chakoshpour ma vsetky videa úžasné skuus.. @domkaaaa

sandra2308
16. okt 2016

@kutuska bohu zial nie. Musela som seroxat vysadit kvoli tehotenstvu a teraz ich beriem druhy krat, no a zial mi uz nepomahaju tak ako predtym😕

bulica
16. okt 2016

Jezis tie milujem aj ja

bernusha
16. okt 2016

@umabell ....normalne ma to nejak rozplakalooo...som to musela vypnut...😢😢😢😢

slavkasobanska
16. okt 2016

@bernusha 🙂 neplač moja sme silne osobnosti,..

domkaaaa
16. okt 2016

@umabell umka mozno tu tak posobim depresivne ale v zivote si este nikto nevsimol ze mi nieco ke aj vedica mi pred tyzdnom povedala ze co budu bez takeho mileho slniecka robit v robote ked po skole odidem 😊 Ja sa snazim aj dnes som mal takuuu uzkost ze vela ludi by sa zababusilo pod paplon a kaslalo na vsetko no ja som si povedala ze nebudem pred telkou a pomoze mi vzduch tak som isla a prechadzala sa a prechadzala s kamoskami 😊

domkaaaa
16. okt 2016

A to som mala taku uzkost ze som dva krat isla plakat no vynadala som si ze ci som uz sprosta

bernusha
16. okt 2016

@umabell ...mohla by si este nejake linky poslat??? 😍😍😍

umabell
16. okt 2016

Prezila som si to iste co ty okolo vianoc ak si spomínaš ja som myslela ze sa vtedy zblaznim ze sa toho nedostanem nikdy a to mam dieta nebudem to rozpisovať hľadala som stale na internete ako si len pomôcť dokonca som chcela ist na regresnu hypnozu co mi lekarka zakazala dobre ze som jej to povedala ☺, hladala som vseljakych sarlatanov len aby mi pomohol raz dokonca som si pytala aj elektrosoky😂😠😂 moja lekarka ma so mnou trpezlivosť 😀😀😀ale vazne bola som bezradna... A kamoška mi pozicala tieto knihy a tak to vlastne zacalo akoby to malo ku mne prist ja tomu verím a zacala som si aj sama hladat vseljake pozitívne clanky najlrv som tomu neverila ale pomohlo mi to veľmi... Takze Domi uz asi sto krat som ti písala skuuus to tiež to k tebe cestu hlada ponuka sa ti skus to aspon daj si slúchadlá na usi lahni si zavri oci a pocuvaj ja som pri tom aj plakala take to bolo krásne.... Odputaj sa od mk trosku aj ja som tu dlhsie vtedy nebola ale vazne pomôž si aj sama trošku. @domkaaaa 🍀🍀

umabell
16. okt 2016

@bernusha aj ja som plakala pritom a niekedy aj zaspala😊😐skus ked budes sama uvids ake je to peknee. Ona je super ma vela videii aj s anjlemi.. Ak veris... Blanka Chakoshpour: http://www.youtube.com/playlist?list=PLyrYBFiRB...

slavkasobanska
16. okt 2016

Kočky tie uvolnujuce cvičenia su fakt dobre,len to treba stale trenovat a počuvat,..to aj v nemocnici je každý den take cvičenia,.odporučam

https://www.youtube.com/watch?v=AMx4xahZXlg
umabell
16. okt 2016

@slavkasobanska presne treba sa tomu venovať jeje super zajtra budem počúvať 💗💗

bernusha
16. okt 2016

@umabell ...zacala som sa ANJELOM venovat!!!!! 😇😇...MILUJEM ICH💞💞

domkaaaa
16. okt 2016

@umabell aj so psychologickou robievam meditacie a autogenny teening 😊

bianus
16. okt 2016

ahojte, aj ja som mala uzkosti... alventa zabrala, kym zabrala pomohol mi frontin...

bernusha
16. okt 2016

@bianus ..ahoj,a uz si bez??

bianus
16. okt 2016

Ano, konecne... AD potrebuju cas a postupne zvysovanie davky dovtedy kym nebude lepsie...

bianus
16. okt 2016

@bernusha ano,konecne..AD potrebuju cas .mne to trvalo mesiac. Za ten cas mi pomahal frontin. Lieky by sa mali pistupne zvysovat dovtedy kym nezaberu...

lenieta25
16. okt 2016

@umabell ake knihy si čitala?

slavkasobanska
16. okt 2016

Kočky fakt skuste tie autogenne treningy raz do dna si urobte klud doma,lahnite si,na maličký vankuš,zakryjte sa dekou a pustite si to,na prvý krat to nebudete citit ale ono to pride postupne,..mne to trvalo asi týžden kým som niečo z toho pocitila,ale strašne dobre sa potom citim a tešim sa na to,..a hlavne sustredte sa na to čo hovori a na nič ine nemyslite,...zajtra Vam napišem ako som dopadla u lekarky,..držimpalce a nevzdavajte to,sme silne a zvladneme to.. 🙂

domkaaaa
16. okt 2016

@bianus za aky cas zabrala?

kutuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kutuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bianus
16. okt 2016

@domkaaaa prve zlepsenie asi po 2 tyz. a uplne zabratie po mesiaci...skoncila som na 225mg davke. Zacala som 75mg

bianus
16. okt 2016

@kutuska mne pomohla alventa. Eliceu som tiez vysadila..

domkaaaa
16. okt 2016

@bianus a kolko ad si vystriedala?