Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

kachita
6. nov 2016

@sandra2308 ja som spociatku vysadila, ale nebolo to dobre, tak som sa vratila k udrziavacej davke, velmi nechcem zvysovat, mozno budem musiet. Ja som stastna ze to vyslo, ale tie hormony davaju zabrat, niekedy sa nespoznavam. Kolisem, ale idem vpred. Vy ste ako prezivali tehu?

sandra2308
6. nov 2016

@kachita moje tehotenstvo bolo otrasne kvoli tomu, ze som vysadila a este zo dna na den, nerada na to spominam. Dobre si spravila, ze si nevysadila. Po porode som mala par tyzdnov super, bola som stastna z malickeho... Tesim sa s tebou

janka_banka
6. nov 2016

@kachita v prvom rade Ti strááášne gratulujem k tehu, teším sa s Tebou 🙂 ... ale neboj, aj keď teraz s Tebou hormóny mávajú hore - dole všetko prejde, ja to dobre poznám, obe tehu som tak mala ... najskôr prvé tri mesiace grcačky,depka,striedanie nálad a úzkosti ... bolel ma žalúdok vlastne som len ležala, ale po troch mesiacoch som bola iná žena, plná radosti, lásky, elánu ... a nemusíš depku pripisovať len železu, to robia aj tie hormóny, my sme tu všetky veľmi citlivé osôbky a ak sa k tomu pridá tehu, tak čo by sme čakali 😕 ... kľudne píš sem ak Ti bude blbo, vykecaj sa, nadávaj, krič, plač ... ale hlavne ver, že bude lepšie a aj bude .. 😉

kachita
6. nov 2016

@janka_banka ja uz nacinam piaty mesiac, preto ma tie nahle vykyvy vedia vystrasit. Mas ale pravdu, sme citlive osobky, vsetko prezivame prilis silne.

kachita
6. nov 2016

@janka_banka a dakujem za posledne vety 😉

bianus
6. nov 2016

@domkaaaa ja som brala rano, naobed a vecer frontin ucinkuje 5hodin.... takze rano a vecer je malo..

lusinda28
7. nov 2016

@kutuska mne to prešlo tak do týždňa.. tiež som nechápala čo a deje, až som si uvedomila, že som prestala užívať xanax.. tak som to pripísala tomu..

domkaaaa
7. nov 2016

@bianus a 0,25 lebo mne sa to zdaaa malo 😢

domkaaaa
7. nov 2016

Baby vcera som sa jrozne pojadala s priatelom vecer pred spanim a ja mam dnes jroznuuuu uzkost 😢Ani sa mi s nikym mechve bavit mam vycitky hrozneeee a v hlave myslienku na smrt 😢 Ovplyvnuju vas hadky???

domkaaaa
7. nov 2016

Baby ja mam uzkost ktora sa mi preniesla na konkretne myslienky ze ma moj frajer nelubi opusti nahovaram si kraviny ked ma nedvihne ked pouzije iny ton ... Ziarlim ked si prida kolegynu do priatelov 😢 Ja sa bojim ze sa zblaaaaaznim 😢 Prejde to???

kutuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mm103
7. nov 2016

@domkaaaa jasnačka že to prejde neboj sa..🙂

bianus
7. nov 2016

@domkaaaa to je nizka davka , ja som brala 0,5... pytaj vyssiu davku a 3x denne...povedz, ze ti nezabera...

mm103
7. nov 2016

@domkaaaa myslím si, že je normálne, že ťa to rozhodilo, keď ešte nestačili AD zabrať a nie si v takom stave v akom by si chcela byť 🙂 neboj sa aj to príde a už to budeš zvládať lepšie...🙂

domkaaaa
7. nov 2016

@mm103 baby a nemam paranoje? Neezblaznila som sa???

domkaaaa
7. nov 2016

Preco mam ten pocit ze sa zblaznim ??? Alebo ze som sa zblaznila ked si plne uvedomujem ze nie

esselte
7. nov 2016

@domkaaaa ty si už doma?Či si bola na víkend?Neboj sa,je to teraz pre teba ťažké a ver,že je to ťažké aj pre priateľa,všetko prejde a bude dobre,musíš tomu veriť,nesmieš zúfať,musíš sa postaviť poriadne na nohy,a neboj sa,nezblaznila si sa,to sme si mysleli na začiatku všetky,lieky pomôžu

simka1454
7. nov 2016

dievčatá ja idem zajtra na kontrolu a už teraz ma chytá panika a zas behanie na wecko ,v piatok v čakárni na pohotovosti som skoro omdlela čo mi zostalo zle a zajtra mám zas čakať v čakárni a ako dopadnem na kontrole

domkaaaa
7. nov 2016

@esselte no ja mam ciste paranoje 😢 Ako odohnat tie hnusne myslienky ... Ked prejde uzkost prejde aj toto???

umabell
7. nov 2016

@domkaaaa Domi preco nepovieš lekárke ako ti je preco sa trapis? Nech ti pridajú benzac..

bianus
7. nov 2016

@domkaaaa aj ja som mala take stavy, ze asi sa zblaznim....kazde rano som sa chcela dat hospitalizovat...jooj, aj ja som si uzila kym mi zabrali lieky... velmi mi pomohol frontin 0,5 mg 3x denne...

timea179
7. nov 2016

konecne som odhodlana zajtra k inej doktorke.Sice sa len objednam.Uz stracam nervy a rezignujem na moju dr.To nieje mozne aby som tak fungovala ako fungujem.Stagnujem,neposuvam sa,mam pocit ze sa to zhorsuje.Uvidim na kedy ma objedna,ale uz pockam kolko bude treba.

domkaaaa
7. nov 2016

Baby vravim kazdy den na vizite dnes som bola na pohovor a povedala ze rreba cakat a myslienkyy odklanat 😢 Ale ako ked tie myslienky ma tyraju doslova mam chut uzekat domov aby ma priatel objal a ja budem citit istotu ze ma neopusti. Normalne sa mi ta uzkost preniesla na mas vztah. Pritom si vravim ze pre boha co ma prist pride ale tie myslienky mi znemoznuju tesit sa z veci a byt stastna

3009
7. nov 2016

@kachita gratuľujem k tehotenstvu a určite ti to rýchlo ubehne. Drž sa!

3009
7. nov 2016

@kutuska ja som mala také isté abstinenčné príznaky, ale ja som nemohla fungovať, tak som musela ísť k doktorke a nasadila mi AD Trittico a naviac Tiapridal.

gagirl
7. nov 2016

@kachita ahoj ..dakujem za prijatie ziadosti 🙂

esselte
7. nov 2016

@domkaaaa prejde,nesmieš sa tomu poddat,skus myslieť na iné

esselte
7. nov 2016

@domkaaaa presne to som si myslela,bojis sa,ze ta priateľ opusti,pozri ak je to ten spravny chlap,neurobi to,ak je slaboch,nebudeš mať preco plakať,mysli teraz hlavne na seba netrap sa pre nikoho,mali by ti pridať benzaky,aspoň kým nezaberu poriadne ad,chlapom sa netrap,ak sa k tomu spravne postavi a lubi ta,tak to spolu z zvládnete

domkaaaa
7. nov 2016

@esselte dalujem za povzbudive slova vecer mi to vsetko prejde a mne je tak super ako nikdy 😂 Preco to tak nemoze byt cely den

domkaaaa
7. nov 2016

@timea179 treba timka nenechavaj to tak pokial necitis ze je to fajn 😊