Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

lenieta25
30. okt 2016

@mijo53 úplne súhlasím s Vašim názorom... Ja som otehotnela pred sobášom ale hneď v piatom mesiaci sme mali svadbu. A presne ako píšete: rodičia zodpovedajú za svoje dieťa. Čítam tu dosť asto Vaše príspevky a dosť s Vami súhlásim. My sme sa minuly rok nasťahovali do nášho nového domu a mnažela vtedy chytili veľké uzkosti. On totiž podnika a minuly rok to mal naozaj ťažke. Začiatkom roka ho chytili veľke uzkosti....Teraz sice ešte užíva lieky ale pokrok je hlavne v tom - uplne prestal fajčiť a to bol veľký fajčiar, prestal piť- ako nieže by pil často ale pri každej oslave to bolo, začal cvičiť, kupil si náboženské knihy a hlavne sa modlí, chodi na spovede, do kostola - čo vlastne minuly rok čo bol stale v BA, nebol pomaly ani raz. Takže ja verim tomu že človek keď chce da sa všetko...A ja si myslim že ta uzkosť bola na niečo dobra....sam si uvedomil čo je dôležité a ako ma ďalej napredovať vo svojom živote

esselte
30. okt 2016

@mm103 to je zvláštne,ako vsetko na nad posobi,mne uz dlhsie nebolo divne a to prezila v jari horsie veci,v jeseni mam stale vykyvy,tak verim,ze aj teraz to prejde,hoci som myslela,ze uz ziadneuzkosti nebudu

domkaaaa
30. okt 2016

@esselte som v zaluzi 😊 V podstate po protekcii od mojho lekara lebo sem ked niekto chce ist caka bud doma 14 dni alebo v nitre a potom ho sem presunu ... No ja som isla hned na druhy den nemusela som cakat na schvalenie. No aj ja mam uzkost celyyyy den taky pocit stiesnenosti ani ho neviem popisat ale ked to porovnam s tym ako som bola doma tak lepsie omnoho 😊

umabell
30. okt 2016

@bernusha ešte si nedostala? 😵zajtra pojdes k lekarke? Mne je fajn len som dnes ochrapana nejaká 😚

bernusha
30. okt 2016

@somebunny ..ja chodim na vysku...???? 😂😂😂😂 ...uz ani citat PANI UCITELKA nevie?????? Daj si dokopy alfu a omegu....nejak si zmizla???!!!! Co sa,stalo??? A ta foto je kdee???

bernusha
30. okt 2016

@umabell ...nie este,do keluuuu...😡

bernusha
30. okt 2016

@somebunny PREPAC....Tentokrat sa Ti za prispevok ospravedlnujem,totiz som to ja zle precitala..😂😂😂😂...no stane sa!!!!

kutuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mm103
30. okt 2016

@kutuska ja beriem 38 den.. zabral tak po troch týždňoch mne ale mávam ešte zle dni ako napríklad dnes...

domkaaaa
30. okt 2016

@mm103 co este pocitujes 😊 Baby ja vobec neviem co citim ci je to uzkost ci depka ... Je mi asi smutno a nudim sa tu 😂 Clovek sa len prechadza dokola 😂

kutuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mm103
30. okt 2016

@kutuska bolo to postupné zacala som sa menej báť,menej cítiť úzkosť..ustúpili aj myšlienky...netriasla som sa,nemala som tie fyzické prejavy...

mm103
30. okt 2016

@domkaaaa úzkosť také myšlienky že čo ak sa to vráti tie myšlienky to celé hrozné....A tebe je už trošku lepšie však?

kutuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mm103
30. okt 2016

@kutuska to je ešte málo ja len druhý mesiac a mám ešte kolísavé dni a najmä teraz keď sa to počasie otrasné mení... nerobí mi dobre ani ten časový posun...A spln..

kutuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bernusha
30. okt 2016

@domkaaaa ...no medzi depkou a uzkostou je totiz velmi velky rozdiel!

domkaaaa
30. okt 2016

@mm103 je mi lepsie ale cely den pocitujem taky pocit stiesnenosti napr zamestnam mysel pisanim diplomovky nic mi nie je alebo boli za mnou rodina a smiali sme sa a akonahle som sama tie myslienky ja sa z toho nedostanem mne sa to vrati mna tu dokopy nedaju a bla bla a potom lutost a tak ...

domkaaaa
30. okt 2016

@bernusha je to velmi prepojene 😊 By som povedala ze jedno bez druheho nevie existovat 😊

slnecnica333
30. okt 2016

@bernusha aky?ja sa v tom nevyznam.zaujima ma to clovek nikdy nevie.ale nechcem to mat uz som male take vykyvy nalad preslo to bolo to priserne.

bernusha
30. okt 2016

@domkaaaa ,...to je pp!

domkaaaa
30. okt 2016

A este nieco k tej poznamke ze ako budem mat v tomto stave deti ... Asi len tolkoto

bernusha
30. okt 2016

@domkaaaa ...presneeee...aj ja som to zdielala na fb...😍😍😍

domkaaaa
30. okt 2016

@bernusha nadherne dojalo ma to normalne 😊😊

ametyst123
30. okt 2016

Ahojte dievčatá, tak my sme dnes boli na cintoríne, popratať a tak, boli sme na dvoch miestach, a v dalsie dni ešte pojdeme na dalsie... takže v jednom dni by sme to ani nestihli, takže sme sa dneska nacestovali, a prišli sme vymrznutí, ale spokojní, že sme boli na pár hroboch našej rodiny.... 😵 Len dneska dosť fukal zimný vetrisko, takže nás aj dosť predulo, tak ma teraz večer aj s jedným synom chytil kašel, ocko s druhým synom zatial nič, tak dufam, že to tak aj ostane, že nebudú aj oni kašlať.... 😖 Ale chcem napísať, že sme boli aj na pár návštevách, a bolo to super, videli sme sa s rodinkou, lebo už dlhšie sme nikam nechodili,... a bolo super... A tiež sa už teším aj na novú prácu, .... 😉 .. úprimne som sa zo začiatku aj bála, ale teraz som skôr zvedavá, a teším sa... 😅 kupodivu... lebo som si myslela, že budem znova rozklepaná, ale nie som.... 😎 Tento týzden budem mať ťažký, lebo mi treba okolo toho pobehať po úradoch, a hlavne oznámiť to v starej práci, a to asi bude pre mna záťaž, ale dufam, že to zvládnem... hovorím si, že aj tak tam nemám už čo stratiť, tak len dufam, že mi nebudú robiť komplikácie, lebo doteraz ich robili všetkým tým, ktorí chceli odísť...(občas sa niektoré z týchto vecí tahali aj dlhšie, aj sa riešili prostredníctvom právnikov... 😖 ...čo ja teda absolútne nechcem sa kdesi vláčiť po nejakých nedajbože súdoch, a podobne.... ) tak dufam, že kedže som pre nich už tak dlho pracovala, a boli s mojou prácou spokojní, tak dufam, že mi nebudú robiť komplikácie.... 😔a prieťahy . Fakt v to dufam.... 😔 . Lebo by som chcela sa s nimi všetkými rozísť v dobrom... tak dufam, že to aj oni budú tak chcieť... no uvidíme... sama som zvedavá... tak my prosím držte palce.... 😔 nech sa mi podarí všetko vybaviť, a poriešiť... 😵 . Je pravda, že nenastupujem už od zajtra, ale bola som na pohovoroch, a zavolali mi, že ma prijímajú, len treba doriešiť maličkosti.... tak uvidime, k akemu datumu to presne bude, približne viem kedy, len je problém, že sú teraz tie sviatky, ale nevadí.... uvidíme... Tak držte palceky... a hlavne nech to zvládnem v pohode.... 😵

domkaaaa
31. okt 2016

@ametyst123 drziiiime palceky zvladnes to neboj 😊

domkaaaa
31. okt 2016

Baby boze niekedy rano sa citim horsie ako ked som sem isla ... Tie nove lieky mozu mat taketo ucinky vsak?

umabell
31. okt 2016

@domkaaaa ahoj Domi to sú zaciatky nestresuj prosím neboj bude lepsieee uvdis🍀🍀🍀

bernusha
31. okt 2016

@domkaaaa ,..ahoj,tak casto myslim na Teba....😍😍😍...normalne by som ta isla pozriet..😃😃😃...aj,mne je rano najhorsieee

verokuruc
31. okt 2016

@bernusha ake je tvoje meno